• drozi

    Máte někdo s tímhle kolem zkušenosti??? Jaká je to vidle a výbava?

    0 0
    • rarášek1  

      třikrát zeslabený rám, vidle je AXEL, šaltr a smyk XT06, dualy LX, brzdy Alivio. Talíř je slabší, kazeta SunRace. Dobrý základ na další stavbu kola. Teď je na něho sleva kolem 1.000,–.

      0 0
      • drozi  

        Já bych ho sehnal tak za 16 000, to si myslim, že na tudle výbavu neni špatný. Co říkáte na ta náboje? Měly by tam bejt nějaký šitmana(cca 475DISC)přímo na kotouče, který tam chci dát. Co ta vidle??? Dá se nastavovat(sem lama), jakej je princip tlumení, zkušenosti, ydrží kotoučovky? etc…

        0 0
    • rarášek1  

      Já bych se toho kola zas tak nebál. Pokud na tom nechceš závodit (do závodění nepočítám účast na maratonech) tak budeš spokojen. Postupem doby příjdeš na to, co vyměnit a co ti vyhovuje. Co se týká vidle, tak je tam lock a štelování odskoku. A kotouče vydží taky.

      0 0
    • Snoopy  

      Nemam primo s timhle, ale kamos si kupoval Rock ONE. Komponenty (za ty prachy) slusny, hmotnost celeho kola (=ramu) se mi ale zdala ponekud velka. Je to sice jiny typ, nez jaky chces ty, ale i tak bych to napred zkusil chytnout do ruky… Ale ta vidle… On tam ma Sunt. Vakl chytla uz po 100km na asfaltu = Nebrat! Ten Manitou na tom bude snad lip… Nevim, asi ti moc neporadim, ale mam nazor takovy, ze bych osobne ozelel komponenty (krom nab), kolo bych poskladal na Aliviu (presmyk mozna i Alt) a za vidlici dal >6000Kc. Hodne zdaru

      0 0
      • rarášek1  

        Prodám Acstarů poměrně hodně, ale ještě se mi nedostalo do ruky kolo, kde by byl vakl na Suntouru po 100km na asfaltu. Takže příště nekecej a piš co je pravda. Sám lítám na SR vzduch + olej a zatím bez problému.

        0 0
        • mawerick  

          a co třeba vada jednoho kusu?;)

          0 0
        • Snoopy  

          Nepopiram, ze to muze byt vada jednoho kusu, ale to ja nedokazu posoudit. Co jsem videl, to jsem napsal, dal to resit nechci.

          0 0
    • game_over  

      Já mám model Everest SX(05) a sem s ním spokojenej teda až na původní pláště ty jsem vyměnil okmažitě a ještě se chystám na výměnu brzd ale jinak jsem s kolem spokojenej vidle taky docela ujde pro moje potřeby

      0 0
      • drozi  

        Tam je taky ta axelka? Právě že do 16 000 za který se to dá sehnat seženu jenom RST nebo Suntoura a o XT ani nemluvě.

        0 0
        • game_over  

          vidle u toho mojeho modelu je suntour – není to nejhorší

          0 0
          • drozi  

            Kámoš má letošní Meridu Matts sport 300V se suntourem a nestěžuje si.. Já teda jezdim převážně po českých silnicích(takže těžkej terén:-D) a občas to protáhnu takovym lehčim až střednim terénem.

            PS: Jaký kotouče v nějaké rozumné ceně můžete doporučit? SH 525, 535, Diatech Anchor nebo Juicy 5?

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.