• Thomas

    Mate uz nekdo zkusenosti s temito plasti? Ja jsem na techto plastich vcera vyrazil poprve. A v celku spokojenost. I na asfaltovych usecich se snimi dalo slusne padit v terenu byli pohodlny jen na poli se trsoku zanasel vzorek blatem.

    0 0
    • Trojci  

      Hermida na nich dává skoro všechno – tak jakýpak copak :))

      Mě se ten vzorek nelíbí – počkám na Crossmark, nebo zůstanu u Mima.

      0 0
    • stetee  

      Tiež mám záujem o tieto plášte, tak snáď niekto z vás uz dake skusenosti ma, by mi to dost pomohlo. hlavne co sa tyka valiveho odpru, zaberu a i jak su realne siroke, ci sa mi zmestia do kostry. Diky

      0 0
    • Tomas94  

      Zdravím všechny, trošku to tu obnovím ať nezakládám nic nového.

      Tyto pláště jsou na trhu již dlouho a chtěl bych vědět váš názor na ně. A kdyžtak přidejte nějaký jiný který by byl se stejným nebo lepším hodnocením za přibližně stejnou cenu. Dík všem

      0 0
      • LRRTM1  

        Jezdíval jsem na nich. Parádní pláště, slušně drží na mokrých kořenech. Za tu cenu mi přijdou jako dobrá koupě.

        Je jasný, že Noby Nic, co vozím teď jsou zas jinde… ale cena taky…

        0 0
        • jIrI___  

          No nevím, co jsem sháněl Advantage 2,25 v kevlaru, tak cena byla vždycky nad 700 Kč. Takže cenově mezi ním a NN není zas tak velký rozdíl.

          0 0
          • LRRTM1  

            Já míval kevlarový 2,1. A ty jsou kolem pětistovky. Teď vozím NN 2,25 Snakeskin a ty jsem (ke svému zděšení) nenašel pod 950Kč. Pochybuju, že 2,1 budou pod sedm stovek. No a pětikilo rozdílu už je jeden Maxxis zadara.

            Ale je to věc názoru a toho, co člověk od pneu vyžaduje. Já radši připlatím a koupím NN, pro někoho je to zbytečný a Maxxisy jsou naprosto dostačující. Obě vyrianty naprosto chápu.

            0 0
          • Kublajin  

            Poraďte, kde u nás sehnat Advantage 2.25 v kevlaru. Ať hledám jak hledám, nikde nenacházim.

            0 0
    • jesperx  

      Zrovna je vepředu zajíždím. Vypadají velmi bytelně a řekl bych, že lepší budou na spíše suchém rychlejším povrchu. Jinak vzorek trochu hází drobné kamínky do rámu, ale není to nic vážného..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.