• Ruda

    Ahoj lidi,

    roztrhl se tu pytel s anketami. Tak taky jednu založím.

    Jsem zvědavý, jakého jsou přispěvovatelé do BF profesního zaměření. Samozřejmě se nevejdou všechny obory, tak jsem dal ty, o kterých si myslím, že tam bude nejvíce odpovědí.

    Všechny zdravim a díky za odpovědi, Ruda

    Anketa: Ve kterém odvětví pracujete?

    100x
    75%
    13x
    10%
    0 0
    • termit  

      no jsem rozpolcen…delam do sitovy infrastruktury a zaroven to skolim…takze jsem se zaradil do techniky, ale skoro se dotykam i vzdelavani :-p

      0 0
    • Toams  

      nooo, zabudol si kreativne profesie:-) … tak dajme tomu „technika“:-)

      0 0
    • Quake 9.0  

      Chybí Ti tam Elekrtikáři a IT obory (jedna skupina dohromady). Takhle se budou psát do techniky a elektrikářů je habaděj.

      0 0
      • Ruda  

        jj, ale jsou jen 4 kolonky :( elektrikáře by šlo ještě rozdělit na další skupiny (slaboproud, silnoproud, elektronika, řídící systémy, atd.), tak jako skoro všechny obory

        0 0
    • Ruda  

      Abyste si nemysleli, že chci znát něco důvěrnýho, tak jde o to, že pokud se budu chtít vypravit na něco trochu drsnějšího, tak abych nezapomněl pozvat třeba doktora/doktorku (MUDr. nebo i MVDr.) nebo v nejhorším případě hrobníka :D

      0 0
    • blue  

      krom toho, ze se nemuzu napsat do zadny kategorie, tak ti vypadla dost vyznamana skupina flakacu ze skol :-)

      0 0
      • mawerick  

        třeba nevydělávající nebere, protože neplatěj daně;), jako lidi;) tak s nima nepočítá do ankety:)

        0 0
      • Ruda  

        jj, ale když to vezmu tak, že něco konkrétního studuješ, tak už jsi stejně profesionálně zdeformovanej, takže se klidně můžeš zařadit

        jedinej, kdo se nemůže zařadit, je student(ka) gymplu ;)

        0 0
      • Smazaný účet  

        jaký flákači??? :o)

        0 0
    • Luka  

      skoda ze tam neni „holka pro vsechno“ … se nejak nemuzu zaradit ani do jedne kolonky…

      0 0
      • Darkson  

        co si pod tím představit? :)))

        0 0
        • Luka  

          hush! v ramci pocestnosti a sefem mi je zenska… oskliva :D … takze jen a jen praci vseho druhu, trochu od kazdyho… grafika, programovani, ucetnictvi, drobna administrativa, poslicek, postovni holub, vratny, spojovatelka, zalejvac kveteny, taky jednou technik pri vyrobe kontaktnich cipu (konkretne pajec), zabalovac darku pro ratolesti pani sefove, doplnovac papiru v tiskarnach, drzitel firemni kasy a obcas mzdova ucetni a provadec plateb, mystifikator zakazniku a balic odchozich baliku… toz… snad jsem na nic nezapomela?… jo a hlavni bikeforista v praci… a vseobecne vynikajici pesimista ohledne uzasnych marketingovych napadu pani velitelky :D

          0 0
          • Darkson  

            a kolik za to bereš platů?

            0 0
            • Luka  

              bohuzel jen jeden… :/// …ale poohlizim se po necem mene rozvetvenem… administrativa a postovni holubnictvi me k smrti nebavi…

              0 0
    • kryspin  

      jsem architekt, tak ze se do zadny tvoji kolonky nevejdu :-)

      0 0
      • termit  

        jsi technik a nedelej herecku :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        pán je architekt… pán není žádnej zaprděnej technik, pán je umělec… :o)))

        0 0
        • pepek  

          To je pořád lepčí než zahradní architekt, že? Zahradní architekt je totiž ten, kdo není tak chytrej , jak architekt, ale je zase málo teplej na to, aby byl bytovej architekt.

          0 0
        • prcina  

          no jo architektum roste nosanek pekne dovrchu

          0 0
          • Toams  

            ehm, dovolil by som si nesuhlasit … poznas vobec nejakeho?

            0 0
            • rock  

              Těch několik, se kterými jsem měl čest, byli dost zajímaví živočichové … nevím jestli s nosánkem dovrchu, ale od reality a života odtržení dost pravidelně … ale třeba existuje někde nějaká vyjímka …

              0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyz si architekt nasadi na hlavu zachodovou misu, tak je to frikulín. Kdyz to udela strojar, tak je to kreten. Citace meho spoluzaka. A jelikoz trochu vidim do obou oboru, musim souhlasit. :-D

          0 0
      • Toams  

        ne, ne, pan je polyhistor:-)

        0 0
      • civetta  

        Taky.

        0 0
    • scret  

      No to me pos…:))) tak deformovanej jsem puvodne ze zdravotnictvi,ted uz okrajove a hlavne ted uz cca 2 roky ze kseftu…:))

      0 0
    • Lister  

      obor údržba tělesných schránek občanů ČR, kteří ještě nemají volební právo :o)))))

      0 0
    • McBlacky  

      zakládám speciální kolonku -dneska jsem dal výpověď :) takže co ted se mnou že jo…

      0 0
    • yoggi  

      dal som sa do techniky nakolko mam sps strojarsku so zameranim na graficke systemy a teraz vvska specialna technika. keby sme sa tam ucili aj o bajkoch to by bolo :)))))))

      0 0
    • fido73  

      No já sem dělník a tak se sem asi nehodim.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Co myslíš tím Vzdělávání ?? Tam patří studenti nebo učitelé… :))

      0 0
    • lidumil  

      Taky dělám do dvou????????????­??????????????

      0 0
    • enjoy  

      staram se o techniku,ale delam ve sluzbach,da se rict.. no proste obycejnej bowler(dalo by se taky rict looser:-)))

      0 0
      • Luka  

        jeste jsme te tam nevideli, plantazniku! :D

        0 0
        • Smazaný účet  

          asi je skovanej v tom stroji vzádu a rovná kuželky. :o)

          0 0
          • Luka  

            a fotí je!!! ja uz vim co to tam blejská… je to enjoy… dela si domaci katalok kdo kolik kuzelek shodil! :D

            0 0
            • enjoy  

              tam se blejska fotobunka:-)).a ja jsem zalezlej vetsinou u kompu jak jsou boty na pujceni:-).jenom jestli chodite na spravnej bowling:-)))

              0 0
        • wroum  

          taky tam chodime obcas a bud tam neni nebo ho nepoznam, pac helmu tam nema nikdo :-/

          0 0
          • enjoy  

            slepejsi..-)

            0 0
            • wroum  

              hele ja psal ze tam bud nejsi nebo te nepoznam, ne ze te nevidim. ja te treba vidim, ale nevim ze ses to ty. kapisto? hele chodis skopnout posunuty kuzelky? nebo zapisujes jmena do kompu a pujcujes boty? ja se klidne i prihlasim, ale az si budu jist. :-)

              0 0
              • Radek Broz  

                Je schovanej v tom stroji – uz to tady bylo, podivej se do historie:o)

                0 0
                • Luka  

                  jo a foti ty kuzelky popadany… a ja uz vim proc…ne ze zavisti, to bysme mu krivdili, to je pro pojistovnu, kdyby se nejaka rozbila, aby meli hned dukazni foto :)

                  0 0
              • enjoy  

                jj,promin:-).nevim jak kdyz tam nejsem,ale kdyz delam ja,tak vyhazuju posunuty kuzelky i pujcuju boty,oboji je nase prace:-).no nejradsi bych aby si tam ty kuzelky lidi chodili skopavat sami:-)).ale neni to tak lehky,takze to nejde,skoda no:-). ps:kdyz reknes prijmeni tak si te treba pripomenu podle rezervace,zadnyho zajdu,ani usatyho si nepamatuju:-)

                0 0
                • wroum  

                  to zajda je po drobne obmene moje prijmeni a pochybuju ze budes mit v rezervacich vic techto prijmeni – kdybys tam to jmeno videl, hned budes mit jasno :-)

                  BTW rezervace byla na moje jmeno asi jen jednou, jinak byla na jiny lidi, jmeno do hry si pisu Borek

                  0 0
                  • enjoy  

                    si nepises,to ti pisu ja:-)).ps:umis s tim panelem s klavesnici u drahy?:-).ja ne:-D ps:jakou mas nejradsi drahu?ja ze bych ji lip mazal:-))

                    0 0
                    • wroum  

                      nezkousel sem to a draha mi je fuk, pac nejsem zadnej velkej bowler :-)

                      0 0
    • Pebe  

      Telekomunikace…

      0 0
    • pos3k  

      jako vedec bych se soupnul do techniky a vzdelavani :-)

      0 0
    • Thidney  

      obrazový editor, výrobce šátků na nošení dětí, momentálně na rodičovské dovolené vzdělávající dceru v domácí škole .-))) též ex fotograf, čajař, hifista, zahradník

      0 0
    • yuvaa  

      farmakologia

      0 0
    • kajulka2  

      chybí ti tam zemědělství, tak nemám kam hlasovat ;)

      0 0
    • petebike  

      taky tam nejsem :-( sluzby > messenger

      0 0
    • vrabcak  

      Taky tam nejsem:o(( Cukrářka:o))

      0 0
    • wroum  

      polygrafie, reklama, DTP

      0 0
    • blue  

      polygrafie, reklama, DTP

      0 0
    • Maara  

      Advokacie

      0 0
    • termit  

      koukam, ze ankety nejsou staveny na takovou zaplavu lidi…

      2 admin: neslo by udelat to prohlizeni kdo jak hlasoval s posouvatkem?tak­hle jde jen roztahnout okno ale stejne ty uplne dole nevidim…

      0 0
    • lOlA  

      co takhle studentik?moznost by nebyla?

      0 0
    • CZiko  

      a taky mi tam chybí služby… sice nemakám, ale v tomhle odvětví pracuju…

      0 0
    • pelt  

      Ja delam do omalovanek:o).

      0 0
    • dedek55  

      technik zvuku..nebo zvukový technik..to asi záleží jak se na to kouká :-))

      0 0
    • RUMcajs  

      Kontrolor magnetofonovych pasek.

      Cely den sedim v temnem sklepeni a prehravam smazane magnetofonove pasky, aby byla jistota, ze jsou skutecne smazane :-)

      0 0
    • HastySnail  

      jsem tu jedinej skladník? :)) ale jinak vlastně dělám do počítačů…

      0 0
    • klerik  

      Kdyz to vezmu doslova, tak muj obor tam nejni:-) Cihlomechnik v IT :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ked uz sa to tu tak rozpitvava, tak by ma naozaj zaujimalo kolko je tu dochodcov. Zacnime odpocitavat: Jeden.

        0 0
    • Flais  

      televizní technika

      0 0
    • blue.sun  

      Taky dělám do dvou, protože studuju techniku. Jo a kam se má zařadit státní zaměstnanec v oboru obrana státu?

      0 0
    • wlk  

      provozujeme s bráchou hospodu a stavíme výstavní stánky, to se nevejde nikam, ale odklikl jsem techniku a mám nutkání i vzdělávání-vždyt v hospě se toho člověk tolik dozví :-)

      0 0
      • Stancek  

        Tak to se nekde pokavame… stankama si privydelavam na koloveci, delam vetsinou elektriku… BVV , Praha Letnany a fucikarna, Budejice, Trencin, NItra… Jinak se zivim opravovanim klimatizace…

        0 0
    • dancing dog  

      já jsem taková troska, o jakejch zpívá Mňága a jinak jsem doktor na áru. Už skoro 10 let. hrozný. běží to jak prase

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.