• Street

    Poradte mi prosim. Skoro, uz nemam cas na MTB a kdyz se konecne na bajk dostanu, tak sam. Trochu jsem zacal koketovat se silnickou a rad bych nejakou doma ustajil ale jsem v tomhle lama. Koukal jsem na FORT MISTRAL nebo nejakeho Sirera, ale ja se nevyznam ani v tech komponentech :( Diky

    0 0
    • delfyn  

      rozhoduj se jestli:

      • nový nebo starý:) (já bych ti radil straší třeba 1rok, , koupíš kolo o třídu výš, třeba www.cyklobazar.cz, nebo tady v bazarku, nebo www.ivelo.cz chce to se ale trošku vyznat, vem si někoho na pomoc, já jsem si takle koupil za 13 000šírera alfa s veloce, karbon. vidlicí, vypadal jak novej)
      • v rámech moc na výběr nemáš hliník(u staršího i ocel)
      • vybavení shimano – campagnolo (v nižších třídách se mi jeví líp campa, no ale celkově mám radši campu, ale musím uznat že se shimano páky líp drží jde ale o zvyk, zase jsou těžší:))
      • u kol vem radši klasickej výplet, v nižší ceně nemusí být zapletený kola třeba svazkový výplet tak kvalitní.
      0 0
    • delfyn  

      třeba tohle vypadá dobře www.cyklobazar.cz/kontakt.php?… ale asi nebude nejnovější, to by se muselo vidět na vlastní oči, je lepší to koupit od hobíka, když někdo jezdí závody tak bych se tomu vyhnul, má pak hodně za sebou:)

      0 0
      • Vrci  

        tak ten je už hodně letitej odhadem tak r. 2000

        0 0
      • Street  

        sakrys a jakou velikost. S,L,M mi nic nerika. mam 170cm a jezdim 17,5 ram s 110 predstavcem na –5. tam je to ale neco jineho. doted jsem jezdil svihy a maratony, ale libi se mi kdyz mam kolo pevne vruce kuli rychle reakci. mam pujcenou silnicku, ale velikost jsem tam nevycetl ani nevim zda mam dobrej posed

        0 0
        • Vrci  

          změř si efektivní horní rámovou trubku a hledej stejnou nebo trošku delší v geometrii.

          0 0
        • gersa  

          Pri tve vysce bych bral ram 52 nebo S, eventualne M ale to asi bude zbytecne velky (Merim 175 a mam Mko a je akorat). Talbulka od Duratecu www.duratec.cz/…olR11_CZ.pdf

          0 0
    • Vrci  

      další možnost je tohle www.bikecentrum.cz/spec_offer.php ZR 3 jak je nebo a to bych upřednostnil ZR 4 přes nějaký kameňák a ještě před odpběrem vyměnit kliky, pedály a celá kola

      0 0
    • Thorn  

      Za cca 24000 Kc mozes mat fungl nove toto: www.vertec-bike.sk/…m/veloce.htm (ak pockas do jesene, aj za menej)… velmi slusna vybava a vaha, slabsi design.

      0 0
      • gersa  

        24000? Jestli se nepletu, tak Dop MOC je 33k Kc. BTW, kolik to kolo vazi, na uvedene strance neni uvedena

        0 0
        • Thorn  

          33k Sk, nie Kc. Minule modely vazili do 10 kg, ak si dobre pamatam (vo Vele bol snad pred rokom aj test).

          0 0
        • Thorn  

          Ale zase je pravda, ze za 24 je aj Sirer na Veloce, co je navyse mozno zbytocne… za 20k je Mirage a to je az na kompozitove paky a kluky skoro ta ista sada.

          0 0
    • Pavlis  

      Pokud to nemas daleko k Sirerovi do Berouna, zkus jeho. Nedavno jsem u nich byl a meli nekolik vyprodejovych modelu v tve cenovce, ktere ani nemaji na webu. Velikosti netusim.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.