• revish

    Caute, potreboval bych zjistit, kde na netu by se mohly vyskytovat nejake stranky s prehledem kol, ktere vyrabel velamos pred revoluci, nevite nekdo? jde hlavne o obrazky tech kol. dik

    0 0
    • maxtor  

      Nejsi nějaký úchylák:-) jedíné, o čem vím, je tohle. Mrkni na to. www.sterba-kola.cz/…ed210204.php?…

      0 0

        Výběr z produktů

        CTM RASCAL 2.0 29 kolo, tmavě zelená/chromová Skladem 2 ks

        Novinka CTM RASCAL 2.0 29 kolo, tmavě zelená/chromová

        od 28 799 Kč -10% MOC 31 999 Kč

        Lapierre Zesty AM 4.9 29 kolo, bílé Skladem 1 kus

        Lapierre Zesty AM 4.9 29 kolo, bílé

        57 599 Kč -20% MOC 71 999 Kč

        Kellys Vanity 70 27,5 dámské kolo, raspberry Skladem 1 kus

        Akce Kellys Vanity 70 27,5 dámské kolo, raspberry

        od 12 699 Kč -21% MOC 18 499 Kč

        Přejít do shopu (Kola / Horská)
      • revish  

        nee, nejsem, ale shanim jeden stary ram a nevim jak se to kolo jmenuje, tak proto. budu muset vyrazit na pruzkum bazaru a vrakovist :o)

        0 0
      • revish  

        jde o to, ze to neni mtb, to co hledam, je to „singlespeed“ s 24 palcovymi koly, nikde nemuzu nic najit,chjo

        0 0
        • maxtor  

          Já jsem zase hledal nějakou stránku, která by mapovala vývoj horských kol a také vývoj sad od Shimana s obrázky. Marně. Nevíte těkdo o tom něco???

          0 0
          • revish  

            vitej v klubu:o), je to marne, po velamoskach se na celem netu slehla zem, a to shimano…nemaj na strankach nejakou historii ci neco takeho?

            0 0
            • maxtor  

              Velamos je na pohřebišti dějin a co se týče Shimana, našel jsem stránky, které mapují to, kdy která sada vznikla, co se na ní v kterém roce změnilo. Fotky ani omylem – až na Dura – Ace. Je to škoda. Možná to teprve přijde. Viděl jsem ale na ebayi, že někdo prodával to úplně první XTR fungl nové a vydražilo se za víc, než nová sada XTR 2003. Proto raději staré komponenty nevyhazuji – třeba na nich ještě někdy vydělám:-)

              0 0
              • revish  

                jj, tak to skladuju, mam tam mimo jine alivko top swing s krasnym vaklem vydavajici za jizdy prijemne rachtave zvuky, specialitou na nem jsou stopy po kombinackach kdyz jsem ho „trochu doladoval“ :oD

                0 0
                • maxtor  

                  Ještě k tomu Velamosu: pochybuju, že ta firma měla nějaké katlogy nebo tak. Digitály tehdy taky nebyly, tak pokud se nenajde nějaký dadšenec, který všechny modely vyhledá a zdokumnetuje, popř. sežene fotky a naskenuje, hledáš marně. Můžeš to ale být právě ty, kdo vyplní díru v možnostech internetu:-)

                  0 0
                  • revish  

                    az sezenu ten ram tak urco jedna fotka paradne opravaneho velamosu bude, ale uz to nebude origos a to ani nechci, jen ten ram, bude potiz sehnat, az se trochu ochladi vyrazim na bazar tour

                    0 0
                  • revish  

                    jak tak koukam, tak jsme tu toudle dobou jen my dva nebo co..:o)

                    0 0
                    • maxtor  

                      Ostatní asi spí nebo je zašlá sláva legendárního Československého producenta kol té nejvyšší kvality za rozumnou cenu nezajímá. IGNORANTI!!!! Mě zase láká vymazlit si nějaké předbálečné kolo. Kamarád sehnal Steyera z roku 1922, kompletně opravil, nalakoval, nalinkoval a nachromoval – vše velmi decentně – žádný kýč. Na nějaké ježdění to není – hlavně při sjezdech to prý moc nesedí:-), ale je to krása!!!

                      0 0
                      • maxtor  

                        Proč vlastně tak ten rám vehementně sháníš??? Srdeční záležitost?? Nebo úchylka:-)???

                        0 0
                        • revish  

                          jeden z jejich rramu vypada jako cruiser, toz ho chcu dat dokupy a udelat hospodokolo pro prepravu k vode a do vzdalenejsich hospod:o)nechce se mi davat pres pet tacu za ramovou sadu od Feltu, navic ji tady nejspis nesezenu

                          0 0
                      • revish  

                        no vidis, neni to uchylka, rad davam starym vecem novy zivot a udelat ze stare velamosky ukazkovy cruiser to mne ted bere, bude to zabava na dlouhe zimni vecery :o)

                        0 0
                        • maxtor  

                          Tak až se ti to povede, nezapomeň sem hodit foto. Máš u mě jistý pozitivní ohlas!!!

                          0 0
                          • revish  

                            si pis jsem trochu chlubil :o), urcite ho tu hodim, ale kdy to netusim.

                            0 0
                          • revish  

                            nasel jsem to kolo, chci jen ram, nevis o nekom, komu se to vali ve sklepe?

                            0 0
                      • poiko  

                        nemohl bys sem hodit fotky? zajímalo by mě to. nedávno jsem viděl viděl svítilnu na kolo s nádobkou na petrolej a s knotem:) mrzelo mě, že jsem neměl foťák

                        0 0
              • mara53  

                jo takhle doma suším sice jetou, repasovanou sadu Deore DX, třebas se nekdy bude hodit

                0 0
    • GTman  

      Hele, víš že kola Velamos se v současné době pořád prodávají? U nás je malý obchůdek a tam mají „takyhorská“ kola, ale samozřejmě nové modely. Určitě by stálo za to, do firmy napsat mail a třeba budeš mít štěstí a pošlou nebo oskenují Ti nějakou dokumentaci.

      0 0
      • revish  

        jj par jsem jich videl

        0 0
        • krychlicka  

          nahodou velamos udelal i karbonovej ram…sice nevim kde a jak ale je to tak..jinak fabriky puvodni velamosky tady u nas na sumpersku porad fakci takze treba neco jeste delaji..a taky tam nekde treba budou mit neco jako archiv, za zkousku tam napsat by to stalo ne:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.