• JirkA

    Cus, nekde jsem (asi tady, ale nemuzu to najit) cetl, ze se da koupit do vzduchoveho Duka SL (05) nejaky pruzinovy kit a predelat ho tak na U-turn. Nevi o tom nekdo neco? Dik

    0 0
    • Martyss  

      Stáhni si manuál ze stránek RS. Tam jsou vidlice detailně rozkresleny.

      0 0
      • JirkA  

        OK, ale spis bych se rad dozvedel, jestli se to de nekde koupit a pripadne za kolik.

        0 0
        • vlk  

          ten kit-hele v podstatě je to ta pružina s plunžrem a horní zátkou a nastavovátkem-vpodstatě celý vnitřek levý nohy. Viděl jsem to v Praze v bikeranchu (www.bikeranch.cz) na palackého náměstí.Mají to úplně v tom jakoby sklepě-nejnižší podlaží prodejny v té vitríně u těch kol.Myslím, že ta to chtěli nějakých 1200,–.V podstatě když u toho vzduchovýho vyhodíšn celý vnitřek levý nohy a hodíš tam toto, tak by to mělo být ok.Akort musíš mít vzduchovýho na 100mm zdvihu. Akorát popravdě nevím, zda se to prodává jako kit, nebo jako náhradní díly.To by mělo být ale jedno.Jinak, kdyby ses s tím nechtěl prčit.Jistě by ti to v tom obchodě i namontovali­.Myslím, že to mají s modrou pružinou-60–70Kg jezdec.Hodně štěstí.

          0 0
          • vlk  

            PS: foto toho u-turnu máš tady www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

            0 0
            • vlk  

              PS ještě mě napadla jedna věc.Nevzpomínám si zrovna zda je u té vzduché verze jako negativní pružina -pružina , či vzduch. Myslím, že v tom kitu co měli na bikaranchu není ta negativka.Na té mé fotce negativka není vidět.Tu jsem nevydělával.

              0 0
              • JirkA  

                Dikes. U toho meho asi zadna negativni pruzina neni (aspon to tedy neni stelovatelne), myslim, ze to mely jen vidle s oznacenim DUAL AIR. Jeste jednou diky.

                0 0
                • Martyss  

                  Vzduchový Duke 05 negativku má.

                  0 0
                • vlk  

                  Ne si mě špatně pochopil.Musíš mít ocelovou pružinu jako negativní-měla by být v levé noze pod pístem.Z hlavy si nepamatuji zda to tak SL taky měli.Ale asi jo, jak píše Martyss

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.