• miki7

    Ahoj vsetci – najma Brnaci, som z Ba okolie a mavam cestu do Brna s autom do servisu, kde potom mam 2–3 hod. cas. Rad by som „povymetal“ kvalitne cykloobchody v Brne, no nemam predstavu, kde a co. Ocenim kazdu radu, ide mi o obchody kde maju vacsi vyber kvalitnych a aktualnych cyklo veci – roznych. Dakujem za radu. Miki

    0 0
    • Dusab  

      co se týká doplňků a oblečení, mám dobrý zkušenosti s PELL´S kontakt na vzorkovou prodejnu najdeš tady www.pells.cz/

      0 0
    • vili  

      jestli myslis mtb tak nejvic veci maji asi v hobbysportu na veveri a pak kousek od nich za rohem je jeste dreambike, ale nejsou to my oblibeny prodejny :-)

      0 0
    • MartinXC  

      V Brně chcípnul pes – k vidění jsou věci středního proudu, všecko co zavání prodejem jednoho kousku měsíčně je na objednání … Ale za skouknutí jednou stojí: Bikezone (Purkyňova vzadu), Hobbysport (Veveří), Dreambikes (Smetanova nahoře), XCR (Koliště) a kupodivu i Šírer (za Futurem). Pak je spousta malých krámků kde se tu a tam něco zajímavého objeví, ale styl a zkušenosti a přístup Programcyclu v Brně k vidění není.

      0 0
      • Jane  

        To súhlas. Nejvíc chodím do bikezone… Jinak na dívání je dobrej Hobbysport, Dreambike, XCR. Oblečení kupuju v Hobbysportu a u Šírera na Vídeňský. Komponenty řeším přes eshopy nebo inzeráty (SID a zadní kolo). Ještě je obchod bicy u vojenský nemocnice (Zábradovická 16?) – tam mají nějakej Tune, Storck a brala jsem tam převodníky TA Specialites. Akorát nechápu nedostupnost zboží. Na gripy Cane Creek Locking Grips (bikezone) čekám snad 3 měsíce. Převodníky TA Spec. (bicy) 14 dní a sehnat představec ITM Millennium je asi zázrak, neboť ho nikde nemají. Dnes jsem psala přímo dodavateli (KCK Cyklosport) a budu to objednávat přes ně. Dodací lhůta 30 dní a MOC přes 3000 Kč (v e-shopech to bylo okolo 2000 Kč, ale asi mají jenom ty obrázky). To je tak, když člověk shání CNC představec se sklonem –10… No včera jsem našla obrázek, jak to vypadá na biku, takže otázku kompatibility XC řidítek a road představce mám vyřešenou, akorát tedy nebude karbonovej…:-D

        0 0
        • jonys  

          BICY?Bacha,ten je na Pionýrské (8?),bývaj tam až od 15.00 a musíš si zboží vybrat na netu,tam jej můžeš jen převzít.Ale dělají zajímavý vychytávkoviny-třeba ti dovezou kolo Mountain Cycle… Hele,kde je to BIKEZONE?Purky¡mka je dlouhá a já si to vůbec nemůžu teď uvědomit. Moje doporučení: x-bikes na netu.Sídlo má v Řečkách,nabídka je zajímavá a cenový relace se dají ještě upravit :-).

          0 0
          • Jane  

            bikezone je vedle technického muzea. Konečná tramvaje 13 popř. 12 – potom se jde pěšky směrem k muzeu. Teď tam opravujou koleje, takže tam jezdí akorát třináctka a pak se musí přestoupit na bus 53 a je to přímo zastávka tech. muzeum.

            0 0
            • jonys  

              Dík.Ty šaliny neřeším,sjedu si tam na kole přes Palačák :-).Tohle jsem fakt neznal,jdu se stydět.

              0 0
              • cat  

                Jo, taky sem neznal…musim se tam co nejdriv podivat.

                0 0
    • Páník  

      Cyklos Brno,ul. Vodní (kousek od Hlavniho nadr.), zajimavy veci maj v Hape sportu na Štefánikový (salinou c.1,zastavka Šumavská)

      0 0
      • Páník  

        este mozna XCR,ul. Špitálka,tusim

        0 0
      • Splinter  

        no na Vodní sem byl a maj tam kromě x kol úplný y…

        0 0
        • Páník  

          to jo…byl jdem se tam nedavno okouknout nejaky novy modely,ale ostatni stoji za prd…akorad tam maji Velo za pade,–

          0 0
          • vili  

            a taky ta obsluha, koupil sem tam uz dve kola (protoze meli slevu uz na jare) a uz tam nikdy nepachnu ani kdyby meli sebelepsi ceny…

            0 0
    • forest  

      Velo Hanák www.velohanak.cz/

      0 0
      • terkad  

        Ti teda rozhodně ne.

        Je to jen výdejna předem objednaného, navíc mě tam posledně dost naštvali, když mi nechtěli dát na vyzkoušení boty, který tam měli ve vedlejší místnosti a nutili mě nejdřív na počítači u vchodu udělat objednávku. Přitom tam seděli tři podavači a houpali nohama…

        0 0
        • terkad  

          Á, teď vidím, že jsem zakopla o dlouholetou mrtvolu :D

          0 0
          • jeffino  

            ono to stálo za hovno, i když měli normální kameňák, mám dost podobnou zkušenost jako ty, naprosto mizantropickej prodavač, co mě furt nutil dělat objednávku, kecy, že 29er je kategorie trekových kol apod.:(

            solidní jednání jsem kupodivu zažil u svorady, v bikeplacu, u kočaře…

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak je to odosobnělá výdejna, ale asi v brnisku momentálně nej cena/šíře sortimentu…

              0 0
              • Crusoer  

                a co hape?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Dneska už stejně do kameňáků chodí jen „začátečníci“ či známí, nebo „vyšší“ sorta (C+S Jančí :)

                  0 0
                • Dave-geo  

                  Hape hlavně trošku dražší… Ten pán tam (asi majitel?) je celkem fajn, ale občas mi přijde že si o sobě i o kšeftu myslí trochu víc. (No stojí jim tam Orbea a visí všude XTR :))

                  Ale asi dvakrát jsem se bavil přímo s jedním z mechaniků a ten byl teda super, vybírali jsme tam MTB rám a i když jsme nakonec koupili celý kolo a jinde, tak se nám věnoval skvěle…

                  (Zakopávání o mrtvoly neřešte, tohle je pořád aktuální téma :))

                  0 0
    • UCHI  

      Souhlas s vili, na Vodní je to asi nejhorší cyklo obchod jakej jsem viděl, namistrovaní borci co neumněj poradit a navíc tam mají prd..

      0 0
      • Verte  

        Jezdím do Brna jednou měsíčně (ortodoncie na Pekařské-syn)a vždy jdu na Vodní kouknout na kola co je nového. Na koukání je ten shop dobrej ale na nakupování katastrofa. Tak jsem se Vás chtěl zeptat, znáte někdo ty dva kluky prodavače? Napiště mi že to jsou fajn borci, že s nima jezdíte , že kolům rozumí a že tam rádi chodíte nakupovat. Já totiž kdykoliv se na něco zeptám a nebo chci něco koupit tak jsem šokován jejich pomalostí, nadřazeným chováním, nekompetentností skoro bych řekl že dávají znát že mají málo prachů já nevím. Nikdy nemají to co chci. Já už si mockrát říkal jenom koukej a nic nechtěj,je to asi tvým ksichtem seš protivnej od podívání a proto se k tobě tak chovaj.Napište kdo máte pozitivní zkušenost ať si opravím názor. Přece to ten majitel nechce zavřít?

        0 0
        • gemini  

          Tak, tak. Názor si určitě nespravíš. Do nedávna jsem tam chodil celkem pravidelně ( prodával tam můj známej ) a bylo to celkem v klidu – kolo ho bavilo a uměl svý znalosti prodat. Po té, co odešel, tak je tam takovej „kvalitativní downhillek“ Přístup kluků je takovej, že pokud zrovna nekupuješ XTR, nebo Crossmaxy, tak se na tebe koukaj, jak kdyby nechápali, co tam vlastně děláš. Už tam nechodím. I kdyby tam měli VELO a Peloton grátis a na stánku stálo 2kila, tak mě tam nedostanou. Mimochodem: Máte někdo zkušenost s obchúdkem ve Staré Líšni? Tuším Cyklo Stratil. Já na vyjížďce ztratil brýle, trak jsem se tam stavil kouknout po nějaký náhradě a… Otevřela paní asi 65–70 jařin ( je to v rod. domku, takže na zazvonění) a byla ochotná, že sem koukal. Koupil jsem brýlky, a kdybych nespěchal, tak si semnou vykládala do dnes (podotýkám, že tomu celkem rozuměla). Sortiment nic moc, ale přístup by teda mohl závidět kdejakej „značkovej shop“.

          0 0
    • Kerim5  

      Já už dlouhé roky chodím sem: www.rkcyklos.cz/ a neměnil bych.Velká spokojenost.

      0 0
    • Geralt  

      Na konečné šaliny č.1 v Řečkovicích je menší cyklokšeftík. Protože jsem z Kéniku, tak to mám kousek. Ochotná obsluha, dobrý a rychlý servis a nějaký věci se tam taky najdou.

      0 0
      • JSt  

        tam kupuju jen drobnosti, pokud neco potrebuju narychlo (mam to 2min od baraku). ceny maji standadardni tzn. vysoke. ochotni se mi zdali taky, ale ted jsem u nich chtel nechat pres 30k a ze mi zavolaji, jak se veci maji. do tydne se nikdo neozval, tak jsem dal vydelat jinde, jejich chyba…

        0 0
    • lysergine  

      Šírer na Vídeňské je drahý, jsou levnější cykloshopy, hlavně ty menší, tam dokážou něco udělat s cenou (směrem dolů). Co mi třeba dost vadí v dost cykloshopech je obsluha, takoví namachírkovaní hoši, co si myslí jak snědli Šalomounovo…

      0 0
      • Verte  

        Dobrej je krámek na Hybešové. Nevím jak se jmenuje, ale fajn obsluha (majitel?). Nejen že nakoupíš i s dobrou radou ale když je čas i pokecáš. Je pravda že prostory jsou omezené ale o to je to útulnější. Potřeboval jsem vyměnit jeden drát na zadním kole (bez pláště a bez kazety) zadní kolo v ruce. Prodat jeden novej drát s matkou, namontovat a vycentrovat. Chtěl jsem to během dopoledne, bylo asi dest hodin.Na Vodní po poradě prodavače s mechanikem bez šance. V tomto krámku na počkání a s pokecem. proto já doporučuji: www.eurobikes.cz/

        0 0
        • Verte  

          Poraďte někdo prosím kam v Brně zajít koupit bundu – větrovku na kolo. Kde je slušnej výběr a hlídači? Díky už se začíná ochlazovat.

          0 0
          • rock  

            Pro oblečení chodím v pořadí Hobbysport (Veveří), Šírer (Vídeňská) a není špatné nakouknout do Pell'su (Slaměníkova) – ale tam je to jen Pell's a Nalini

            0 0
            • Verte  

              Super děkuji vyhledám na mapě a obejdu. Brno znám ale jen z auta.

              0 0
            • Verte  

              Prosím a ta Vídeňská dá se pak pokračovat dál na dálnici směr Praha? Netuším kde to tam je. Díky.

              0 0
              • rock  

                Dá, ale je to docela zábavný; od značky (obchod) se musíš vrátit na sever po úzké silničce okolo hypermarketu (ten je vlevo od značky benzinky) až k podjezdu pod Vídeňskou (na mapě u značky tramvaje), podjet Vídeňskou. Za podjezdem doprava na kruháček, na něm najet na Vádeňsku směr centrum (na sever) a pak už jen najet na dálnici. Popsat tu cestu trvalo delší dobu než to fyzicky projet, je to jen kousek.

                Abych nezapomněl, aby ses k tomu obchodu dostal, musíš z Vídeňské (nebo ze sjezdu z dálnice) odbočit k hypermarketu na tu úzkou cestu, přímo ze čtyřpruhu Vídeňské se tam už pak odbočit nedá.

                0 0
        • ropman  

          hmmm, zvláštní kšeft, kde mají všechny ceny na dotaz …, by se mi na všechno trapně ptát nechtělo

          0 0
    • vojta  

      Vzhledem k tomu, ze jsem ve Zline s koupi volnych kratasu neuspel a pracovni povinnosti mne v nejblizsich dnech zavedou do Brna, potreboval bych tip, ve kterem krame by mohla byt nejvetsi sance kratasy sehnat. Na to, abych obehl vsechny obchody zde vyjmenovane, asi nebudu mit prostor. Dik.

      0 0
    • mastihuba  

      nevíte někdo kde mají ty levný pláštěnky na jedno použití?

      0 0
    • martinnecas  

      Zdravím. Můžu doporučit cyklo obchod a e-shop Ivana Paláska PalaSPORT ve Šlapanicích.

      0 0
    • josef.bambula  

      A co říkáte na prodejnu XCR Svorada? (www.xcrsvorada.cz) Nově mají vedle i Specialized a dá se tam celkem dobře vybrat.

      0 0
      • mastihuba  

        nově? :D

        0 0
        • Schoscha  

          Tak spešl je tam necelej rok, takže celkem nově.

          0 0
        • pepek  

          Nově. Třeba já jsem tam eště nebyl.

          0 0
          • mastihuba  

            Tak ja jsem v některých kseftech po brně taky nikdy nebyl a to o nich vím 20 let. Prostě nejsou po ruce.

            0 0
      • Motyll  

        Nick sedí.

        0 0
      • gerrard  

        XCR mam vedle prace, ale radsi chodim do www.pepebike.cz da se vybrat webu a pokazde se tam citim fajn. V XCR jeste nepochopily co to je slusne chovani.

        0 0
        • jIrI___  

          V XCR slušné chování pochopili už dávno, ale na zákazníkovi musí jít vidět, že ten keš tam prostě je :)

          0 0
          • alinceb  

            Viděl bych to stejně…Byl sem kdysi ve starém XCR a pak i v novém a ani jedno mi nepřišlo jako kšeft pro „normální lidi“…:)

            0 0
            • jIrI___  

              Ono je to v závěru všechno jen o lidech. Třeba ostravský Bikomatic působí taky strašně snobsky, ale byl jsem si tam nechat kontrolovat výplet a překvapilo mě, jak tam jsou příjemní lidi, od prodavačů až po mechanika. Čekal jsem namistrované floutky jako v XCR a on opak byl pravdou, dalo se s nimi normálně bavit i když jsem tam šel rovnou ze školy a první dojem ze mě musel být rozpačitý (roztrhané kalhoty, letitá vybledlá kšiltovka, zarostená čuňa… :D ). Takže ve výsledku na mě ten obchod nechal, na rozdíl od XCR, perfektní dojem.

              0 0
        • gemini  

          Můžu se zeptat, v čem se to neslušné chování projevuje? Do XCRka semtam zajdu a nějaké neslušné chování jsem nikdy nějak nezaznamenal…

          0 0
          • gerrard  

            Uz jsem se tam parkrat dovedel, ze jsem v podstate blbec, kdyz chci neco chci co oni nemaji, ale maji misto toho neco 2× drazsiho co nepouzivam. Neco ve stylu:

            zakaznik: dobry den, prosim mate nahradni napln cyklostar 1litr?

            prodavac: ano (poda flasku ne cyklostar)

            zakaznik: ale to neni cyklostar

            prodavac: ale toto je lepsi a cykostar je nanic

            zakaznik: ale ja chci cyklostar

            prodavac: toto je lepsi a cyklostar je nanic, sem vam rekl ze toto je lepsi a je vas problem ze chcete neco jineho

            to vsechno v tonu prodejce hrncu na akci pro duchodce, jsem na to citlivy a je pravda ze kolegove co tam se mnou byli se divili ze tam vubec chodim. I kdyz je tam jeden, ktereho kdyz jsem chytil tak to bylo pokazde OK.

            Stacilo by zakladni skoleni obchodnich dovednosti a pocit arogance od prodavace by rychle skoncil. Stacilo jen povedet nezlobte se cyklostar nevedeme, ale kdyby jste chtel vyzkouset mame tady jiny vyrobek od jine znacky, ktery pouzivame a mame s nim dobre zkusenosti a jednak bych ho mozna vzal na zkuseni i kdyz cena 2× vyssi, ale rozhodne bych se jako clovek co 10 let pouziva cyklostar nedovedel ze pouzivam smejd.

            0 0
            • romachain  

              Já tam mám problém jen s jedním prodavačem, není tam zdaleka od začátku, prvně jsem ho tam viděl tak před rokem max, ale vadí mi na něm, že není absolutně v obraze. Nemá přehled, neví, neví… Nejhorší je, že je vždycky první, kdo se mě „ujme“, ale ještě nikdy jsem co jsem potřeboval nedořešil s ním, vždy si musel někoho z těch ostatních borců zavolat na pomoc. Chodím tam jen kvůli Cannondale, vždycky vím co chci nebo potřebuju, tak to přesně řeknu a on neví… hledá, vymejšlí a pak mě předá… Má naučený akorát povídání o tom, co tam aktuálně mají.

              0 0
            • bagr84  

              +1 obdobna zkusenost.

              0 0
          • joudys  

            Přijdu do xcr, přede mnou už je u pultu zákazník a s prodavačem probírá katalog, řeší nějakou silničku a vypadá to na dýl. Vedle pultu stojí další podavač (podle chování mě spíš připadá, že je to nějaký šéf prodejny nebo co, mě nesympatický týpek) a za ním vykukuje servisák, který zrovna vylezl z dílny, a společně sledují TdF na obrazovce, která visí nahoře na zdi. Týpek mě registruje, že stojím v řadě a to už docela dlouho, ale evidentně ho nezajímám. Docela mě to sere, ale nechci prudit a tak pokorně čekám až se prodavač vymotá z nekonečné debaty se zákazníkem. V tom se otevřou dveře a za mnou holčina na bajku a stoupne si za mě. Je zjevně méně trpělivější než já a tak ke stojící dvojci sledující TV trochu popojede a zeptá se, jestli se jí někdo bude věnovat, z řeči pochopím že chce nějaký drobný servis a jet dál. Týpek ji suverénně a bez zaváhání gestem ukáže, že si má stoupnout do fronty. To ona udělá, ale asi po 10 vteřinách ji to dojde a silně podrážděná odchází a na celou prodejnu prohodí něco jako že to je super přístup (já to bohužel udělat nemůžu, chci si vyzvednout zarezervované komponenty). Servisák to uslyší, chce za ní jít ale kupodivu si u týpka ověří, jestli to má udělat. Týpek opět bez váhání mávne rukou a servisákovi řekne kašli na to, a dál sledují odpolední závěr etapy.

            Vedle ve spešlu mě připadá, že je další podobný týpek – sice se mi ihned věnuje, protože jsem v prodejně sám, ale jak zjistí, že chci něco co už nemají, jeho zájem rychle opadá na minimum, zaleze zpět za pult a jeho odpovědi na mé další otázky se omezují na nezbytné nevím (i když se ptám na věci které by měl vědět, např. co bylo součástí rámových sad). Asi jediný v pohodě a vstřícný mi tam připadá borec co dřív dělal v Hobby sportu na Veveří. Jinak vyloženě negativní zkušenost s něma nemám, chodím tam minimálně.

            0 0
    • krabica  

      Ahoj, nemáte nějaké tipy na obchody s velkým výběrem cyklooblečení, v pátek mám tím směrem cestu a v Ostravě to je na prd…

      0 0
      • Delkim  

        http://www.giantbrno.cz/kontakt

        http://www.xcrsvorada.cz/…nna-prodejna

        a minulý týden jsem se stavil v Avionu, je tam Cyklo Point, taky tam měli docela dost oblečení i když jiné značky než jsem hledal já, myslím hodně měli věcí od Endury a Craftu plus pár dalších mne neznámých značek

        Cyklo Point Brno – Avion

        Skandinávská 10

        734 311 819

        Po – Ne 10.00 – 20.00 1. a 8. května OTEVŘENO!

        0 0
      • jIrI___  

        Šírer toho míval hodně. Případně pokud nemáš hluboko do kapsy a chceš zažít nejarogantnější možné jednání že strany prodavačů ve svém životě, tak XCR :-)

        0 0
        • Člověk a jeho svět  

          XCR – LOL :)))

          0 0
          • Smazaný účet  

            Třeba už se to zlepšilo s posílením o místního RBčkáře ;)

            0 0
            • Člověk a jeho svět  

              Možné to je :)

              Za mě tam byly z celého ansámblu jeden a půl normálního (slušného a ochotného) člověka. A nejhorší je, že když to říkáš člověku, co to má na povel, tak na tebe kouká a že to není možný, aby se kluci nechovali slušně :)

              0 0
        • krabica  

          Kdyžtak se budu tvářit zazobaně, snad ledy povolí. :D

          0 0
          • Člověk a jeho svět  

            S tím moc nepochodíš, to se předpokládá jaksi samosebou :)

            0 0
            • krabica  

              Mrkl jsem na jejich web a v sortimentu nemají nic, o co bych stál, takže se asi nedostavím. Škoda, mohl to být zajímavý zážitek. :)

              0 0
        • Splinter  

          No moje aktualni/prvni zkusenost sice teda se servisem je pozitivni…

          Zatuhl mi ten vymezovaci sroub na crossmaxech.

          Hodne mistnich servisu se k tomu otocilo zady…

          Tady to vzali ze na to mrknou a aspon zkusi neco s tim udelat

          Domluvil se termin.. Vcera mi volali ze jedno lozisko bude brzo k.o. tak jestli to nechci taky vymenit kdyz uz to maji rozdelany.. Vymeneno (puvodni lozisko prilozeno), opraveno, docentrovano… 2dny pred terminem..

          Prace vypada odvedena dobre…

          Za me teda spokojenost, kez by takle fungovaly autoservisy…

          0 0
          • pepek  

            No nevím, zda je to směroplatné i pro nás, běžné zákazníky.

            0 0
          • mastihuba  

            Co mám takhle přehled vod krbu, tak se jim akorát nepovedla výměna ořechu na jedné posmrtné nabe u staršího crosmaxu. Jinak slyším jen chválu a to tam chodí dost znamejch. :)

            0 0
            • Člověk a jeho svět  

              Bavíme se zde o obchodech, já jsem zmiňoval takové podivné chování některých prodavačů v XCR. Bylo by smutné, kdyby byli na štíru nejen s prodejními dovednostmi, ale i s rukama v servisu :)

              0 0
        • nooski  

          Juro já tě u nás ještě snad neviděl :-) Pravda, jsem tam lehce přes rok.

          0 0
          • jIrI___  

            Od té doby, co nebydlím v Brně, jsem v XCR byl omrknout situaci snad jen jednou a změna žádná :)

            0 0
    • Smazaný účet  

      V XCR jsem byl nedávno několikrát a není si na co ztěžovat. Vždy se mě hned ujal jeden z prodavačů, co jsem potřeboval, hned s přehledem našel, vysvětlil rozdíly mezi produkty, vystupování ochotné, příjemné, žádný sebemenší náznak arogance…

      Dál jsem nakupoval v cyklosu, tam málokdy se mě prodavač zeptá, co bych rád, ale stačí požádat a hned je člověk obsloužený.

      Mojekolo.cz – taky dobrá obsluha

      Celkově, kde jsem v Brně byl, tak jsem byl i spokojený. Snad jen Habby bikes, kde jsem chtěl koupit kolo a prodejci to bylo tak nějak jedno…

      Co se cyklistiky týče, tak jezdím jen do Brna, doma v Hodoníně seženu maximálně centrklíč… Břeclav není o moc lepší a v Uherském Hradišti je lepší prodejna (juvacyklo), ale tam pro změnu zase mají zkreslené představy o cenách.

      0 0
      • Zbych  

        Já mám s Habby dobré zkušenosti a to jak s obchodem, tak se servisem. V XCR jsem byl jednou kupovat světlo, pak ho reklamoval, výměna kus za kus a vše bez problémů a zbytečných řečí.

        0 0
        • mr.nikdo  

          Servis je tam vtipny. Kdyz na neco spechas zalezi, jestli mas stesti a servisak tam je anebo trenuje.

          Centroval jsem tam kolo a do 2 h v pohode. Mel jsem stesti. Druhy den tam sel sef a mel smulu :-D.

          0 0
        • jeffino  

          v xcr jsem jedno byl kupovat držák na blikačku(blac­kburn), vracel jsem se 4×, pokaždé mě prodavač dal něco úplně jinýho, po reklamaci kratasů s laclem tam už nechodím:-(…kdysi na špitálkách jsem tam kupoval tretry, tak to bylo ještě docela cajk, ale ted sračka, možná horší nez xcr.ko je hobbysport na veveří:-)

          Naopak hanák, kterýho jsem nesnášel, se k reklamaci kladek postavil čelem, jednání korektní a solidní, taky jsem si u něk koupil kupu matroše a budu dál kupovat.

          0 0
    • Helaxx  

      Ještě v Brně je dobrý obchod Cyklospeciality. Je na Hybešově a je to takový trochu jiný cykloobchod než ty klasické, je to takové originálnější řekla bych a člověk tam najde hodně značek, kol, odrážedel…které v klasickým obchodě nemají. Myslím, že aspoň za projití to tam stojí

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.