• warp

    Chci se vás jen zeptat, odborníci…co by jste mně řekli na kolo www.bajkstore.cz/DetailPage.asp?…

    0 0
    • Gatier  

      je krasne! mozes si ho kupit

      0 0
    • Daf  

      Vybava nic moc, ale za ty penize clovek nemuze chtit zazraky. Celkove ale vypada pekne, hlavne ten ram.

      0 0
    • pos3k  

      s kolem nepomuzu ale aspon varuju pred Akcebike viz prispevky v priloze :-)

      ps vubec se mi nelibi parazitovani na nazvu „bajkstore“

      0 0
    • Komi  

      Felt jako značka proč ne, ale zaráží mě, proč máš ve výběru dvě kola, z nihž jedno stojí dvakrát tolik co druhý? To vybíráš jen podle vzhledu? .. btw: kolik do toho chceš dát peněz? (PS: u toho prvního je ta vidle asi spíš jen na okrasu, ikdyž vzhledově musím uznat, že se hodí :-) )

      0 0
    • Tomcat_1  

      Felt jsou nemci, u nas zatim neprilis proflaknuta znacka. Ja bych do nej klidne sel, s tim ze casem provedu nejakej upgrade – zacal bych vidlici + postupne co bude odchazet. Taky nemam moc penez, 50K uz vubec ne. Coz ale neznamena ze se na svym kole nemuzu dobre svezt.

      0 0
    • clieent  

      Hele mam přesně ten Q800.Je pravda ze na mejch 96kg byla ta vidle dost nepružná tak sem tam dal jinou,ale jinak naprostá spokojenost.Pokud nejezdíš závodně tak je to pohoda kolo.A není to zas taková masovka :-)

      0 0
    • GT2  

      Ahoj, Felta jsem měl, FS 900 – model 2002. Rám trochu těžší, Alu 7000 neodlehčovaný, sváry kvalitní, lak dobrý. Myslím, že Felt se každým rokem zlepšuje, tak bych se nového kola od této značky rozhodně nebál.

      0 0
    • speedy gonzales  

      ted me napada ze pokud by ke kolu davali jejich luxusni kalendar tak si koupim snad i dva…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.