• Meveric

    Nazdar lidicky pred casem jsem psal ohledne rady na kolo. Dnes uz ho mam vybranny , ale potrebuju to poresit. Co tedy vy prof. rikate na kategorii do 15000,– a na muj vyber :AMULET STRUCTURE 06 ??? Nejvíce me zajima ona vydlice .SKUPINA XC GO-GO

    MODEL STRUCTURE Rám / Frame Alu 6061 T6 LITE Vidlice / Fork Suntour SF-XCR LO (100mm) Zad. měnič / Rear Deraill. Shimano LX Řazení / Shifting Lever Shimano Deore dual control Př. Měnič / Front Deraill. Shimano Deore Převodník / Chainwheel Truvativ Five D 44/32/22 Stř. Složení / BB parts Shimano Pastorek / Freewheel Sram 950 11–32 Řetěz / Chain Shimano Deore Přední náboj / Front Hub Shimano Deore Zadní náboj / Rear Hub Shimano Deore Brzd. Čelisti / Brake arms Tektro 837 AL Brzd. Páky / Brake lever Shimano Deore dual control Ráfky / Rims MACH M210 BOS 32H Pláště / Tires Geax Mezcal 26×2.10 Sedlo / Saddle WTB SPEED V Comp Sedlovka / Seat Post PROLIGHT EXO Řídítka / Handlebar PROLIGHT EXO Představec / Stem PROLIGHT EXO Hlavové složení / Head parts Ritchey Logic Pedály / Pedals XERAMA Velikost / Size 17", 19", 20,5" Počet rychlostí / Speed 27 Hmotnost / Weight (kg) 12,8 Barvy / Colors stříbrná, červená

    0 0
    • maxtor  

      V té cenové relaci toho moc nevymyslíš. Amulet nebo Author není v tom případě špatná volba.

      0 0
    • Daf  

      Kategorie 15k se da charakterizovat jako slusne vybavena kola jejichz jizdni vlastnosti trochu degraduje vidlice. Ale klidne i tak to muze byt dobre kolo pro zacinajiciho zavodnika.

      0 0
    • GTman  

      Mě se to kolo za cenu 13.500,– Kč docela zamlouvá. Jinak ta vidlice je do začátku myslím naprosto dostačující. Vyměnit se dá kdykoli.

      0 0
    • raceman  

      podle meho nazoru se u řazeni deore dual control rychle vyviklá čep a celkově z nich mam dojem že ty řadící páčky jsou moc volné a rychle se opotrebujou. ja mam deore LX dual control a zdaji se mi mnohem pevnejsi.

      0 0
      • Meveric  

        Dekuji vam za vase odpovedi , jestli pro me nekdo mate jeste najake info prosim napiste .

        0 0
      • coolboy  

        V červnovým Velu zase Deorečkovej dual control chválili…si nevybereš :-))

        0 0
        • raceman  

          je to muj osobni pocit ty pačky litaj nahoru a dolu celkem volně, stači meně sily než u LX a to se mi moc nelibi. čep se vyviklá stejně, tomu se nedá zabránit, to vyplývá z konstrukce řazení. spiš mam strach že když pri padu ulomite pačku musite koupit celé řazení nové. a to je blbý:-(

          0 0
          • kubad  

            Kolikrát už se ti to stalo – že s toho máš takový strach? Páčka uhne.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.