• DX3,5

    Zdravim…máte někdo zkušenosti s těmito ráfky??? Vypadaj velmi dobře a prej docela dost vydržej.

    0 0
    • DanMaxbike  

      Mam ráfky Mach MX a jsem s nima maximálně spokojený.Mám je zatím 3 měsíce je na nich najeto 5600 km a za celou dobu jsou jenom jednou centrované.Brzdné plochy jsou zatím jako nové používám špalky BBB – trojbarevné.

      0 0
    • raceman  

      mam na kole rafky mach1 2,30 disc a sem totalne NESPOKOJEN, zadni rafek po kazde tvrdsi jizde v terenu chyta lehkou osmu a kdyz pri padu lehce do tukno boku kola tak osmica jak cip. momentalne menim na mavic 321 disc a draty dt swiss, tak uvidim. ale ty machy nedoporučuju

      0 0
      • Vilém  

        Neni chyba nekde jinde nez v rafku?mam ho na zadnim kole v kombinaci s 36 draty a od te doby co jsem ho vypletl,tak jsem na nej nesah.Nema najeto moc, tak 2–2,5tkm,ale jezdim na tomto kolo vyhradne v terenu.Spis mi to pripada,jako bys mel nestejnomerne napnutej vyplet,nebo tak neco.

        0 0
      • fousek  

        Taky bych rek ze chyba bude kapku jinde, 2,3 sem sice taky znicil, ale kapku na jinym kole a troufnu si tvrdit ze za kapku jinejch podminek (teda pkud si tu 2,3 nemel na jinym kole nez mas v profilu). Mel sem ho na zadnim kole a720.cz/?p=7193 rek bych ze vydrzel vic nez Singletrack sl-1, definitivne sem ho odrovnal pri takovy docela pekny drzce pri ktery sem zvohybal i kotouc

        0 0
        • fousek  

          No tak to by me zajimalo jak se mi tam podarilo dat ten odkaz, ten s tim nema nic spolecnyho

          0 0
    • Mamut  

      Mam na zadnom (mam 92kg, kvoli vysokej vidlici velka cast vahy na zadnom). HODNE dobry rafik. Vyrazne lepsi nez MAVIC 221 a Rigida (neviem uz pesne aka), ktore tam boli pred nim. Mimochodom Ta Rigida a Mavic boli identicke rafiky. Prierezom, vahou a rovnako ubohou vydrzou.

      Zatial mas za sebou asi 2000km. Vratane 250km s cca 20kg kapsami na zadnom nosici a je ako novy.

      0 0
      • poiko  

        nemyslíš náhodou Rigida Zac 2000?

        0 0
        • Mamut  

          Bud zac2000 alebo nieco ako zac19.

          0 0
          • Pekáček  

            ZAC 2000 mám teď a je robustnější a těžší než Mach MX, takže jsi měl nejspíš starší výrobek. Jo, ta Rigida je kalíškovaná do obou vrstev.

            0 0
    • pop  

      Má je kamarád a celkem držej. Centroval jsem mu je, jen když vyrval dráty přehazkou

      0 0
    • Bobo  

      Koupil jsem novýho bika i s nima a byl jsem velmi příjemně překvapenej, co všechno vydrží. Takže už jsem koupil další ten samej ráfek a zapletl jsem ho nerezovejma drátama dozadu své přítelce. Nestěžujeme si ani jeden.

      0 0
    • Vojtas  

      mam ho rok na zadnim s nerez dt drama a zatim uplne v pohode, muzu jenom doporucit, za ty prachy je super

      0 0
    • vlk  

      mám Mach 1 Team race v podstatě stejný jako ten MX.Jsou to nejlepší ráfky co sem kdy měl.Nerozcentro­vávají se, vydrží snad vše a dokonce ani při festovném utažení nepraskají okolo niplů jako od některých jiných značek.Navíc jsou ještě dost levné.Vřele doporučuji.Jinak prý jiné než ty mx a team race ráfky od mach1 už pak nic moc.

      0 0
    • Mamut  

      Mate niekto tip na obchod v Prahe, kde ho maju? Nejak mi uz po 8 rokoch doziva predny, tak potrebujem vymenit.

      0 0
      • DX3,5  

        V ČEKO sportu na Radlický 55.

        0 0
        • Mamut  

          Nema niekto este dalsi tip? V tomto obchode maju do konca tyzdna zavrete a ja by som rad vyrazil najblizsi vikened uz na novom biku.

          0 0
          • Mamut  

            No, sam si odpoviem. Konysport.

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
    • juebox  

      Já mám ráfky Mach MX a jsou dobré.jezdím na nich asi 8 měsícu a pořád drží a ani jednou sem je necentroval ale už bude třeba.Ale na to že stim jezdím na závody skášu stím atd. tak drží skvěle.Kámoš má Kbix od Kelly's a pořád se mju rozcentrovávají

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Hejdik  

      Mám MX od jara a přezto,že jim dávám občas opravdu co proto,až se sám někdy divím,jak to může vydržet a zatím úplně v poho 2800 km a zatím jednou lehce docentrováno. V kombinaci s XT čelistmi a červenýma kool-stopama solidní brzdný účinek. Takže z mojí zkušenosti NO PROBLEM-můžu doporučit.

      0 0
    • pegas  

      to sou mrchy na koloshopu…vetsi zajem o zbozi zvedl uz cenu na 371…mam dojem ze puvodni cena byla okolo 280 kc..

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • vlk  

        ty jo maj supr cenu, v kameňáku jsem je bral po 400 za kus.

        0 0
    • Vojtas  

      Tak po dvou letech doslo k tomu co by me opravdu nenapadlo. Neni na nem najeto este ani 10 tisic km a bok praskl. Vubec nevim kdy a jak, nerekl bych ze to bylo zpusobeny nejakym narazem, moc to na to nevypada a urcite bych si toho vsiml, a nejspis by doslo k defektu.Spalky vozim rok trojbarevny BBB a predtim Tektro, obcas na ne samozrejme kouknu jestli tam neni naka spona bo tak neco. Probrzdeny to proste neni, ale co se da delat no. Myslite ze je nebezpecny na tom jezdit ?trosku to sklepnout a zarovnat ? tedko nemam prachy nazbyt moc.

      Popripade stalo se vam neco takovyho ? reklamace tady asi neklapne co :)

      0 0
      • Vojtas  

        jeste doplnim: 5 cm dlouha prasklina, rafek jezdeny dva roky

        0 0
      • -Alan-  

        Si řekni sám, za kolik ti stojí držka. Já bych na tom nejezdil, pokud bych nemusel. Když tak jen do času, moc nebrzdit a ne do terénu.

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • vlk  

        hm zajímavý. Já je jezdím na 2 kolech-na jednom je mám asi 4 roky jsou pěkně probržděný ale stále drží.Toto se stalo kamošovi s Mavic nějakou 3×x. prostě moc pumpoval plášť a probrzdil je.Já tyto ráfky beru za jedny z těch pevnějších.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.