• francesco3

    Budu kupovat nějakou vidlici na Nicolai bass TFR ( mtbs.cz/katalog­.html?m=814 ) Mam nejakej seznam s tipama:

    Je tezky jen tak zikat nejakej nadhled nad vsema modelala, tak bych poprosil o nejakou kritiku, diky.

    0 0
    • easyrider  

      Ty blááho 461 ička!! To se ještě prodává? Mě jedna vysí na zdi… Jó na tý sem něco prožil… Ale už je přežitá, nekupoval bych ji..... Z těch co jsi psal bych šel asi do dvoukorun. dura. Jesli tomu dobře rozumim tak ta vidle tam dlouho nezůstane,co? A jelikož ten rám má zdvihy od 150 vzal bych vidlici s co největšim vestavbovim rozměrem, kvůli zachování geometrie rámu…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      To uz mi neprijde ani ftipny. Kam se hrabes na malyho bobše :)

      0 0
      • MlokCZ  

        Podle datumu registrace to ale na provokaci až tak nevypadá.

        0 0
    • MlokCZ  

      Tak to je hustý. Rám s tlumičem téměř za 40k a k tomu vidlici za 3k. To musí být bezva kombinace.

      0 0
    • easyrider  

      A abych to doplnil já jezdim duro D (nemelu z vody).

      0 0
    • mar_tin1  

      :-D nemas ty nahodou druhy nick maly bob? ale dam ti radu. precti si specifikaci toho ramu a v ni najdes, ze je staveny na predni zdvih 150–170 mm. a jeste jednu radu, nemyslis, ze k tomu ramu patri funkcni vidlice? a proc chces na ram utratit skoro 40 tisic a na vidlici 3?????

      0 0
    • poiko  

      třeba ten rám někde vyhrál, mě napadlo

      0 0
    • VencaV1  

      A proc si na to nedas Suntoura z toho Madisona v profilu? A mozna bys moh pouzit i ostatni komponenty.

      0 0
    • francesco3  

      Nedelam si srandu, ten ram hodlam koupit pouzitej za ponekud mensi sumu ktera za ram odpovida cene 3000 za vidlici, tak proto.

      Takže jsem rozeznal jenom radu na ten Suntour Duro Tripple. Naky jiny navrhy? Jiank zatim diky.

      Tech 150–170 je dozadu podle mtbs.cz

      0 0
      • jaski  

        no podle tohohle to nejakej pribuznej bude protoze neumi taky radit prispevky :)

        0 0
      • mar_tin1  

        tak jeste jednou. ten ram je na zdvih 150–170 VPREDU podle webu vyrobce. tak se poohledni po strankach vyrobcu vidlic po vhodne vidli. a pod 10 tisic ani neuvazuj. a to jsem jeste hoodne ubral. btw rst ani suntour takovou vidli nevyrabi.

        0 0
    • jaski  

      jy uz asi trpim stihomamem.jenom sem videl ten nazev threadu a uz sem myslel ze je zle :D myslel sem ze to zalozil nas milovany maly bob :D ale na druhou stranu je to skoda mohla bejt sranda :(

      0 0
      • francesco3  

        A proc mas takovy pocity, jestli se smim zeptat?

        0 0
        • jaski  

          tak si vyhledej thready od „maly bob“ precti si je a pochopis a jeste se mozna i zasmejes:)

          0 0
          • francesco3  

            Spis sem myslel, ze by mi nekdo poradil s tzema vidlema, ale je to asi marny.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Vsechny jsou k tomu ramu neadekvatni. Troufnu si tvrdit, ze ani jetou za ty penize nesezenes. Leda bys hodil dozadu ten tlumic ze staryho ramu :) , ale to si to kolo rovnou muzes nechat cely.

              0 0
      • poiko  

        souhlas s jaskim, chtěl jsem se kouknou, jak tenhle thread pokračuje a kliknul jsem místo toho na thread malyho bobka

        0 0
    • poiko  

      tady jsou vidle z cyklobazaru (fakt jich tam neni moc za 3k): www.cyklobazar.cz/inzeraty.php?…

      0 0
      • kesu  

        hele to je nápad dej tam toho boxera za 4500kč, ale radsi se porad s bobem,…

        0 0
    • pumpy  

      cau, potreboval bych poradit ohledne vidlice – mam doma dve a rozhoduje se kterou prodat :D

      Fox Talas performance 140–110mm pro 27,5 kola rv 2014 – uz jeta

      X-Fusion Slant RL2 v bílém laku taktéž nastavená v BSC (www.bikesuspension.com) 160mm – nova nepouzita http://www.xfusionshox.com/…t-series/rl2

      Muzete me dat nejaky vas nazor co si nechat a co prodat? A hlavne kterou vidlu si nechat :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.