• dada

    psychoza stoupá, zahájení se blíží a mě to prostě nedá-koneckonců předchozí thread na toto téma měl velký úspěch:) takže jak to vidíte? tipněte!

    ja myslim:

    CR-USA 0:0 CR-Ghana 3:1 CR-Italie 1:0

    postoupíme první ze skupiny a ze skupiny F na nás překvapivě vyjde Japonsko který postoupí na skore přes Chorvatsko…

    Osmifinale CR-Japonsko 2:0

    Pak na čeká vítěz 1G/2H což bude španělsko který vyklepne v osmi Francii…

    Čtvrtfinále CR-Španělsko 2:1 v prodloužení

    náš soupeř pak vzejde ze čtvrtfinále Polsko-Holandsko, bude to tuhý boj ale slavná jízda poláků tímto skončí a nás bude zase čekat Holandsko s plnejma kalhotama…

    Semi CR-Holandsko 4:1

    No a finále to ja jasný…

    CR-Brazílie 0:5…

    Anketa: tak kam až to ty naš dotáhnou....?

    3x
    13%
    2x
    8%
    5x
    21%
    0 0
    • dada  

      to je zase hrubek…mělo bejt „ti naši“ sry

      0 0
    • Dijck  

      Ehm, si si zmylil kategoriu, toto patri do kat.„Povidky“:)

      0 0
      • dada  

        to by musela bejt kategorie „velmi off-topic povídky“ :) je tu ale v tuhle dobuu mrtvo-za 3/4 hodiny 3 aktivní thready-snad se to rozjede v noci až se všici vrátěj z hosp…

        0 0
    • james11  

      MS ve fotbale začíná! Dámy oprašte… viz obr. :-D

      0 0
    • waltari  

      Nazdar všichni, co nezařídil náš fotbalový manažer to se povedlo mě! Mám 3 lístky na MS ČR-ITÁLIE. Dejte mi vědět, kdo by měl zájem. V příloze je sektor, abyste věděli kde to je

      0 0
    • orca  

      Jsi asi měl hodně nelidnou noc když tohle dokážeš napsat … Doposad čtu o našich „čutálistech“ jen kdo je zraněnej kdo vyklusává koho píchlo ve svalu v kotníků atd . Takže zatím naši jsou jedna velká marodka . Myslím že máme větší oči než je záhodno … A ty výsledky 4:1 pro holandsku + 5:0 proti brazílii … to by za ně museli nastoupit 10 letí kluci tomu by se dalo uvěřit… Je pravda že se může stát cokoliv ale Brazílie je jasným favoritem – pokud se ji do cesty nepostaví antifitbalisti typu Řecka to může bejt problém …

      0 0
      • dada  

        mno brazílii sem tipoval 0:5…

        0 0
        • orca  

          chybička se vloudila – max 1× za 10 let – tímto se náš ústav mýma ústama vám omlouvá .....

          0 0
    • wertigo  

      NAŘÍZENÍ o pravidlech chování manželek v době konání Mistrovství světa ve fotbale 2006 § 1

      V době od 9.6.06 do 9.7.06 je manžel absolutním vládcem nad TV přijímačem a jeho dálkovým ovládáním.

      § 2

      Manželka se v uvedené době mlčky věnuje domácím pracím.

      § 3

      Před každým zápasem musí manželovi položit k televiznímu křeslu přepravku vychlazeného piva, přičemž důraz se klade na slovo „vychlazené".

      § 4

      Manželce je přísně zakázáno zdržovat se v televizní místnosti v průběhu hry.

      § 5

      O přestávce má manželka 15 minutové právo vstupu, aby mohla vyprázdnit popelníky a nahradit prázdná nápojové láhve chlazenými plnými láhvemi. V případě zájmu se podávají různé pamlsky. Šustění s obaly je nepřípustné. Verbální komunikace je zakázaná.

      § 6

      Nejpozději 30 minut před začátkem zápasu musí manželovi předložit s láskou připravené zpravidla teplé jídlo. I v této době musí byt klapačka manželky zavřená, aby manžel nebol rušen při mentální přípravě na nadcházející hru. § 7

      V době konání mistrovství světa je nutné se vyvarovat jakékoliv činnosti sloužící k rozmnožování. Manželka má zakázané nosit oblečení, které by mohlo u manžela vyvolat touhu po takovéto činnosti.

      § 8

      V případě, že manžel velkodušně dovolí manželce zhlédnout na minutku anebo dvě průběh hry, musí se tato zdržet jakýchkoliv projevů a otázek, které by prozradily její nedostatečnou úroveň fotbalovotechnic­kého intelektu (např.: Co je to ofsajd?). Okamžitým vykázáním z místnosti budou ohodnocené poznámky typu: „Ach, ten Beckham dnes opět vypadá úžasně".

      § 9

      Jestliže manželky neporuší ani jedno ustanovení předcházejících článků, manžel je povinný odměnit manželku tím, že:

      1. nerozleje pivo
      2. nenatrousí v okruhu 3 metrů okolo svého trenérského (televizního) křes­la
      3. při spotřebě pokrmu uvedeného v § 6 nebude neustále připomínat kulinářské schopnosti své matky.

      § 10

      Nařízení nabývá účinnosti dne 9. června 2006.

      0 0
    • scret  

      vys… se na fotbal!!!:)

      0 0
      • dada  

        a proooč? ja se dneska stihnu projet od tří do šesti a pak si v klidu vychutnám ten skopčáckej debakl!

        0 0
        • scret  

          hmm,ja se stihnu projet leda h…:(((( do sesti jsem v kolbenu:(((

          0 0
        • scret  

          PS: nepojedes s nama v pondelok na Komarku na DH trat rozlozit artura?:))))

          0 0
          • dada  

            klidně-ale nemám dovču, předpokládám že vy jo. Jinak v sobotu se chystáme využít cyklobus jestli pojede a možná se na tu komarku taky dostanem…

            0 0
            • scret  

              a von jede jenom o vikendu??? nebo i ve vsedni den??

              0 0
              • dada  

                ted sem na to koukal-DPMUL č.20 jezdí od divadla v SO a NE 900, 1100 a 1400. Zcela neznámý je pak cyklobus CSAD na sněžník kterej jede taky So a Ne v 930 a 1330. Jednou sem ho viděl na sněžník přijet – samozřejmě úplně prázdnej – tak sem se bavil z řidičem, no a ten uznal že tu propagaci nemaj úplně pochystanou…

                0 0
                • scret  

                  no to nemaj!:) jejich chyba!:) tak to je fakt na pendrek,jak my se v pondeli na tu blbou komarku dostanem??:((( prestupovat se mi fakt nechce:( ale asi budem muset:)

                  0 0
                  • dada  

                    jinak přímej přestup mezi tratí UL-TP-Most a DC-TP je v Oldřichově u Duchova-to je takovej konec světa u rybníku Barbora. Ale reálně je asi nejlepší vystoupit na zastávce Bohosudov na Trati TP-UL, je sice mimo město ale ty dva kiláky do mírného kopce snad zvládneš. zpátky doporučuju vzít tu lokálku do chvojna-pak už je to do KB docela pohoda

                    0 0
                    • scret  

                      hmm,tak to neni vubec spatnej napad! Mas zksuenost s tahanim bajku do vlaku?? tusim to vozej v postaku a aby na nas taky v tech prdelakovicich cekali s vykladkou…:))))

                      0 0
                      • dada  

                        zpatky je to jednoduchy-ta lokalka je klasickej motorak kde si to sam nalozis a vylozis a leckdy po tobe nechtej ani tu dvajdu. Tam to bude slozitejsi, kazdopadne musis jet osobakem-rychlik tam nestavej no a u toho osobaku je to jejich problem-od toho je to osobak aby jel v klidu…

                        0 0
        • Hanz_Zlin_CB  

          tak pozor ja sem momenalne ve Vaterlandu a muzu te ujistit ze tu vsichni veri tomu ze mocnou germanii nemuze nic ohrozit ani zraneni balacka nebo jak se ten moula jmenuje nejlepsi je to ze kam se podivas tma vidis nemecke fanatiky s vlajkama dresama nekteri co maj knirek i kopacky nosi a to si prdel nedelam. dnes mame ve skolni telocvicne promitani zahajeni na paltno. pote grilovacka a odolni jedinci jedou do Kaiserslauternu na party proste vypatlani fotbalovy fanousci......

          0 0
          • wertigo  

            pises „proste vypatlani fotbalovy fanousci“ – a kdyz lemuji davy lidi Giro nebo Tour tak to jsou ti nevypatlani fanousci ???!!!

            muzem byt radi(my fotbalovi fanousci), ze to nemci tak zerou a doufam ve skvele mistrovstvi. atmosfera bude skvela ,skoda ze nejedu, bude to bomba!!!

            0 0
            • fousek  

              No ti co sou na Giro atd sou vypatlany taky dost, ale zas se kvuli tomu mezi sebou nemlatej. No moh by tam dat nekdo bombu:-)

              0 0
            • yetti  

              souhlas :-)

              0 0
            • Hanz_Zlin_CB  

              mno pral bych ti par dni byt v nemecku touto dobou fotbal me moc nebere spis vubec ale kdyz se lidi o nicem jinym nedokazou bavit v telce porad fotbal a nejake fotbalove keci to cloveka fakt unavuje.

              0 0
              • wertigo  

                to chapu, ja tam neziju, verim ze to omezuje zivot. ale ber to jako 30 denni akci, pak budes mit klid. MS se do nemecka nevrati driv jak za 20–50 let.

                0 0
                • Hanz_Zlin_CB  

                  menim nazor po sobotni akci kdy sem byl s kamosem (puvodem Englan) v Kaiserslauternu a tak trosku sme fandili pri 5ti litrovem soudku atmoska super lidi super cele mesto zilo fotbalem, dneska jedem od 15:00 do Kaiserslauternu alias Japan gegen Australia a pak velkoplosna telka Cesko versus USA a to bude mazec jelikoz v K´lauternu jetak 40 procent americanu uz se tesim :D V prilozene foto je videt jak sou nemecti organizatori vzdelani samozrejme sem je na chybu upozornil a jestli to dneska bude vypadat stejne tak to osobne pretocim

                  0 0
                  • wertigo  

                    je videt na kazdem zaberu v TV, ze to tam je super. zavidim tem co tam jsou a navic maji lupeny na stadion na amiky.

                    od nas tam jedou i kluci bez listku, jen posedet do hospody a nasat atmosferu.

                    kua uz jsem nervozni a to jeste neni ani obed.

                    drzte vseci palce jdem na ne !!!!!!!!!!!!!

                    0 0
                    • Hanz_Zlin_CB  

                      k obedu si dam utopence pak koupim za 4E cka soudek petilitrak v 16:41 sedam na vlak s kamosem s Kamerunu ktery je vasnivy fanda ceskeho fotbalu a jedem tropit rebelie do Kaiserslauternu jak to vypada se soudkem viz foto

                      0 0
                      • wertigo  

                        sakra 4eura za 10 piv, tomu teda rikam pomer cena vykon…

                        0 0
                        • Hanz_Zlin_CB  

                          musi to bejt vychlazeny jinak je to desny ale kazdopadne v kombinaci s 31°C kktere tu dnes sou to bude nasleh

                          0 0
                      • pepino  

                        Ty dva vzadu jsou nějaký Kožený,ne?:-)

                        0 0
          • dada  

            ta atmosfera se mi taky líbí-bude to fakt událost-normálně mě fotbal opravdu nezajímá…ale na kostariku si dneska vsadím, to každopádně!

            0 0
    • luboa  

      Tak si otevři nějakou pěknou knížku :-)

      0 0
    • peky  

      Když už to tu je víte někdo kde se dá koukat na fotbálek z práce On-line na netu? K olympiádě tu bylo dost příspěvků a z práce se dalo skvěle zírat. díky

      0 0
    • pepino  

      Jsem si vzpomněl, na civilce jsem byl v kanclu s holkama, co chodili s Nedvědem do třídy, matikářka prej mu říkal:„Nedvěde,Ned­věde, uč se matiku, to čutání tě neuživí“:-)

      0 0
      • peky  

        Inteligentní to žena jen neměla prvdu s tím že ho to neuživí, jinak je na tom Pavlík pořád stejně. Do nároďáku už nikdy…pak najednou když se bez něj dostaneme na MS tak poslední zápas kvalifikace hát budeme to je jasný..... Přece nepojede rovnou do německa hovád jeden. Škoda že je to můj fotbalovej vzor. Člověk co se dostal s málem od boha hodně moc fotbalově daleko. Jinak je ubohej.

        0 0
    • pepino  

      Češi jedééém! Domůůů!:-)

      0 0
      • cabbage  

        jj, bude klid:)

        0 0
        • Gatier  

          gratuluji :-)

          0 0
          • VencaV1  

            Taky bych rad pogratuloval, ale nejak se mi nepodarilo Slovensko v zadne skupine na MS najit. :)

            0 0
            • wroum  

              njn, sou to holt este vetsi sraci nez ti nase baletky :-)

              0 0
          • VencaV1  

            By me docela zajimalo, co jsi rikal na ten kvalifikacni zapas? Slovensko – CR 0:3 je docela dobry ne? :) (Jsem kvuli tomu nechtel zakladat nove vlakno a sasci co je fotbal nezajima se nemusi vyjadrovat)

            0 0
      • enjoy  

        jsem normalne zacal fandit ghane.kdyz ty nasi tam v tom vapne stali jak maly kluci a ghanani si tam mezi nima v klidku hrali bago.taky co by nestali..,vesele si rozdelej 100 milionu za nic…

        0 0
        • luboa  

          To zni trochu jako zavist.Vlastne je to zavist :(

          0 0
          • enjoy  

            no:-).a mimo jiny,me to taky trochu sere.treba ja bych jim za takovejhle vykon daval jeste pokutu.

            0 0
        • pepino  

          Jsme seděli před hospou, když to začalo, kámoš říká,„No jo,Ghana,ty viděli pořádnej balon až teď v Německu“,pak, když jsem šel pro pivo-1:0,sedíme zas venku,řev zevnitř, já ze srandy povídam „Je to 2:0“. A vono jo.

          0 0
      • pepino  

        Dyk jsem to říkal.Tak zas za 20let.

        0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      v sobotu sme se s kamosi opet octli v Kaiserslauternu atmosfera solidne zejmena pote co sem vyprazdnil 2 litri bileho moravskeho vina do zaludku a pak mi bylo celkem jedno ze pivo stalo 5 Euro :D

      0 0
    • Vrci  

      Muf ze studia kamarád: Naši prohrajou, protože jsou nekňubáci

      0 0
      • Lance  

        Cirou nahodou jsem toho dablika chvilku ted v nedeli videl:) Chtel ochcat nejakou vilu, byl jako vlci mak. Ale Ti dva plysouni mile Ju a mile Hele – JeHelaci dospelaci¨mu to prekazili:)

        0 0
    • Lance  

      takze dle tvych schopnosti predpovedet vysledek dneska opet prohrajem

      0 0
    • Jane  

      Táááák jedeme domů…

      0 0
    • Gung-Ho  

      a bude klid :-))

      0 0
    • dada  

      no tak mito trosku nevyslo no…tak ja du na kolo :)

      0 0
    • Radek Broz  

      Hura, slava, uz je klid!;-)

      0 0
    • náčelník  

      Petr Urban v sobotních LN: „Špagety poslaly vepřo-knedlo-zelo do konečníku.“ :)

      0 0
    • enjoy  

      tak vam povim,netusil jsem,ze jde predevsema,bez­trestne na mistrovstvi sveta piskat zapas pro domaci skopcaky:-O.koukal jsem na to a neveril.pan sudi je k vitezstvi uplne dotlacil.kdyz prohravali 0:1 tak mi jeste kolega povida „neboj se,on je tam rozhodci dotlaci..“.a ja tomu neveril:-)

      0 0
      • klerik  

        Baba, taky jsem tomu neveril. Piskal co chtel a co se piskat nemelo, tak to pisknul a jeste dal kartu. Mercedes to jisti!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.