• atrex

    Zdravím, dneska mi ze zamčenýho dvora školy ukradli zamčenýho bajka Kona Cinder Cone (zámek Specialized za 8 kil kua), model 2005, 18", starej 1 rok a 3 dny. Osazení: Přesmyk byl měněnej na Shimano XT, jinak vše původní, tj. přehazka LX, vidle MZ race, brzdy hydraulický Heyes nine,… Výrobní číslo je F502K1975. Jsem vcelku naštvanej, rok na něj šetřit, rok na něm jezdit a pak příjdou dva hajzli a během dvou tří minut je kolo v trapu. Kdyby jste na něj náhodou narazili, napište mi pls na e-mail. Lidi kdo krade kola lidem od škol, to mi povězte…

    Díky!

    0 0
    • Vrci  

      Doufám, že volal policii a vše oznámil škole (3 dni) a nechal si potvrdit převzetí oznámení a budeš požadovat náhradu škody.

      0 0
      • atrex  

        Policii volala ředitelka, protokol mám, ale kdo by mi měl co nahrazovat? Škola? Těžko… Navíc jsem s ředitelkou zadobře…

        0 0
    • black.horse  

      hele, můžu mít prosím dotaz? ze který školy? já že taky bydlím ve Strašnicích, tak sem zvědavej co se děje v okolí…

      0 0
      • Jogador  

        Bys mohl vědět, když jsi mi před chvilkou řikal, že máš nový kolo… Ne, černý humor, ale já si ho můžu dovolit, podobné téma jsem zakládal před týdnem…

        0 0
    • kurýr na bajku  

      Tak zajednak, to že ukradli kolo zrovna tobě, eště není tak hrozný jako dyš ho ukradnou mně, jakožto nástroj obživy. Zadruhak ten zámek není otázkou 2–3 minut, ale 2–3 vteřin, takže každej kdo šetří na zámku se krádeži vystavuje. Dybys měl WEDLOCK Specialized, nebo ABUS taxe ti to nestane. Co se Strašnic týče tak je to zóna smažek, kdo zná místní non-stopy, tak ví o čem mluvim.

      0 0
      • grizzlik  

        sem tak hledal po netu a nasel sem ze uz ho nevyrabej ten WEDLOCK :| a navic sem nasel na jinym foru ze ho naky borci dokazali otevrit za 15 vterin… ale to uz byli asi fakt profi

        0 0
      • petebike  

        vim o cem mluvis – non-stopy v teto lokalite stoji fakt za to…

        0 0
    • kurýr na bajku  

      Teď vidim, že to asi znělo dost hnusně, tak to sem nechtěl. Je mi to samozřejmě líto a vim o co de, protože mi taky ukradli kolo. Teď už si holt koupíš jinej zámek stejně jako já.

      0 0
      • Jogador  

        K čemu zámek, když nemá kolo?

        0 0
      • atrex  

        Noo, přesně to o tom zámku jsem si řikal taky, tak jsem si koupil, jak jsem myslel, drahej (->dobrej, tse) zámek, ale furt to bylo málo. Jo a jinak kdyby se to stalo s tvym kolem, mně by to taky zas tak nevadilo :)) Ne, chápu, jak jsi to myslel…Jak se jmenuje ten zámek Abus?

        0 0
        • rasto  

          kup si od abusu podkovu. ja do ni investoval 2,5k kc. zkus projit www.abus.cz.. dle kriminalistickeho ustavu je podkova nejlepsi. citim s Tebou. taky jsem o jedno kolo prisel :-( pravda, byl jsem jiz vydelecne cinny, ale preci… :-/

          0 0
        • kurýr na bajku  

          To sem myslel jako reakci na „kdo může ukrást kolo před školou“. S tim zámkem si to nepochopil, protože to co si měl nebyl drahej zámek. Najdi s thread čórkař profesionál, kde je to perfektně popsáno i s fotkama přestřihnutej­ch zámků.

          0 0
    • atrex  

      Tak už to vim – škola je pojištěná, peníze bych teda dostat měl, protože všechno bylo ohlášený, kolo uložený na místě k tomu určeném atd. Tak snad. to Jogador: pak mi pls napiš na mail, jak to dopadlo s bratránkem, kolik chtěl a dostal atd. Díky

      0 0
      • kurýr na bajku  

        co si koupíš příště za zámek ?

        0 0
        • enjoy  

          ten samej a necha si potvrdit poradne mastny paragony:-))

          0 0
          • kurýr na bajku  

            to je dobrej nápad, ale co dyš mu ho šlohnou na ulici ? :-P

            0 0
            • djano  

              prinesie si s tymi paragonmi do skoly aj precvaknuty zamok :-)

              0 0
          • kurýr na bajku  

            byl si v pondělí v práci ?

            0 0
            • enjoy  

              meli jsme zavrino.

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Tak to eště že sme se za tebou netáhli, jeli sme podel BOTIČe do Hostíku a dybys viděl těch děr vod kopyt, tak bys všechny koně vyvraždil :-P

                0 0
          • atrex  

            hehe Zámek ještě nevim, uvidim, teďka řešim spíš to kolo no… Ta Kona byl dobrej kauf, teď začala sezóna, takže i kdybych dostal dost peněz, tak si asi takový kolo za ty prachy nekoupim, loňský modely jsou fuč, smůla.

            Btw. Kdybyste někdo mohl sehnal loňskou Konu Caldera nebo Cinder Cone za super cenu, nestyďte se ozvat. Psal jsem do nějakejch cykloshopů, tak uvidíme…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.