• Jitkos

    Ahojte, ted mi známej řekl o nově vzniklý stránce. Je to o trénování a myslim si, že je to celkem zajímavý. Adresa je trenuj.cz

    0 0
    • prodi  

      že si se zaregistroval jenom kvůli tomu?

      0 0
      • Splinter  

        Kurňa jak tě to napadlo.. Jakou metodu použils k odhalení této skryté reklamy:)

        0 0
        • prodi  

          Nevím, asi to bude tím, že jsem zrovna jel kolem Brna a tam se mi obvykle nějak rozsvítí…

          0 0
    • Beeda  

      Znamy ti to rekl?, a nedelal jsi ty stranky ty, mimochodem pripadnaji formou odnekud okopceny!?. Ti treneri, licence B, hmm tak s ti bych si teda na trenovani netroufl a s ohledm k rocniku Vaky r.n. 86 se domnivam, ze ani zkusenosti mit nebude. Navic se domnivam, ze s B licenci ti nedaji zivnostak, rad byc fakturu:) Dlouholeti zavodnici? nikde jsem je nevidel. A nakonec nekdo si splet pojmy trener a intruktor spinningu. B.

      0 0
    • Andrea  

      Hm. Vypada to jako mene zdarila napodobenina www.cyklotrenink.com. Fakt je, ze v teto oblasti je konkurence zatim mala a zajem roste, takze chapu, ze i dalsi se to budou snazit vyuzit.

      0 0
    • Daf  

      Tak mi dnes prisla nevyzadana posta od trenuj.cz :( Predpokladam ze e-mail ziskali tady na B-F. Takhle by se rozhodne nemel chovat solidni podnik…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.