Nejdelsi MTB ci FR sjezd v a vyjezd v Evrope

18 nepřečtených
  • RUMcajs

    Inu, pochlubte se ogari.

    Jakej nejdelsi sjezd mate za sebou a kde? Silnicni pasaze muzou byt dlouhe maximalne 10% z ze sestupu.

    Anketa: Nejdelsi MTB sjezd co jsem jel je dlouhy:

    8x
    33%
    8x
    33%
    0x
    0%
    8x
    33%
    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jaky je rozdil mezi MTB a FR? Resp. co ty zkratky znamenaji?

      0 0
      • RUMcajs  

        Mno, treba MTB muze bej sotolinka s maximalne 2cm kaminkama a FR si zada sutry jako hlava :-)))

        To jen pro priklad.

        0 0
    • lubos  

      Sjezd z Tremalza .. kolik ale nevim. Snad 20km ?

      0 0
      • skialp  

        Taky jsem jel prvně tak dlouhý sjezd.. jsem při tom prožil duševní orgasmus :-)

        0 0
    • prcek2  

      Myslel jsem, že tu najdu nějaký tipy na nejdelší sjezdy, ale nic. Nevíte o něčem, co se nedá sjet najednou bez odpočinku? Jedno jakej povrch, jaká náročnost. Nejlépe střední Čechy (to sice dost pochybuju), popř. Čechy, ale za něčim extraordinárním bych se vydal i za hranice!

      Nebo uveďte nějaká tohle řešící vlákna. Před časem jsem tu na něco natrefil, ale už to nemůžu dohledat. DÍK!

      0 0
      • mr.antik  

        Tak si zkus tu novou sjezdovou trať ve Špindlu. Podle fotek by ti to mohlo vyhovovat :-)

        0 0
      • McBlacky  

        si vem mapu, a vyber si velký kopce. Skoro z každýho pořádnýho kopce vede nějakej pěknej sjezd…

        0 0
      • Mr.Duck  

        Jo, špindl vypadá moc ) Jinak ve sřdních čechách je snad jedině Monínec, kterej je docela krátkej…ale výživnej taky docela je )

        0 0
    • cyborg  

      muj oblibeny sjezdik :)

      http://www.bikemap.net/route/393852…

      btw: jedeme tam ted na konci cervence a chybi nam 1–2 lidi do auta tak kdyby mel nekdo zajem, dejte mi vedet ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.