• vojtechposmourny

    Ahoj, poraďte někdo brýle s čirými skly, tak do 1000 (max 1500) kč. Pro rejpaly: ne mx a podobné. Vyhledávání jsem samozřejmě použil, ale výsledná informace nic moc. Předem díky za radu.

    0 0
    • Tomcat_1  

      No, nevim jestli Ti pomuzu, ale kamos poridil docela slusny v ochrannych pomuckach, cena cca. 150,–. Zalezi jak sednou.

      0 0
    • rock  

      Axon (www.axonsport.cz) má v nabídce 5 typů sad s výměnnými skly (v sadě je vždycky čirá + 2 další). Ceny 590 nebo 690 za komplet … náhradní zorníky se pak v případě poškození dají dokoupit za směšných 80 Kč.

      0 0
      • mn  

        axony jsem měl a po té co jsem je musel dvakrát reklamovat pro jednu a tu samou vadu(praskal rámeček) už bych si je nekoupil

        0 0
        • rock  

          Mně se tímto způsobem rozpadly Uvexy po jedné sezóně, s Axony problém nemám; rámeček na mne -zatím- působí nedotčeně …

          0 0
          • mn  

            mě praskly vždy ve stejném místě. sklo jsem měnil tak 2× denně. nikdy nevydržely víc jak 3 měsíce.

            0 0
          • slou  

            Noo docela dobře mi seděly UVEXy Shooter. Držely 2 sezony a potem se odporoučela obroučka. A to si nejsem vědom toho že bych s nima nějak špatně zacházel. Tak jeden rok vydržely bez mlžení potom to bylo horší. Ve kšeftě když jsem jim říkal, že praskly, tak mi řekli „Uvex, jo ten to sem tam dělá“ Jak praskly viz. foto.

            No dal jsem UVEXUM ještě šanci a koupil je znovu. Sice jiný, ale se uvidí :)

            0 0
            • rock  

              Já měl ty Airwing, co na ně dole hodil link pos3k. Hezké, ale křehké.

              0 0
    • Daf  

      Treba BBB, R2, nebo Point dela v techto cenach hodne typu s tremi vymennymi zorniky (vcetne cirych). Staci vybrat ty co padnou.

      0 0
    • RomanH  

      Point GOBI, TUAREG. Mam ty GOBI a spokojenost, 3 skla v cene okolo 500Kc. Prakticky vozim porad ty cire.

      0 0
    • rock  

      Teď mne ještě napadl Pell's, sada je za cca 1000–1500.

      0 0
    • Polka  

      Point Glissado s vymennyma sklama za cca 390. Behem roku je dobiju a koupim znova, zalezi na zachazeni ;-)

      0 0
    • dalimil  

      mám Point,byly tam tři skla,spokojenost…

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Ještě jeden upřesňující dodatek. Všude čtu, že levné brýle (axon, point, relax atp.) zkreslujou. Proto bych rád něco kvalitnějšího, jen s jedněmi čirými skly.

      0 0
      • Daf  

        Nezkresluji. Drive jsem vozil Rudyproject a Briko. Ale uz se mi mechtelo davat za bryle 2000Kc. Nejdriv jsem mel Point Gobi (ty jsem bohuzel ztratil) a ted mam nejake Relaxy. Jsem vcelku spokojenej i kdyz zrovna Highend to neni. Kazdopadne nemam pocit ze by zkreslovaly. Znackove bryle se vetsinou prodavaji s jednim tmavym sklem a cire si muzes dokoupit. Ovsem cena samotnych skel je cca.600kc a vic. No a kdyz je pak nekde poskrabes dost to zamrzi :(

        0 0
      • Polka  

        Taky potvrzuju, ze nezkreslujou. Me ale bryle furt padaj na zem, na asfalt apod. (nemyslim pri jizde) a za rok jsou doskrabany fest – proto me staci tyhle.

        0 0
      • RomanH  

        Uz jsem to sem psal drive. Po zniceni 2 paru levnejsich bryli AXON,Relax) jsem chtel neco kvalitnejsiho. Otec ma Uvex Supersonic (cca 2500Kc) a bracha nejake Carrery (cca 2000 Kc). Musim rici, ze jsem zadny rozdil od tech levnejsich nepozoroval (zkreslovani, reakce na svetlo). Vysledkem jsou ty POINTy za 500.

        0 0
      • Jirik123  

        mam point glissado a nezkresluji, vozim je uz rok k plne spokojenosti.

        0 0
    • grafik  

      Brizza – sice v sade jsou i kourova a rozjasnujici skla. ale presto davam tip. Koupil jsem je pred 14 dny, cena velmi lehce nad 1000. Udelas mnohem lip kdyz obejdes par sportovnich obchodnu. Na netu bryle nevyberes … www.jkzsim.cz/b1.jpg www.jkzsim.cz/b2.jpg

      0 0
    • pos3k  

      preferujitaky cira, do relax nejdu, ciromodre skla = spodni cast cira nezkresluje, horni domodra zkresluje

      pokukuji po Pointech: www.cyklo.cz/…ml/bryle.htm maji tam i levne cire uvexy :-)

      0 0
    • Vrci  

      www.bikecentrum.cz/uvex.php?…

      Model Xeno Pro. V balení jsou tmavá a čirá skla, k nim žlutá nebo modrá.

      0 0
    • kolesar  

      ty Pointy se zdaji byt docela dobry akorat si nejsem jistej jak moc jsou kourovy ty nejtmavsi sklicka pripadaji mi hodne svetly

      0 0
    • kolesar  

      ty Pointy se zdaji byt docela dobry akorat si nejsem jistej jak moc jsou kourovy ty nejtmavsi sklicka pripadaji mi hodne svetly

      0 0
      • Daf  

        Jsou tmavy dost. Nejsou zrcadlovy, tak mozna proto na fotkach vypadaji jako docela svetle.

        0 0
        • Polka  

          Tak ty moje jsou teda zrcadlovy dost – viz foto ;-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.