• zbartos

    Viz www.bike-forum.cz/…se_biky.html?…

    Anketa: Co si myslíte o organizaci ČeMBA

    19x
    73%
    1x
    4%
    0x
    0%
    0 0
    • orca  

      Anketa + obrázek ?? marně hledám souvislost … takže ani nehlasuji …

      0 0
      • elbi  

        slušně řečeno, jsem trochu na rozpacích, co tím autor myslel ..

        0 0
        • pegal  

          cti poradne B-F a pochopis ..

          0 0
          • elbi  

            B-F čtu, mám namysli příspěvek zbartose, dá tam odkaz na fotku a anketu na ČEMBA. Trošku mimo …

            0 0
        • zbartos  

          Nemyslel jsem Tím nic konkrétního. Byl jsem přítomen vtipné náhodě, kdy se na Poháru Drahanské vrchoviny drahany.xf.cz/ v Okrouhlé u Boskovic potkali tito dva pánové a tak jsem se rozhodl se podělit s ostatními. Anketa o org. ČeMBA s tím nemá nic společného, ta má trošku něco společného jen se mnou.. Kupodivu se však ukazuje, že tatáž anketa umístěná sem má podíl lidí co org. ČeMBA neznají cca 90%, zatímco když je umístěná v dikusi „terenni cyklistika v Literarkach“, je podíl v podstatě obrácený. Každopádně je mi líto, že o org. ČeMBA nic nevíte a doufám, že si alespoň prohlédnete její web – www.cemba.cz .

          0 0
          • Vrci  

            Chybí mi možnost: Znám, ale mě nic nenabízí.

            0 0
            • zbartos  

              OK. A co bys chtěl, aby Ti nabízela ?

              Já jsem si, asi naivně, myslel, že terénní cyklisté rádi podpoří (alespoň členstvím a penězi, pokud nemají čas a náladu dokonce přiložit ruku k dílu) formální vyjádření svých názorů, námitek a požadavků v nějaké organizaci typu ČeMBA.

              0 0
              • Vrci  

                Jsem žiletka, takže prosazování práv cyklistů na silnicích a osvěta ve smyslu: Kolo je součástí silničního provozu. Když je pro Vás kolo překážka, v době žní zůstaňte doma – traktor a kombajn je pomalejší a hůř se objíždí.

                0 0
              • orca  

                jen tak na okraj , zařaď tu fotku zprávně , pokud se nemýlím není to tvoje kolo ale máš ji v sekci můj bike :-)

                0 0
          • pop  

            Máš pravdu, že bychom si to aspoň měli přečíst. Tudíž jsem to provedl :). Co mě ale pobavilo je věta z kodexu:„Nejezdi za podmínek, které nechávají stopy po Tvém průjezdu, například v rozměklé hlíně po dešti.“ To nemyslíte přeci vážně? Co díry po koních, ve kterých se drží voda a když zatuhnou, tak se na nich nedá jet ani jít pěšky…

            0 0
    • Pekáček  

      Pokus o (rozporuplnou) reklamu na Meridu?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.