• Veeteck

    Chci nový rohy, ohruh kandidátu se zúžil na 2 – Shaman a Roox MXC Litehorns. Váha ± stejná, cenový rozdíl značný, ale zajímala by mě povrchová úprava těch Shamanů Měl jsem od nich sedlovku, elox (nebo barva ?) šel dolu prstem. Klidně si připlatím, ale chci, aby se hned neošoupali, jako třeba Tune. Na první pohled jsem se do nich zamiloval, ale když jsem viděl, jak vypadají po jedný sezoně… Roox by snad s povrchovou úpravou neměl mít problém. Ještě mě napadli rohy North, ale ty se mi zas až tak nelíbí.

    0 0
    • jecnak  

      Shamany jsou totalni shity – povrchovka rohu je stejna jako u sedlovek.

      0 0
    • filipes  

      Mam sedlovku shaman od lonska, a povrchovka mi nijak hrozna neprijde. Kdyz jsem kdysi vozil rohy, tak jsem na nich mel takovou tenoucky neopren. Mensi smotky prezil, u vetsich se musel vymenit, ale cena byla v pohode.

      0 0
    • Veeteck  

      Nejspis si brzo koupim ty Rooxy, ale jeste by zajimalo, jak to bude s povrchovkou u nich. Delaji ted 2 typy – www.roox.at/…ars_2006.htm

      MXC Litehorns – anoda, loga laser. 106 Litehorns – praskova barva, logo samolepka

      Vahovy rozdil nepatrny, cenovy znacny.

      Na mtbr si lidi docela stezujou na ty 106ky, mate nekdo zkusenosti s tema MXC? Klidne si priplatim, ale chci, aby chvili zustaly cerny.

      0 0
      • goofy  

        Dle mne, praskovky maji relativne velkou sanci, ze zeslezou… Ale nikdy jsem je nevozil…

        0 0
    • wroum  

      povrchovka je u Shamana mizerna stejne jako potisk. jinak sou ty rohy dobry.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.