• ydaho

    Účast nakonec velmi dobrá: PeBe, Ydaho, Karlik, black.horse, Pinocio, Eila, TomOO1.

    Najeto 97,71 km, přes pohodovou vyjížďku v celkem solidním průměru 17,31 km/h. Trasa: Krčský les, Točná, Travers, Hálkáč, Vykopávky, Károv, Vrané n V., Okrouhlo, Břežanské brody, Davle, Cukrák, Pigi, Barrandák a zpět.

    Podařilo se zahrnout pár výjezdů a kulturních vložek :)

    Kdo se kdeodpojil a kdo dojel do cíle je formalita…

    Chválim PeBeho za výjezd na vykopávky bez šlápnutí :) O co si přišel, když si nechtěl vyjet z Vranýho na vyhlídku viz. rubrika Ostatní :))

    takže příště zas Y

    0 0
    • Pebe  

      .

      0 0
    • Pebe  

      .

      0 0
    • Pebe  

      .

      0 0
    • Pebe  

      .

      0 0
    • Pebe  

      .

      0 0
    • Pebe  

      .

      0 0
    • Pebe  

      a poslední

      0 0
    • Pebe  

      jinak vyjížďka super, užíval jsem si hlavně ty delší sjezdy. Jsem rád, že jsem vůbec dojel dom, za Vranym bych už vás stejně jenom brzdil. Děkuju za super tempo!

      0 0
    • black.horse  

      tak jedna Formalita taky připíše své názory:-) Vyjížďka byla suprová, bavilo mě to hodně. Hlavně děkuji všem zůčastněným za rozumné tempo a trpělivost při čekání než se vyškrábu nahoru:-) trasa byla fajn, ale abych jen nechválil, tak sem nad tím přemýšlel a všechny pořádný (rozumněj prudký) sjezdíky (rozumněj skoro volné pády) vlastně vynechali:-( ale i tak to bylo super a myslím, že podobných vyjížďek by na BF mělo být víc a né jen samý chrťárny:-) rozhodně by to chtělo podobně pohodovou akci zopakovat:-) jinak lidi byly super, počasí taky parádně vyšlo, prostě to bylo mňamkózní:-) a Ti co nejeli, tak sou HLOUPÝ a túdle nůdle my si to užili:-P PS. myslím, že i Eila by se pod tohle podepsala (asi vyjma to o těch sjezdech:-) ) Díky:-)

      0 0
      • grizzlik  

        do haje.. sem chtel jet ale mel sem jet na chatu makat coz se na posledni chvili zrusilo.. tak snad priste

        0 0
      • snowfil  

        Doufám, že něco podobného zase brzo bude. Hlavně hodně sjezdů pls.. V sobotu jsem nemohl, takže příště to prosím naplánujte líp :-)

        0 0
      • ydaho  

        všem se nelze zavděčit, to už je úděl :)

        0 0
    • Tomas_001  

      Vyjizka skvela, az na ten muj defek, který jsem si pro velky uspech ještě dvakrat zopakoval za barandakem, takze jsem nakonec tu dusi upotrebil.

      0 0
      • ydaho  

        slušný. já počítám, že sme nastoupali s Pinociem a Karlikem celkem tak 1 300 m, víc to asi nedalo…Ikdyž z Barrandáku na Háje to taky hodí nějakej metr :) Škoda, žes přišel o ten pěknej sjezdík z Cukráku k Berounce…

        0 0
    • SoLaX  

      Muzete mi nekdo poradit a podrobneji popsat nejakou peknou cestu z Davle zpatky do Prahy treba k Pigimu. Jeste sem tudy z tech koncin nikdy nejel.

      0 0
      • karlik  

        z davle to vem po silnici kousek do mechenic a tam to vem trochu do leva takovou cestou za prejezdem nebo se zeptej mistnich na kamenitou cestu lesem do kopce smerem na trnovou potom po modry kolem cukraku dolu az k berounce potom k lavce a podel berounky az do cile

        0 0
      • blue  

        ta cesta od prejezdu z mechenic na trnovou je taky uz po modry

        0 0
        • SoLaX  

          Jj, koukam do mapy a ta modra tam je, tam to snad najdu. Ale koukam, ze z Jiloviste kolem Cukraku dolu k Berounce vedou dve modry – ma nejaka treba nejakej peknej sjezdik, nebo je jedno kterou to vemu? A po kterym brehu kolem berounky, je tam podel vody nejaka cyklostezka, nebo musim po silnici?

          0 0
          • karlik  

            ze by tam byly dve modry to nevim ale tahle je hezky dolu po korenech konci u takovy skaly kousek se prenasi potom jedes po pravym brehu berounky az k lavce v cernosicich jsou to takovy piskovy prasny cesty az k ty lavce tu prejedes a po znaceny cyklotrase smerem na radotin skoro nelze zabloudit

            0 0
        • ydaho  

          to máš pravdu, ale je to pěkně blbě značený…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.