• Nuvolari

    Poklona , chtel bych se optat jak resite stekajici pot z podbrilby? (na bryle ci oblicej…)

    0 0
    • BB  

      čelenkou

      0 0
    • yetti  

      Kvuli tomu nevozim helmu. Je mi v ni desny vedro :-(

      0 0
      • vzduch  

        Jelikož mi spod přilby kape pot, jezdím bez brýlí . Čelenku ani šátek nevozím neb bych se potil ještě víc a když už je toho potu moc, tak zastavím, vyždímám polstrování přilby, které funguje jako čelenka a jedu dál .

        0 0
        • Trojci  

          Jo, já to dělám taky tak. Čelenka je pro mě úplně zbytečná – za cca 10 min je úplně nasáklá (Fujfujfujfuj­fujfujfujfujfuj) a pot teče stejně.

          Vždycky tak 1× za jízdu si vyndám ty vycpávky a pořádně je zmáčknu – někdy takhle machruju před lidma – ať vidí, jak poctivě dřu :o)))))))))))­)))))))))))))))))))))))

          Pot mě pěkně sere – ideální je, když jedeš jedeš – potíš potíš a pak když přijde nejlíp nějaká zatáčka – technická pasáž – sjezdík nebo podobně, tak ti to začne chcát do očí! To bych vždycky vraždil.

          Jo a ještě nosím čočky, takže to pak pálí jako svině. DEATH

          0 0
    • B0B0  

      Normálne to olížem. A na čo nedočiahnem jazykom, to nechám tak.

      0 0
    • zirecek  

      Utřu rukavicema, kapesníkem. Při závodě to člověk neřeší, spíš hodně mrkat, ať se sůl v očích naředí.

      0 0
    • black.horse  

      jak je psáno víš, jednou za čas vyždímu ty vycpávky a na rukavici mám froté potítko, tak si utřu čelo…

      0 0
    • rasto  

      na vyjezdu otiram celo rukou. pri zastavkach vycpavky „zdimu“. (tj. vytiram pot). na zavode neresim, tam pouze otiram celo.

      0 0
    • Páník  

      pokud neni extremni vedro,tak mam pod prilbou tenkej satek

      0 0
      • rasto  

        no jak to vypada, tak letos muzes byt bez obav, ze bys satek sundal :-) snad nam teply srpen a teple zari nepo.erou celou zimu!! :-)

        0 0
        • Honzas  

          tak nejak… letos jsem snad zatim jednou vyjel bez navleku a bez satku pod helmou:-( a to jsem si jeste nadaval, jakej jsem to blbec;-)

          0 0
    • Bobo  

      Když už je ta přední vycpávka hodně nacucaná, tak přitlačím helmu proti čelu a tím to vyždímu bez sundávání. Sice si to vyždímu do očí, ale dá se to za jízdy a jednou rukou. A do kopců si buďto sundám brejle, právě proto, abych je neměl od toho kapajícího sajrajtu, anebo je aspoň popošoupnu, ať to teče mezi xichtem a brejlema. Ale tyhle problémy mám většinou jen do kopce.

      0 0
    • enjoy  

      teda chlapi,me je fas doopravdy lito!:-/

      0 0
      • civetta  

        8-)))))))))))) kdyz on kazdej sadista je prej i trochu masochista, viiis? Jinak ja taky vozim satek (konkretne Buff), pokud ho nezapomenu jako na letosnim Krali. Bez nej to bylo se stekajicim potem dost peklo, na rozdil od lonskyho, kterej se jel za silenyho hicu a v satku to nevadilo a pot nekapal, resp. jen tak decentne, a pak s nim nakladam jako borci viz vyse – otiram, olizuju, ale pozor zmena – NEZASTAVUJU! Ale hlavne mi prijde, ze kdyz mas cas zabyvat se potem, tak nemas v zavode moc starosti 8-)))

        0 0
        • Trojci  

          Ty voe, to teda ne!

          Já sem kvůli slané slepotě málem kufroval ze stráně do řeky (cca 20m volným pádem). Mi nikdo nebide povídat, že pot nevadí!

          0 0
    • quidos  

      vázací čelenka, nějaká bavlna, krom konců dvojitá – s moirou, pod přilbou o ní ani nevím, stalo se mi párkrát, že mi pot tekl do očí, ale to už musely být dost hicy

      0 0
    • MartinXC  

      Dvouvrstvou čelenkou, na trasy kolem 100km beru jednu čelenku rezervní na výměnu.

      0 0
    • Lance  

      neresim,je to normalni a nevadi mi to

      0 0
    • yoggi  

      na zapästi nosim potitko a okuliare utieram vreckovkou. ale niekedy aj rukavicami to utieram. ked si zabudnem potitko :)

      0 0
    • fousac  

      jezdim tak, abych se nezpotil.. ;)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Jezdím decentně výletním tempem, takže se nepotím.....

      0 0
      • Honzas  

        kdo se poti pri sportu, je slabej, kdo se poti pri jidle, je zdravej, kdo se poti pri praci, je blbej;-)

        0 0
    • Paja  

      Celenka od Infitu, dovnitr moira ven nejaka bavlna s lycrou, od te doby co ji vozim, nevim co je pot v ocich:o) rozhodne rozdil oproti vycpavkam v prilbe (jejich absorpcni kapacite) je nesrovnatelny.

      0 0
      • Hanysek  

        Jo. Tu pouzivam taky a docela v pohode. Potim se docela dost, ale do oci nic nejde.

        0 0
    • Vymi  

      mam satek docela toho pobere ale jinak klasika setru to vzdy rukavicou… jinak neresim ze je to pytlovina..

      0 0
    • jihra  

      Nehoň se tolik! A je to.

      0 0
    • ota  

      jelikož mám v camelu čistou vodu,tak natáhnu hadičku nad čelo a je to ! :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.