• termit

    Zdar…Jezdite nekdo 24 hodinovku? Uvazuju o tom, tak by me zajimalo jestli je pekna trasa, je to hodne moooc hc, stoji to za startovny a dalsi postrehy…Urcite bych nejel sam, ale max dvojice, radsi ctverice…Dik

    btw. jedete nekdo letos?

    0 0
    • Manas  

      Jede ziletkar Padlista :-) Ja nad tim premyslim …

      0 0
      • termit  

        a uz jsi to jel?jak se ti to libilo?

        0 0
        • Manas  

          Ne, nikdy. Ja jezdim poradne na kole az tak posledni mesic a pul :-)

          0 0
          • termit  

            aha… ja poradne jezdit jeste nezacal…a presto o tom uvazuju :-p no snad se nekdo jeste podeli o zkusenosti… :)

            0 0
            • skipXC  

              na bikebase.cz je k tomuto zavodu: clanek/report z lonska od Pepy Zítka pozvanka od Pavla Hatase – poradatele zavodu reportaz s Hankou Fialovou – bronzovou z mistrovstvi sveta 24h popis priprav na zavod od Pavla Kozlika ikony zapadoceske cyklistiky

              odkaz ude www.bikebase.cz/race.php?…

              :) tak preju prijemny pocteni a doufam, ze az vam splasknou otekle nohy a doplnite alespon 50% ztracenych tekutin, tak k temto clankum pripojite i svoje dojmy a postrehy z tohodle extremniho zazitku.

              Ja bych moc rad jel taky, ale jedu neco podobnyho – Idiot trans Czech 2006 a kryjou se mi terminy :(

              0 0
    • jecnak  

      Letos jedu zas, zas singl.

      Postrehy z minula www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      0 0
      • termit  

        super…dik moc za popis…ale utvrdils me v tom, ze pojedu aspon ve dvojici :) nicmene kdyz se vracis, tak se ti to za to startovny libilo a asi se tam teda potkame…(teda kdyz ukecam suna nebo ondru nebo jencu anebo vsechny :))

        0 0
        • jecnak  

          Precti si poradne pravidla – podle myho jet singl je vetsi pohoda nez team, protoze mas hodne dlouhej limit na 1 kolo.

          0 0
          • termit  

            jj…pravidla jsem cetl, ale ten rozdil mi neprijde tak velkej na to, abych byl schopen jezdit 24 hodin sam a najet 250 km…radsi pojedu rychleji, ale s pauzama…no snad nekoho ukecam…prece jen je mezi nama veeeelkej rozdil…sam to neudejcham :)

            0 0
            • jecnak  

              1 kolo objedes za hodinu s prehledem, pak se hodku muzes flakat a zas jedes. Nejhorsi jsou ctverice, tam snad musi byt stale nekdo na trati.

              0 0
              • termit  

                ok…dik za postrehy…objevim se tam urcite… :)

                0 0
              • Pá-dlista1  

                Ja myslim, ze mas moc teamoveho ducha. Kdyz to vemu z pohledu individua(listy), tak jsem hodinu na kole a tri hodiny se flakam. To mi neprijde „nejhorsi“ ;)

                0 0
    • Darkson  

      loni nemoc, antibiotika a utrum, letos to snad vyjde. fakt se těšim a jsem sám na sebe zvědavej co vydržim, fyzicky i psychicky. 250 km bych měl dát, ale chtěl bych 300…tak uvidíme:-)

      0 0
      • termit  

        heh…no a nekdo jako ja nejede?proste jen hobik co si chce zasportovat? :)

        panove klobouk dolu, ale 300 nedam…ani tech 250…teda ledaze bych padnul do komatu a probral se az po tech 24 hodinach :)))

        0 0
    • Darkson  

      loni nemoc, antibiotika a utrum, letos to snad vyjde. fakt se těšim a jsem sám na sebe zvědavej co vydržim, fyzicky i psychicky. 250 km bych měl dát, ale chtěl bych 300…tak uvidíme:-)

      0 0
    • kuba  

      Vloni jsem to jel a letos do toho jdu zase :-) S kámošem jsme to jeli jako dvojice a právě ty dvoučlenné týmy mi přijdou jako ideální. Minimálně pro začátek. Do budoucna plánuju singl, ale nejdřív chci vyhrát dvojice :-) Okruh je moc pěknej. Je tam od všeho něco a není přehnaně náročnej.

      0 0
    • houmy  

      cus pardalove, zpráva pro nováčky 24 i pro ty co se jim jen stejska po asacich. V pátek 12.5. průjezd trati s následným rozborem u pivka. Sraz 18:00 v prostoru startu – sport areal Liberec-Vesec. :o)

      0 0
      • termit  

        lakava nabidka, ale v soucasne dobe pred statnicema je to trochu z ruky :( snad aspon samotnej zavod uz bude v klidu a s titulem :)

        0 0
    • Medunka  

      Cau, hledam jednoho muze do teamu. Nemate nekdo zajem jet se dvema holkama a jednim klukem?

      0 0
      • Manas  

        Kdyze to je ?

        0 0
      • termit  

        schanite chrta, co?jen se priznej :)

        0 0
        • Manas  

          Aha. Jsem diskvalifikovan :-)

          0 0
          • termit  

            no ja kazdopadne…ma cca hodinova ztrata na transbrdech na medunku me trosinku znevyhodnuje…a to si mozna s tim casem jeste fandim :)

            nicmene jsem pevne rozhodnut, ze to pojedu…opet na preziti a ne na vysledek…ale partaka snad mam…co jenco? :)

            0 0
    • jecnak  

      Tak co? Uz se nam to blizi za tyden touhle dobou budem dobijet svetla, kontrolovat biky a tesit se na zitrek :-)

      0 0
      • petebike  

        nj snad vyjde pocasi, v tomhle vedru by to bylo o preziti :-( jen porad nevim co pojedu za plaste :-( pythony,rubeny,fast fredy, fakt netusim :-(

        0 0
        • jecnak  

          Kvuli pocasi se taky strachuju, spis se bojim deste, protoze to by pak byl solidni survival + likvidace materialu. Kazdopadne zimaka beru.

          Vidim to na Scylly – jistota je jistota. Mozna jestli dostanu Racing Pro Trilobity, tak zkusim je.

          0 0
          • petebike  

            zimaka na dest, sfini na slunicko, no co to je ? to jsou nejaky novy slajky ? mam tady jeste mirne jety Racing Ralf – ale po zkusenostech (sice jen jeden zavod) tak nevim nevim…vezmu je a uvidi se na miste, casu na prezuti bude hafo :-DDD

            0 0
            • sargo  

              precetl jsem si prvni prispevek a odpovedel aby dotycnej sedel u kompu a nevidel datum,ale presto pokud se nekdo najde.No jak jsem si to dnes projizdel tak to je na nejaky uzsi gumy a misty davat pozor ale jestli zaprsi tak budu rad za svoje balony. Docela se mi zda neprijemnej ten šterkopisek na sjezdech na silnici vlese. Ja jsem dneska nestacil sundat nohu z pedalu a zarazil jsem koleno do parezu.ted pajdam jak starej namornik,ale snad jen modrina a bude v poho. No asi pro otrle bajkery to neni narocna trat prome ano.jiz pocatecni sjezd k ofroudum-tak to je husty uz za sucha

              0 0
    • sargo  

      Chlape mi uz dva tydny schanime ctvrteho. 721 819 119. ja jsem si to byl dnes projet.Prihlaseny uz sme

      0 0
      • petebike  

        jaka je trat ? na jaky plaste? povidej! da se to na pevnym kole ?

        0 0
        • sargo  

          plaste? hele ty dva co jedou semnou maj obyc. Amulety s pevnou vydli,jezdej stim maratony vpoho.Reklbych zeto neni nejak vyrazne narocna trat na odpruzeni.Ale jsou tam jeden sjezd serpentynam v lese a na zacatku tak 25m koukas zkopce pod sebe dolu(nebo takhle-kdyz to tlacis nahoru tak to horkotezko vyjdes,musis dostrany natravu a jde to stuha tak soto predstav dolu.Ale pokud clovek jede s rozmyslem tak se necha ale je zatim lavka s takovych vetvy ato je v rychlosti fakt o hubu. Jako je si kde odpocinout aje kde zabrat do pedalu.Jo a po ceste je hospoda kdyby se ti zdalo ze jedes moc rychle tak si muzes odskocit na jedno :) Doporucuju projet sito a tim se vratit ze sna do reality, ale pro ten zazitek dotoho jdem…jen toho ctvrteho :(

          0 0
          • petebike  

            no dik, si to porjedu v prvnim kole, a uvidime :-) beru dve kola a 3sady gum

            0 0
      • kubajs mtb  

        hele bydlim přímo ve vesci ale nevim abych vás nebrzdil

        0 0
        • sargo  

          Staci kdyz bys to zvladl ujet a v limitech.Co si to zejtra projet spolu?Tak v 13 hod na stadaku?

          0 0
          • kubajs mtb  

            hele nešlo by to spíš v neděli, já zejtra asi nebudu stíhat už mám bohužel domluvenýho něco jinýho, kolik se tam platí?

            0 0
        • sargo  

          startovny 500kc.To uz jsme mi zaplatili za 4tyho takze bysto dal nam.v nedeli o.k. ale lepsi kdyz posles v sobotu sms protoze se mozna pojedem s mladou podivat na ten sjezd na jested.ale pojedem v nedeli i trasu takze byto slo akdyby v sobotu tak dej vcas vedet a sjedem to zachvili 721 819 119 Vlada

          0 0
          • kubajs mtb  

            hele ale ešět nic neslibuju dám ti vědět zejtra a když bych nejel já, tak bych možná sehnal kluka co by jel

            0 0
          • sargo  

            Takže Kubajs nic? Tak pořád hledáme čtvrtého…

            0 0
            • kubajs mtb  

              jo hele sory na poslední chvíli sme musel vypadnout z liberce takže sem se nemoh ozvat a zjistil sem že o tom víkendu musim na nějakou oslavu takže se omlouvám

              0 0
    • jecnak  

      Teda jestl jsou v Liberci stejny slejvaky jako v Praze, tak bude trat vypadat velmi zajimave…

      0 0
      • McBlacky  

        no mi řikej, jsem včera jel z Kralup vlakem, fakt jsem na to neměl jet v takový bouřce… terének bude libovej :/

        0 0
        • jecnak  

          Ja jel po svy ose – viz. muj web :-) Doufam, ze dneska se sprcha s krupomasazi nebude opakovat.

          0 0
        • Bulda  

          cos tam dělal člověče, to je moje teritorium, ted abych znova pocural vsechny patniky :)))

          0 0
      • Darkson  

        ty víš jak mne děsit. při slovech bahno a makro mi letos naskakuje husí kůže

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No to verim. Makro ve Vesci je běs.

          0 0
        • jecnak  

          Jeste pridam slovo brodik :-D

          0 0
          • Darkson  

            brody mi nevaděj, tam se umeje bahno:-))).

            na tý trati je i brod? to by mohlo bejt v noci zajímavý

            0 0
            • jecnak  

              Jj je tam brod pres potucek. Vedle je pro sebevrahy i mokra lavka z slizke kulatiny… Kazdopadne v noci jako ve dne – rozjedes to a drzis rovne riditka.

              Cestou po trati je i jedna hospoda, chaty, kde pecou burty a delaj chute bikerum, chov volne toulajicich se lepic – to je adrenalin v noci, dve stanoviste zdravotniku (v jednom byly pekne zdravotnice ;-) a vubec je to zajimavy…

              0 0
              • Darkson  

                to zní čim dál tim líp. už se nemůžu dočkat. jen to počasí musí někdo objednat

                PS: pak mi ukážet, kde že si mám rozbít tu hubu :-)))

                0 0
                • Darkson  

                  ukážeŠ

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    No prsty nemas moc sikovny. Aby sis nezmackl moc predni brzdu ;)

                    0 0
                    • Darkson  

                      co nadělám. s mačkáním brzd mívám menší problémy než s psaním na klávesnici. i když obojí praktikuju 2 prsty:-)

                      0 0
              • Bulda  

                lepice :))?? to jako lepé děvy :))??? zdravotnice …už vim, poč tam jedete

                0 0
                • Darkson  

                  každej si domyslí, že to měly bejt slepice…jako slepé děvy, ne? trochu logiky :)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Mas akvarko? Jestli se ti nemam vyhejbat :)

                    0 0
                    • Darkson  

                      akvárko nemam, ale mám doma jednoho pavouka a dokonce už i nějakou kytku; máš něco proti logice? :-)))

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        V poradku. Ja mam krecka (v akvarku (bez vody)). Zajdem na pivo :)

                        0 0
                        • Medunka  

                          a co piji, kdyz nemaji vodu?

                          0 0
                          • Manas  

                            Krev!

                            0 0
                            • Medunka  

                              Kruci… doufam, ze je to jiny druh nez co mam doma.. jeste mi v noci utecou a vysajou mi krev

                              0 0
                          • Bulda  

                            oškoruško .....sakra slivohruško …puškobleško …mačkohňapko .....hmmm asi na to už nepřídu :)))

                            0 0
                            • Medunka  

                              A Grrrrrr

                              0 0
                              • Bulda  

                                to je reakce, fuj .....sem čekal spíš chytrému napověz :))

                                0 0
                                • Medunka  

                                  a chces to vedet? Oškorušovice, tuldo

                                  0 0
                                  • Bulda  

                                    Hele, nech ti to, jooo, Mydlinko, Tulda je nekdo jinej, a dorazil vcera na rozdil od jinejch, tak ho laskeve neurazej :)) Ale sem rad, ze to prislovi o potrefeny ty …nooo zas by to chtelo napovedu :)) …funguje

                                    0 0
                        • Darkson  

                          jasně. počítám, že nějaký to pivko během akce zvládnu:-)

                          0 0
                • jecnak  

                  Hele to je Extreme bike maraton, nic jinyho za tim nehledej.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Fuj. Maraton. Tak to nejedu. Jak jsem to mohl prehlidnout? Jeste jsem si rikal. Liberec ⇒ Ještěd ⇒ sjezd ⇒ lanovka… si rikam, ze ani cena neni spatna za permici, kdyz se bude jezdit celou noc… , ale takhle teda nejedu.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Ja myslel, ze jsi cestny, tedy nejezdici, clen tymu. Neco jako maskot, ikona, nebo jak to rict.

                      0 0
                      • Manas  

                        Maskot BikeFora :-)

                        0 0
                      • Pá-dlista1  

                        No dobre. Tohle bych snad zvlad. Tak ja tam jen tak budu sedet v kresle a popijet pivko.

                        0 0
                        • sargo  

                          vcera jsem byl behat na trati.Jedno jediny blato je hned na zacatku na tom nehorsim extremnim sjezdu u ofroadu,tak hned pod nim jsou ohromny baheni kaluze,za nima zatacka preslavku ztakovejch silnejsich vetvy.jinak ale sucho,tady neprsi Porad hledame čvrtého :)

                          0 0
    • jecnak  

      Jezis to zas bude zranice

      Jmeno : havlis – (havlis@24hour-mtb.com) 19 June 2006 – 19:25 Ahoj,co vsechno bude k dispozici v bufete:pivo, kofola, caj, kafe, iontak, stava, voda, gulas, rizoto, rizoto vegetarianske, parek, bagetky, housky, salam, syr, banany, jablka, susenky, polevky (gulasovka, vyvar).Urcite jsem na neco zapomnel:-) PS:Kdyz se nekdo odvazi, tak i vodni dymka:-)

      Ja si jeste necham doma udelat obrovskou misu testovinovyho salatu, cinsky polivny beru s sebou…

      0 0
      • McBlacky  

        ňam ňam,

        testovinky si taky mixnu vlastní jinak to nechám v jejich režii, zvlášt na gulášovku se tesim :)

        0 0
        • sargo  

          Vcera jsem nakoupil kotel veci a dnes se taky vrhnu na vyrobu salatu primo nabouchaneho vitaminy a mineralnimi latkami a pesticidy :)

          0 0
    • GTBlack  

      Myslím a obávám se, že to bude letos docela kruté......jestli před tím zaprší a pak to pojedeme v 30stupňovým hicu – parádička.

      0 0
      • sargo  

        Takze kdo je z Libe vi kdo ne muze si predstavovat co se odehralo s pocasim dnesni noc.Dnes se na trat nejdu podivat a budu verit ze se nato ty mraky vyserou a do soboty to vyschne :)

        0 0
    • jecnak  

      Mate nekdo info o aktualnim stavu trati?

      0 0
      • Bulda  

        prej tam premontovali osveteleni ze sjezdovky na Jested a vyhrivany travnik z fotbalovyho stadionu :)))

        0 0
        • Gung-Ho  

          Že by u nás už fotbal rušili :-))…chválihodnej krok

          0 0
          • Bulda  

            nerusej, bohuzel, jen se zjistilo, ze z toho topeni cutalistum odchazej kotniky :)))

            0 0
            • Gung-Ho  

              chudinky…tak proto oni se furt válí, naříkají a pláčou…je mi jich tak líto…

              0 0
              • goood  

                Co mate vsichni proti fotbalistum ?;)

                0 0
                • Medunka  

                  nic, jen se netrefujou do branky

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  Noze, dýky, pistole, kulomety…

                  0 0
                  • goood  

                    :D Tak to abych si na tebe dal zitra pozor :-)

                    0 0
                  • lempl  

                    hele ten jouda na zelenym epicu je poradnej kus joudy… nahoru nejede a z kopce predjizdi jako prase… mysllim ze i ty chapes, ze 24(hlavne 24 pac ke konci sou lidi prosity) neni dualek:) tak mu zkus rict, ze predjizdet se ma nejlip v mimo zatacky a na mistech, kde tim co nejmin kohokoliv ohrozi, to ze me predjel v nejdebilnejsi zatacce na trati a jeste se me dotkl, a ja mu uhybal mi prijde prinejmensim jako jebacky… jeste ze sem nezavodil a nebyl sem na kasi… na normalnim zavode bych na nej rval, mozna mu podal pumpicku do vypletu;) tak ho pozdravuj jeho lemmpl:) vlnam zdar

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Vzdyt jsem ti to rikal. A delals, ze si nepamatujes, ze jsi jantar co se mota po trati :) Nebudu rozvijet debatu jestli se pri maratonech ma zavodit jen do kopce a jeste v dobe, kdy to odsouhlasi rada divaku motajicich se v trati.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Rekneme ze existuje urcita etika predjizdeni. Kdyby takovu prasarnu udelal me (videl jsem ten manevr na vlastni oci), skoncilo by to pro nej zrejme dost spatne.

                        0 0
                        • zvolouš  

                          no zajímalo by mě, jak špatně by to pro mě skončilo…fakt strachy nedejchám… nehledě na to, že sem prostě myslel, že je tam víc místa a za nepovedený předjetí sem se i omluvil (někomu,s kym sem ani nezávodil a prostě mi tam překážel,bez čísla a helmy – fakt sory, ale na tý pěšině dál to mohlo bejt ještě horší a navíc v rychlosti) jinak neni až tak můj problém váš názor , že se na těhle závodech závodí jenom do kopce a zkopce vypadáte s těma vašema seříznutejma řidítkama jak zpomalený klokani.

                          0 0
                          • jecnak  

                            Proste bych ti rozbil drzku. Dejchat muzes a obcas taky promluv – stacilo rict leva nebo prava a dotycnej by ti uhnul. Chce to trochu ohledu, protoze kdyz predjizdis nekoho kdo jede singl, ma toho rano docela pokrk. Nejde jen o jeho bezpecnost ale i tvoji a tim primo nemyslim, ze ti jednu ubali, spis ze zazmatkuje a napali to do tebe, protoze zkratka neodtusi kudy ze to predjizdis.

                            0 0
                            • Radek Broz  

                              He, to bych te chtel videt, sazim na Zvolouse;-)

                              Nevidim az tak do problemu, ale asi byste se divili, jak se obcas predjizdi pri DH – holt nekdo je rychlejsi z kopce, nekdo dokopce a nazor, ze ho z kopce muzu brzdit a ze se predjizdi jen nahoru, je hodne mimo.

                              0 0
                              • jecnak  

                                My ale byli dva a kdyby me sejmul asi by mi bylo jedno kdo to je.

                                Ne vazne tohle neni DH ani 4X, tam to chapu, ale jestli se nepletu, tak jsme ho zase kousek dal dojeli, takze jestli nam dal na chvili 4–5s. Za jakou cenu se ptam. Nikdo by ho nebrzdil, stacilo otevrit pusu a zarvat prava / leva a pustil bych ho.

                                Krom toho kecy o zpomalenejch klokanech me lehce vytaci, jelikoz tohle bylo zrovna jedno ze dvou kol, kde me z kopce nekdo predjel (posledni a predposledni) a mel jsem toho akorat tak pokrk. Zvolousovi bych timto velmi doporucil si vyzkouset to jet singl. Uvidime jakych sjezdarskych kvalit by dosahoval rano.

                                0 0
                            • zvolouš  

                              to předjetí o kterym se dohaduješ sice nebylo ideální, ale za prvé- se ani zdaleka nejednalo o nikoho kdo jel singly (ty lidi co je jely dost obdivuju) za druhý- žádný další problémy sem nezaznamenal a než na někoho prošitýho budu řvát levá a čekat že mi do leva uhne… to ho rači vemu v klidu tak že to v podstatě ani nezaregistruje. Jestli měl někdo další se mnou takový problémy jako lempl, tak ať dá klidně vědět… víc to tu řešit nebudu, nemá to cenu. zdárek a nic ve zlym…byl to super víkend ne?

                              0 0
                              • jecnak  

                                V pohode, ja to tady spis resim za Lempla, neb sem jel tesne za nim a videl jsem tvuj manevr z prvni ruky, a tak rozvijim teorii co kdybych to byl ja. Kazdopadne ale nemam moc predstavu, jak jsi vedel ze se nejedna o zavodnika ;-) hm?

                                S tim prava/leva – no nekdo to ty nebozaky naucit musi. Sam jsem mel problem s par lidma, ze uhybaly na tu stranu co jsem rika. A to prosim, vedom si sve odpovednosti, jsem rval zleva/zprava a ne leva/prava aby to doslu i tem tupejsim jedincum… Ale proste je to zavedny a melo by se tak predjizdet. Znalost kde mam pravou a kde levou ruku povazuju za natoli zakladni, ze snad vim ktera je ktera ani kdyz nemuzu chodit :-)

                                Kazdopadne vikend to byl supr. Tesim se na pristi rok. Priste ale uz jedu 4ku, tak si to muzem z kopce ukazat ;-D

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  //nemam moc predstavu, jak jsi vedel ze se nejedna o zavodnika // Nemel helmu ani cislo. Proste babka s nusi ;)

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    No ze nemel helmu jeste neznamena ze neni zavodnik a ze by videl zezadu chybejici cislo…

                                    0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      To znamena, protoze bez helmy by byl diskvalifikovan ⇒ neni zavodnik :-D A bejt lemplem, tak bych stahnul ocas mezi pulky a ani bych nespitnul.

                                      0 0
                                      • lempl  

                                        a to jako poc? na tratisem potkal myslim dalsi 3 „lemply“ a to ze predjel jako prasak furt plati;)

                                        0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          a kdyby vsichni skocili z mostu… :-D proste jses enjoy [jouda bez helmy]

                                          0 0
                                          • lempl  

                                            njn tu sem si kua zapomnel… ale tusil sem , ze jecnak bude prositej a kudlu uz nepojede;) ale jo docela sem se bal…

                                            0 0
                                          • jecnak  

                                            No ja bych nevahal a skocil taky :-D

                                            0 0
                                        • lempl  

                                          tim lemply myslim lidi bez cisel co jeli na trati…:))

                                          0 0
                                • cabbage  

                                  pokuď řveš „levá“(uhni do leva) tak ti logicky uhybá doleva, myslim že je potřeba zase trochu vychovat chrty aby když už nevlezou do první řady, tak by mohli aspoň slušně říct co maj v úmyslu- „jedu z leva“ zk.:„zleva“. btw: na levo, pravo reguju buď zpožděně nebo špatně pač to nerozeznám ani když sme v pohodě, natož při maratonu…

                                  0 0
                                  • lempl  

                                    :D :D:D:D:D:D::D­:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D­:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D­:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D­:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D­:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D­:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:­D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D­:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D­:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D­:D:D:D:D::D:D:D:D

                                    0 0
                          • lempl  

                            jo na omluvu nebo spis neo jako sorry s vzpominam;)

                            nastesti sem byl ok… melo to bejt spis naky napomenuti, me spis jebalo ze do ty zatacky sinas nepredjel a casu i mista tam bylo hafooooo a na nase predjeti by stacilo 2× slapnout… jinak leva prava se rika… o predjizdeni do kopce sem doufam nic nepsal… nerikam ze si nam pak nak desive ujel, a chytl ses nas do kopce;) ale predjizdet se ma kdekoliv, kdyz te nekdo brzd, jen co mozna nejbezpecneji

                            to ze sem nezavodil je pravda a ± sem ata asi bejt nemusel… o to vetsi duvod byl zarvat, bych uhnul … to m nevadi.. ja pak rval ve sjezdech i na jecnaka a jeste sem vzdycky podekoval;)

                            nedelal bych z toho az takovou vedu, ale sem proto rvat na kazdyho kdykoliv :D

                            0 0
                            • Beeda  

                              lemple, vzpomen si na hradec jak jsi predjizdel…B.

                              0 0
                              • cabbage  

                                to bylo ve sjezdu?;)

                                0 0
                              • lempl  

                                joo taky sem pod 1. prispevek k predjizdeni napsal vlanam zdar

                                kdyby to bylo znova, tak bych to neudelal… a nerad na to vzpominam… uznavam chybu a myslim ze sem se omluvil (uz sem to jednou resil ale ja sem rval leva a ze jedu asi 2–3× na to mi bylo receno ze by me chtel videt jak je jako vorostuju, najednou tam bylo o 20cm vic, tak to videl..... stacilo aby vic uhli, a bez poznamek jako ze sem jouda…) jinak ja ho nechtel „servat“ pac se nic nestalo;) a sam sem lempl a vim ze kdyz tohle nejezdis tak to nevis… ale spis to brat jako dobrou radu od lempla;-)

                                0 0
                          • lempl  

                            no to s tim si strachy nedelam… ja nevim , jestli si myslis ze na kolech se maraonci neudrzej, abyste jako nestrcili do kopriv;) tak si asi na omylu:) jinak myslim ze to kolo na cem si padil je asi jedinej full co bych si koupil… epic 4ever:) si s nim aspon spokojenej? (klidne bych koupil i sjezdaka nic proti tomu, ale nejsou prachy a dh zatim nejezdim;)

                            0 0
                            • zvolouš  

                              epic nebyl můj, ale pučenej a to sme se na něm ještě střídali se Sirennou. První kolo sem jel na svym lehce posvařovanym crmo KHS Team, který si tak nějak dávám dohromady k obrazu svému :)…(ale přednost má DH Azonic Eliminator) Jinak epic vážně nemá chybku…teda jedinou má-nevlastnim ho…no třeba jednou :)

                              0 0
                              • lempl  

                                hele ale sirena mela naky to zluty kolo ne?

                                0 0
                                • zvolouš  

                                  žlutý vůbec. první kolo a noc jela na svym KHS (v modrý barvě) a přes den jezdila normálně na tom zelenym pepíkovi.

                                  0 0
                          • lempl  

                            jo klokany si odpust… myslim ze v zadnym sjezdu co tam byl bys ty me, blackyho, jecnaka a asi darksona nevorostoval… kdyby byly fit;) jo riditka budu mit 60cm tak nevim co je nanich zkracenyho, ted mam 585mm:D

                            0 0
                      • lempl  

                        joo jasne ja nevedelze ho znas, respektive mi to vubec nenaskocilo, prece jen sem skoro nespal a presto ze sem nejezdil, tak sem byl docela ko jinak gratuluju tvejm kamosum za super mistecko;)

                        0 0
                • Darkson  

                  Losna nebo Mažňák, fotbal nebo MTB…vol rychle! :)

                  0 0
                • Gung-Ho  

                  Dyť vidíš jak mě jich je líto. Neni to žádná legrace vystudovat DAMU, aby se z nich stali fotbalisti na úrovni a pak žádnej vděk. Ještě jim nahřejvaji kotníčky, aby je to víc bolelo

                  0 0
        • petryk  

          doufám, že dovezli i tribuny, aby byla atmosféra:)

          0 0
    • McBlacky  

      tak a je to za náma. dávám pauzu na večeři mezi spaním :) byl to docela masakr. V prvním sjezdu po drobný kolizi mi nějakej koumák šlápnul do výpletu a křupnul mi ráfek a tak jsem se vracel pro náhradní kolo :/ 25minut sekera hned z kraje nic moc. nakonec mi to hodilo 26kol 370km, převýšení okolo 8500. Čas jízdy 22 hodin (posledních 35 minut už jsem nejel, ikdyž bylo možný započítat si poměrou část kola), AVG TF 132, v noci jsem jel s jednou 15min pauzou 8 kol :) zkončil jsem celkově 4. což na to že nejsem ultramaratonec pokládám za moc pěkný umístění. Nejvíc mě z toho všeho bolí kolena, a trochu ruce. Bál jsem se ******, ale zvolil jsem fakt dobrý sedlo až mě to překvapilo. Snědl jsem za závod dvě obložený housky, jednu polivku, jeden těstovinovej salát, tři koláče, tři půlky banánu, dvě tatranky, dvě velký corny, dvě deli, tak dvoje korbačiky, kus balkánu s paprikou, 4 gely, 3 carbonex tablety, 5 kofeinovek, vypil jsem cca 13 litrů iontáku (ale šílene ředenýho), dvě kofoly, trochu zelenýho čaje, a dva panáky guarany :) ke konci už jsem cítil slušbou dehydrataci tak to je snad všechno

      navíc gratulace Peetovi a Sávě za mega kudlu v druhý půlce, která nakonec hodila druhej flek ve dvojičkách mix.

      0 0
      • johny.h  

        Tak gratuluju! Večer kolem půlnoci, když jsem se vracel z olomoucké 50, jsem tam byl mrknout a vypadalo to suprově. Taky jsem měl cukání to jet, ale dal jsem se na celé „Kolo pro život“ a oboje bych nezvládl. Tak snad někdy příště:)

        0 0
      • petebike  

        diky, tobe taky grtuluju ! mas u me kolo a tasku s vyhrou :-) nakonec sme dojeli 3, ale totalni spokojenost, 432 km je slusnej vykon, jinak sem jeste na srot, ruce a zada jsou trochu mimo, zadek taky /prdlo mi sedlo a jel sem na nahradnim/ sava spala 12hodin v kuse, ja po tech Kofeinovych tabletach nemohl vubec usnout, no az se dame dohromady tak fotky koment bude :-)

        0 0
        • Beeda  

          koukam ze bez dopingu to uz nejde:-) gratulace. B

          0 0
          • petebike  

            mas recht, od 6 od rana jsme zacal zavodit, to byl mak mazec, posledni kolo si ani moc nepamatuju…

            0 0
      • petryk  

        Akce podle mě opravdu povedená, byli jsme s Buráčkem poprvé, myslel jsem, že skončíme někde kolem 25. místa a průměr bude tak 15 km/h a nakonec po povedené strategii z toho bylo pro mě úplně nepředstavitelné a úžasné třetí místo:) Mám celkem dost odřenej zadek a mozoly na rukách, když jsem v noci křečovitě držel řidítka, ale taky jsem se bezvadně opálil:) Nakonec jsme dali 480 km, což znamená průměr 20 km/h. Nejvíc mě těší 2 věci – žádná křeč během celýho závodu a pak, že mi Sáva před posledním kolem řekla, že se mnou nejede. Že prej jsem moc rychlej v kopcích:)

        0 0
      • lempl  

        kua tomu rikam vycet… hele, tak priste jedu taky a videl bych bud singl (speed:) a nebo team (ja+ty= játy, jecnak, nekdo dalsi? moznosti je hafec:) v kazdym pripade bych chtel dat konecne nakou bednu;) me tak napada, de jet single jako furt na trati + tymy? ze bych jezdil furt a do tymu by se zapocitavalo treba kazdy 4 kolo(3by odjeli a ja bych pak byl na kolo jako 4.:) :D nad cim ten lempl zas premejsly.....

        0 0
        • McBlacky  

          no já se snažil napsat nějaký info pro ty co to třeba budou chtít jet next rok :) 4 team bych taky zkusil, ale narozdíl od někoho bych netaktizoval a jel kudlu start-cíl, jak máme ve zvyku :)

          0 0
          • lempl  

            jj presne:) nevim jak a tom budu pac to budu mit maturu… ale jestli ok,tak pojedu singl jestli nebudu mit najjeto tak tym po 4:)

            0 0
    • jecnak  

      Super jako minule, i kdyz letos jsem si diky nekolika figlum na me naraficenym sahnul skoro az na dno. Vysledkem silene strategie je 6. flek. Prece jen jet prvnich 150km jen se zastavkou na iontak s avg 23km/h neni uplne koser, ale co, me okruhy desne nebavi. V noci pak nastalo slusny kufrovani s baterkama do svetel. Celkove jsem asi mohl dopadnout lip, ale nebyla by to takova sranda, takhle me do 9 do rana nikdo nepredjel a jeste kolem 6.h jsem predjizdel i 4ky. Proflakal jsem cca 4–5h casu. Snedl vsechno mozny a nemozny. Dneska jsem si vzal radsi dovolenou, jelikoz mam nejaky cerveny oci. Jinak zadek uz je ok, akorat ruce me boli. Vecer si pujdu jeste na valce vytocit nohy, ale jinak ok. Hlavne uz jsem konecne na zavode nic neznicil ani na kole a ani na sobe.

      Priste bych asi jel ctverice, to by me mohlo vic bavit.

      0 0
      • Medunka  

        Doufam, ze do naraficenych figlu pocitas i notnou davku vitaminku C ;-)

        Me se zavod taky libil, 4 byla dobra, ikdyz si clovek v mezicase moc neodpocinul. Kazde kolo naplno – posledni kolo sem tocila klikama silou vule, jsem chtela do cile co nejdrive, aby bylo vic casu na posledni kolo, do nej uz sme nesli, smirili se se 3. mistem, ze ktere chybou vadnych cipu (organizatori by NEMELI zaplatit ani kacku za pronajem cipu!!!!) bylo 4. Jezdili jsme porad stejny poradi se stridanim po kole. Pokud do toho pristi rok pujdu, tak v sobotu stridani po dvou kolech ;-) Sem se vzdy rozjela az za pulkou ;-)

        Hodne me tesi, ze do kopce jsem v 99% predjizdela ja… Nejhrosi bylo, kdyz me v poslednim predjel absolutni vitez ;-(

        Mam za zavodu par odrenin, o par ocek kratsi retez, zniceny orech… Asi se ta smula prenesla na me ;-)

        0 0
        • Bulda  

          zniceny orech na crossridech? sakra, segra si je ted koupila …jak dlouho to vydrzelo? a co se konkretne po…? jinak skoda ty dvojity bramboracky (blacky), priste bude lepsi vyvar :))

          0 0
          • McBlacky  

            o to hůř že jsem odjel před vyhlášením a v siglech vyhlašovali prvních 5.

            0 0
            • Medunka  

              nelituj, sem te pekne zaskocila :-) Urcite jsem dostala spoustu pus (mam ti je predat) nez by si dostal ty :-)

              0 0
          • Eva  

            No to mam vazne radost :-(,dnes si je jdu vyzvednout na postu.

            0 0
            • Bulda  

              nepropadej panice, treba myslela orech jako kokosku (helmu :))) crossride by melo mit uz FTSLko (jako Maxy) a na tom snad meni co znicit, akorat chce obcas namazat jinak drnci

              0 0
            • Medunka  

              1800 km, pac jsem znicila jeden orech v lednu, tak jsem k nemu byla jak andilek, zadna voda, brody sem chodila, cistila jen haderkou… No zkusim to reklamovat, jen co se zbrcham a budu moci se na to kolo kouknout ;-(

              0 0
              • Bulda  

                divny, na maxech to funguje bez problemu … a to se tem mejm muze o andilkach tak zdat, dafovo XLka taky tak jen par kkm navic :)) to jako je v cudu lozisko nebo to nezabira?

                0 0
                • Medunka  

                  je to divny… Odpo to nesu na reklamaci ;-( Coz znamena spatnou vec… jsem bez kola ;-( buuuuuuuuuuuu Vcera me to donutilo vypucovat silnicku a dnes mozna jeste udelam neco se starym Medisnem… mam zavislost…

                  0 0
                  • Bulda  

                    ti muzu pucit crosslinky nebo crossmaxy SL :)))

                    0 0
                    • Medunka  

                      ;-) to uz bych te moooooc zneuzivala.. BTW – diky moc za svetylko… jsem v noci vyrazila na trat se 3ma svetlama na riditkach, jednim na helme… to se jelo.. jedna basen

                      0 0
                      • Bulda  

                        to zalezi, co bys s tema kolama delala

                        0 0
                        • Medunka  

                          no jezdila na nem… o 106

                          0 0
                          • Bulda  

                            a k cemupak sou asi urceny …ale samo v dilne pod vrstvou prachu a s orechem v poradku je jim ted uz asi lip, zas takovy junaci to nejsou …ale co ja vim, treba by si od damy jeste daly rict :)))

                            0 0
                            • Medunka  

                              no ja potrebuji neco tak na mesic, nez mi vyridi reklamaci. Aby to jezdilo. Klidne i tezkeho. Kolo z Medisona tam prave nedostanu ;-(

                              0 0
                  • petebike  

                    ja od nedele nesedel na kole, no prakticky sem ani nesedel :-( nemuzu…

                    0 0
    • klerik  

      Lidi, gratuluju vsem co jste to jeli.

      0 0
    • Darkson  

      co říct? bolí mne ruce, nohy i zadek a jsem strašně přehřátej, i když furt piju studený. až do rána se mi jelo dobře, držel jsem si svý tempo a pravidelně stavěl jíst i pít. kolem 8 ráno mi začly docházet síly a zpomaloval jsem, v předposledním kole jsem si zapomněl doplnit vodu a finální okruh podle toho vypadal. do kopce mne předjeli snad všichni, co byli na trati. vedro, pot, kašpárek…v pos­lednim stoupání po louce už jsem to šněroval z pole do pole, nebyl jsem schopnej udržet řídítka rovně. další kolo bych už neujel. příště beru vlastní jídlo a pití. ten jejich ionťák byl neuvěřitelně hnusnej a ředěnej (měl jsem z něj nechutnou srágoru, furt jsem běhal do toitoiky) a ráno došla kofola, což byl taky trochu průšvih, protože ta jediná se dala pít. jinak ale organizace super, až na nefungující čipy. trasa moc pěkná, i když ne jednoduchá. několik pěknejch sjezdů, singlíky, všechno se dalo i v noci vyjet i sjet. s výsledkem spokojenost, 22 kol, což je asi 320 km, přes 7000 metrů nastoupáno. dobrá příprava na Salzu:-)

      0 0
    • goood  

      Jeste vcera jsem si rikal, ze uz to nikdy nepojedu, ale kdo vi…;-) Byla to velice zajimava zkusenost. Okruh byl moc peknej i kdyz ta prvni polovina skoro cela do kopce byla hrozna. Rikal jsem si, ze budu stavet po trech kolech, ale vydrzelo mi to jen jednou :-) Pak uz jsem zastavoval prakticky po kazdem kole. Ale aspon jsem si uzil i to jidlo, dobry rizoto, skvely kolace, susenky, kofola, rano bublanina a i ten parek s krenem nebyl spatnej:-) Jinak jsem snedl 2 gely, 3 tablety Enervit a 2 tycinky Power Bike Bar (mentolovy). Nejlepsi to bylo v noci, to jsem si fakt uzival. Sigma a Hella mi udelali pred kolem den (diky Pebemu a Enjoyovi), takze ve sjezdech lidi zastavovali a pousteli me, kdyz jsem se kolem nich ritil stejne rychle, ne-li rychlejs nez ve dne. Dik patri Lemplovi, byl skvely support, pohotove vymenoval lahve a nosil banany a dalsi obcerstveni a podporoval i moralne. Jinak jsem si celou akci docela uzil, 2× jsem si na hodinku zdrimnul a zapichl jsem to v pul 10 rano, protoze se mi uz do toho vedra nechtelo. Dalo mi to 19 kol, necelych 300km, takze spokojenost. Skoda jen tech problemu s cipama, to byla opravdu neprijemna situace pro tymy, ktere se snazili taktizovat. Gratuluju Petovi a Save, Blackymu a Medunce a jejich ctyrce.

      0 0
      • lempl  
        1. du te servat pac sem lempl a ne Lempl! (: :)
        2. taktizovat se nema a ma se jezdit na krev az do konce, dyt je to zavod;)
        3. musimse politovat kdyz to nikdo neudela za mne

          sem spalenej jak lempl celo s puchejrema…

          btw priste jedu zas;)

        0 0
        • Darkson  

          tebe jsem zapoměl pochválit, čoveče. super servis!

          0 0
          • lempl  

            cabbage rikal ze si me berete jako talisman proti lempleni:D no vzit si lempla jako support:D ale pominemeli petevo sedlo, blackuv vyplet, svetlo savy a jecnaka… tak sem nic extra nepo.. :) je to divny al je to asi tak:D

            0 0
            • McBlacky  

              náhodou chválím, všechny zásahy na mým kole jsi proved ok, pití dobrý, jídlo taky,… bez tebe by to bylo mnohem horší a je dost možný že bych tolik nedal

              0 0
            • Bulda  

              tys mel v pazourach Savy svetlo? tak to se mi neukazuj na ocich, jestli si s nim neco proved

              0 0
              • lempl  

                jaaa? to snad… se mi nece verit… ze by s nim cokololiv… ;) no v ruce sem to savy nemel… myslim ja pomahal nandat a sundat jecnakovi, MacBlackymu, Gung-Hovi a asi petovi

                0 0
              • petebike  

                covece tvoje svetlo bylo uplne nadherny, ve dve v noci sem daval nejrychlejsi kola..diky nemu, Sava mela pujceny svetlo od Kubajze protoze to zabalil, ale nevydrzela baterka, pak se dost prohazovaly baterky a nakonec to dopadlo tak ze nikdo moc nesvitil :-(, ale pohoda…

                0 0
    • Gung-Ho  

      Tak koukám, že s hodnocením akce už tu chybím jen já :-)) Alespoň co se jednotlivců týka. Začnu od konce. Rozhodně nelituju, že sem se zúčastnil!! Ale kdybych nevěděl, že dělat hned po skončení rozhodnutí, klidně bych řek, že nikdy víc. Ale už teď si tak jistej nejsem a je mi jasný, že za pár dní už budu mluvit úplně jinak. Pravda ale je, že sem toho měl po závodě teda opravdu dost…jako ostatně všichni. Zvládnul sem 20 kol, takže mi chyběl kousíček do třech kil, což mě mrzí, ale sil už se fakt nějak nedostávalo:-( I když možná ještě horší situace než se silama byla ze zadkem :-O. Po vyzkoušení noční jízdy v úterý sem se noci nebál a rozhodně mě i na závodě ježdění v noci bavilo. Co se organizace týká, tak až na čipy nemám výhrady. Já sice žádný zásadní problémy s nepřičtením kol neměl, ale je fakt, že v průběžných výsledcích byly divnosti. Jídla bylo dost a oproti jiným závodům sem občerstvovačky i řádně využíval. Trasa se mi moc líbila, nebyla až tak jednoduchá, ale jezdit se dala celá bez problémů. To, že mě bude hrabat z toho, že se jezdí pořád do kola se naštěstí nekonalo. Zřejmě i proto, že trasa byla opravdu dobrá. Jo a samozřejmě i já se připojuju k poděkování za lemplův servis. Brejle leštil dokonale :-)) I pro čajík mě skočil, řetěz namazal…prostě super!!! Díky!!

      0 0
      • Darkson  

        já už přemejšlim jak příští rok využít letošní zkušenosti :-)))

        0 0
        • McBlacky  

          já vím jen to že po startu bud budu hodně rychle běžet nebo se na to vyseru a nechám odjet všechny ty čaroděje který se bojej sjezdů a bláta.

          0 0
          • Gung-Ho  

            Toho sme s Darksonem byli ušetřeni, neb sme usoudili, že těch několik vteřin nás na 24hodinách asi fakt nevytrhne. Počáteční zrychlený krok (během se to nazvat nedalo) sme v druhé části už dotáhli k volné chuzi a v klidu si vzali naše v tý době už osyřelá kola a vydali se na trasu. Krátce po té sme Tě potkali, jak tlačíš polámaný kolo zpět :-((

            0 0
        • jecnak  

          Jj Fredy forever – nejen, ze jsem nedefektil, ale i ve sjezdech jsem lidi s prehledem zarezaval a do kopce a po rovince to jede samo.

          0 0
          • Darkson  

            pythony také prošly první zatěžkávací zkouškou na jedničku

            0 0
          • Gung-Ho  

            To já si jeden defekt vyžral, ale pláště za něj nemohly. Cvaknul sem, a samozřejmě svoji blbostí, to když sem asi v 16tym kole chtěl přeskočit tu rejhu co byla ve sjezdu před vsí. Ovšem co šlo předtím na to už se nějak nedostávaly síly, takže se výskok, jaksi nedostavil. Od dalšího kola už sem přibržďoval :-))

            0 0
    • bajkr  

      tak kucí taky gratuluju :o) my sme se vás snažili přijet podpořit(snail,fou­sáč a já) aspon do cíle ale nějak sem neodhadl km a z mejch předpokládanejch 80km se vyklubalo nějakejch 120km myslel sem že me kluci ukamenujou (hlavně fousáč) :oD asi 5 km před libercem a to už byla jedna hodina :oD snail telefonoval s ječnákem a ten mu řekl že už tam nikdo neni :o( sme to otočili do českeho dubu na obídek a pak domu :o) byla to hodně vydařená vyjíždka a pohodovejch 222km :o) doufam že to někdy zopákneme ;o)

      0 0
      • fousac  

        yen pockej… si na tebe taky neco vymyslim.. GRRRR!!! te nekde upiju k smrti nebo tak neco.. potvore..

        ani sem nemuzu napsat, co na to moje prdel.. ;))))

        v noci se mi zdalo o tobe a spouste ostrych predmetu… velmi inspirativni.. :-PP

        0 0
    • jecnak  

      Tak fotky jsou tady: www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      Jak rikal lempl, nebylo moc casu fotit…

      0 0
    • Medunka  

      Na Netu jsou vysledky

      0 0
      • jecnak  

        Ty jo, ja se 9 hodin flakal v depu a jeste jsem 6. :-D

        0 0
        • jecnak  

          Hergot, tak a ted mi to nekdo vysvetlete: Čas posl. průjez 22:32:44.0 Čas na trati 18:04:44.7 Čas v depu 09:02:22.3

          Kdyz sectu cas na trati a cas v depu, tak to trochu nesedi – u me o malicko, ale u nekterych to jsou hodiny…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Taky jsem na to koukal a co se tyce casu a kol nedokazu vysvetlit vubec nic… stejne jako ty typci od casomiry ;)

            0 0
            • jecnak  

              Mozna by se meli vratit k takzvane carkove metode, doposud velmi hojne vyuzivane v restauracnich zarizenich :-)

              0 0
          • Gung-Ho  

            jj, časy na trati, i poslední průjezd podle mě sedí, ale to depo je skoro u všech blábol

            0 0
    • petebike  

      tak se mi konecne povedlo dat vsechny fotky na web, je tam i koment o prubehu „zavodu“

      www.petebike.com

      PETr

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.