• quidos

    Volně navazuju na sousední thread HYDRY NEBO MECHANIKY, konkretně příspěvek Radka : „…obcas vymenis ne moc levnou prervanou hadici“.. Slyšel jsem to už několikrát, ale ještě neviděl. Ale taky jsem slyšel, že se to stává vyjímečně. Taky mám hydry, zatím jsem nic neurval:) Komu se to už povedlo? Víte o někom, kdo ji urval – ne z doslechu, ale jako očitý svědek?

    Anketa: Urvali jste už hadici od hydry?

    6x
    10%
    0 0
    • mawerick  

      Teda ne osobně ale za asistence tramvaje;) :D

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak jako, ne ze by se uplne urvala, ale treba se zlomi/ nasekne a zacne z ni tect kapalina.

      0 0
    • Vrci  

      Ne a ani nikdo s kým jezdim.

      0 0
      • Vrci  

        PS: Všichni mají podobná kola

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Vy silnicari ste byli na hydraulicky kotoucovky vzdycky opatrny.

          0 0
          • Vrci  

            Nejen kotoučovky, taky s odpruženými vidlicemi a tlumiči nemáme téměř problémy – nevim o nikom komu by tekly, ucházely nebo tuhly v zimě.

            Jo, údržba je základ.

            0 0
    • quidos  

      ano, jsem děsně šikovný, povedlo se mi hlasovat že ano, přitom jsem NIC NEURVAL!! :-D

      0 0
    • PetisV  

      Ne, ale byl jsem zase svědkem držky, kdy se kolega vysekal a zalomil rám (obě trubky za hlavovým složením, takže nešlo točit řídítkama. No a proto bych nikdy nechtěl kolo, které má rám :o))))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja uz jenom beham. Ale slysel jsem, ze si nekdo pri tom zvrtnul kotnik. Tak jsem v poradniku na amputaci…

        0 0
    • Radek Broz  

      Jestli chces naznacovat, ze to nejde (a kdyz se to nestalo Vrcimu, kterej hadice nema, tak se to nestane nikomu;-) ), tak si uvodom, ze en vsichni jezdi XC. Na mym kole se to proste obcas povede.

      0 0
      • Vrci  

        Chtěl jsem jen upozornit na nepřesnost otázky v anketě a snadno manipulovatelné výsledky. Bohužel se to neděje jen tady.

        0 0
        • Radek Broz  

          Ja te pochopil. Furt to ma vetsi vypovidaci hodnotu nez pruzkumy STEMu;-)

          0 0
          • kovar  

            tak teď konkrétně, jaké otázky položil STEM jakému výběru, ať můžem sami posoudit vypovídající hodnotu? :-)))))

            0 0
            • Radek Broz  

              No to bych prave taky moc rad vedel;-) Schvalne pak srovnejme pruzkumy za mesic pred volbamy s vysledky… Minimalne pouzivani stranickych preferenci misto volicskych, z cehoz jasne profituji Zeleni, mi prislo trochu nefer.

              0 0
              • kovar  

                Nezamlouvej. A jak teda víš, že mají menší vypovídající hodnotu? :-))

                0 0
    • Darjan  

      Jeden hlas na A) odmazte. Klikl jsem omylem na hlasovani :) Neurval a doufam ze ani neurvu. Trochu se toho ale bojim, kdyz vim ze se to uz stalo. Na prejezdy hor si vezmu radeji i vecka a brzdovou packu.

      0 0
      • vlk  

        hele 49 neurvalo.když odečtu ty co blbě klikli tak tak 3 urvali a ti co to vioděli, tak viděli ty tři.V rámci těch třech je i pádlista-takže to se nepočítá. A ten zbytek je prostě procentuelní vyjádření smolařů.Bych to neřešil.No když urveš tak.Ještě máš druhou brzdu na dojetí dom či do chaty.

        Tahat sebou náhradní brzdu, to mohu zrovna tahat ráfek-protože zkřivení tak že neprojde vidlicí je skoro stejně pravděpodobné,Mobu brát břehazku, protože se přece může urvat.Jejda už abych sháněl náhradní rám, vždyť on vlastně může prasknou-to se tu stalo zatím více lidem než urvaná hadice.Je to to samé jako když se dříve řešili vidle s olejovým tlumením X elastomery. Všichni, že do hor raději s elastomery, že co když by jim ta vidlice náhodou vytekla.Dnes už elastomery skoro nikdo z těchto a jiných důvodů nepreferuje.

        0 0
        • MlokCZ  

          A nebo co kdyš si cestou urveš nohu nebo ruku, to abych si taky sehnal raději nějakou náhradní a k tomu nějaký to šití :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.