• apache6000

    Mam pedaly Time Atac XS 2006,mam na nich nejeto asi 400km a mam je 10 dni.jdou tyto pedaly nak rozdelat?po 10 dnech ma levy pedal vankl a krupe vnem.tak zvazuju reklamace nebo ho rozebrat.tot otazka.diky za informace

    0 0
    • pali  

      ano daju sa rozobrat,ale ak je to este v zaruke tak to reklamuj, mozu mat vyrobnu vadu.

      0 0
    • MlokCZ  

      Reklamuj, to není normální.

      Mám dvoje XS-ka (na biku i silničce a na všech je nepatrná vůle (ale fakt malinká) téměř od začátku a nezvětšuje se. Na těch více ježděných najetu cca 4.000 km bez rozebrání a zatím jsou naprosto ok.

      0 0
      • apache6000  

        jo tet jsem stim byl v obchode.poslali to na reklamaci,horsi je ze budu mesic bez pedalu a musim tam hodit shimana

        0 0
        • MlokCZ  

          bez pedalu se byt da, nejaky se (aspon u me doma) vzdy najdou. Me by ale nejvic stvalo znovu stelovat kufry.

          0 0
          • apache6000  

            jo no nasly se shimana jsou od bratra vypadaji hrozne,ale porad pracujou skvele

            0 0
      • VencaV1  

        To jsi me vydesil, ze jsem se musel jit podivat. :) Ale ja tam kupodivu nemam vuli ani nepatrnou.

        0 0
    • Excel  

      z boku pedálu je taková krytka s dírkama, já když kontroloval stav středu, tak měl jeden pedál malej vakl, tak jsem laboroval, do jedné té dírky jsem strčil nejmenší imbus a zkusil pootočit tou krytkou kolem osy pedálu, šlo to tím utáhnout po směru hod. ručiček a vakl zmizel… jen kdyby na to byl nějakej šikovnější nástroj

      0 0
      • apache6000  

        diky za radu ,ale pozde dneska rano jsem to odnesl na reklamaci.prodavac na to koukl a sepsal to.druhy prodavac rikal ze vankl je uplne normalni a ze to lupani nemam resit\po 400km\.kazdopadne diky za radu

        0 0
      • pali  

        na tu deravu krytku ti poradim pekne to ide s kliestami na segerky a ono ta krytka je vlastne sruba,ktora drzi tovonkajsie priemyselne lozisko v pozadovanej polohe, to len taka tech. info

        0 0
        • apache6000  

          jaky to ma zavit

          0 0
          • pali  

            je to zavit s jemnim stupanim, ale neviem stupanie nemeral som ho

            0 0
            • apache6000  

              myslel jsem jestli pravy nebo levy.jinak diky skusim to az slapatka poslou spatky

              0 0
              • VencaV1  

                A jak je to s tim vanklem mi nereknes? :)

                0 0
                • apache6000  

                  ne podival se na to a rekl ze to neni dobre ze se to dela az po delsi dobe a pak tam prisel druhy a rekl ze tu vuly by neresil a ze by to dal na reklamacku az po sezone.jenze me ten vankl na slapatkach za skoro 3000kc trochu stve a jeste k tomu kdyz to obcas krupne.to jsem si mohl nechat shimana co jenom vrzaly.jinak sory prehledl jsem te

                  0 0
                  • Excel  

                    Nó ale on se Venca jako ptá, jestli jako ten pan prodavač říkal „vankl“ nebo „vakl“, si myslím, jako. ;-)

                    0 0
                    • apache6000  

                      asi vakl ja rikam vankl\asi podle toho motoru\takze asi to ma byt vakl,ale nak to neresi u me je to vankl

                      0 0
    • Excel  

      když už jsme se tu sešli jako uživatelé XSek, mám letošní model, designove krasný, chci se ale zeptat na jinej zádrhel, mám 3 roky staré tretry maj nalítané tak asi jen 5 tisíc, kufry už splynuly s botou, takže oddělat se nedaj…a už jsou teda poměrně jeté, no stává se mi, že mi po asi 40km, začne něco vrzat a docela fest právě na styku kufr zámek..buď je to přímo zámek a nebo kufr, ale jak jsem řekl, utáhnout už to nepůjde..napadlo mě jestli to není bordel-jemnej písek-co se dostal do té pružiny zámku, takže se chci zeptat jestli s tím má také někdo podobnej problém

      0 0
      • apache6000  

        skus to necim nastrikat snad to pomuze shimana taky vrzaly,kdyz jsem je maznul tak byl 60–70km klid

        0 0
    • apache6000  

      dneska po reklamaci jsem je dostal pedaly TIME ve stejnem stavu jako jsem jim je dal.vakl furt stejny a jeste k tomu jsou poskrabane jak se je nekdo snazil rozebrat.prodavac stratil paragon takze mi napsal nakou blbost do papiru o provedeni reklamace a poslal me domu bez paragonu.priste mi doufam reknou ze nemam paragon ze to nemuzou reklamovat.podle me to na zadnou reklamacku nikdo neposlal jenom to necim nastrikal a nechal me 3 tydny cekat.jo a ten super obchod je v opave a menuje se HaF

      0 0
      • pz-km  

        dobre ti tak pri reklamaci ti nemuzou sebrat doklad o koupi, ale jen vystavit doklad o reklamaci – natoz se s nema pak hadat, aby ho vratili… pokud nesouhlasis s provedenou reklamaci, tak vratit pokud nechcou prijmout zpet dve moznosti – soudni znalec nebo coi, seznam soudnich znalcu je na kazdem soudu

        0 0
        • apache6000  

          pro 2500kc se asi soudit nebudu,ale ten paragon me sere.v pondeli tam zajdu a odbouram je.

          0 0
        • enjoy  

          coi ti nepomuze.a soudni znalec,tak mozna kvuli pripadnymu soudu.

          0 0
      • Thorn  

        Skus sa skontaktovat cez e-mail priamo s vyrobcom, casto to pomaha. Time sa chvalia tym, ze „oficialne“ (=podla manualu) nevyzaduju ZIADNU udrzbu, takto citelny vakel je jasna vada (mam 2 pary najlacnejsich Time a bez akejkolvek starostlivosti su v 100% stave uz peknych par rokov.

        0 0
      • pali  

        tak ich otvor je to 20 sekund prace a uvidis na com si,

        0 0
    • apache6000  

      v patek jsem time nesl na 2 reklamacku.mel jsem je doma 14 dni s toho 12 prselo.jel jsem na nich 2* a najel asi 100km.tentokrat uz je tam vakl jak prase tak se mi to doufam zas nebudou snazit jenom promazat.time jsou mozna dobre slapatka,ale servis u nas stoji za hovno.

      0 0
      • pali  

        by ma zaujimalo co ti povedali po prvej reklamacke co opravili

        0 0
        • apache6000  

          no nic.jsem mu rekl ze je tam porad vakl ze to jenom namazali a on ze nevi a ze to nevyrizoval on.nekomu zavolal a rekl ze je to opravene a ze s tim nemuze nic delat.rikal jsem mu ze tam do 14 dnu jsem znova a on nic.

          0 0
        • tk  

          kdyz jsem mel problem s time xs (ale mimo zaruku). pomohl mi pan Fisera, Velco, Kolin (velco.cz). ochotne, odborne a ne za moc penez.

          0 0
    • Excel  

      Zajímalo by mě jestli už máš problém vyřešenej a jak. Já se pustil do rozborky a záhy jsem narazil. Po odšroubování plastové krytky s dírkama( mimochodem opravdu vymezuje vůli, protože bez ní se dá s celým pedálem pohybovat tak o 1 cm ve směru osy, když je krytka utáhlá na fest tak žádnou vůli nepozoruju) jsem narazil na matku, tu jsem vyšrouboval a skončil jsem, páč rozebrat to stejně nešlo, něco to ještě drží pohromadě a nevím co.

      0 0
      • apache6000  

        jo dostal jsem nove. z rozebranim jsem na tom skoncil podobne jako ty.akorad jak jsem porad prehazoval kufry tak jsem serval zavit dole na tretre takze tetka resim boty

        0 0
      • Roman  

        Já taky tak :o)

        0 0
      • pali  

        rozobrat to ide a to tak ze musis na tu osku kde si dal dole srubu klepnut cez tycku ktoru si opres o osku a kladivom klepnes

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.