• sadre

    Mate radi sexyk pred zavodem:)Ja sex vseobecne ano (asi jako kazdy),ale druhy den na zavode jsem dost unaveny.Kamarad ma zase opacny problem,kdyz nema pred zavodem bourlivou noc,tak mu to nejede:)

    0 0
    • vili  

      to bude mela :-)

      0 0
    • pepino  

      Sexik před zavodem v obcování? Jasně:-)

      0 0
    • Trojci  

      já myslim, že pokud se při tom sexu nevodrovnáš fyzicky, tak ta pokleslá hladina hormonů se ti za den úplně vyrovná..

      čet sem vo tom nějaký články vod éxperta :))

      A prej ženským to vyloženě pomáhá! Ale ženská nejsem, tak to posuzovat nebudu..

      0 0
    • Tomcat_1  

      Ja se o otazky letectvi a kosmonautiky nezajimam :-)))

      0 0
      • Tomcat_1  

        Jo, ono je to o sexu! Ste meli rict hned. Kdyz mam sex v unoru a pripadnej zavod v cervenci, nevidim zadnej problem!

        0 0
    • Trojci  

      Co znamená kolonka „poradím si sám“ ?????????????­??????????

      ?????????????­????????????????????????­??????????????????????

      :)

      0 0
    • Blade  

      No co k tomu říct, CÉ je správně..

      0 0
    • JMT  

      zkusenost pravi ze sex rano pred 7 h zavodem neni zrovna to nejlepsi…

      0 0
    • Trojci  

      A pak se tý naší planetě říká „PŘEVÁŽNĚ NEŠKODNÁ“ 

      0 0
    • RFK  

      Ja bych to radsi risknul pred tim zavodem .. Pokud zavodi i partnerka, tak pak muze byt tak omlacena, ze par dni nebude moc happy z dalsiho drazdeni a nevic ono to kolo je tvrda konkurence :) To si rikam uz davno.. Skoda, ze se s kolem neda TO :))

      0 0
    • McBlacky  

      podle mě to vliv na výkon má akorát ráno před a to hlavně díky hladině hormonů. Těžko mít ale spovnání, to by muselo existovat save/load. na optimální výkon má vliv víc věcí, sex spíš menší.

      0 0
      • sadre  

        Asi take zalezi,jestli jedes sexualni maraton nebo jenom casovku:))

        0 0
    • Gorgov  

      Hele na závodě je potřeba byt co nejlehci, cili vsechno, ceho se zbavis je dobry :) Je uz jedno jestli sam nebo tim naopak nekoho ztizis :o)

      0 0
    • ddd - andy  

      Sakra prece se nebudu noc pred zavodem vysilovat… K cemu by pak byli ty desitky a stovky hodin pripravy na zavody..
      Na druhou stranu, vzdyt se vlastne vysilovat vubec nemusim… :-D

      0 0
    • RomanH  

      Jeste ze jako krajinkar nemusim resit vliv sexu na vykon :) Lituji chrty.

      0 0
    • grizzlik  

      erotika ? co to jako je ? o_O

      0 0
    • architekt  

      kua jsem se preklik :-DD

      0 0
      • goofy  

        Kecy… ;-)

        0 0
      • zirecek  

        Už je pozdě… . Ale JancA se nám vybarvuje.

        0 0
        • JancA  

          jako na můj výkon při závodě to rozhodně vliv nemá…vlastně si myslim, že to simuluje rozjetí před závodem, protože se dostáváš do vyšších tepů.Ale profíci nee, to vim:)

          0 0
          • Gorgov  

            No, to je zajímavý, poradil ti to taťka? :o)) Jestli jo, je to fundovana osoba, asi bych se tim mel taky zacit ridit:)

            0 0
            • sadre  

              zitra na zavody nejedu a … … nemuzu :(

              0 0
            • JancA  

              o tom nic nevim:),ale sportovci treba na olympiadach apod. maj manzelky na pokojich zakazany, takze to asi nebude uplne idealni..spis jde o to,ze se v noci nevyspis a tak a to ma na vykon (u profiku) rozhodne velkej vliv…my čočkaři si to můžem dovolit,chichi

              0 0
              • zirecek  

                Ještě si pamatuju filmy, kde konkurence zaplatila letmým děvám, aby svedli dané sportovce večer před závodem, :-)).

                0 0
          • petebike  

            s tim ze se dostavas do vysich tepu to je pravda, zalezi na poloze, ale bezne to je tak na rozejti pred zavodem idealni :-))

            0 0
    • Tomcat_1  

      RANO NIKAM NEJEDU :-))))

      0 0
      • vik  

        Doporucuju sekvenci ze Zuriciho byka! De Niro se pred zapasem necha poradne „rozvzrusit“, ale ne az uplne do konce, a pak jde do ringu. Myslim, ze by tohle mohlo fungovat i na kole:))

        0 0
        • Tomcat_1  

          Jojo. A o masochismu jsi uz nekdy slysel? :-))

          0 0
          • vik  

            Jasne, trochu to v tomhle hapruje, ale myslim, ze kdyz urychlene nasednes na kolo…:)) A navic, Niro hned po tom (co vlastne neprobehlo) poradne zaledoval…Je to uchvatna scena!

            0 0
      • ice  

        erotika po ranu je nejlepsi rozcvicka,posil­ka,proste je to GOOD!-)

        0 0
        • pepino  

          Každé ráno trochu sexu na matračce z Gumotexu! Věnuj svojí ženě čtyři čísla denně!:-)

          0 0
          • sadre  

            Tva zena musi byt velice narocna,kdyz to potrebuje 4× za den:))

            0 0
    • lidumil  

      Já to mám kdy si vzpomenu, například vloni a letos jsem si nevzpomněl.

      0 0
    • SavaH  

      Zalezi na partnerce jake ma chute co treba partnerovi ??? Myslim, ze muj vykon bourliva noc pred zavodem neovlivni. A rano pred zavodem? To ani nahodou, pokud teda zavod neni odpoledne. Budicek v 6 ne-li drive je pro me vrazedny a vetsinou na startu jeste spim. Jeste k ty partnerce… To Chlupaci: co to otestovat, treba by to nase vykony pozitivne ovlivnilo ;o)

      0 0
    • gobike  

      Uaaaa! Uz se tesim jak se objevi enrico37 a nahaze sem par fotek, jak vypada jeho manzelka noc pred zavodem:-)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.