• pegas

    Jak zamaznete skrabance na ramu?..nemyslim tim nejake malinke..ty neresim,bike ma byt spinavej a poskrabanej:-))..ale nejake vetsi co jsou videt z dalky…napda me nejak bezbarvej lek,modelarsky barvicky..ci mate jinej napad?

    0 0
    • Veeteck  

      Ne svym novym ramu to resim tak, ze skrabanec proste utru hadrem a je pryc. Titan rulez :)

      0 0
    • Alibaba  

      Neřeším je, patina je vítaná. Hliník, titan a karbon nerezaví – tak o co jde ;) Mému Cro-Mo staříkovy rezavé šrámy sluší. Automobilový průmysl vymyslel opravné „tužky“. Jinak pokud bys chtěl být preciz, tak si nech namíchat atolak podle vzorníku, přímo na „míru“ a přes to pak třeba bezbarvý. Potíž je v tom, že musí být hliník pro lakování upraven anebo musí mít spešl základní barvu na hliník, kterou pak přetíráš teprve barvou......stojí to kvůli škrábanci takhle se mořit ?

      0 0
      • pegas  

        o drobne skrabance nejde..ale ram se svezl a udelal dlouhou ryhu na horni ramove trubce ktera je dost videt..tak prave tu se snazim nejak zaretusovat..

        0 0
    • Mustafa  

      Jizvy jsou ozdobou bojovnika :o)

      0 0
      • pegas  

        coz o to..ale rekni to pritelkyni..ta skrz to mela skazenej celej den:-))..bohuzel ji chapu a soucitim..

        0 0
        • Mustafa  

          Moje pritelkyne kdyz resila podobne problemy musela vzdycky vyslechnout ode mne prednasku o tom ze veci proste prichazeji a odchazeji a nema nejmensiho smyslu kazit si tim den.Ted uz pritelkyni nemam…

          0 0
          • TheIF  

            To chce stříbrnej rám an tom to nepujde vidět :-)

            0 0
            • Mustafa  

              Kazdy ram snad prechazi plynule z puvodni fadni barvy do upravy „brutal finish“,nebo ne?

              0 0
        • Mustafa  

          Ale musim priznat ze kdyz jsem mel nove kolo, taky me to vadilo.Koupil jsem si u modelaru podobny odstin a barvil. Bavilo me to 2×. To znamena po prvni tlame. Dnes uz jsem nad veci a neresim to :o)

          0 0
    • yoggi  

      pouzil by som modelarske farby alebo opravne tusky na auta.

      0 0
    • enrico  

      lak na nechty, je ich vela odtienov a tie kvalitnejsie vydrzia az prekvapivo dlho

      0 0
    • pos3k  

      taktez lak na nehty (pouzivam bezbarvy) :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.