• JirkaD

    S ženou máme docela chuť vyjet na týdení dovolenou s biky někam do slovenských hor. Ty znám jen málo, několikrát jsme byli lyžovat v Nízkých Tatrách. Preferujeme lehké nebo středně těžké terény, máme za sebou Gardu, část Alpentour, něco bikování v Tyrolsku kolem Achensee. V historii jsem bohužel mnoho informací nenašel. Jakou oblast Slovenska byste doporučili? Jestli znáte nějaké webové odkazy s užitečnými informacemi tak je sem prosím hoďte, případně je můžete poslat na můj e-mail. Díky.

    0 0
    • marapara  

      Docela dobré výchozí místo jsou Čičmany. Dá se jezdit Malá Fatra – Martinské Hole, to není ani CHKO a Strážovské vrchy. Malá Fatra, tam je dostatečný výběr bikových terénů všeho druhu obtížnosti. Taky se dá ještě pojezdit v Súlovkách pěkně.

      0 0
      • pop  

        Martinský hole jdou,ale Malá Fatra ani náhodou…šel si někdy zbojnickej chodník? Nebo na Rozsutec? :)) Navíc v létě na hřebenech je strašná spousta lidí…

        0 0
        • marapara  

          No jasně že jsem myslel Martinské Hole a ne Vrátnou. Ve Vrátné jsem samo byl. Když jsem tam byl naposledy, tak mě docela překvapil vzorek od biku mezi Malým Kriváňem a Bielimi skalami. Ale Vrátná je NP, takže se tam jezdit fakt moc nedá. Ale Martinské Hole, Súlovky, Strážovské vrchy jsou docela slušně jezditelné. I Orava a Kysuce se dají.

          0 0
          • rasto  

            zrovna pred tydnem, v utery 4.7. jsme dali z terchovej velky/ maly krivan. byli jsme 3. 80% terenu jsme museli prenaset :-) ale ty panoramata… aaach… stalo to za to :-)

            0 0
        • marapara  

          Ještě jedna věc, Martinské Hole jsou také Malá Fatra. I když asi většina lidí považuje za Malou Fatru jen Vrátnou.

          0 0
    • martt  

      chocske vrchy a oravska magura je tiez celkom ok.

      0 0
    • miro1234  

      Rudohorie je tiez dobre. Lom nad Rimavicou a pod… Alebo Nizke Tatry z juhu. Kazdy den ina dolina ;)

      0 0
    • jecnak  

      S Gung-Ho jsem byl v Karpatech. Pekne pohodove bikovani. Jedinou vadou jsou neprijemna hejna komaru.

      www.bajk.cz/…nak_Karpaty/

      0 0
      • vifon  

        No spoznavam trasu na Pezinsku Babu, konkretne Somar. Robievam pravidelne Ba-Pezinska Baba po cervenej kazdy tyzden. Vcelku pohodicka. Krajsie to je ale az za Babou smer Smolenice…

        0 0
    • SNAIL  

      Nazdar Jirko, tak jak dopadl rentgen? Už můžeš jezdit?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ak to chces potiahnut az na vychod tak ti zopar tras mozem doporucit.

      0 0
      • JirkaD  

        Děkuji za nabídku, rád si nechám poradit.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Mozes si vybrat Volovske vrchy, Silica, Slanske vrchy, Bukovske vrchy. Pekne je vraj v Levocskych vrchoch – vojensky priestor co sa ma uz otvorit. Ziadna tlacenica, kludne sa moze stat, ze cely den nikoho nestretnes. Ak mas blizsi zaujem, mozem pridat popisy alebo zaznamy tras z GPS.

          0 0
    • climber  

      Poslal jsem ti na e-mail popis pár tras v Malé Fatře, Kysucích, Súlove. Jinak jsem to tady už v minulosti zveřejňoval. Pokud jde o Súlov tak je docela dobrý jezdit po cyklostezkách. V Čechách k nim mám obecně despekt, ale na Súlove jsou to občas docela slušný traily.

      0 0
      • JirkaD  

        Děkuji, už si to pročítám.

        0 0
      • marapara  

        jj, Súlov je slušný. Ony ty cyklostezky jsou vedené po lesních cestách přes sedla, takže se tam dá slušně vyřádit :)

        0 0
      • rock  

        Prosím, mohl bys ten mail přeposlat i mně ? Lákají mne Kysuce a možná i do Súľova bych na den-dva odskočil (letos na bikemaratonu se mi tam moc líbilo, ale nějak nebylo počasí na to, abych si to patřičně vychutnal :-) ). Díky.

        0 0
    • hribik A1  

      2-ročná cyklocesta medzi krásnom nad kysucou a novou bystricou nám v takmer nepoužívanom úseku medzi starou a novou bystricou takto pekne ozelenela. zachvíľu asi splynie s okolitou prírodou, ak po nej nebudete jazdiť viac

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.