• S1ST3MA

    Dobrej bikeri.Jezdim Dirt a potrebuju novou vidli.Jelikoz nemam moc penez tak sem nasel SR Suntour XCP75-DJ tak se chci zeptat jestli s ni mate nekdo zkusenosti a jestli se vubec na dirt pouzit da.Pokud ne tak sem hodte nejakej link na vidle s podobnou cenovou kategorii.Diky moc za odpoved

    0 0
    • S1ST3MA  

      Jeste sem zapomel tady je odkaz www.frbikes.cz/?…

      0 0
    • Quake 9.0  

      V tom případě je lepší si koupit pevnou vidlici. Vidlice kterou si chceš koupit Tě bude jen otravovat. Hlavně pokud to myslíš s tím DJ opravdu vážně.

      Doporučuji ukecat rodiče na tuto: SPLICE Super RTWD

      A nebo raději koupit (když neukecáš) SR Suntour DURO-D. Ta by mohla být trochu odolnější.

      Záleží také na tom, kolik vážíš, jaké máš kolo a jestli jezdíš i za deště. Protože jestli jezdíš i za deště, tak SR Suntour vřele nedopotučuji bez úprav vidlice. SR Suntour je tzv. DODO (DOdělej DOma) vidlice. Vyplatí se koupit i na horší kolo kvalitní vidlici což SPLICE je, protože vychází z modelu X-Vert.

      0 0
      • Páník  

        mno ja bych byl s tou Splice trochu opatrnejsi,zvlast na DJ…ta vidle se pod kotoucem silene krouti a na nejaky skakani asi neni moc stavena

        0 0
        • Quake 9.0  

          Jestli znáš lepší alternativu ve srovnatelné ceně k SR Suntour XCP75-DJ tak aby to fungovalo, tak ji navrhni. Moc toho ale není. Pomlouvat je lehké, ale najít něco srovnatelného a funkčního, to už není jen tak. V každém případě je SPLICE Super RTWD mnohem lepší než SR Suntour XCP75-DJ.

          0 0
          • Páník  

            ja nic nepomlouvam…mam druhou Splice.Na prvnim kole byla RTWD…se standartni pruzinou ji dostat na doraz nebyl problem (mam 75kg,coz je v rozmezi).Ted mam Comp 130mm s regulaci predpeti pruziny…sice pracuje daleko lip nez RTWD,ale fakt se hrozne krouti,navic je po 150km v servisu s vaklem. DJ nejezdim,takze nebudu nic doporucovat,jen mam zkusenost se Splice se kterou jezdim XC/enduro a predpokladam,ze pri skocich dostane zabrat daleko vic

            0 0
            • Quake 9.0  

              No a právě proto jsem hned v prvním příspěvku psal, aby raději koupil pevnou vidli. Odolná stojí prostě větší peníze. Jsem rád, že má někdo podobný názor :-)

              0 0
    • Cortez  

      XCP radeji ne, spis bych nekde sehnal litr navic a sel do dura-d. to by melo urcite vydrzet, aspon nejaky cas…

      0 0
      • Pekáček  

        Když Duro, tak E a ne D. Milan 1 ti z ní udělá perfektní vidlu.

        0 0
    • Andrysska  

      No, já se také přidávám. Měla jsem Suntourku XCP 75LO a jsem docela ráda, že jsem se jí zbavila…Radši si přidej trošku peněz a vyber něco jiného…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.