• klerik

    Nechtelo by se zejtra 28.6.2006 zajit (zajet) k Pigimu? Jen tak, sednout, popit a pokecat.

    0 0
    • fousac  

      ze vahas.. v kolik??? ;)

      0 0
      • mastihuba  

        jsem si říkal jestli někdo stihne odepsat před tebou :)

        0 0
        • pegal  

          ja kdyz jsem se na to koukl a videl pocet prispevku „1“ .. tak mi to bylo hned jasny kdo je ten prvni .. :)

          0 0
      • klerik  

        Videl bych to tak nejak na sestou az pul sedmou.

        0 0
    • black.horse  

      v neděli odpoledne sme jeli okolo, tak sem schválně koukal a nikde nikdo:-) to je teda pořádek…

      0 0
    • mawerick  

      hmmm… o tom by se asi i dalo uvažovat;)

      0 0
    • Elwing  

      bych jela, už se mi zahojily odřeniny. vykoupat se v berounce a popíjet pifko, hmmm :)

      0 0
    • SELMIRA  

      No tohle!? Já myslela, že se tam budem bát sami. ;o) Viděla bych to na čtvrt na sedm. :o)

      0 0
      • klerik  

        To chce vic lidi. Proste poradnou bandu. A ve ctvrtek nemuzu. Zrejme uz konecne pojedu pro boty do Trinnity.

        0 0
        • SELMIRA  

          dyť yo. a domlouvali jsme středu. a můžu klidně v půl. To já jen tak… :o)

          0 0
          • klerik  

            Ja vim. :-) Tak doufam, ze se tam ukazes a trochu zdrzis. :-)

            0 0
            • SELMIRA  

              „trochu“ jako vždycky…:o)) …známe ale yó. Akurát nevim, co budu teď, v létě pít. Míchaj tam nějaký mojito, příp. sexonthebeach? :o)))

              0 0
              • fousac  

                normalne to tam vsechno maj.. jenze ted je Hanka na dovce u more, tak se uvidi kdo bude za barem..

                0 0
    • Smepet  

      A kde ta putna presne je ?

      0 0
    • Smepet  

      A kde ta putna presne je ?

      0 0
      • klerik  

        Je to v Radotine u Berounky az v zadu. Bejvaly ricni lazne. Ted tam jsou konaci a to je hned vedle. Da se tam trefit po cuchu :-)

        0 0
    • Manas  

      Ja muzu jedine ctvrtek. Streda je zabita – kamos se louci s CR.

      0 0
      • cabbage  

        to může i u pigiho…

        0 0
        • Manas  

          Bohuzel mame uz zamluven bar v centru :-/ Krom toho ty lidi jsou radi ze nekam trefi metrem … :-)

          0 0
          • klerik  

            Tady by to meli jednodusi. Ale museli by ject na lodi a proti proudu :-)

            0 0
    • Elwing  

      ja tam budu zítra od půl čtvrté :)

      0 0
      • cabbage  

        a nevypij to fousáčovi fšechno;)

        0 0
        • klerik  

          Ten se neda.:-) Bude pospichat aby na nej zbylo:-) Pivo bude, vcera ho Pigi privezl :-)

          0 0
    • jonas  

      Myslim ze se taky na chvili ukazu, jestli bude nejaky pocasi.. A to urcite bude :)

      0 0
    • Mirda  

      Jaký tam maj pivo a jídlo?

      0 0
      • klerik  

        Pivo maj dobry. Tocej starouse a myslim, ze maj i 12ku. A k jidlu se tam vdycky neco najde. :-) Kdyz je hezky, tak se grilujou klobasky. A casto je i nejaky to teply jidlo, coz ted v tom vedru je asi o nicem. :-)

        0 0
    • McBlacky  

      no tak jako že bych přijel se mrknout :)

      0 0
      • klerik  

        S Tebou jsem pocital od zacatku, stajne jako s fousacem a selmirou :-)

        0 0
    • mawerick  

      No nevím teda… Já vystrčil nos z bytu při cestě do práce a venku je teda zatím docela hnus mlha…:( Snad se to vybere:)

      0 0
    • Elwing  

      tak jelikož to dnes na opalování nejni, tak jedu s Klerikem v půl šesté od cyklostezky u baranďáku (smíchovská strana). JOIN US!

      0 0
      • klerik  

        Jsem zvedav, kdo se prida.

        0 0
      • McBlacky  

        přijedu zkontrolovat trénikovou kázeň :) tak ne že zdrhnete, můžem se mrknout do chuchelskýho háje…

        0 0
        • Medunka  

          Ty lakas Elwing do Chuchelskyho haje… ale ale co to je za zvrhlosti ?

          0 0
          • McBlacky  

            to víš když tak hezky leje :) ikdyž po 16,00 přestane dle medarda… tak nás přijed zkontrolovat :)

            0 0
            • Medunka  

              Ono prsi ;-( jak tu jsem zakuklena, tak jsem si ani nevsimla ja bych jela hned a z fleku… neni na cem ;-(

              0 0
              • McBlacky  

                no já mám závoďáka taky dead po víkendu ale pořád ještě se najde na čem frčet :)

                0 0
                • Medunka  

                  chcï dat vecer dohromady Medisona – to bude rachot. Pokud bude planovana nedelni vyjizdka s pani ucitelkou, bude to stat za to

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tak se nějak na tom doprav k pigimu a já udělám odborný technický zásah :) bude pak lepší než v továrním setupu :)

                    0 0
                    • Bulda  

                      to sem zvedav, z ceho poladis tu GPSku, co ted k tomu davaj :)) to bude Airbus :))

                      0 0
                      • McBlacky  

                        kdybych měl tři jména tak prostřední bude McGyver :) je to easy, vezmeš malej pulitr, přideláš ho na ležato na řidítka a dovnitř vlepíš hřebík a na to napíchneš startku jako střelku. Pokud to dobře zkalibruješ tak bude cigáro vždy ukazovat k výčepu u pigiho. Funguje to samozřejmě jen za předpokladu že máš kolo opřený o stůl řidítkama k sobě a sedíš zády k pípě :)

                        0 0
                        • Manas  

                          No ty jo, takovejch stolu u Pigiho moc neni, pokud nesedis venku. To mi musis nekdy ukazat :-)

                          0 0
                    • Medunka  

                      Dnes nestiham, chci dnes vyhrat ve firemnim bowlingu. 1. cena domino – hra na destive vecery

                      0 0
                  • Bulda  

                    snad silnicku, ne …v nedeli je Drtikol, preci .....jednim sponzorem je vcelarsky ustav v Dole :))

                    0 0
              • klerik  

                Tam trfis aj posvejch. A ja se na Tebe tesil. :-)

                0 0
              • Johy  

                Taky bych jela, ale nemozu:(

                0 0
        • Elwing  

          Jako jet se předtím ještě projet??? No dobře, sem myslela že pojedu v civilu :)

          0 0
    • Darkson  

      ještě že už něco mám, jinak bych určitě vyrazil. i v dešti. užijte si to

      0 0
    • Honzas  

      uvidim, pokud dorazim domu rozumne, tak se na Vas sejdu dolu z kopce kouknout;-)

      0 0
    • fousac  

      mi nekdo laskave vysvetlete, proc mam rozmlaceny a krvavy kolena a potlucenej zbytek cloveka..

      0 0
      • pegal  

        copak? .. padly na Tebe vetve .. :)

        0 0
        • Bulda  

          chodnik mu skocil po krku a trochu ho potlouk :)))) a ty stromy sou taky pekne agresivni …si vzpomente na Mrazika …cufir, mufir, dreveny bohatyr :)))

          0 0
        • fousac  

          ale si tak jdu a najednou prask, a breh berounky me uderil do obliceje… nastesti sem dopad do elwi… eeeeehm… do relativne mekkyho.. ;)

          0 0
          • rasto  

            nechlastej, zachvili budes mit nohy jako Terka Hurikova!! :-))

            0 0
            • fousac  

              za to nemuzu.. po me tam vyrazil ze tmy ten gauc.. previt jeden..

              0 0
          • jecnak  

            Vitej do klubu. BTW presne kvuli tomuhle se holi nohy ;-)

            0 0
            • pepino  

              Jo tak. Takže kdybyste nechlastali, nemusíte si holit nohy:-)

              0 0
              • jecnak  

                Ja nechalastam a stejne si je holim. Jsem totiz sikovnej zrakvim si nohy i bez par promile v krvi.

                0 0
          • SELMIRA  

            au! Teda. Bylo to s vámi včera prima a vůbec se nebránim udělat z toho tradici! :o) Ale koukám, že jsem odešla v pravý čas. /Nic proti japonštině! :o)))/ Na nádraží jsem našla brejle, ale myslim, že by mi neslušely, tak jsem je tam nechala, ale taky dvacku, ale tu jsem tam nenechala. Tak teď můžem Fousi klidně zajít na to kafe. Do automatu. 2 × 10 CZK. Hi.

            0 0
          • Elwing  

            jo a proč já mám modřinu na boku ???

            0 0
            • fousac  

              netusim… :-P ja tam vlastne vubec nebyl..

              0 0
              • SELMIRA  

                a do kolika jste tam nebyli? Ja si na vas vzpomnela kdyz jsem si sla v 02h varit spagety. Pac ty klobasy…vime, vime…:o)) Tak jsem si rikala, eslipak tam jeste sedite? :o))

                0 0
                • fousac  

                  chichi.. to kdybych vedel.. ale mam pocit, ze ani ne moc dlouho.. bych tipoval, ze kolem pul jedny sme to balili..

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    Hm…tak to je slaby. Příště se polepčíme. Až bude maso a longdrinky. Yo.

                    0 0
            • SELMIRA  

              Yó a Elwing, na narozky jsme si sice připili, ale co svátek???

              0 0
              • Elwing  

                uaaaa nechte mě alespoň dneska žít :) no nevim, že bych vzala v pátek k pigimu lahvi mého růžového šampáňa? :)

                0 0
                • SELMIRA  

                  yooo Fousac vezme olivy…teda jahody… Myslim, ze nikdo nebyl proti. Ale sis to pekne rozvrhla. Teda rodicove. :o)

                  0 0
              • klerik  

                No to by jsme meli. Co meli, musime. :-)

                0 0
            • vrazdit  

              a foto nebude??

              0 0
      • jonas  

        he he .. Plot pod lavkou je pekne zradnej :-)

        0 0
    • klerik  

      Tak kdo dneska nebyl u Pigiho, tak prohloupil. Prisel o 2 atraxe. Jedna z nich je moje oko a ta druha Darksonuv odjezd. Aneb.: ty zada co jsi tam hodil byli fakt pekny.:-)

      0 0
      • Meesha  

        koukam, ze sem zase o neco prisel… :-/

        0 0
      • Elwing  

        No my sme ho nedojeli takže buď se utopil v Berounce nebo mu to asi ještě docela jelo :)

        0 0
      • Manas  

        Joo, ty byly luxus :-) Tvoje oko taky .. hehe

        0 0
      • Darkson  

        přeci bych vás neošidil o nějakou atrakci. jinak jsem domu dojel bez pádu, ale párkrát jsem si štrejchnul o zeď nebo sloupek. a chvílema jsem tlačil, ořech se u pigiho samovolně nespravil :(

        0 0
        • Manas  

          Hele to sme tam mohli udelat servis. Jiste by se naradi naslo … i kdyz by to mohla bejt sranda :-)

          0 0
          • mawerick  

            no nevím jestli bych ti svěřil svojeho miláčka po těch pár pivkách na slunci;)

            0 0
      • fousac  

        este ze sem se vcas zdekoval.. ;)

        0 0
      • jonas  

        Jj, Darksonovy zada byly vynikajici :-) Fajn akcicka, skoda ze jsem stihal az samotny zaver..

        0 0
    • McBlacky  

      no tak opět celkem výživná akce.

      0 0
      • Bulda  

        JO, JE MI TO JASNÝ, PIVO JE VÝŽIVNÝ :))

        0 0
      • mawerick  

        a co elwing? zaplavala si nakonec?;) :D

        0 0
        • Manas  

          Kdepak, do toho bordelu by dobrovolne vlezl jen blazen :-)

          0 0
          • mawerick  

            Kdo taky mluví o tom že by šla dobrovolně?;)

            0 0
            • Manas  

              Ostatni sem prekazil :-)

              0 0
              • mawerick  

                Hade;) ani trošku zábavy na „tvůj“ učet opilejm kamrádům nedopřeješ;) Styď se;)

                0 0
                • Manas  

                  To jo, uz vidim jak ji vlecete v tech kamenech … :-)

                  0 0
                  • mawerick  

                    No co:) kdyby pochopila situaci a trochu spolupracovala nebo se aspoň nebránila tak věřím tomu že by se to obešlo bezeztrát na životech:)

                    0 0
                    • cabbage  

                      to je pravda, utíkala směrem od řeky což nám moc nepomohlo:o)

                      0 0
                    • Manas  

                      Nesmis zapomenout ze v krovi ciha utocny gauc :-)

                      Ale tak me napada ze to priste muzeme ozkouset na tobe :-)

                      0 0
                      • mawerick  

                        Tak to teda ne e;) to se mi vůbec ale ani tročku nelíbí tenhle hrozně blbej nápad;) Navíc já jsem těžkej;)

                        0 0
      • Manas  

        Sorry ze sem na vas nezarval ze sme uhnuli na Smichac. Napadlo me to az pozdeji, ale dojeli sme ok :-)

        0 0
    • klerik  

      Kdo jede zejtra na piwo?

      0 0
    • Elwing  

      Bych někdy tenhle týden zajela… ruka se hojí, myslím že ve středu už bych mohla sednout na kolo, pokud se tomu co z něj zbylo tak dá říkat…

      0 0
      • cabbage  

        ehm…

        0 0
      • mawerick  

        počkej počkej;) Se ti to vymstí;) ožereš se a zase budeš přes někoho skákat a dopadneš jako já;) :D

        0 0
        • Elwing  

          šak nato se těšim :) nechceš přijet sockou? :)

          0 0
          • cabbage  

            neni to trapák(možná), dá to onehand;)

            0 0
          • mawerick  

            a kdy?

            0 0
            • Elwing  

              mi jeto fuk. obvyklá středa? či čtvrtek, to se vrací fousáč, či zítra? ale souckou s tebou klidně pojedu, páč sama tam netrefim :)

              0 0
              • mawerick  

                Já taky ne:D :D ale to by mělo bejt jednoduchý… do radotína na náměstí (k nádraží) busem a pak pěšky:) podél řeky:) Kousek:)

                0 0
                • Manas  

                  Tak to zni dost dobre :-) Ja radsi asi na kole :-)

                  0 0
                  • mawerick  

                    tak mě vezmeš na rám?;) :D

                    0 0
                    • Manas  

                      No tak v nejhorsim netrhnu partu a pojedu sockou taky. Rekl bych ze taky nekoncis v praci zrovna nejdriv :-)

                      0 0
                      • Manas  

                        Tim sem chtel naznacit ze bych jel s tebou z Chujdova nebo tak neco.

                        0 0
                  • cabbage  

                    ok, ale Elwíře pujč chrániče na sjezďáka a možná i toho sjezďáka, přece jen ten se tolik nerozjede…:-)

                    0 0
                    • mawerick  

                      a hlavně až někoho přejede tak to toho dotyčnýho nebude tolik bolet;)

                      0 0
                    • Manas  

                      Ja mam svyho sjezdaka rad a X.0 saltr taky a taky bych v sobotu chtel jet Spindl :-)

                      0 0
                      • cabbage  

                        no teda…

                        0 0
                      • Johy  

                        Hlavně pozor na zrádné jezdce na trati ať nemáš zase ramenu v…šak víš kde:)

                        0 0
                        • Manas  

                          Na pitevne :-)

                          0 0
                          • Johy  

                            No tam zrovna ne, jen jsem nechtěla být sprostá, nevím zda má EL řidičák, aby měl kdo odvést…vím jak to vypadalo hrůzostrašně, přece jenom když mám být kamarád tak mám o tebe strach:))))

                            0 0
                            • mawerick  

                              o maňase? neměj;) :D maňas je profesionální bezmozek;) (to jako sjezdař;) ne že by byl blbej;))

                              0 0
                              • Elwing  

                                LOL

                                0 0
                              • Manas  

                                Hmm, tak to si budu pamatovat :-)

                                0 0
                                • mawerick  

                                  hele ty víš moc dobře jak sem to myslel;) A navíc uzznej. Člověkj kterej se dobrovlně snaží sjet co největší rakev co nejrychleji a brzdy má jen aby zastavil v cíli prostě není „uplně normální“;) :D :D

                                  0 0
                                  • Manas  

                                    No, ale jenom trosicku :-)

                                    0 0
                                    • mawerick  

                                      Tak vidíš;)

                                      0 0
                                      • Manas  

                                        Ja nevidim, ja jezdim se zavrenejma ocima.

                                        0 0
                                        • Johy  

                                          Tomu bych i veerela, kdyz litas do jizery bez cocek:))))

                                          0 0
                                          • Manas  

                                            Tak tam to bylo ok, jen najezd do zatacky pres roh baraku a chodnik, netrefit chodce a pak se trefit asi v 50 na odraz :-)

                                            0 0
                                            • Johy  

                                              Hele nechval se ja vim ze to umis…Uz ti ten hrebinek narostl dost:)

                                              0 0
                                              • Manas  

                                                Ja se nechvalim, fakt jsem tam videl uplny prd :-)

                                                0 0
                                                • Johy  

                                                  JA TO VIM!!!!!!Superman, salto na zad, tlesknutí nohama plus pusa do davu…sechno jsem videla:)))i to ze vidis prd:))))

                                                  0 0
                              • Elwing  

                                no ale alespoň reješ chvíli do maňase, né do mě :)

                                0 0
                              • Johy  

                                Sory trochu si to asi nepochopil. Vim jakej umi byt bezhlavej mezek, prece jenom jsem s nim zila tri roky:))))))

                                0 0
                                • mawerick  

                                  no jo:D to jsem ale ani pochopit nemohl když mi byla odepřena tahle důležitá informace;) :D :D

                                  0 0
                                  • Johy  

                                    To vubec nevadi, tohle neni dulezite:)))Kocka posla kocour musel odtahnout dal:)))))Ja sem vpoho:) jen vim jakej je to mamlas:)))))))) Strasne rad totiz lita pres riditka…jen by to nemel ucit El:)

                                    0 0
                                    • mawerick  

                                      no aspoň ale nelítá na spolubajkery:D :D

                                      0 0
                                      • Johy  

                                        Ale notak už jí to odpust a nerej do ní, vždyť to už uznej ty si letěl první a ona chudák jen přes tebe…Kdyby si netarasil cestu, zrejmě by dojela naprosto vpoho:)A ty bys na ní nemusel svalovat, to co sis způsobil sám:))))I když pravdou je že já tam nebyla…ještě že tak:)

                                        0 0
                                        • mawerick  

                                          Já jsem jí to odpustil už dívno;) :d tohle je takový přátelský pošťuchování;)

                                          0 0
              • SELMIRA  

                a co zítra? Asi pojedu kolem. Kolem.

                0 0
        • cabbage  

          tj, ale narozdíl od tebe už padat umí…:-P

          0 0
    • Luka  

      panove a damo, nerada se vam vmesuju do diskuze, ale mam tajne zpravy, ze prevcirem staly na berounsky cyklostezce tak 500m pred pigim a 500m za pigim policajti a chytali ozraly cyklisty… rikal mi to kluk co bydli v radotine hned za prejezdem, takze byl pesky, vyjimecne… prej to asi byli mistni a znali veci chlupaci bo prej meli zne. Toz, tak si tam davejte bacha a jedte po poli :)

      0 0
    • klerik  

      Tak jsem se tam stavil a jelikoz bylo pusto a prazdno, tak jsem zas odfrcel:-( Skoda.

      0 0
    • fousac  

      zdar lidi… ;)

      nechcete nekdo zaskocit odpoledne az vecer na jedno k pigimu???

      mam zizeň… O:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.