• Martin

    Zmar fšem, jedete někdo na Poděbradku? Zatím vím akorát o Blackym.

    0 0
    • munro  

      Jo, já.

      0 0
      • Želva1  

        Jako na perlivou? A nelítá ti z toho lahev?

        0 0
      • Martin  

        Tak se zastav ve stánku Biketunelu a vem s sebou jedno pivo navíc!!!:-) Už se docela těšim, třeba zas bude celej víkend chcát:-)

        0 0
    • McBlacky  

      zmar krysám, v sobotu večer to asi bude velký… beru dvoje játra a lepení :)

      0 0
      • Martin  

        No, doufám, že nedopadnu jako loni a budu mít po závodě jěště nějakou sílu na pařbu:-) Budu muset Thidneyho krotit!!!

        0 0
      • dafe  

        To teda ber protoze jedu taky ;-)

        0 0
    • Misiak  

      no jasne ze ideme. technicka-uz sa to nevola podebradka.

      0 0
      • martt  

        Nemas nahodou este miesto v aute?

        Este otazka do plena: nemate niekto miesto v aute na PBA z Bratislavy? Moj syn si to nejak blbo zorganizoval a nema odvoz, jeho partak tusim tiez nie.

        0 0
        • Misiak  

          mam 2 miesta. problem je s bajkami-nemam nosic a na tu moju rachotinu (peugeot 605) ho tak lahko ani nezozeniem…

          0 0
          • martt  

            Tie biky by sme mozno dali na ine auto. Ja odtialto bohuzial nemam moznost sa s Matusom spojit ani nemam pristup na mail (iba na bike-forum a som zvedavy kedy mi aj to zablokuju). Poprosil by som Ta, zavolaj mu na 0915 051223 a predebatuj to s nim. Myslim, ze sa aj poznate, on jazdi za Vazku. Benzin samozrejme zaplatim.

            Nechaj to dlho zvonit, on teraz surfuje kdesi na jazere alebo skus vecer. Ak by to neslo, skus este 0908 116504, to je Danielka, je tam s nim. Dakujem pekne vopred.

            0 0
            • Misiak  

              jasne ze ma pozna, tiez som jazdil za vazku (kym som platil clenske) :D ozvem sa mu.

              0 0
              • martt  

                Miso, myslim, ze sa to vyriesilo, pojde s Pucom (v aute aj zavodit). V kazdom pripade Ti dakujem.

                Dufam, ze sa nejak zbavime tych zaplatenych startov, kedze nakoniec nejde Danielka, Peter B., Juro M. ani Vlasto.

                Ak by ste niekto chceli na poslednu chvilu kupit startovne na PBA06, prosim ozvite sa na „kralova (zavinac) vba (bodka) sk“ , to je trenerka mojich deti. Urcite ma volnu minimalne jednu MM a jednu MZ dvojicu. Ide tam ale uz v stvrtok, takze bud mailom dnes alebo zajtra alebo rovno na mieste vyhladat pani Kralovu, „matku slovenskych orientacnych bikerov“.

                0 0
                • Misiak  

                  no problem. hm, pekne sa to preriedilo… tak uvidime sa niekde tam ;)

                  0 0
    • Egon  

      Taky dorazime, doufam ze nebude takovej marast jako loni… zatim to tak nevypada, nastesti :o)

      0 0
      • Martin  

        Díval ses na předpověď?

        0 0
        • Egon  

          Neee nerikej ze bude prset, ja nechciii :o)))

          0 0
          • Martin  

            Pokud bude takhle teplo a pršet, tak to bude naprosto SUPER!!!

            0 0
            • Egon  

              No dobre, tak at klidne prsi, me uz je vsechno jedno… :o) Hlavne aby uz byl patek…

              0 0
        • Misiak  

          ou yeah :P (konecne znicim bajk a bude zamienka kupit si novy)

          0 0
    • TNT  

      jedu taky:-), ty pivka u stanku bike tunelu dve:-)

      0 0
      • Martin  

        Sqěle, tak si doufám konečně dáme toho nestihnutýho panáka na podzim:-)))

        0 0
      • McBlacky  

        takže kde se bude kalit je už jasný. Tunelářům zdar :)

        0 0
        • Martin  

          Jaxte na tom zatím se spaním? Sehnali jste něco?

          0 0
          • McBlacky  

            jj. Chata na Šerlichu, jediná nevýhoda, že je to na kopci :) pátek i sobota. Kemp s autem 4km někde ve vesnici a studená voda mě neláká…

            0 0
            • dafe  

              šampóne! :-)

              0 0
              • McBlacky  

                hele my si to zasloužíme :) navíc budem stejně v kempu a pak se jen přesunem na noc… je to celkem solidní krpál jsem koukal :)

                0 0
                • Martin  

                  Doufám, že jedete už v pátek!!!

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jasně na prezošku pojedem autem a u kempu se nedá parkovat, takže se večer naštěstí nepotkáme :)

                    navíc jediná naše šance je nastudivat vpátek večer mapu, jinak jsem dead. Ty kopce tam jsou vražedný…

                    0 0
                    • Martin  

                      šampóne:-)))))

                      0 0
                      • McBlacky  

                        neserte mě! počkejt v sobotu, za každejch 10 bodů který na vás s bajkrem vyjedem budeš mít trestnýho panáka :)

                        0 0
                        • Martin  

                          V tom případě v pátek na pivo prostě MUSÍŠ!!!:-)))

                          0 0
                          • Thidney  

                            jedeš s Václavkem ten tě odtáhne .-))

                            0 0
                          • McBlacky  

                            no leda že by mapová porada společně, to by mohlo projít :) ještě že startujem až v 10,55 :)

                            0 0
                            • Martin  

                              Zločinci. My už v 9.40. Ale společná mapová porada zní dobře. Až dorazíme, tak ti zavolám a dohodnem se.

                              0 0
                              • McBlacky  

                                my to plánujem příjezd cca 8,15 na chatu, vyházení krámů a jedem na prezošku do záhoří, kde bychom v ideálním případě rovnou sekli na večeři a zakreslili mapu, ale jak to bude v reálu nevim… počítám že okolo 21,00 budem volný

                                0 0
    • d_j  

      Taky jedu :-) Snad v tom vedru nechcipnu :-)))

      0 0
    • McBlacky  

      BTW: scháníme s bajkrem ubytko, ten kemp je na nás trochu moc HC :) nevíte někdo o něčem než to začnu obvolávat? stačí dvě postele a sprcha. Čím mín to bude stát tím víc zbyde na pivko :) Dik

      0 0
      • Misiak  

        penzion.veba(at)vol­ny.cz chalupasedyvlk(at)cen­trum.cz pension-satelit(at)sez­nam.cz pension(at)koh­ler.cz << v tomto budem ja s bandou

        z tychto mejlov hlasili volne kapacity, ibaze bolo to pred mesiacom. ale za pokus nic nedas. resp skus ich najst na nete a priamo zavolat, odpoved im trvala 2–7 dni.

        0 0
      • xmartin13  

        ve vzkazech na strankach BA jsou nejake nabidky na ubytovani btw: jedu taky

        0 0
    • EpO  

      taky se těšim, bude to těžký a to by mi mohlo vyhovovat

      0 0
    • jaradal  

      Já jedu. Letos už po páté… J.

      0 0
    • pz  

      Smržovka tam bude, přátelé. Určitě o „Štastné hodince“ kdy bude pívo za šest víte kde nás asi najdete :o) Jinak Blacky a spol co ste s náma pařili na Ruský Ruletě, už ste přihlášení na www.SIXNUMBERS.cz ?! tam bude teprv šou. zdar Pedros

      0 0
      • McBlacky  

        určitě se uvidíme moje vyhublá prkenice bude hodně happy o hapy hours, snad možná menší štafetka nakonec bude :)

        na six nejedu :/ proti je toho bohužel moc.

        0 0
        • mAk  

          Tak to je ale chyba, protože minimálně SIX bude kulturně hodně na výši (((c;

          0 0
          • McBlacky  

            to je mi jasný že to bude zase ve vašem stylu: „závodní chlastačka před kterou se lehce projedeme na kole“ :)

            0 0
    • McBlacky  

      akcička povedená, v pátek chyběla kulturní složka a tak se v sobotu nemapovalo nijak valně :/ navíc jet do Polska byla chyba chyba chyba velká.. Hodilo nám to první den 460bodů. na neděli jsem se pilně připravoval až do brzkých ranních hodin a tak jsme v o dvě hodinky kratším limitu stihli stejně bodů, nakonec nás přoškolily napadaný stromy a neexistence jedný cesty v reálu a tak jsme nabrali 14,58 po limitu a dostali penál 30bodů. Celkově teda 890.

      nechápu nejmenovaný borce který kalej do tří a podobně a ráno ještě vyjedou první desítku :/ když se pak dozvim že maj najeto 4tisíce tak začínám bejt v depresi…

      0 0
      • petryk  

        Úžasná atmosféra, pro mě ještě k tomu premiéra, ale kolega – piskot je zkušenej orienťák, takže s orientací no problem. V sobotu mě zničilo horko, dali jsme 520, dneska 380, přijeli jsme s 20 minutama k dobru. Byla to zase nová zkušenost, ale jsem nadšený, příjemní soupeři a soupeřky:), všichni (téměř) zdravili – hlavně dneska, akorát Poděbradka mi furt nějak nechutná…

        0 0
      • pz  

        Zdravim tě a divim se že sis na mě vzpomněl, já konec kalby moc v hlavě nemám… :o) Ještě že sme si v sobotu (712b) vyjeli solidní startovní časík po jedenáctý a moh sem chrápat do devítky, no ale i tak zbytkáč na trati musel bejt přísnej. Dneska nevalná taktika a z toho na minutu přesnejch 510 béček, s tim že poslední dva kopce sem trpěl jak hovado. no celkem 1222 bodíků takže sme jakž takž zachránili čest Smržovky :o) no ani nevim ale asi to dalo 5.flek takže spokojenost, gut ekšn. Pedros

        0 0
      • Martin  

        Nějak mě dneska nejde chodit do schodů:-) Těch 200 trestnejch bodů jsme v neděli ještě se slzou v oku zapili a cesta do Prahy proběhla, ani nevím jak:-)

        0 0
        • JIRA  

          Jsem koukal, že jsme vás ozávodili snad všichni z BT. :) No ale příště.......­......příště už to určitě vyjde! :))

          0 0
      • bajkr  

        tak 78 flek příště musím vic šlapat :oD jinak super akcička ;o)

        0 0
      • dafe  

        Nastesti jsme se Polsku v sobotu sestym smyslem vyhli a v nedeli uz to kazdy vedel kam nejezdit…

        My jsme dali v sobotu 510, v nedelu 410, coz v mixech stacilo na chvost top ten, tedy primo 10 flek, z cehoz jsme absolutne nadseni, partnerka jela skvele. Navic jsem ji prinutil aby mela cip na kole ona, takze si to poctive vyslapala do posledniho vyskoveho metru, kterych v nedeli bylo 1530, v sobotu nevim.

        V sobotu kolem pulnoci jsem uvidel vasi particku v hlavnim stanu, nastesti me partnerka odtahla pryc takze jsem i nedeli odjel vpoho. Od zminenych nejmenovanych borcu radsi dal, neco sice vydrzim ale tohle rozhodne ne :-)

        A celkove organizace fakt parada, happy hodinka, foto, rozumne tricko, moznost hned vyjet postupy na papirek a videli jste louku 1,5 hodiny v nedeli po vyhlaseni? Skoro by clovek nepoznal ze se tam konala akce, cisto a zadny bordel. Z takovych lidi jako se zde sesli je mi dobre.

        Uz se tesim na six, i kdyz bohuzel jen na vikend.

        0 0
        • McBlacky  

          gratulace jste fakt krutý… Já mrknu na postupy top tenu at se přiučím, váš mám k analýze taky :) MAk mi říkal že v sobotu zakudlili 136km v těch kopcích, to je respekt, bohužel dostali disk, protože se rozdělili a zabloudili si navzájem, neměli mobily, takže pech. To že ste nás natřeli radši nekomentuju. Naopak jsi měl v sobotu s náma ještě dát „jedno“ :) znám pár XCkařů co trochu pijou ale na borce MTBO to nemá ani zpoloviny, přitom jezděj strašnej metal. Nechápu.

          Na six bohužel ani na den :/ kua smůla termín

          0 0
          • Thidney  

            přeci jen mtbo střelci líp mapujou. Pořád mám na paměti mýho prvního drsoně, Berndta jsem předjel minimálně třikrát a stejně měl určitě 3× víc bodů .-))

            0 0
            • pos3k  

              :-)

              0 0
            • McBlacky  

              v neděli jsme podle mě jeli ideálně vzhledem k našim možnostem – menší chyba byla modrá do cíle (ne ta přímá) ta kus vedle, nedala se byly napadaný stromy a pak v mapě byla cesta která v reálu nešla tak jsme to kus objeli 2km z kopce a 1km rovinka zajetí. Zato polskou sobotu si budu pamatovat do smrti… dobrej byl rozhovor: já: granica panstva? neznámý stařík: Jasná polana, (a ukazoval do kopce). Droga kamenista. Já: najlepšija droga na granicu? on: tak

              a jeli jsme… neskutečněj kufr při kterým jsme vyjeli z ustřihnutý mapy. Celkem tak 15–20mín jsme tam nechali. Cestou nahotu jsme jeli po Bikechallenge, vůbec jsme cestou několikrát míjeli značení.

              0 0
              • Thidney  

                áááá další chytráci co si stříhaj mapy .-))))) hlavně se na to neptej Romana v SP kolo. taky střihli, vyjeli z mapy a bohužel nepotkali ani staříka .-) totální kufr btw proč stříháte mapy??? ušetřený 3 gramy??? jsou ty mapy pak hezčí?? veříte si že neminete? dělá to tak každej?

                0 0
                • Vlada  

                  Ja je striham jen tehdy, kdyz se nechteji v pohode vejit do mapniku. Coz byl pripad i plachty na BA :-) Nechavam si tak treba centak od nejkrajnejsich kontrol, pro pripad kufru plus pred odstrihnutim mrknu na pripadne postupy, abych pak nezjistil, ze idealni postup vede ustrihlou casti ;-)

                  0 0
                • dafe  

                  Jako Vlada, aby se plachta lip vesla do mapniku. Pri prehazovani na ceste se to docela hodi…

                  0 0
                • piskot  

                  A proč bych si tu mapu neměl stříhat? Stačí si pohlídat ideální postupy. Mapa se pak stokrát líp dává do mapníku.

                  0 0
                  • Thidney  

                    jezis at si kazdy striha mapu jak chce .-)) Jen me bavi, kdyz ji zastrihnou moc a pak z ni vyjedou .-))Ja muzu tak akorat drzet pec. vyrobit z bezeckeho tak hodinoveho miniorientacku na drsonovi petihodinovou turu po krasach kokorinska. to chce kus…toho.. smyslu pro orientaci v mape .-)))

                    0 0
              • Thidney  

                šlo by se sejít na nhějakou pohodvou vyjížďku? bych se rád na ty mapy koukl…sice jel 3dny, ale nohy bolej václavka .-))

                0 0
              • bajkr  

                jo a ještě se pochlub jak si ztratil mapu :oD

                0 0
                • McBlacky  

                  pšt… hele za to může kibicomapník :) navíc v takovým sjezdu jsem fakt do mapy nekoukal, jsem byl rád že se držím v sedle. Sám víš jak jsem s mapníkem bojoval celej víkend, nakonec elektrikářská páska, ale to auto-otáčení mapy se vyladit nepodařilo.

                  0 0
                  • Martin  

                    Typickej orienťák – jednou zapomene v kempu lístek na počítání bodů, podruhý ztratí mapu…:-)))))))))))))))))))

                    0 0
                  • Elwing  

                    hehe kibicomapník je děsnej, furt se otáčí… ještě že ho nemusim mít na řidítkách, mapu kterou na startu dostanu vždycky někde zahodim. I když naposled sem kibicovi vyhrožovala že budu mapovat já !!! (když mě několikrát vyhnal zbytečně do kopce) :)

                    0 0
                  • cabbage  

                    to je lemplův mapník ještě tuněnej ječňákem…

                    0 0
          • Aloner  

            Nemel by nekdo bodove hodnoty kontrol z obou dnu ? Nebo alespon ze Soboty ? Chci taky pokoumat strategie tech nejlepsich… :-) Diky

            0 0
            • Pazi  

              10,30,20,10,3­0,50,80,20,20,50,20,50,8­0, 30,50,20,20,5­0,20,50,30,50,20,30,20,5­0, 20,80,20,30,3­0,80,30,50,20,30,10

              0 0
            • Pazi  

              Nedela 10,50,30,20,5­0,20,30,50,30,30, 20,10,00,80,3­0,30,10,30,50,80, 20,30,30,50,2­0,30,50,00,20,80, 20,20,20,50,3­0,80,10

              0 0
          • mAk  

            jen upřesnim, aby někdo neměl pochybnosti, že sme se bohužel rozdělili po necelejch 5ti hodinách a 110km nechtěně. Na mě šla krizička, tak sem si loupnul gelík a mezitim mi Wircák Láns cuknul za horizont do vsi kde byla chyba v mapě, on je po žlutý na asfalt já jel po vrchní (tak jak měla podle mapy žlutá bejt) a dojel sem do kravína, pak nějakou polňačkou za zahradama, jednu sem přeběh na asfalt a v domění že na mě čeká dole sem se vrátil, nic, nahoře ve vsi nic, znova dole nic, ptal sem se nějakejch borců v oranžovejch drezech jesli neviděli parťáka v zelenožlutym, oni že ne a to samý asi za pět minut řekli Lánsoj, že nikoho v modrym neviděli )c: čimž jim fakt děkujeme!!! No a jeho závodní ego místo dohledání mě, ho hnalo do cíle. Totál mě to odrovnalo a tak už sem se jen plížil do cíle, přitom sme to měli tak fajně rozjetý )c: Jo a nastoupali sme k těm 136km ještě 3020m vejškovejch (c; Jinak to bylo fakt pěkný prostředí, v neděli sem se už jen vozil po prostoru a fotil kamarádi, dal docela dost hustej sjezdík, kerej na těch slikách fakt nešel dát oc: a pak výjezd lesníma serpoškama na Deštnou. Láns jak v pátek zapoměl mob v Hradci na pumpě, si pro něj jel na kole s tim že ho v Ostroměři naberem, no a než sme se dostali do Hradce tak mi od něj přišla SMS že je v Turnově a kde sme, tak sem mu napsal že už to dá (c; A dal, takže si dal nějakejch 170 ještě… možná víc, páč prej měl asi 20kilometrovej kufr (c: magor

            0 0
            • McBlacky  

              Lance je magor :)

              btw jakej sjezdík sis dal? to jentak kdybych tam náhodou ještě někdy zabloudil. Pošli mi na mail vaše sobotní postupy jestli můžeš, at mrknu kudy…

              0 0
            • pz  

              mAku, závodíme na doslech !!! :o) je mi Vás líto, no ale jinak bysme vlastně byli s Klápou vo flek horší, i když v týmech zas asi vejš.. no každopádně celej wochenende jen potvrzuje že Láns je máčo :o))

              0 0
              • mAk  

                jojo na doslech… víme to všichni… teda skoro. tam v tom nadoslech jde samo jen a pouze o to aby jeden nečekal pod kopcem na toho druhýho kerej valí pro kontrolu, to že si sem tam někdo kus cukne se uhlídat samo dá, ale může se stát to co nám, kdy mi prostě cuknul za horzont do vsi kde to bylo zmatlaný v mapě a konec…

                0 0
          • dafe  

            Diky bohuzel fyzicky na vic nemame – a taky nas postup nevim jestli byl dobry, bali jsme se kopcu a limitu, takze jsem po oba dny zvolil „bezpecnou“ strategii, tedy v zaveru vybrat hlavni hreben Orlicek tak abysme kdykoliv se mohli behem par minut spustit do cile kdyby nebyl cas.

            Mozna jsme kvuli tehle bojacnosti prisli o par bodu protoze jsme vzdycky prijeli brzo, ale rekli jsme si hlavne dojet v limitu. Vubec byl jsem z mapovani docela nestastny, vsude same vrstevnice nemohl jsem prijit na nejaky pekny okruh…

            Btw v nedeli jste jeli vyborne!

            0 0
          • Misiak  

            mtbo-chlasting-napriklad tak ako surgan? ;)

            0 0
        • Martin  

          Dotaz: necachtali jsme se v neděli po závodě společně v bazénku? Byl jsi tam ještě s takovou blondýnkou:-) a nebo to byl něko jinej?

          0 0
          • dafe  

            :-) Ano to jsme byli my s Jitkou. B-F v bazenku :-)

            0 0
    • ananas  

      Zajímavá akce, pro mně taky premiéra, naštěstí parťák je zkušený orienťák takže s mapou nebyly problémy, v sobotu bylo sice trošku více asfaltu ale moc to nevadilo, v neděli jsem se těšil na záverečný sjezd z Deštné po modré, načasováno jsme měli přesně, no ale samou radostí z dojezdu do cíle jsem cvaknul duši, takže dojezd po ráfku, penál myslím 4 bodíky, celkově cca 936 bodů, už se těším na příští ročník :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.