MTB team, sdružení, spolek přátel :-)

30 nepřečtených
  • Komi

    Zdravím, nevíte někdo (popřípadě jste členem) nějakýho brtněnskýho Bike-teamu, kterej přijímá nový členy začátečníky? Jde mi o to, že když mám jet sám, tak se mi občas stane, že prostě nejedu, protože se mi nechce a taky bych rád do nějakýho teamu, protože, to už bych „musel“ a hlavně měl s kým. Nemám žádný závodní ambice a ani špičkovou formu (tragédie to ale snad nebude :-) ), ale bych bych rád kdyby se něco naskytlo. P.S. nemusí to být ani tak team, ale třeba někdo kdo by bral parťáky na „tréninky“. (Opět jsem to napsal trochu chaoticky, ale účel z toho snad plyne.) Dík

    Anketa: Tak co. Najdu?

    Ano
    0x
    0%
    Ne
    0x
    0%
    0 0
    • Lišák  

      Tak proč nejezdíš na vyjížďky s brňákama? Třeba tam nějaký parťáky najdeš.

      0 0
    • Eva  

      KC Hakr Brno,kontakt na www.bikebase.cz,Hape sport Brno,kontakt asi v obchode na Stefanikove ulici.

      0 0
    • sportovni_biker  

      Aaaa, ty si můj člověk. Přesně něco takového hledám i tady v Jeseníku. Na pohodové vyjížďky přítele mám, ale potřebuji někoho, kdo by mě vedl při tréninku. Jezdil se mnou na závody atd. Jenže si myslím, že bez sponzora na tohle není šance :-(

      0 0
      • Vrci  

        Sponzora bys chtěl? Co vím tak Jordán (letos čtvrtý na MR v časovce) jezdí za dres.

        0 0
        • sportovni_biker  

          No jo, ale on podává výsledky. Tohle je můj problém, já výsledky nepodávám. Jednak je moje technika trochu zaostalá, ale tak to by mi ani nevadilo. Jenže nevím ani moc, jak efektivně trénovat, peníze nejsou na nějaké velké objíždění závodů (29.7. se chystám na Rubena Manitou Železné Hory).

          Stačilo by mi, třeba i v našem městě, kdyby mi dělali zadarmo servis kola. Klidně bych vozil jejich dres, mně to vůbec nevadí. Jenomže to tady nefunguje :-(

          0 0
          • Bobo  

            Teď fakt nevím, jestli to myslíš vážně nebo si děláš srandu. Co nefunguje? Až budeš na bedně na mistráku, tak možná že ti někdo ten dres zadarmo dá. Jestli hledáš dobráka, co ti bude bez super výsledků jen tak servisovat kolo a ještě přidá dres se svým logem, přeju ti hodně štěstí…

            0 0
          • Vrci  

            On podává výsledky a jezdí jen za dres. Jeho kolo jsem viděl v normálním krámě (fialových madon na rekordu s neutronama moc neni), kde nakupuju i já a jehož logo na tom dresu nemá.

            0 0
          • Biker jak Pes  

            Se servisem to bude horší, ale s tím dresem by to šlo. Doporučil bych vstoupit do nějakého týmu mezi sezónama (přes zimu), protože okolo toho je strašné papírování a moc by sis nezazávodil. Já jezdím v týmu, oblečení mi dali jak letní, tak zimní, startovné na závodech proplácí a dokonce i odvoz máme, ale servis ani kolo ti asi nikdo nezaplatí, možná profesionální tým, ale tam asi nemíříš… :))

            0 0
            • sportovni_biker  

              S tím servisem jsem to jenom tak plácl. Tady v Jeseníkách pokud vím, tak je pouze Lyžařský klub, ale ti na kolech závodně nejezdí, takže není se kam přihlásit

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Tak můžeš třeba do nějakého vzdálenějšího týmu a možná dostaneš individuální trénink. :)) Známý bydlí v Opavě a jezdí za tým v Ostravě, ale on je bývalý profesionál, takže to je trochu jiné… :))

                0 0
                • sportovni_biker  

                  No přesně tak, když máš výsledky, tak je to snazší. Jenomže, abych dosáhnul výsledku, tak bych musel nějak začít trénovat. Problém je, že nevím jak. Proto potřebuju někoho, aby mi vysvětlil jak často, jaký objem, tep atd…

                  0 0
                  • error  

                    na začátek je to vždycky těžký, buď musíš sám z knížek a časopisů sosat moudra, ale nesmí se to přehnat a nebo si zaplatíš nějakej trenink insvestuješ do tepáku prostě utratíš hromadu peněz než se někam dostaneš, ale jinak to vidím bledě

                    0 0
                    • sportovni_biker  

                      No tepák už mám, ještě musím jít na změření. Jezdím na vypočítané údaje, ale mám v tom trochu binec. Mám podle PC15 vymezené tři zóny, ale nevím, která je pro trénink ta optimální a mám se jí držet. Jedna zóna je 109–139, druhá 140–158, třetí 159–198.

                      0 0
                      • error  

                        to první vypadá na kompenzační pásmo druhá dlouhodobá vytrvalost a třetí intenzivní, ale moc na tabulkový hodnoty nedej, nevím jak jezdíš ( kolik máš od jara v jaký zoně) ale ze startu potřebuješ dlouhodobou vtrvalost při spodní hranici, veř tomu že čim víc tim líp, no a potom už si můžeš pomalu dovolit kombinovat treninky s vyší intenzitou spíš v intervalech, ael to už asi budeš dost daleko na to aby jsi nastudoval nějkou knížku

                        0 0
                        • sportovni_biker  

                          No tak s tím pulsmetrem jsem začal nedávno a podle toho teďka jezdím v té prostřední hodnotě. Jinak předtím jsem jezdil určitě na hodně vysoké tepy, protože jsem žil v představě, čím víc budu valit do kopce a unavím se, tím víc potom posílím :-) no je to blbost no. Tak určitě jsem jezdil hlavně v tom posledním třetím pásmu. Tudíž teď budu trénovat v tom prostředním a říkáš u spodní hranice. No nevím teda, jak v některých kopcích to tak nízko podržím, většinou už mi dojdou převody :-(

                          0 0
                          • error  

                            teď v půlce sezóny je to těžký, ale když se začínají na jaře najíždět km tak se nedělá nic jinýho než se otrocky jezdí po rovině na silnici podle tepů a teprve postupně se najíždí ne celé pásmo základní vytrvalosti, potom se k tomu přidá intenzita za chvilku síla a tedy kopce a celé se to proloží kadencí a spurty a na několik let máš co dělat :-)

                            0 0
                          • error  

                            stejně bych to viděl že letos budeš jezdit už max. 3měsíce tak je to více méně jedno ja budeš tepat jenom ať ti to neleze moc do max

                            0 0
                            • sportovni_biker  

                              Jo prosimtě ty si zmiňoval výše nějakou knihu, která se v tomto přímo orientuje, mohl by si mi napsat nějký název nebo něco podobného? Pročetl jsem celý KPO na internetu, ale moc moudrý z toho nejsem

                              0 0
                              • Komi  

                                Na netu se dají objednat i induviduální tréninkový plány, který se řeší on-line .. kamoš když začínal na silničce, tak to zkoušel a asi to nebylo uplně od věci

                                0 0
                              • error  

                                úplně nejjednoduší je nechat si sestavit treninkový plán v nějakém on-line programu, ale nevím kolik do toho chceš investovat, já sám jsem na tom také začínal a i dnes přes to jedu, jak říkám je to jednoduchý nemusím se starat co ten den pojedu a kolik, ale jenom mrku a vidím, teď mě z hlavy nenapadne žádná kniha, ale už se to někde tady psalo tak jedině jít do historie :-)

                                0 0
                              • EpO  

                                Ti poradim…zajed se hlavně někam nechat proměřit. Já si zajel na jaře do Prahy do casri, změřili, poradili. Když už vozíš tepák, tak je dobrý nemít ho jen naparádu, že ho maj všichni (myslim že je to poslední dobou částečně i takový módní doplněk). …ale zase bych si nějakym detailnim plánem nelámal hlavu a prostě jezdil. A to proto, že je to v prvý řadě fajn zábava. Když budeš jezdit často a bude tě to bavit, tak se určitě zlepšíš, a to i bez plánu.

                                0 0
          • smallbrother  

            no já nevím co čekáš že hned dostaneš? :) Já bydlím na menším městě, je tady tým, sehnali se (sme) nějaký prachy (na dresu, kterej byl pro jezdce levnější jsou reklamy) a z toho se platí jen startovný na závodech. Benzín ne, na součástky máme v místním krámě jen 10% slevu a servis je zadarmo jen když si ho sám uděláš :)

            0 0
          • cabbage  

            no ty si *****:o))) LOL

            0 0
    • dancing dog  

      hele, to si děláte prdel nebo to fakt myslíte vážně? Koukám, že jsem asi z jiný planety..indi­vidualní tréninky on-line etc… já nasednu a někam jedu, na závod pak zřídka, abych dostal nějakejručník nebo hrneček :-)

      0 0
      • Komi  

        No já to myslel tak, že není s kým jezdit a sám je to sice taky super, ale ne pořád dokola ;-)

        0 0
    • mastihuba  

      Nevím jestli je to pod Vaňkem co má velkosklad Meridy ve Šlapanicích, ale když objedeš určitej počet závodů, tak dostaneš slevu na kolo a jejich týmový oblečení.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.