Projeti Manitou Zelezne hory 22 nebo 23.7.

16 nepřečtených
  • Beeda

    Caves, chci si projet Manitoucko o vikendu 22/23.7. Mel nekdo zajem, kdo trasu zna profrcet ji pohodovym tempem? (zadna honicka, nastupy, ale taky zadny zastavovani na kazdym rohu)

    Asi bych trat i lehce zkratil, aby jsme jeli 5h max… Pojedu z phy autem, 2 lidi muzu vzit..

    PS: je trat znacena cely rok?

    diks B.

    0 0
    • cabbage  

      celkem mě to zaujalo než sem si všimnul, kdo to založil;o) 5 hod. na 100km maraton je pro mě unreal…:-(

      0 0
      • M@rtin  

        Čti pořádně, píše, že byto trochu zkrátil aby to bylo na 5 hod.

        Přesto by to asi byl letecký den.

        Takže leda s gumycukem. ;-)

        0 0
      • McBlacky  

        ono to je 112 :) ale posledních 10 možná víc je rovina…

        0 0
        • Beeda  

          Me staci tak nejak prvnich 40km, pak zkaceni a poslednich 40, jo a asi 2800m to mit prevyseni nebude, jsem koukal do porfilu, odhadem 2000 ne? B.

          0 0
          • jecnak  

            To prevyseni je realny – je to stale nahoru dolu, nahor a zas dolu, tazke i kdyz profil vypada neskodne, zadna velka pohoda to neni.

            0 0
          • cyklomaratonec  

            loni jsem naměřil 115km, 2300m převýšení (HAC), posledních 15km je z kopce a po rovině

            0 0
          • McBlacky  

            mě to přišlo jako XC profilem, žádný leho, hákovat se dá snad jen na dvou místech, dobrá je taková asfaltka do kopce na svezení. jinak já to jel asi 6,30 před dvěma lety a měl jsem dost, ale na starým kole a zdaleka jsem nebyl ve formě jako třeba letos, ale i tak to bylo okolo 80 fleku, takže lehký to není. Ale zase co nemáš najeto to neukecáš a ejezdy se docela daly, ikdyž teda na zavřený voči to není a i rakve jsem viděl…

            0 0
          • goood  

            Profil z lonska

            0 0
    • IDF  

      AHOJ TRAT JE ZNACENA . VCERA JSEM TAM BYL:-)" ZLUTY ZNACKY "

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Ahoj, trať je sie značená, jak píše už IDF, drobná obtíž je ale v tom, že místy narazíš i na starý značení, kudy trať už nevede, plus značení jiných, hlavně běžeckých závodů.

      Při samotným maratonu prý (nejela jsem) kromě jednoho místa s tím problém není, kromě dotyčnýho místa všude stojí pořadatelě.

      Nemám projetou celou trať, ale víceméně trať sedí podle mapy, která je uvedena na www.mtbcchrudim.cz . Dá se podle toho jet.

      Bloudění hrozí nejvíc na začátku a konci trati v lese kolem Slatiňaň a pak podél Křižqnovický přehrady, kde je v jedný odbočce líp vidět značení starší verze závodu.

      0 0
      • kámen úrazu1  
        • kolem Slatiňan a podél Křižanovický přehrady…
        0 0
        • kámen úrazu1  

          Tak ještě ta mapa: www.mtbcchrudim.cz/…pa05_big.jpg

          POkud byste jeli v sobotu ráno, mohla bych vás vyprovodit kousek za Nasavrky, aby jste nebloudili v Chrudimi. Pak bych pokračovala směr Žďárský vrchy k rodičům, táta ten den slaví narozeniny. Jestll neseženeš nikoho domácího, bude lepší vyjet až ze Slatiňan. Dojet po žlutý turistický (nebo návratovou cestou Manitoua, která skrz Slatiňany vede, pokud chytneš správnou odbočku) na trať a pak pokračovat klasicky. Stejně první kopeček je až u Křižanovický přehrady.

          0 0
    • jecnak  

      Asi bych se pridal, ale nedokazu to ted rict na 100pro. Teden pred se domluvime.

      0 0
      • Beeda  

        jasan, tyden predem staci, dik kámen úrazu jsi vítána. B.

        0 0
    • Martin  

      Budu shodou okolností tento víkend v Chrudimi. Takže sobotní výlet je reálný

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.