• Glum

    www.idnes.cz/

    0 0
    • Biker jak Pes  

      To je blbec, byl to můj největší favorit. Takže tím pádem je vítěz jasný…

      0 0
      • Vrci  

        ještě neni jasný, že Basso pojede nebo dojede.

        0 0
        • Schumi  

          A to je zase můj favorit

          0 0
        • Andrea  

          Tak to zacina byt zajimave. Basso figuruje na te listine podezrelych take. Nakonec to nepojede taky a vyhraje Vinokurov :-)

          0 0
          • Vrci  

            Pořadatelé TdF se odvolali proti rozhodnutí arbitrážního soudu, takže možná taky nepojede

            Vypadá to, že nejnapínavější bude ne, kdo vyhraje, ale kdo odstartuje a nebude vyloučen

            0 0
          • EpO  

            No celá ta listina je vůbec hodně zajímavá, sou na ní celý týmy a samý známý ména…

            0 0
    • MlokCZ  

      Zajímavý, to jsem zvědav, jestli nakonec vůbec někdo pojede :-)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        To se neboj, určitě se někdo najde a když ne, tak já to bych to zajel docela rád… :D:D

        0 0
        • Baracuda  

          Chtel bych videt, jak daleko bys dojel bez toho, aby si zdechnul ;-))

          0 0
          • Biker jak Pes  

            To byl jenom takový návrh… :)) Ale proč ne, jet Tour de France, to je můj sen…

            0 0
          • MlokCZ  

            No ale byl by to zajímavý boj, kdyby jel Biker jak Pes a další podobní. Vyhrál by ten, kdo by dojel nejdál a ten kdo by to dojel celý by pak byl považovaný za boha :-)

            Ale třeba ho podceňuju, třeba už by teď měl na to, dojet to celý.

            0 0
          • jecnak  

            Myslim, ze by dojel nejmin pod prvni kopce. V baliku by se udrzel.

            0 0
            • Biker jak Pes  

              V balíku to jde, horší to je, kdyby mi zdrhly, jet sám, to už není taková pohoda. Jinak by to byl dost masakr, protože jsem slyšel jednoho žiletkáře z PSK Whirlpool jak říkal, že jak jezdí v balíku na mezinárodních závodech, že je to dřina jak pes. Oni jedou na chvostu a makají jak jen můžou a Italové na špici se tam předjíždějí a dělají si tam co chtějí…

              0 0
              • Baracuda  

                Jinak jizda na konci baliku – intervalovy trening hadr.. :-) Ja to znam, ja jsem tam casto – do doby, nez me definitivne vorvou…

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Na konci jsem taky jezdil a zjistil jsem, že to je na nic. Radši jezdím vepředu, tam se mi jede líp… :))

                  0 0
            • Baracuda  

              I tvrzeni, ze by se nekdo v tom baliku udrzel je docela troufale – oni vali hroznou kasi – kdyz na to nemas, nezachrani te ani balik…

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Tak to je jasné, 60 po rovině, nevím, nevím. Jednou jsem zkoušel jet 50 km/h za autem a byla to dřina i když jsem jel hranu… :))

                0 0
            • Daf  

              Leda tak v uvodu kdy se jede pohodovych 45. Ke konci jede balik 60 a to myslim je docela makacka i v baliku. Zvlast po 200km :)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                No nevím, já jsem po rovině ještě 60 nejel, protože nemám na to převody, maximálně do těch 55. Vlastně jednou na kritériu byly cílové spurty v rychlosti 60 km/h a víc… :))

                0 0
    • Meesha  

      Letos bude Tour zajimava! A nejen „na silnicich“…

      0 0
    • Smazaný účet  

      vypadá to, že to bude souboj o první místo, ale o to, kdo nebude namočenej do žádnýho dopingovýho skandálu. takovou reakci bych od t-mobilu nečekal. myslím, že bude následovat změna týmu.

      0 0
      • Smazaný účet  

        …že to nebude…

        0 0
      • Meesha  

        z toho malinkatyho clanecku se toho moc nedozvime… Naopak to treba mohlo bejt i z jeho hlavy nebo ho T-mobile prakticky moh zachranit… ale to jsou jen spekulace bez fakt…

        0 0
        • Smazaný účet  

          no, vzhledem k tomu, že ullrich se chce tomu nařčení bránit právní cestou, nečekám, že by to bylo z jeho strany. spíš se sponzor bál o pošpinění jména.

          0 0
    • wroum  

      :-P

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Tak už i Basso, jo ? To už tu Tour můžou rovnou zavřít, když pozavírají polovinu jezdců… :))

        0 0
    • Splinter  

      Zobou všichni..:)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Kde nezobe, nebyhrává… :))

        0 0
        • Splinter  

          Kdo zobe možná vyhrává, ale nemá to pak žádnou cenu.. Bezcenný výhry…

          0 0
          • Daník  

            co si představuješ pod pojmem „cenu“?Pro ně asi má – přináší jim to peníze a slávu(aspon dočasně).A protože jsou s tím srozumněni většinou i vnitřně, neb se neválí,makají co to de a sypou i ostatní, tak i uspokojení.
            Zajímavé mi připadá, že se s tím přišlo zase až den předem.Asi aby se neodradili sponzoři.

            0 0
            • EpO  

              Jestli von v tom nemá prsty náčelník Kubice…

              0 0
          • Biker jak Pes  

            To máš pravdu, to pak záleží na jezdci jestli si uvědomí, že vyhrál s dopingem, nebo mu to je jedno a příště si to vezme znovu. Já osobně bych si to nevzal ani za boha, kdybych potom vyhrál, měl bych divný pocit. Něco, jako kdyby mě někdo celý závod táhl… :))

            0 0
            • wroum  

              …a v cili by sis rek: No co zobou stejne vsichni, tak je to OK.

              0 0
      • Bobo  

        A když si Ghislain Lambert konečně osvojil správné dávkování … :-)

        0 0
    • easyrider  

      To snad ne?!!!! Kašlu na to, letošní tour bojkotuju! Nejni nad to jezdit pro požitek – kvůli tomu nemusim dopovat. A nebo se nemusim bát, že mě z dopingu někdo nařkne… Chjo, škoda Jeníku, škoda, držel bych ti palce ;-(

      0 0
      • easyrider  

        ty voe, sem zvědavej co na to csc. Jesli se prokáže, že Basoo sypal, tak končím se sledováním silniční cyklistiky…

        0 0
    • wertigo  

      doporucuju dnes CT2, 17:00, Nemecko – Argentina. tam se nesype, jen trosku maze(v Italii a u nas 100%)…

      0 0
    • Peslezedirou  

      Chi chi, kdy už se konečně UCI rozhodne a povolí do-ping-pong, tahle hra na čistý a nečistý je pro fandu únavná. Kdo jednou zkusí, už nechce jinak :)) Fair play forever......Na jednu stranu není špatné, že dopující dostanou nějaký distanc, třeba díky tomu pojednou na nějaký B-F sraz :)

      No flame chrti.....

      0 0
      • EpO  

        Já bych doping nejenom povolil, ale zavedl to jako povinost. jen aby pak borci s distancem nezačli jezdit MTBO, ale zas kdybych je porážel tak by se mi to líbilo :-)

        0 0
        • Baracuda  

          ale nebudou to jezdit – o tech nohach to tam az tak neni – je to o hlave… I kdyz kdyz si vzpomenu na Cerveneho Trpaslika a grogy na uceni… Mrknes na mapu jednou a pamatujes si postup az do cile!

          0 0
    • pavelko  

      Sa mi zda ze tento rocnik TdF bude najrychlejsi v historii, pretoze na starte budu akurat rozhodcovia, reklamne vozidla a par mechanicakov.

      0 0
    • elbi  

      Když teď má čas tak může jet Drásala :D Berte to z té lepší stránky, nebudou ho bolet nohy, zadek a stejně by musel jezdit do kopce, takhle se může dívat na televizi a nemusí tam jezdit.

      0 0
    • náčelník  

      Armstrongovi nestačili ani nasypaný, tak nesypali. Teď mají konečně šanci vyhrát, tak začali sypat :)

      0 0
    • EpO  

      Tak Ivan tour už asi taky nevyhraje…

      0 0
    • orca  

      Je smutné že dnes jsme se dostali obklikou mnoha staletí spátky do říma do Gladiátorských arén . Každej sedí přikován u TV či liva na kolbišti a ječí křičí povzbuzuje ty své a stále se zvyšují nároky a víc a víc a tělo už není na hranici ale za hranicí snesitelnosti a tak nastupuje doping který dává šanci aby ten „hrdina“ mohl podávat další a další a hrdinější výkony… To že po „minutách“ slávy za pár let nastupuje nemoc a smrt… to už nikdo nevidí … To je daň dnešního překomerciona­lizovaného sportu.(teda lzeli to nazvat ještě sportem)

      Dle mého vymyslet preparát kterej pomůže nedovoleně a zároveň se skryje před kontrolou vyžaduje velké finanční částky na výzkum a ty nemohou jinak přijít než že si to někdo objedná a zaplatí – a kdo jinej než sponzor kterej chce své LOGO prodat a ten šášula spotovec je jen na okraj . jak to chodí v reklamě by mohl vzpomínat legenda LOH 1936 Jesse Owen , ač čtyřnásobnej medailista přesto po něm pes neštěkl ale když si firmy vzpoměli že je třeba zvýšit prodej mezi černošskou populací to jim byl náramně dobrej … A tak je to žel i dnes…A kdo si myslí že ne klame sám sebe…

      0 0
      • vt  

        S tou nastupujici nemoci a smrti, to se teda nezlob, ale to je pekna kravina :-( Kdyby tvoje telo melo podavat extra vykony treba na TdF, tak je spis zvladne s dopingem nez o chlebu a vode.

        0 0
        • orca  

          Asi jsi přehlédl předčasná úmrtí atletů a cyklistů… a nemyslím okresního formátu…

          0 0
          • vt  

            Zadne velke mortality mezi top sportovci sem si nevsim – nemuzes soudit podle ojedinelych pripadu. Ono mozna, ze my amateri jsem celkove v horsim zdravotnim stavu nez profi … aspon co tedy vidim na hokej, kde jsou vsich obandazovani, aby se nerozpadli nebo zde, kde si kazdu druhy stezuje na kolena, ci ma aspon vlka :-)

            No nic, doping neschvaluju, urcite je to problem, ale spis eticky nez zdravotni. BTW nejvetsi zdravotni komplikace jsou (nebo aspon driv byly) ne s dopingem, ale s jeho maskovanim. Takze kdyz bych to vzal podle toho ceho se nejvic bojis, tak jsi vlastne pro 100% povoleni.

            0 0
      • Baracuda  

        Clovece! Jasne, ze je to problem…Ale psat na to takovouhle epickou esej? Za to to preci nestoji…;-)

        0 0
        • orca  

          to jen takové zamyšlení… ale je zajímavé že tohle pojednání v novinách nenajdeš proč asi páč to je kolotoč ze kterého každej ždíme dokud to jde…

          0 0
          • Baracuda  

            No jasne, stejne ale v novinach nenajdes takovou spoustu veci ktere provazi vyvoj leku, zbrani… Je to tak o penezich, ze si to ani nedokazeme predstavit… Jsem proste ten zastance „konspiracni teorie“ o tom, ze uz jsou leky na rakovinu a aids, ze se uz obcas pouziva vyspely DNA doping apod…

            0 0
    • ydaho  

      tak to je masakr!!!! nechal sem si kvuli letošní tour zapojit upc....... budu žalovat UCI :) o náhradu škody

      0 0
      • vt  

        este pockej, treba vypadne dalsich par lidi a Padrnos pojede na bednu ;-)

        0 0
        • Peslezedirou  

          Pošlem tam Blackyho jako reprezentanta B-F.......

          0 0
        • error  

          ráno jsem si chtěl udělat srandu, že to tak bude ( ještě se nevědělo o vyřazení všech) a najednou to začíná být docela reálné, ještě někde něco vyšťouraj a hotovo

          0 0
        • ydaho  

          von to věděl :) řikal, že jede poslední a zkusí vyhrát etapu, tak ted třeba tři :)

          0 0
    • jecnak  

      Meli bysme vyhlasit na b-f sbirku lidi at na Tour taky jedou nejaky cyklisti.

      Kdyz prestanu zrat paralen a strepsils, tak muzu jet, takze se hlasim :-)

      0 0
      • vt  

        po strepsils budes mit pozitivni nalez … takze vypadavas :-)

        0 0
        • Lance  

          no ja bych i jel, ale neslibuju osme vitezstvi v rade:)

          0 0
      • Baracuda  

        Jsi hnusny sypac – nikam nepojedes!! :-) A ja, kdyz sem jeden cas lecil Modafenem, muzu jet taky? Nebo me zavrou rovnou? :-)))

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Já se taky hlásím, doufám, že už se mnou počítáte… :))

        0 0
    • EpO  

      Taky Ivanovo vítězství na Giru a Jendovo ve švýcarech začíná být ve světle událostí posledních hodin diskutabilní.

      0 0
      • Baracuda  

        Ostatne jako vsechna jejich predchozi vitezstvi a vitezstvi dalsich chycenych borcu…

        0 0
    • Meesha  

      tak treba si Franta Rabon strihne i Tour! :-)

      0 0
    • easyrider  

      Takže basso taky nejede. To má asi Gigo radost po tom giru…

      0 0
      • chrt  

        ahoj,nevite jestli se neda nekde sazet na vysledek tdf,Dik

        0 0
        • pavelko  

          To jakoze na vysledek kto bude na TdF startovat?

          0 0
          • chrt  

            vsadil bych si na vina … :)

            0 0
            • chrt  

              jestli ho teda taky nevyhodej … a jestli se vubec pojede

              0 0
            • error  

              www.chance.cz/index.php?…

              ale asi to budou muset trochu proškrtat

              0 0
              • chrt  

                na to si asi vsadim,nevite jak je na tom letos Rasmussen,pomatuju si ze loni kdyby nespadnul 3krat v posledni casovce,byl by na stupnich vitezu

                0 0
                • error  

                  on Vino je taky docela plašan jednou dokáže porazit všechny, ale hned další etapy jede divoce a zbytečně plýtvá

                  0 0
                  • chrt  

                    to mas pravdu,ale letos ma fakt velkou sanci,tak si myslim ze to nezahodi …

                    0 0
                    • error  

                      teď se ukáže jak velký to je závodník jestli zabere a nebo se splaší, nevěřím že by v přítomnosti Ivana vyhrál i když bych to letos spíš přál Honzovi

                      je fakt že má teď větší šanci, třeba než včera :-)

                      0 0
                    • orca  

                      Ale pozor Vino pojede jen s pěti spolupracovníky – jestli to nebude málo … otázka jakou mají formu ti zbylí nejvíce bych důvěřoval Kašečkinovi že mu pomůže … Ale v silné výhodě budou tými co mají komplet … Třeba přemalovaný „pošťácký“ vláček na Discavery se rozjede přeci jenom cyklistika je hodně týmovej sport více než si myslíme…

                      0 0
                      • Baracuda  

                        Vino nepojede vubec – podle pravidel nemuze nastoupit team s min, nez sesti jezdci (nebo sedmi?)..Velka skoda!!!

                        0 0
                • Thidney  

                  sazej rychle, tem co pojedou pujdou kurzy dolu .-)

                  0 0
    • easyrider  

      Cituji spravodajství TV Nova:„…odborníci potvrdili, že v žádném jiném sportu se tak nedopuje,jako v cyklistice…“ škoda že jsou na tomhle serveru zakázaný nadávky…

      0 0
      • Gung-Ho  

        Už slovo „Nova“ bych považoval za nadávku :-))tak bacha ;-)

        0 0
    • j-c  

      20:55 – Tour de France se nezúčastní ani stáj Astana-Würth, jejíž jezdci jsou rovněž zapleteni do dopingové aféry. V jejich barvách jezdí jeden z favoritů Kazach Vinokurov.

      www.idnes.cz/

      0 0
      • Pavlis  

        Tak to vypada, ze si tenhle rocnik nejaky mladik udela jmeno. No nebyla by to nuda, kdyby po prvnim kopci ujel jeden z vyrazenych favoritu a zbytek byl „jen“ o udrzeni pozic ala Armstrong?

        0 0
        • orca  

          tak kdo nám zbyl s „favoritů“ ?? Copak Simoni Hincepe a Popovytch ?? Již mám po několik let zvládnutou týmovou strategii k dokonalosti a mohli by toho využít i při ne příliš dobrých jezdcích…

          0 0
          • error  

            nebylo by to poprvé kdy by se někdo dohodnul na podpoře napříč týmy

            všichni jsme volali po vzrušení, že za LA to byla nuda, ale tohle asi netušil nikdo

            teď nepojede asi ani Vino protože nedaj dohromady dost jezdců v týmu a ještě v poledne byl kurz na Valverdeho 50 vsadit za kilo super :-)

            0 0
            • orca  

              Koukni vejš – Vino nejede lebo jeho stáj má STOP…

              0 0
              • error  

                jenom mi tam ulítlo to ASI :-)

                0 0
                • St1c  

                  no jednoznacne drzim palce hincapiemu:D a co s Landisom?Landis predsa ide ci nie?

                  0 0
                  • Vrci  

                    Podle mne to bude letošní TdF připomínat souboj z dob studené války USA (Hincapie, Julich, Leipheimer, Landis) proti exSSSR (Jekimov, Popovič, Menčov, Gončar) skrytě vzadu bude Evropa se snahou něco z toho vytěžit(Klöden, Rasmussen).

                    0 0
                    • ydaho  

                      Pojede se na Klodena… myslim, že byl taky na bedně v minulosti a v kopcích na L.A. moc neztrácel..

                      0 0
                      • St1c  

                        no mozu ist na hocikoho ked doteraz boli teamy postavene na vitazstvo uplne ineho jazdca:D vytazit z toho naozaj asi mozu amici pretoze tym sa v teame nezmenilo nic a startuju tak ako sa na to pripravili. ale je to len moj nazor neznalca:D

                        0 0
    • error  

      nevíte někdo jestli budou letos na ČT dávat tour jako to bylo každý rok vždy večer sestřih asi 30min? nemůžu to najít v žádném programu a nechci se smířit s tím že nic nebude :-)

      0 0
      • orca  

        na ČT2 někdy kolem půl 12 v noci – ideální čas pro sportovce na sledování …

        0 0
    • Trojci  

      Ulrich je stará zamračená plečka.. a jestli si ještě přilepšuje něčím „nedovoleným“ tak mě to vůbec nepřekvapuje.

      Je ale škoda, že na Tour nebude – těšil sem se, jak dostane na prdel od Bassa :)

      0 0
      • rock  

        Hmm, ale to by Basso nesměl být úplně stejně. Ona nakonec cyklistika není o nohách a plících, ale hlavně a především o kvalitě použitých preparátů …

        0 0
      • filipes  

        Nejsem zadny Ullrichuv fanda, ale ze by byl „plecka“… To muzu byt na to, ze me nazyvas „sketou“ docela pysny ;-)

        0 0
    • orca  

      Další zpráva z dnešní poledne zní že i naši jsou namočení Jan Hruška a René Andrle , hmm Pro Hrušku to asi už bude konečná – jako recidivista :-(

      Koukám někdo vypustil Gina z láhve …

      0 0
    • orca  

      Pandořina skříňka se otevírá dále – www.sportovninoviny.cz/…dex_view.php?… ale je zajímavé že probíhající MS ve fotbale a nikde ani slovo že by i fotbalisti měli problémy .

      0 0
      • Meesha  

        treba to taky vytahnou den pred finale a budou hrat jen nejaky nahradnici… to by bylo fajn :-)

        0 0
      • orca  

        Jelikož se počaduje za trest 4 roky myslím že pro fšechny to bude znamenat konec kariéry . Páč 4 roky trénovat asi nevydrží nikdo a hlavně asi budou i finančně nasuchu…

        0 0
    • Pavlis  

      Ja jen doufam (i kdyz nerad), kdyz uz to doslo tak daleko, ze je dokazou i usvedcit. Ted at vyhraje Tour kdokoliv, tak bude mit porad na taliri, ze by to bez vyrazeni nejvetsich hvezd nedokazal. Takze cyklistika trati jak s Ullrichem a spol. tak bez.:(

      0 0
    • mar_tin1  

      tak to je ozaj tragedia :-)))

      0 0
    • error  

      taková vychytávka www.zive.cz/…kovky/AR.asp?…

      sledování tour trasy na google earth 20s refresh

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.