• Vojtíšek

    Pokud byste někde někdo někoho spatřil jezdit na zcela atypickém Rocky Mountain ETS-X 30 v khaki barvě, nápadně velký 21" rám, se stříbrnou Marzocchi MX Comp, tlumičem Cane Creek, představec Titec, Hayes XC-9 hydry, tak mi dejte prosím vědět. Tohle kolo nám bylo ukradeno v pátek večer na stadionu v Klatovech. Dík

    0 0
    • prodi  

      tak tohle hodně nase'e.....soucítím

      0 0
      • ¨MZ  

        nase´e, ale je to pořád dokola. Byly tam dvě depa. Jediný co bych pochopil, kdyby to kolo bylo zamčený v autě, a ani tam bych ho večer nebo přes noc nenechával.

        0 0
        • prodi  

          to je sice pravda, ale dnes ti ukradnou kolo,když se jenom na vteřinu koukneš na hezkou babu a stojíš metr od kola…

          0 0
          • Otelo  

            ako sa mozes obzerat po inych babach ked si vonku s bikom?

            0 0
          • rarášek1  

            Dnes na závodech ve Znojmě se pokusil občan narodnostní menšiny ukrást kolo jedné naší holčiny. když jsem na něj zařval, tak pustil rodla a jen tak se se svými kumpány odšoural. Udivila mne ta drzost, asi 2m od toho kola jsem umýval další.

            0 0
            • enjoy  

              nemel si na nej rvat,ztratil si moment prekvapeni a jeho nasledneho bezvedomi..

              0 0
              • rarášek1  

                Byl jsem tam sám (bylo vyhlašování) a jich pět. Jinak bych měl jeho vycpanou hlavu vystavenou nad ponkem.

                0 0
                • enjoy  

                  :-) je to divny..je jich mensina,ale kdyz na to prijde tak jich je vzdycky vic..:-/

                  0 0
                  • Lister  

                    enjoyova teorie relativity ???? :o))))

                    0 0
                  • skipXC  

                    organizovaná skupina… nikdy nejdou tam kde by byly síly vyrovnané – ztratili by tím početní převahu… ty jo to bylo dobrý.......

                    0 0
                • zirecek  

                  Johoho, :-))).

                  0 0
            • sadre  

              Ku..vy cerny:(

              0 0
              • enjoy  

                to si trochu prehnal.

                0 0
                • Gorgov  

                  he

                  0 0
                • sadre  

                  proc?

                  0 0
                  • fousek  

                    protoze zlodej se automaticky ne= rom, kdyby si napsal ku*vy zlodejsky tak je to v poradku, teda az na ten vulgarizmus, takze si nemel prispivat vubec

                    0 0
                    • honzarb  

                      sory, sou to kurvy cerny.

                      0 0
                      • enjoy  

                        si krypl bilej.

                        0 0
                      • enjoy  

                        promin,nemel jsem to rikat,beru zpet. nevim proc jsem to napsal,uz davno jsem si rekl,ze nebudu nikoho presvedcovat jak se ma chovat:-/. tak se chovej jako bilej.

                        0 0
                    • Gorgov  

                      no bohuzel tak z 95% sou to…

                      0 0
                    • Rolei  

                      souhlas, jsou to jen k…, barva stejně tak nejezdí jako nekrade.

                      0 0
                    • sadre  

                      Promin,ale bydlim v jedne casti nasi republiky kde zije cikanu vic jak much na hov** a je to peklo.Vsude je bordel,krade se i za bileho dne,poulicni nepokoje jsou na dennim poradku a proste uz mam takovy odpor,ze k tem hnedocechum neznam jiny pojmenovani nez to co jsem napsal.Nevim kde bydlis Ty,ale asi s nima moc zkusenosti nemas,bud rad.:)

                      0 0
                      • Gorgov  

                        Souhlas s tebou, myslim, ze kazdej kdo by delsi dobu zil v jejich blizkosti by si na ne udelal podobnej nazor a pojmenovani :)

                        0 0
                        • enjoy  

                          bydlim na zizkove,teda ne ze by to tady byl kdovijakej brutal,ale taky je jich tu dost. pro me jsou to proste jenom paraziti ktery si neumej zivot predstavit jinak,nez se prizivovat a vubec je nenapadne,ze je to spatne.klidne bych se bez nich obesel,ale to neznamena ze jim budu rikat kurvy cerny.

                          0 0
                          • Gorgov  

                            Tak kdyz to beres takhle…Pro tebe sou to paraziti, pro nej kurvy cerny, ja v tom zas takovej rozdil nevidim. Pokud nekomu reknes, ze je parazit, myslis, ze mu to bude vyrazne prijemnejsi nez kdyz mu reknes, ze je *****. Kdyz to vztahnu na sebe, tak me by teda vic vadil ten parazit:) Ty to asi beres tak, ze on je rasista a ty ne, ze?

                            0 0
                            • enjoy  

                              klidne reknu cikanovi ze je *****.s tim nemam jedinej problem,krome toho ze jich tam hned bude 20.ale nevim co tam dela to slovicko „cerny“,to fakt vadi. nebo,chces snad po me dukaz ze nejsem rasista?

                              0 0
                              • Gorgov  

                                Jo, chapu te, taky mi to nejde pres pysky. Ze nejsi rasista mi dokazovat nemusis, to je mi jasny, ja tez ne. Ale znam par lidi, ze kterejch se rasisti(teda jen vuci cikanum) po zkusenosti stali. A asi by to nechalo stopu na kazdem, me i tobe, kdyby ti treba 3 cikani v noci sebrali mobil a na prosbu o vraceni alespon simky reagovali smichem a jejim vyhozenim do kanalu. Tak asi tak

                                0 0
                                • sadre  

                                  Ja ale rasista nejsem,jenom nemam rad cikany.Bydlim ve meste kde je dost velika populace cikanu a za tech par let co tady ziju jsem si na ne udelal svuj nazor,oni znaji jenom sva prava,ale to jak se maji chovat uz jim nic nerika,presne vedi kdy maji jit na socilaku pro penize,kdyz tam pujdes ty tak Ti reknou at prodas TV a hned mas na jidlo,to oni nemuseji,dostanou vsechno hned.A ten bordel a hluk co nadelaji,vsechnou muzou..tak se to uz ve me nahromanidilo a prsote cikany nesnasim..pro me je mrtvej cikan dobrej cikan..ale rasista nejsem..

                                  0 0
                                  • sadre  

                                    A to ze jsem napsal kur** cerny,byla odpoved raraskoj…ktery napsal ze ve Znojme se jeden spoluobcan narodnostni mensiny pokusil…atd.Dal bych ruku do ohne,ze se take jednalo o hnedocecha..

                                    0 0
                              • Radek Broz  

                                To, ze nemas rad jen jednnu jinou rasu, z tebe mensiho rasistu nedela. IMHO pokud vsechny cikany nazyvas kurvama a parazitama i bez slovicka „cerny“ je dost stejny, jako by tam to sluvko bylo – je to jen trosku skrytejsi, podstata je stejna.

                                Nerika, ze ja je mam nejak rad – ve chvili, kdy se jichtak chova 99% procent je tezky negeneralizovat, jen si to ujasni.

                                0 0
                                • enjoy  

                                  ja to mam ujasneny.kdyz nekomu reknu ze je ***** tak muze bejt klidne bilej.mimo jine nemam rad taky ukacka.a jak cikany,tak ukacka nemam rad proto,ze se neumej chovat,delaj si proste co chtej.to je jediny co mi vadi.rasismus v tom nehledej. ps:nerekl jsem vsechny atd,to si mi vlozil do ust.

                                  0 0
                      • Lister  

                        sice nejsem hnědočech, ale čech nejsem taky, a podobných postojů jsem si užil taky dostatek. Jinak můžu říst, že nění nic horšího než bílá socka, na to nic nemá.......tož tak.

                        0 0
              • arcco  

                tak to nechápu, ten co mi před rokem ukradl „blaťáka“ byl stejné pleti jako já. Částka za kolo(podle soudního odhadce )získany zpět exekučně.

                0 0
        • fousek  

          Cloveku ukradnou kolo a ty mu jeste vynadas, to mi pripada jako by bylo normalni ze se krade, podle me je normalni nekrast

          0 0
          • pepino  

            Samozřejmě,co se má producírovat s kolem na veřejnosti,on tím vlastně chudáky potenc.zloděje provokuje,agent provokatér:-)

            0 0
            • St1c  

              na strednom vychode stale plati ze ked niekto kradne tak mu odseknu prsty ked ho chytia.ja by som to praktizoval aj tu.a kludne nech sa sekaju aj hlavy:D

              0 0
              • RUMcajs  

                Inu, co dodat. Kolik lidi vam odjede s autem, nechate-li v nem pres noc klicky v zapalovani? Jeden ze sta? Dva ze sta? Deset?

                Kazdopadne kvuli tem par musime mit zamky na autech, domech, kolech, mrize…

                0 0
              • fousek  

                No kdyby si jim usek hlavu tak by to moc nepomohlo, jednal by jeste o kapku vic bezhlave:-)

                0 0
          • ¨MZ  

            Nikomu jsem nevynadal, jenom to konstatuju. Na tyhle velký akce jezdí prostě lidi nejenom za zábavou, ale někteří hlavně krást. Proč tam to depo asi je? Proto, že takových případů už tam bylo asi víc. Král Šumavy, Jizerská 50, loni TransBrdy, to jsou případy, který si pamatuju, kde se někomu kolo ztratilo a je jich mnohonásobně víc.

            0 0
        • Radek Broz  

          A kde teda na zavodech nechavas pres noc bike?

          0 0
          • Vrci  

            Zamčený v hotelu na pokoji.

            0 0
          • ¨MZ  

            To je jak kdy. Ale na těhle monstrakcích (KŠ, Jizerská 50-tam mě teda nikdo nikdy nedostane) bych kolo nenechal přes noc ani zamčený v autě, pokud bych nespal uvnitř. Prostě se tomu snažim předcházet.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.