• Pavlis

    Jelikoz se citim diskriminovany, protoze pry silnicka neni bike, rekl jsem si, ze zalozim novy thread zamereny ciste na matku vsech biku, a to SILNICKY:) Nerikejte, ze vetsina z vas nemela aspon Favorita?

    Jeste uvazuju o zalozeni threadu na detska kola…:)

    Anketa: Kolik jste meli silnicek a radoby silnicek?

    53x
    38%
    1-4
    82x
    58%
    6x
    4%
    0x
    0%
    0 0
    • Blade  

      Tak jak uz sem rekl..mel sem favorita co mi kdysi skladal tatka a pak artur c3000 :)

      0 0
    • Vrci  

      Dva favority, forta na soře, GT původně na soře a al vidli přestavěné do současného stavu.

      0 0
    • fousek  

      tak uz vim jak se stane ze se prekliknu

      0 0
    • yetti  

      Mel jsem obycejnyho Favorita pak Favorita F1 na Sachs Huret, italsky Campione na SH600 a ted jsem si postavil horcikovou Meridu na Ultegre.

      0 0
      • Pavlis  

        Co byl zac Favorit F1? Cim si zaslouzil hrde F1?:)

        0 0
        • yetti  

          F1 byly „zavodni“ ramy od Favorita. Nebyly nejhorsi, akorat snad kazdymu kdo ho mel ten ram prasknul

          0 0
          • Pavlis  

            Nebyly nejhorsi, akorat snad kazdymu kdo ho mel ten ram prasknul

            To si trosku odporuje, ne?:)

            0 0
    • McBlacky  

      nikdy nic :) ale pokukuju po nějaký silnici s trojpilkou na trenink, zatim něco staršího levnějšího, ale kdo ví jak to dopadne…

      0 0
    • Toams  

      davno pradavno nejakeho Favorita so Suntourom, vcul Favorit F1 na 600vke, ale uz na nom jazdi len tato …

      0 0
    • prodi  

      Nemůžu si pomoct, ale podle mně má pravý bike 130mm nad oběmi koly :)

      0 0
    • lubos  

      Silnicka vznikla z bika , ne naopak :)

      0 0
    • Radek Broz  

      Silnicka neni bike, silnicka je vec, ktera se dava do trenazeru.

      0 0
    • Stancek  

      Dva favouse a potom Rossin se sachs rival 7000, jezdi doted :-)

      0 0
    • wroum  

      nastesti sem nikdy nemel Favorita a ani nic tomu podobnyho.

      0 0
      • Pavlis  

        Proc nastesti? Mam druheho Favorita a snad brzky nastupce urcite Favorit nebude, ale taky se na nem daji celkem slusne chroustat kilometry:)

        0 0
        • Krejza  

          jj, za posledni 3 roky jsem na nem dal pres 10k. 2×6 prevodu, razeni na ramu a japa to utika:). hlavne ze je na cem jezdit

          0 0
    • gobike  

      Ja sem nikdy silnicku nemel, ale docela po ni touzim. Co mam doma, tak se nejvic silnicce podoba starej Unicykl…

      0 0
    • hanz  

      2× F1, šírera a treka

      0 0
      • Pavlis  

        A konkretne jakeho Treka?

        0 0
        • McBlacky  

          se dvěma kolama :ú)

          0 0
        • hanz  

          1500 2003

          0 0
          • Pavlis  

            A spokojenost? Uvazuju zrovna o 1500 2006:)

            0 0
            • Vrci  

              Karbon od treku jo, ale hlíny jsou lepší jinde (volný citát prodejce treku)

              0 0
              • Pavlis  

                To zni jasne, jenze pokud bych do nej sel ze sveho ocelacka, tak to bude i tak slusny skok. Problem je, ze si nedovedu slozit vlastni silnicku, rad bych zkusil campu, nemam rad sloping a ke vsemu se mi musi samozrejme libit design a rad bych se vesel zhruba do 40. Pak uz me teda napada jen Pinarello, o kterem nic nevim pripadne RB u nehoz bych musel prekousnout jednobarevky ramy. Napada te jeste nejaka moznost nebo nevis vic o Pinarellu a tech jejich komponentech M.O.ST?

                0 0
                • Baracuda  

                  Nechci ti moc kazit radost – ale u noveho pinarella se rozhodne okolo 40tis nechytas…

                  0 0
                • Vrci  

                  Když se ti líbí Pinarello, tak co Opera. Šije to stejný krejčí, jen nevim, jak je to se zastoupením u nás.

                  0 0
                • Vrci  

                  sice mírný sloping, ale ne jako giant

                  www.canyon.com/…s/index.html?b=18

                  0 0
                  • Pavlis  

                    Tu Operu jsem neznal, i kdyz koukam, ze je to jen prevlecene Pinarello nebo naopak, ale mas pravdu, ze se zastoupenim to je bida. Ten Canyon napr. Passion Elite nevypada spatne, sloping je dost mirny, ale predstava, ze musim praskly ram posilat zpatky do nemec kvuli usetrenym par kackam me celkem desi… Takze to vypada, ze nakonec asi proste vyberu neco hlavne podle vzhledu a duvere ke znacce a cas ukaze. Zatim mi ten Trek1500 od Sirera vychazi porad nejlip. Kazdopadne dik za tipy, ve vysledku to bude asi stejne loterie.

                    0 0
              • Pavlis  

                Jen se pripominam, nemas-li nejaky tip. Thread nejak utekl do historie.

                0 0
                • Vrci  

                  Mě se třeba líbí williery. Ad pinarello – vím o nich jen to co si přečtu na jejich webu, kola jsou krásná, ale ani jsem ho neviděl natož abych ho držel v ruce nebo na něm seděl.

                  Co se týče hliníkového rámu, v podstatě bych vzal něco podobného co mám dnes, rovné vzpěry zadní vidlice, hlavní rámová trubka placatá u středu, vysoká u hlavy. Možná bych uvažoval o zeslabení a zabroušení svárů. Nejdůležitější je ale délka horní trubky – při svojí výšce potřebuju dlouhý rám. Teď ale nic neschánim – kolo slouží dobře, tak nemám moc přehled.

                  0 0
    • Pá-dlista1  

      Moc se mi libi jak na seznamu odpovedi ve sloupecku „Nikdy zadnou“ je hnedle prvni cabbage, jehoz kolo pripomina silnicku vic nez cokoliv jineho a nic nez asfalt nezna :)

      0 0
      • cabbage  

        moc si nevyskakuj, nedávno na tebe Manas prásknul, že se Sirennou zčínáte hoblovat asfalt z důvodu chabé kondice;-P

        0 0
    • Miky  

      Měl jsem BMX, pak BMX s přehazovačkou a peti-kolečkem a pak už první Olpran na Altus C10 a pak…

      0 0
    • dancing dog  

      Já na silničce jezdím rád, je to rychlý a člověk se někam dostane. Ale protože zhoustl provoz a asfalt je u nás až brutálně špatnej, tak svýho Forta vyvenčím jen občas, nejvíc jezdím na crossu- malý silnice a takový ty sjízdný cesty, letos ale zatím nejvíc na bajku, zase mě to nějak začalo bavit, ty kameny a kořeny :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.