• Nuvolari

    Panove…zajimalo by me jak si ho poskladate pod kalhoty, ponevadz se mi ted dost stava , ze ho po 35–40km ho ani necitim…jak kdyby nebyl.Kdybych ho neprivezl domu v poradku, tak me pritelkyne asi utluce.Jaky pouzivate spodni pradlo?Jak to resite?

    Diky za odpoved

    0 0
    • Meesha  

      nesmis mit tak tesnou gumu u nohavice… radsi porid volny kratasy ;-)

      0 0
      • kubad  

        No vlevo, nebo v pravo :-) Možná polaď polohu sedla, jestli nemáš špičku moc nehoru.

        0 0
      • marapara  

        Nebo si ho omotat kolem pasu :)))

        0 0
    • Hnoj  

      Konečně pořádný téma ! furt se tu řešej jen kraviny, tohle je krajně praktické :-)

      Esli ho po delší jízdě necejtíš, bude to spíš blbě nastaveným sedlem, které nejspíše jde špičkou nahoru.

      A já osobně si ho rovnám tak, abych si ho neštastnnou náhodou nepřised .

      0 0
      • zac  

        neprised nebo neprejel? :)

        0 0
      • Nuvolari  

        No jo s tim sedlem me to uz napadlo,jenom ze , sedlo mam vodorovne…

        0 0
        • Hnoj  

          Tak ho zkus udělat trošku dolu, na každýho se hodí jinej posed a pokud se to ani tak nezlepší, kup jiný sedlo.

          0 0
    • peky  

      Prostě ho podeberu do kalhot nahoru tak aby nebyl v kontaktu se sedlem. Je pravda že velikostně nebudu nadprůměr. :D

      0 0
    • Phoebe  

      Posledně se mi namotal do přehazky, to byla bolest o:)))

      0 0
      • Hnoj  

        ty máš na péru nasazenou zahradní hadici? :-D

        0 0
      • Kubiczech  

        …jojo, do prehazky, zadniho kola se mi taky dostane casto… Taky uvazuju uz pomalu o zmene soucasneho stroje.. (o:

        0 0
        • kubad  

          Nádhera, jen bych dal přední brzdu – bez ní to nepostavíš na přední :-((

          0 0
      • Spirit  

        A mě ho přejel kámoš co jel za mnou předním kolem.

        0 0
    • dada  

      doprava.

      0 0
    • Stereo  

      Asi taky budu muset vyměnit sedlo. Protože v dlouhých výjezdech, kdy se nemůžu zvednout ze sedla ho po půl hodině jízdy taky skoro necítím. Takový podivný pocit – jako erekce bez erekce…

      0 0
      • Hnoj  

        Mslíš, jako kdyby sis ho držel v ruce a měl pocit, že držíš klobásu, kterou jsi právě koupil u řezníka? :-D

        0 0
        • Manas  

          A obzvlast pokud ji muzes zvednout do vyse oci :)

          0 0
          • kurýr na bajku  

            To umíš jen ty a Marylin Manson, nebo jaxe to píše :-P

            0 0
            • Manas  

              Tss, teda! :-) Nevyrazime nekdy do knajpy ?

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Pudem ! Vytáhnem toho grázla z enjoyovic famílie.

                0 0
                • enjoy  

                  ok,reknu petiletymu braskovi jestli uz se na to cejti…

                  0 0
              • kurýr na bajku  

                Pudem ! Vytáhnem toho grázla z enjoyovic famílie.

                0 0
                • enjoy  

                  tak mam rict i tomu triletymu,ze to pises 2×??:-))

                  0 0
                  • Manas  

                    ASi neco pozil, to vis – dovolena :-)

                    0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Tady to wokno po odeslání nezmizí, taxe to vobčas stane :-o Jinak dneska mám jen tři piva a tequilu. BTW: leží vedle mně Terka se zlomenou klíční kostí a roztodivně zkuhrá :-(

                    0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Tady to wokno po odeslání nezmizí, taxe to vobčas stane :-o Jinak dneska mám jen tři piva a tequilu. BTW: leží vedle mně Terka se zlomenou klíční kostí a roztodivně zkuhrá :-(

                    0 0
                    • Manas  

                      Ja ctyri plzne a taky to je naky divoky. Spojeni od UPC pada tak casto ze uz nevim co si mam prat.

                      Ted si teda budu prat at se to brzo uzdravi …

                      0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Kousek vocaď má moje tetka chalupu na samotě u lesa. Má tam wi-fi 4gb za 4 kila měsíčně. Funguje spolehlivě, taky bych si něco takovýho představoval ;-)

                        0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Kolik je tvojí mámě ?

                    0 0
                    • enjoy  

                      :-))) ok,jsou to moji nevlastni.ale z tatovi strany,cili je beru jako vlastni.

                      0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Tak to máte na rodinných oslavách veselo… Nenávidim takovýto kupování dárku každýmu :-/

                        0 0
                        • enjoy  

                          tak v tomhle je moje vychova hodne spartanska.. vlastne kupuju darky jenom pritelkyni(je to takticky).ostatnim jenom kdyz mam blbej pocit,ze od nich taky neco dostanu.

                          0 0
                • Manas  

                  Beru te za slovo, rozbijeme mu drahu, prosoupeme boty a opijeme ho :-)

                  0 0
              • kurýr na bajku  

                Pudem i bez něj, ale uvidíme jaxe to vyvine.

                0 0
          • Hnoj  

            Teda s tím zvedáním to nevidim moc dobře, ale třeba existuje nějakej fígl kerým se dá oddělat, kerej neznám !

            0 0
    • kurýr na bajku  

      Nevim proč by měla být tvá přítelkyně tak fixovaná na tvůj pinďour ? Určitě to není jedinej pinďour v okolí :-P

      0 0
    • Marika88  

      Vy máte starosti :D

      0 0
      • tomoun  

        tenhle problém jsem měl loni.Přidal jsem 6mm kroužků pod hlavový složení.Koupil jsem sedlo na titanových lyžinách Velo VL 11336(bikezone) a dokoupil 8panelový kaťata Briko.A je to mnohem lepší

        0 0
    • Martula  

      Holky to taky nemaj lehké :) asi to bude taky sedlem .(

      0 0
      • pegas  

        ja si uzivam jizdy…a pokud je pak pinda nejak mrtvej, necham to na pritelkyni aby ho vecer probrala:-))))))))))))

        0 0
    • Sinty  

      Doprava nebo doleva co na tom záleží, hlavně že je pohodlí.Když jsem měl poprvé elasťáky tak to byl celkem nepříjemný pocit, ale človek si rychlo zvykne.

      0 0
    • game_over  

      Prehodim pres ranemo a jedu :)

      0 0
    • wroum  

      normalne, dvakrat kolem pasu a konec do pravy kapsy.

      0 0
    • Páník  

      ja to nechavam na nem…on si vzdycky nejaky to mistecko najde a tam se drzi zuby,nechty:)

      0 0
    • mnagos  

      nejezdim silnice a do terenu mam volne kratasy s vlozkou a tam ma muj kroupak mraky mista.........

      0 0
    • Lance  

      doleva, postavim se v pedalech a tu vlozku natahnu dolu a usadim ho:)

      0 0
    • JirkaT  

      Celej přístroj zvednu co nejvíc nahoru, abych si na něj nesedl. Doleva nebo doprava? To fakt nechápu, to bych celou vyjížďku probrečel. :-)

      0 0
    • orca  

      Ty si ale fandíš – třeba by si přítulka oddechla a konečně se vyspala :-)) jo a povětšinou na kole žádné spodní prádlo nemám ale to snad asi víš taky – nechtěl jsi se spíše optat na druh kraťasů a použité vložky ??

      0 0
      • treatt  

        Depak, i s pradlem to jde, jsem zivy dukaz ;o) Moira kratasy pod Specialized kaťata, sedlo Alias od Speslu. A celkem, v ramci moznosti, si nestezuju ;o) Jen mam po vikendu dost otlaceny sedaci kosti, to je specifikum tohodle sedla, ale jinak, jak tomu rikaj v reklamach, mekke partie, jsou dost usetreny. Tudiz nemam problem. Na strane druhy, musim rict zatim a zaklepat na drevo – znate tu pisnicku od Kabatu o tom, ze ma kazdej chlap nekdy strach, ze dojdou kule a stelnej prach, i ten kanon zrezavi, zadnej vic to uz nespravi ;o))) Hezky a setrny biking preju

        0 0
    • MartinXC  

      Motám si ho třemi otáčkami kolem těla ;-)

      0 0
    • jivo  

      Mam ty kratasy s cyklovlozkou. Pod ne uz nic nenosim a narozdil od tech elastaku jsou volne. NADHERA Sedlo mam trosku dolu, tazke me boly vzdy jenom prdel. I kdyz obcas se to taky nepovede :-(

      0 0
    • Nimrod  

      tak si dej pryč sedlofku i se sedlem a nebude tě mít z čeho bolet :-)

      0 0
    • PjSky  

      no taky se mi stalo.. nedal jsem jinak nez se podivat co rika net a doktori: na tohle tema jsem cetl vytah z nekolika studii.. a vsichni lekari pripustili, ze drahe polovicky cyklistu mohou byt casem ochuzeny [mozna o manzelskou neveru kolem 50tky?] s lehce vetsi percentazi.

      Nevahal sem a sel se podivat co se doporucuje. Takze resi to dobra dira :D napr. www.sellemontegrappa.com/…essional.htm

      zacnou sic pobolivat kosti [ale uz ani ne] ale Mr.Neposlusny uz cit neztraci. spis jak o nej jde o prostor mezi stehny – slavnou prostatu. Me to jeste dlouuuuuho nehrozi, ale co mistni staresinove..?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Za miestnych staresinov by som podotkol, ze je zaujimave, ze sa este nevyjadrila ani jedna zastupkyna krajsej polovice ludstva. Bud ich to nezaujima alebo len v nemom uzase sleduju nase problemy. :-))

        0 0
    • Gregi  

      než někam jedu tak si ho odšroubuju

      0 0
      • Marika88  

        to uz potom ale nejsi biker ale bikerka :D

        0 0
        • kubad  

          Asi myslel Gregi sedlo :-)

          0 0
        • Zlatka  

          to uz potom ale nejsi biker ale bikerka :D

          NJ, ale mne po delší trase bolí tak pipka že, ehm nebudu radši rozvádět… :D

          0 0
          • Lance  

            me taky me taky, jeste pred operaci me bolel pindour, ale po ni jsem jiz s pindourem nemela zadny problem:)

            0 0
          • Lance  

            me taky me taky, jeste pred operaci me bolel pindour, ale po ni jsem jiz s pindourem nemela zadny problem:)

            0 0
      • Tomcat_1  

        :-)) Co jsi za serii?

        0 0
    • mosquito  

      co uz obcas tam sahnu a porovnam vercajk … asi normalka :)

      0 0
    • pos3k  

      hura do nich…

      0 0
    • Vrabčák1  

      Když zlobí, čapnu a srovnám :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.