• jecnak

    Po neprijemnem zjisteni, ze ani Scylly nejedou po tvrdym povrchu jak bych si predstavoval hledam nejaky rozumny plaste, ktery pojedou po asfalte a tvrdym povrchu aspon jako Racing Ralphy a budou trochu odolnejsi proti defektum. Prinejhorsim se spokojim zase s Ralfama, ale jesli mate nekdo jiny navrhy…

    Vyloucil jsem predbezne Pythony a docela me zaujaly RR v UST verzi. Pripadne jeste Fast Fredy s Race Guard.

    0 0
    • McBlacky  

      no ty Fredy s guardem mi taky leží v hlavě, ale ty mizej fakt bleskově vzadu aby to mělo rozumný vlastnosti tak tisíc km je už moc :/

      0 0
    • cabbage  

      sjetý charybdisy… btw. ze to na P50 nebylo na bednu jako na Plesivci bych nedaval za vinu jen scyllam… p.s. proc ne pythony

      0 0
      • McBlacky  

        hele tři vtipy v jednom příspěvku :) dobrý

        0 0
      • jecnak  

        ani sjety nejedou – nemas srovnani

        No jednak mne bylo blbe, jednak jsem vzal prednim kolem nejakej klacek (prozmenu) a celou cestu jsem si pribrzdoval a jednak proste Scylly nejedou – sice to neni tak hrozny jako u Charybdisu, ale s Ralfama se to neda srovnat. Je jasny, ze o moc lepsi by to nebylo, ale kdyz ti ujizdi lidi co tahnou hak z kopce, neslapou a ty taky ne, tak je asi neco spatne.

        …protoze od Dafa furt posloucham jak nekde pichal, od jinejch jak nedrzi, tak me to docela odrazuje.

        0 0
        • zirecek  

          Nejdřív je zkus opravdu sám. Vyzkoušením AirLighta 2.00 na zadním kole nic neztratíš.

          0 0
        • cabbage  
          1. tam mi vypad smajlík:/
          2. RR sem netahej- sice jedou(ikdyž hůř nez python), bohužel většinou to neni dopředu:( možná bych je moh zas na chvíli vytáhnou ze skříně.FF sou super, na Ještěd si je doufám znova pujčím:)
          3. mluvíš o RR?; ale je fakt že P. jsem taky protrh a ani to nebylo za jízdy…
          0 0
        • Daf  

          S Pythonama mam naopak neproste minimum defektu. Je fakt ze v Lipe jsem zrovna defekt mel. Ale pred tim jsem je za celou sezonu na zavodech nepich. Jesli neustale na nejake plaste nadavam, tak to jsou Micheliny. Pythony jsou dobry jinak bych je nevozil :)

          0 0
          • lubos  

            To je mozna psychika :)

            0 0
          • Beeda  

            jj Pyth jsou fajn, defek jen vlastni chybou na Beskydy, kdy to byla fakt prda o sutr… ty NR1.85 nemaj..chci zkusit neco dalsiho..B.

            0 0
          • PIWNIK PONURY  

            na defekty usel. ale potom, co mi dva po sobe praskly na boku… ani omylem

            0 0
          • petebike  

            mel sem pythony loni na poharu na Apache maratonu a tri defekty, nemeli pred tim ani 100 km,

            0 0
            • jecnak  

              Ja jsem zlomil v lete hul nad RR – tri defekty za vyjizdku a predtim kazdou vyjizdku po jednom…

              0 0
              • petebike  

                jo ty jsem taky jezdil – jednu sezonu a dost defektu a nejenom ja ale vic lidi z teamu, takze ted jedine Rubeny Scily nebo Fast Fredy s RG

                0 0
                • jecnak  

                  Skoncim asi se stejnou kombinaci.

                  0 0
                  • petebike  

                    je to overeny, rubeny skvele vedou v terenu ale nic moc na asfaltu :-( skoda a fredy jsou zas hodne rychly – jel sem na tom Krale, Drasala a Sudety a v pohode

                    0 0
              • Peslezedirou  

                Zkus třeba nějakou kombinaci, na zadní kolo Pythona a do předu Buldoga.

                Mám asi štěstí, ale s Pythonama jsem zatím nějak moc nedefektil.

                Nezkoušel jsi Maxis Larsen TT? 2,00 v drátu za 390 Kaček.

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Ty vole, dneska končím. Píšu už jak idiot. Mělo to být takle.

                  Nezkoušel jsi Maxis Larsen TT? Viděl jsem ho u Tyrše v drátu a šířce 2,00 za 390 Kaček.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Larseny mi prijdou pitomy kvuli tem malickym vystupkum – jakoby se zvejkaj, navic ten cirkusakej cervenej pruh na boku…

                    0 0
                    • Peslezedirou  

                      Naštěstí je mají i bez proužku.....

                      0 0
                    • Darkson  

                      ty 2.00 červenej pruh nemaj, ale ve skutečnosti jsou širší a moc nejedou, teda aspoň mně

                      0 0
                      • Peslezedirou  

                        Grrr, mohl by jsi srovnat odvalování s nějakým jiným pláštěm, třeba Zmax,sím sím…

                        0 0
                        • Darkson  

                          půl roku jsem jezdil 2,35 drát a ty jedou hůř než Zmaxy 2,1 drát. Larseny 2,00 mám krátce, jedou samosebou líp než oba zmíněný, ale hůř než třeba Ralphy. Akorát Larsen oproti RR podrží v terénu a i když se v bahně díky vzorku rychle zanese, furt 100× lepší než ten RR. Já zas na Salzkammergut a 24hodinovku uvažuju o těch Pythonech:)

                          0 0
                          • Peslezedirou  

                            Sháním nějaký širší pohodlný plášť na zadní kolo, za rozumnou cenu, vzorek kompromis mezi drapákem a třeba Pythonem pro Bee. Tak snad bude spokojená…

                            0 0
                            • Darkson  

                              Larsen v 2palcový kevlarový verzi stojí 600,–. to by mělo bejt OK. sice už jsem jeden zničil(rozříznul z boku o ostrou skalku), ale to nebyla chyba pláště:-)

                              0 0
                              • Peslezedirou  

                                :o))) Defekt je technická chyba jezdce, to je podobný jako pořekadlo neexistuje zima, jen špatně oblečený cyklista :))

                                0 0
                            • Pekáček  

                              Ranchero. Aj dost vydrží.

                              0 0
                        • JMT  

                          jezdil sem larsen tt 1,9 kevlar a jely jak divy, jedny z nejrychlejsich plastu co sem kdy mel

                          0 0
                          • filipes  

                            Fakt souhlas. Navic jsou lehoucky. Jenze drtici kilometru na asfaltu z toho budou mit ze tyden slicky. A v bahne dost nic moc…

                            0 0
                  • Santus  

                    jen upozornim, jsou dost uzky, 46mm.

                    0 0
                  • zirecek  

                    Vyjede se ploška na běhounu. Blbě se pak na něm klopí, nerovnoměrné chování. Tak citelně jsem to nepoznal u jiných plášťů.

                    0 0
                  • Toams  

                    A nahodou neskusal niekto Crossmarky??? Na nete som ich samostatne nejak nenasiel (mala by to byt novinka), toz ale mohli byt ist minimalne porovnatelne s tou Audinou, aj ked su to 2.1, hmmm???

                    0 0
    • Cllaude  

      nanoraptor 2.0 !

      0 0
      • Beeda  

        proc ne 1,85? uvazuji o nich, na zavody typu KHS50.....

        0 0
      • Paja  

        Kdyby nekdo shanel, tak na Bikezone maji opet dratovy Nanoraptory, tentokrat dokonce pisou, ze 2.1 47/52. Ted sem mel na zadnim kole kratce za sebou Nanoraptor, Python a RR a prestoze bych to diky souvislymu stredovymu pasku Nanoraptora necekal, byl z techto plastu nejpomalejsi (ikdyz rychly jsou vsechny), python a ralph zhruba nastejno.

        0 0
        • Loner  

          Jsou šířkou i výškou rozměrově stejné jaky byly ještě vloni dvoupalce – mám je. Stojí pod 400 v drátě a vydrží hodně nad 3000 km a stále zůstane obvodový běhoun tak asi 1 mm.

          0 0
          • Paja  

            To je zajimavy, ze jsou stejny, bo na tech 2.0 bylo 47/47.

            0 0
        • Karaya  

          Protože NR v drátu maj jinou/horší směs než v kevlaru… A pak nejedou jak by člověk čekal..To samý i u jinejch WTB v drátu..

          0 0
          • Paja  

            Jak horsi? Ja myslel, ze stejne jako vetsina dratovejch verzi maji tvrdsi smes, takze by sice mely hur drzet, ale treba na asfaltu jet lip (dalsi vec je, ze dratova verze je vzdycky tezsi a je pravda, ze jsem mel NR drat, Python, kevlar, ale RR zase drat)

            0 0
    • JMT  

      fast fredy s raceguardem, to byl jedinej duvod proc sem v sobotu dojel z cernaku az domu, jinak bych to balil uz na vysocansky :-) fakt jedou

      0 0
    • Manas  

      A ty Smart Samy ?

      0 0
    • zirecek  

      Prvně mě napadl Python, proč jsi vyloučil? Jediný problém, co jsem se setkal, je říznutí boku. Fast Fred – jede dobře, vzorek drží velmi, největší plus – obdivuhodná čitelnost. Dle mých pocitů Python jede nejlíp. Jezdím Python AirLight 2.00, Fast Fred 2.25 Light.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jako… nejel jsem ty plaste, ale zajimalo by me s cim srovnavas, ze mas uplne obracene hodnoceni nez vsichni ostatni :)

        0 0
        • zirecek  

          Nesrovnávám, jezdím je na zadku dlouho, na silnici i na předku. Povětšinou zdarma sjeté… .

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ano to vysvetluje vsechno.

            0 0
          • McBlacky  

            FFred je v podstatě slick už z výroby, vzorek mu drží fakt jen krátce… Osobně bych je vozil jen kdybych měl sponzora, ikdybych je vozil jen závodně tak bych min 5 za rok odpálil což při ceně 1000/ks je brutál. Zůstávám u RR na nich se dá dát 5000/2500km což mi na závodáka vystačí na celou sezonu jeden pár. Ps. jezdit sjetý pláště je na recenzi fakt dobrý :)

            0 0
            • zirecek  

              Napsal jsem většinou, do terénu mám funglovky. Na silnici, šotolině slítám cokoliv hladkého. FF jezdím vepředu v terénu, kde odpálím 1 za rok, když občas přezouvám na jiné pláště.

              0 0
      • igor  

        ten Fast Fred 2,25 je rozmerovo asi taky ako Python 2,0?

        0 0
        • zirecek  

          Šířkově víc než Python. Je více zakulacený, má boční výstupky, které ještě opticky rozšiřují vůči Pythonu. Výškově cca stejně.

          0 0
    • MARIN  

      Specialized Rockster

      0 0
    • filipes  

      Trilobity, ty modre. Cena 450, jedou fakt dobre a prekvapive odolne proti defektu. Nicmene jsou relativne tezke (je tam proste dost gumy) a fakt to na nich dost drnca.

      0 0
      • filipes  

        Jo, ja jdu pro zmenu asi do RR, potrebuji neco pohodlnejsiho na rekonvalescenci – kdyby nekdo mel zajem, tak se daj v deutschalndu koupit za 50EUR par, na postovne bychom se slozili.

        0 0
        • Gorgov  

          za stejný prachy je koupis i tady… a taky za ty samy prachy koupis XCR DRY, coz je jasne lepsi volba :) pár stojí lehce pres 1500. viz koloshop.cz

          0 0
    • lubos  

      Co Micheliny ? Nevim ted presne jak se jmenuji, vahove kolen 460g.

      0 0
    • Gorgov  

      Můžu doporučit Kendy Karmy v rozměru 2" L3R 480g. Maj takovej jasne citelnej vzorek, nizky ctverecky a fakt jedou. A da se i blato, nezalepej se. A na akcebike cena nejakejch 550,– Ikdyz nevim jestli se ti to od nic podari koupit, je to celkem kumst. Jinak mam srovnani- Python, RR, Fastfred, comp s light…buldog…

      0 0
    • lempl  

      doufam ze neposlouchas lidi jako kybic, zierecek ci jak se to pise… takovy nick si muze dat jen lem.l…;) hele tak nejlip jedou:

      FF- o tom zadna light verzi jen do vykladu… hovno vydrzi, nepichnutelny(ty s tim pripinackem na boku;) ty jedou stejne super, vydrzej asi 150× dyl, sou ai o 70g tezsi a zavodne sem nanich nalital neco kolem 600, jak novy, jen teda stracim ve jsezdech, abych je nezprasil a dojel, ale na silnici me nikdo neda a sjedu treba 2skupiny za kousek silnice…

      RR- jedou o neco hur nez FF, ale v terenu se to s nima docela da… pichnout bez problemu dou na sotoline, podhusteny, nebo ve sjezdu, kdyz to pustis… ale myslimze to je nejoptimalnejsi vzorek, vaha ok;) na 95% je budu letos opet vozit…

      TRilobiti:-) no mel sem na posazavskou 50 tu NEJ levnejsi verzi za 139kc? vazili rozumnych 700g jeden v dratu;) myslim ze jeli o neco hur nez FF, lip nez RR ale asi si koupim ty modry misto FF asi vic vydrzi (ta verze co mam je uplne dokonala, penvita guma, kterou propichne jakejkoliv trn z ostruzini…a zaroven je to tezky…)

      scyla- no drzi, nejede, tezka asi ji dam na zimaka, nebo metal bahno zavod

      charibdis- je to dh plast pro lidi co jezdej uzky plaste, mylsm ze nejede ani z kopce, ale za to docela drzi;) vaha mi ukazala samy 00000, tak asi jako vzduch ci co:))

      python- ?????????????­????????????
      docela bych o nich uvazoval…myslim ze by v ty mrc verzi mohli bejt ok..... a mozna i jedou a zpocatku drzej?!?? nikdy sem je nejel…

      0 0
      • lempl  

        rikejte mi Milan 007;) doufam ze ocenite muj EPOS o plastich…

        0 0
      • lubos  

        Tyhhle ? www.schwalbe.de/…ppe/produkt/?…

        A co Nobby Nick, ty jak vypadaj , co se tyce srovnani s FF a RR ?

        0 0
        • zirecek  

          Ano, tyhle.

          0 0
        • martt  

          A co tak continental twister ultrasonic? Moj syn tvrdi, ze ta guma co od Teba kupil je ok a nezda sa mu, ze by sa klzala nejak viac ako ine.

          0 0
          • lubos  

            To bol explorer. Ale vobec, ak ktokolvek tvrdi, ze na twisteroch, fast fredoch, a podobnych plastoch neklze, a nejazdil na albertoch, nech si vyskusa tie. Je sice pravda, ze chrti su sialenci, ktori idu rychlejsie na slikoch ako ja na tlstych albertoch , ale … :) Holt, kto je dobry, staci mu pevnak na FF .. :)

            0 0
            • McBlacky  

              alberta vozim na fullu, je super, ale nejede nejede nejede. sjezdy a těžkej terén s ním jsou lahůdka

              0 0
              • lubos  

                Jo, videl jsem ten bike. Ale na druhe strane, pokud jsi vozil jenom alberty, tak si zvyknes :) … little alberty jsou takovy kompromis. Do terenu super , nevazi moc, akorat ten asfalt je o neco pomalsi, holt.

                0 0
                • McBlacky  

                  až bude peníz tak jdu do verticalů, albert byl původně myšlenej jen na zimu – tak je ok… jinak drapáky jsem vozil i jiný ale na HT. mě nejde o váhu, ale o vzorek, albert je do terénu a na asfaltě a tvrdým podkladu je to fakt dobrá brzda :)

                  0 0
                  • lubos  

                    Vertical ? Snad nemyslis vazne :) Jinak jezdit je potreba v terenu , ne po asfaltu :)

                    0 0
                    • pened  

                      mas s nimi nejakou spatnou zkusenost? Podel se o zazitky, at vim, na co se pripravit. Mam je cerstve (asi 100 km v terenu).

                      0 0
                      • lubos  

                        Ale ne, jsou to docela dobre plaste, v terenu to jde, po asfaltu to taky docela jede (alespon ty dratove). Vzorek dobry, taky objem. Ale Alberty jsou podstatne lepsi :)

                        0 0
                    • McBlacky  

                      ? Bavíme se o continental vertical… 610gr v kevlaru za 2,3" slušnýho vzorku www.conti-tyres.co.uk/…rtical.shtml

                      0 0
                      • lubos  

                        :) kevlar snad bude lepsi .. jezdil jsem drat.

                        0 0
                      • Pekáček  

                        Mě se s ním blbě zatáčelo na tvrdým povrchu, když byl i na zadním, kolo jelo jak v kolejnici :o) Dráty, asi byly trochu těžší. Teď mám na bláto Bontrager Jones, příjde mi lepší a v drátu není drahej.

                        0 0
              • fousac  

                alberty sou pro slecinky.. spravny chlapi vozi SPACEy.. :))

                0 0
    • PIWNIK PONURY  

      Ritchey Speedmax Alfa a Omega;-) sestra je ma a ty teda frcej…

      0 0
    • RUMcajs  

      A co rikate na Maxxis Harddrive 2.1 v kevlaru?

      0 0
      • cabbage  

        ze zadani v threadu vyhovuje jen wormdrive…

        0 0
        • Charlie_R  

          Wormdrive v terenu moc nepodrzi a zadni jsem sjel po 1800km

          0 0
          • cabbage  

            vim, ale kdyz uz se tu probiraj RR…;

            0 0
          • McBlacky  

            hmm já na předním mám 10000km a zadní to zatáh asi po 7000km, ale teda drát verze, tj tvdrší směs. Odolnost na to jakej to je vzorek super

            0 0
            • wroum  

              ja mel wormy v kevlaru, jely bajecne… predni doted visi ve sklepe (jako novej) a zdni vydrzel presne ze Strahova do Radotina a rozrezal sem ho o sterk (na nekolika mistech) co byl na asfaltu. zadny sklo a podobne, jen blby kaminky velikosti nehtu a KO. mozna na cistej asfalt sou dobry, ale do terenu fakt nee.

              0 0
              • McBlacky  

                já na nich i závodil a v pohodě, ale kevral má jinou směs jako drát to je u více značek. taky je to skoro jako u rubeny – siliky sjedeš brzo, ty černý nikdy :)

                0 0
    • Pekáček  

      Rančero :o)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Jezdím už čtvrtým rokem Pythona v kevlaru a nestěžuju si. Po suchým povrchu jede parádně a při troše šikovnosti dáš to samé co s hrubším vzorkem. Názory Kováře a ostatních typů bych nevěnoval pozornost, stačí se podívat jaké kolo jezdí. To že někdo Pyhona prořízne, tak je u mě prase.Zatím jsem neproříznul ani jednoho, ale jezdím docela čistě.

      0 0
      • McBlacky  

        proříznout plášť není nic zas tak nenormálního. Při větších rychlostech v šutrech je to spíš umění neříznout pokud se prudce dobžďuje. Taky dost záleží kolik toho najedeš :) já tak říznu jeden za 5tkm :(

        0 0
        • Peslezedirou  

          Jasanda to zní rozumně. Za rok najedu cca 7kkm, Pythony najedou uršitě 5kkm. Mám je prostě rád a už jsem si na ně zvyknul a přizpůsobil styl. Ve sjezdech to nějak moc neřežu. Chápu, že člověku, který přejde z drapavějšího vzorku Python často ustřelí a nebo vlastnostma vůbec nesedne. Každýmu vyhovuje něco jiného, mám prostě raději lehčí dobře valicí plášť a odepřu si lepší záběr atd…

          0 0
          • zirecek  

            Tu poslední větu jsi napsal krásně, :-). Tu si zapamatuju.

            0 0
          • McBlacky  

            ješte bych k tomu měl jednu poznámku Enjoye: „nikdy bych nemyslel že z řízlýho pláště uteče vzduch než stačíš říct do ******“ :)

            • RR kevlar při brždění v šutrech na Točný (za maturitou po hraně kopce)-
            0 0
      • zirecek  

        Souhlasím s pozitivním názorem na Pythona. Proříznutí není tak nenormální. U mě se tak na každém druhém stalo, že se začal trhat bok, mírná trhlina do cca 1cm. Což je způsobeno jízdou po větších kamenech, taky tím, že Pythony dojíždím na max. – vlákna jsou již zřejmě trochu „unavena“. Vždy se to stalo na boku, na běhounu normální stav.

        0 0
        •  

          Continental Vertical 2,3 ProTection s ochranou proti proříznutí bouku pláště – váha 618 gr. v kevlaru a daj se sehnat za 600 kč (kdo hledá najde).Zatím nejlepší tzv. univerzál co jsem jezdil. Celkem pohodlnej, dobře drží, slušně se odvaluje a váha taky dobrá.Předtím Igniror/Dyno Mite, Z-Max, FastFred, Ralf.Doporuču­ju.Ahoj

          0 0
          • McBlacky  

            kde se daj sehnat? v čr na webu

            0 0
            • Polka  

              myslim, ze www.koloshop.cz

              0 0
              •  

                Kupoval jsem je na kolokram.cz. Je ale fakt, že jsem měl zájem o drátovou verzi, tu neměli a nabídli mě kevlarovou verzi za 600Kč. Bral jsem od nich ale 4ks.Za ty prach neber to.Ahoj

                0 0
          • Martinson  

            Koukám že tam je verze Vertical DH, zkoušel jsem nějakej DH Maxis, brzdil slušně z kopce pohoda, ale nestoupal. Prostě vzorek nebyl tvarovanej na záběr. Jedná se o verzi DH nebo dělaj Vertical ve 2,3 obyč a ne DH? Jezdím teď vzadu Specialized Enduro Sport 2,2 je tvrdej a tak se celkem valí. Na předním kole chci něco co líp drží za mokra. Mám tam Jones ACX .

            0 0
            • Jenda  

              tak ten vertical jede i do kopce super (pokud staci motor:-) a je to asi jedinej plast kterej mi neklouzal na mokry trave myslim ze na pohodovy jezdeni je to fakt superguma ale na zavodeni je dost tezkej a pomalej (krome sjezdu:-)

              0 0
      • Peslezedirou  

        „Kdo rozřízne Pythona tak je u mě PRASE!“

        Ano ano, jsem prase! Dvojnásobné prase! Včera jsem říznul předek a zároveň i zadek :o( Není to nic těžkého.....

        0 0
        • kovar  

          jsem taky prase, ač jezdím velmi opatrně. Pythony jsem prořezával na běhounu výhradně na asfaltu od skla a na šotolině nevím čím, v terénu trhal boky a procvakával, na udusaných lesních pěšinkách propichoval o ostružinové trny.

          0 0
          • Peslezedirou  

            Proříznul jsem je na šotolinové cestě, asi tam bylo rozsypané sklo či co. Předek na běhounu (když se podlepí tak se snad ještě použije) a na zadním kole z boku mezi bočníma výstupkama :o( Pythony vozím fakt dlouho a nikdy jsem je takhle nezničil, docela mě to štve, vzorek ještě nebyl moc sjetý.

            BTW : zkusím Maxis Ranchero, mohl by mít podobné vlastnosti. A cena za kevlar je 590 Kč.....

            0 0
        • smallbrother  

          z toho si nic nedělej. U pythona to je až moc často, kdo ví čím to je. Obvykle to odnese bočnice. Teď mám prořízlej UST ve vzorku. :(

          0 0
        • RomanH  

          Ja taky, vzdy jsem prorizl bok o sutry.

          0 0
      • Jogador  

        RR jsem řízl už třikrát, vepředu i vzadu, pythony ani další jsem ještě nikdy neříz…

        0 0
    • jecnak  

      Tak to vypada na FAST TRAK D2 PRO 2BLISS pripadne verzi s kevlarem v kordu. www.specialized.com/…qProduct.jsp?…

      0 0
      • McBlacky  

        vypadá super jak vzorek tak váha…

        0 0
        • jecnak  

          Pred chvili jsem si ho prohlizel a osahaval v 69ce. Vypada podstatne lip nez Ralph – zvlast kord neni takovy papir, ma nejaky vzorek a dve smesi.

          0 0
          • smallbrother  

            tak to sme se tam asi potkali. :)

            0 0
            • jecnak  

              Reklamoval jsi rukavice pocitadlo?

              0 0
              • smallbrother  

                ne, objednával jsem novou zadní kyvku na Epica. Ještě před obědem. :)

                0 0
                • jecnak  

                  Tak to nevim – jedine ze bys byl ten zbesily omerovac, co zapasil s metrem nad nejakym kolem.

                  0 0
                  • smallbrother  

                    hahah, metr jsem s sebou neměl. Dělá se jen jedna velikost. :) To sme se asi minuli. Ale gumy jsem tam taky koukal. Maj takový divný vzorky. Co takhle KENDA – KARMA, nebo KHARISMA ?

                    0 0
        • Gatier  

          vahu som nenasiel?

          0 0
        • PePu  

          Váha možná, ale dezén ne. Něco jsem psal tady www.bike-forum.cz/…5/forum.html#… a do recenzí. Kdyby nepřišly s kolem, určitě bych nové nekupoval. Rozhodně ne na předek. Vzadu ho ještě vozím, ale na měkkém a mokrém podkladu nejede dobře.

          0 0
      • jecnak  

        Tak uz jsou na kole Fast Track LD 2Bliss. To to trvalo. Navic jeste s NoTubes.

        0 0
        • jecnak  

          Drzi, tuk tuk.

          0 0
          • jecnak  

            Dneska jsem otacel zadni plast tak jak ma dle vyrobce byt – i po vic jak 1k km se dal znovu normalne nafouknout velkou pumpou.

            0 0
    • Gatier  

      zatial jeden z naj plastov, co som jazdil, je maxis Flyweight. ta hmotnost je neskutocna. v blate budu isto trochu problemy, ale pri kombinacii s latex dusami zatial v pohode. smozrejme, ze bude nachylnejsi na defekt, v tomto pripade je to loteria. zalezi co chces.

      0 0
      • McBlacky  

        šutry = smrt flyweightu

        na weight weenies maj váhu bude do 530gr u tech specu…

        0 0
        • Gatier  

          ake sutry? ostre hrany budu smrt väcsiny plastov. no a na strku mi drzali lepsie nez Z-max WCS 1,7. bol som z toho dost prekvapeny, lebo som ho siel z nudze, teraz nebudem menit. RR som siel jeden pretek v blate z casti. tam, kde to smykalo mne, stejne museli vsetci tlacit. a to som nebol uplne na chvoste :-) a taketo vzorky sa moc nezanasaju, coz je si myslim tiez vyhoda

          0 0
          • jecnak  

            Mno vozit 1.7" plaste do terenu to asi mluvi za vse…

            0 0
            • cabbage  

              hele, já sem taky vozil charybdisy…

              0 0
            • Gatier  

              com mas proti 1,7"? akurat to treba trochu viac hustit

              0 0
              • jecnak  

                Ja nic, jen bych to nevozil. S trochou snahy se da prorazit i 2.35 foukana na max. takze 1.7 nebude nejmensi problem.

                0 0
                • Gatier  

                  neviem ci som mal niekedy na nich defekt. vlastne hej, ked uz boli zjazdene, tak som mal vzdy v meste na asfalte 3× do tyzdna defekt..

                  0 0
                  • jecnak  

                    Nj na asfalt, to potom jo. Taky mam 1.3 slicky, ale s tema bych se v tomhle threadu nechlubil.

                    0 0
                • Gorgov  

                  jj, taky bych uz nesel pod 2 palecky, a to na tom zavodim, nemyslim si ze sou uzky plaste rychlejsi

                  0 0
                  • Gatier  

                    su

                    0 0
                    • Gorgov  

                      nejsu:) to je prave ten velkej omyl. V terenu jsou vyrazne rychlejsi treba prave ty dvojky protoze je nemusis tak foukat a muzes slapat misto toho abyses jen natrasal a bal se, ze procvaknes kolo.

                      0 0
                    • jecnak  

                      Valivy odpor nema primou souvislost s siri plaste.

                      0 0
                      • Gatier  

                        mal som skor na mysli hmotnost..

                        0 0
                        • fousac  

                          u z-maxe?

                          0 0
                          • Gatier  

                            1,7 vazil nejakych 460

                            0 0
                            • Gorgov  

                              ok, moje soucasna 2 palcova karma vazi 470. to moc nelkej rozdil neni:) a az tam dam flyweighty, je to mnohem lehci nez ty tvoje 1,7

                              0 0
                              • Gatier  

                                si trosku mimo obraz :) z-max uz vyse roka nejazdim a ani by som ich viac nechcel. momentalne IRC Serac 1,95 light (490g) a spominany Maxis

                                0 0
      • lubos  

        Continental twister su podstatne lepsie a vahu maju mozno o 10g vacsiu. Kde kupujes latexove duse ? Inak som jednu skrz prepichol, aj ked tvrdili ze to velmi nejde :) Nastastie sa da v pohode zalepit obycajnym lepenim.

        0 0
        • Gatier  

          praveze conti moc nemusim. tie male vystupky podla mna na tvrdom podklade ustreluju. a su rozmiestnene tak nejak bezrozumu :-) latex bude naj asi cez net. ja beriem od nas SportNora. dobre vediet s tym lepenim, dik. inak, ze to sem pletiem, videl som ta v startovej listine mtb etapaku v cechach- bikechallenge. uz si ho niekedy bol? co nan vravis? celkom rozmyslam, ak by som zohnal druhu polovicku, moze byt aj chlap :))

          0 0
          • lubos  

            Nebol … ale podla mna nic strasne to nebude. Ak teda nebude kosa, blato a prsat. Alebo 35 stupnov :P S tym lepenim mi to funguje na vittoriu. Ostatne neviem, snad tiez to pojde.

            0 0
    • tom xtr  

      Momentálně jsem spokojený uživatel IRC Mythos (1,95) na maratony – jedou a zatím bez zcela defektu. Na vyjížďky totéž v 2,1 nebo BR Jones 2,2. Kdysi Z-Max a už je nechci – nikdy.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Abych nazakládal nový theadr tak se zeptám zde.

      Nevíte kde mají v Praze Maxis Ranchero 2,00 v kevlaru? Všude jsem viděl jen drátovou verzi 390 Kč a tu nechci, dík moc…

      0 0
    • Zerocool  

      co se týká rychlosti na tvrdém povrchu tak jsem nadmíru spokojen s Nanoraptorama nebo Karmama, v terénu parádně podrží, Nanoraptory v zatáčkách na šotolině o něco více, jsou pro mě super…

      0 0
      • Mofo  

        Taky řeším pláště a z historie vidím, že docela doporučuješ Nanoraptory. V jaké je vozíš verzi (šířka, patka)? Koupím asi drát, ale nevím, jestli 2.0 nebo 2.1, je v nich vůbec nějaký rozdíl? Jak sou na tom tyto pláště s defektama, resp. je lepší drát nebo kevlar? Díky.

        0 0
    • šlapatko  

      A co tyhle?Vidím je prvně.Vypadají že mohou jet dobře.Samozřejmě za sucha.WTB vulpine 2,1 530g

      0 0
      • Chaingang  

        Střídám ho na zadním kole s NanoRaptorem a zatím jsem maximálně spokojenej,jede výrazně líp(nebo se mi to aspoň zdá),nedrží o moc hůř než NanoRaptor a defektů zatím nula.

        0 0
        • Zerocool  

          nějaké další zkušenosti?, chci ho dát dozadu místo nanoraptora vepředu nechám nano…

          0 0
    • vitan  

      Krásný pohled do minulosti na vývoj názoru šířky pláště…:-)

      0 0
      • jecnak  

        Jj clovek postupne zjistuje, ze sice jsou plaste co jedou, ale nemusis na nich dojet.

        0 0
        • vitan  

          a na čem teďka teda vůbec jezdíš?

          0 0
          • jecnak  

            Fast Track LD 2Bliss = bezdusovky + No Tubes. Sel jsem do nich po vybornych zkusenostech z dusovou verzi. Tato ma navic nizsi stuple, takze se pri zaberu nezvejkaj. Neni to rychly jako Ralph, ale aspon dojedu do cile.

            0 0
    • delfyn  

      jel jsem nedávno silesii na pevným kole, vzadu jsem měl IRC Mythos Slick a vepředu Karmu v drátu, duše vozím maxxis ultralight a na ráfkách Mavic 317 kde mám otvory zadělaný zátkama na kabely ala weloplug:) ani jeden defekt, čekal jsem že budu mezi prvníma co budou lepit a úplně v pohodě.

      Mythos jede rychle na asfaltu v terénu moc nepodrží, hlavně ve sjezdech. Karma se mi líbí ze všech pláštů asi nejvíc i když nedávno jsem si koupil kolo s ritchey spedmax wcs a ty jsou na suchu taky dobrý a na asfaltu výborný.

      U mě vítězí Karma, RR jsem jezdil v kevlaru 2,25 a prořízl skoro nový, ale jinak docela dobrý pláště (v 2,1 by mi asi seděli líp) Nanoraptory a Pythony v drátu taky spokojenost.

      Jinak na zakládající příspěvek za mě Karma a ritchey spedmax wcs

      0 0
      • Almond  

        Vozim IRC Mythos SemiSlicky a sem s nima vrcholne spokojenej… sou rychly a uzasne drzej na mirny vrstve mazlavyho blata :o) do hlubsich bahnist to neni.. s novym kolem uz ale na semislickach jezdit nechci, asi pujdu do kombinace NN+SS

        0 0
    • tomaschek  

      Univerzální rada asi neexistuje. Spíše než o konkrétním plášti to podle mě je o jezdeckém stylu a váze bikera.

      Jezdím už třetí sezonu RR a NN a neměl jsem jediný defekt ani v nejtěžším terénu Dolomit apod., tak nevím, jak to dělám…

      0 0
    • tomaschek  

      … a zapomněl jsem dodat, že vždy s ultralight dušemi cca 95 g.

      Jediné dva defekty, které mě od roku 1994 potkaly, byly o střep na silnici na semislickách MAXXIS Wormdrive.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.