zdrhani pred policii (chlupatyma)

60 nepřečtených
  • mdk

    Dnes som mal skusenost ze ked som isiel do cermela(kosice SR) tak ma stopli policajti??? (no presnejsie my povedali „TY STOJ“ tak som od nich presiel asi 10metrov a obzrel som sa ale vybavovala tam (policajtka) este nejakych inych nespratnikov tak som sa rozhodol ze trosku im ujdem…no aj som usiel…priestupok? no asi som urobil lebo som siel po ceste kde vedla cesty je chodnik pre cyklistov a bol plny rodinnych cyklistov tak sa mi nechcelo za nimi vlacit.....Myslite si ze take zatahy policajtov maju zmysel?…ja by som bol radsej keby vymahali peniaze od politikov ktori davaju na politicku kampan zbytocnych 200 melonov a aj tak mala cast pojde volit…

    0 0
    • Pi†el  

      souhlas.. barevny bejvaj vetsinou strasny zmrdi..

      0 0
      • hanz  

        hmm..fundovaný názor, jen co je pravda.

        0 0
      • Pinocio  

        Myslím, že je to přesně ten typ názoru, který by sis měl akorát myslet, než ho ho veřejně publikovat…

        0 0
    • orca  

      Myslím , ale možná se mýlím , tady jde o princip . Drobné „přestupky“ se postupně sčítají a pak je tady jak našem tak ve vašem státě bordel… Mám pocit že tohle by se mnozí neodvážili na západě ujet policajtovi … asi by se jim to setsakramentsky prodražilo… Takže neschvaluji . Nedělá mi problém zastavit policajtovi . Zatím pokaždé chtěl jen číslo rámu . Na druhou stranu bych přímo uvítal ranní hon na cyklisty kteří jsou neosvětlení !!! Ale žel tou dobou ještě policajti jsou zalezlí a snídají v kanclu…

      0 0
      • ydaho  

        já bych klidne uvítal policejní kontroly rodinek, kde děti po cestě po silnici nemaj helmy a táta s mámou si jedou klidne vedle. Dneska sem potkal takový rodinky během 2 h švihu minimálně 4. Ale už nestavim a neřikám jim to, je to marný......

        0 0
      • Max  

        Předpisy a pravidla jsou myslím tady i tam podobné. Na silnici, vedle které je cyklostezka, by nesměl jet kdyby tanm byl zákaz jízdy cyklistů. Já kvůli bezpečnosti raději jedu i po plné cyklostezce. A na oslovení občana nebo zastavení vozidla mají policajti předpis, ve kterém určitě není TY STOJ. Tak si myslím, že nic neudělal.

        0 0
    • Pavlis  

      Klasika typu kdyz nekteri delaji vetsi bordel nez ja tak proc ja…

      0 0
    • CraObs  

      no oni vacsinou robia len kontrolu ci neni bike kradnuty a tak… alebo ti daju fukat ako brachovi pred velkou nocou.. :D ale inak ak nebola znacka na ceste ze zakaz cyklistov, mal si helmu (tusim aj ta je povinna) a 2 navzajom od seba nezavisle funkcne brzdy tak si mohol v poho zastavit.. nic ti nemozu.. blatniky, odrazka, svetielka nie su povinne ale len dobrovolne.. samozrejme v beznej viditelnosti.. pri zhorsenej musis mat klasiku cervene a biele svetielko…

      0 0
    • Fody  

      Na tej ceste čo si šiel je zákaz jazdy pre cyklistov. Na jedne strane cesty je chodník pre chodcov a na druhej strane cyklo chodník. Ale úplne ťa chápem prečo si si vybral cestu pre autá. Ten cyklo chodníček je totiž stále plný rodiniek na bikoch, rodiniek bez bikov, ľudí so psami, starých ľudí a pod. Proste cyklo chodník je plne využívaný aj pešími chodcami, hoci na druhej strane cesty majú normálny chodník. Tiež ma to štve, keď tadiaľ idem na biku. Ale ľudí to asi baví zavadziať cyklistom aj keď nemusia.

      0 0
      • enjoy  

        anebo si to jednoduse neuvedomuji.nevidel bych to tak horky.

        0 0
        • enrico  

          žiadna helma povinná nie je, jedine kde je povinná je tušim na lyžiarskych svahoch a to len pre deti do 15rokov, takže enjoy žiadny strach, v pohode sa bez prilby mozes vozit dalej :-)

          0 0
        • kurýr na bajku  

          No jestli se tam pohybujou i ty stvůry na in-linech, tak to není horký, ale vařící ,–)

          0 0
          • Martin  

            stvůry na inlinech, to je dobrý… taky je nesnáším. pomalý to je jak chodec a široký jak ávie

            0 0
          • enjoy  

            tak jsme dneska byli s pritelkyni ve stromovce na inlinech:-).bylo to super,slo ji to dobre.a bikery jsme ohrozili pouze dva.nastesti doslo k tem neskodnym incidentum doslo po jejich poruseni predpisu:-P

            0 0
            • Martin  

              mám opačné problémy – moje incidenty s inlinisty většinou probíhají na silnici, když se mi pokoušejí vjet pod kolo :-)

              0 0
              • Andrysska  

                Taky nemám ráda in-lainisty a důchodce na vycházce.Člověk se za nimi vleče jak šnek, pak je předjede a oni ještě mrčí něco o zvonku. Děs!!!

                0 0
              • enjoy  

                ale jo,ona se jim pokusila vjet pod kolo:-)). ovsem jednou to bylo na mostu k zoo a podruhe ve stromovce v pruhu pro chodce:-).je to tak krasne mit ciste svedomi,ach…:-D

                0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • emkaa  

        Neco podobnyho mame v Hradci. Stezku evidentne navrhoval debil co nikdy nesedel na kole ani nejel autem. Nebo ma hodne spatnou prostorovou predstavivost. Zacina to tim, ze kdyz na tu stezku najizdis ze silnice, tak musis prejet jeste pruh chodniku. Za nim po zhruba dvaceti metrech projizdis kolem autobusovy zastavky, ktera diky tomu, ze stezka je az za chodnikem je dost nebezpecna, protoze lidi vylitnou z busu, prejdou chodnik vyhled jim zastini kryta zastavka a rovnou vlitnou na stezku bez rozhlidnuti. Pak je stezka cca po 80 metrech ukoncena a je tam prechod, takze teoreticky musis slezt z kola a jit po svych. Po prechodu opet zakaz vjezdu na silnici a stezka. Na dalsich asi 600m se to opakuje jeste dvakrat. Samozrejme je to jasna snaha zneprijemnit cyklistum zivot a uvolnit cestu smradlavejm plechovkam, ale popravde receno taky tudy jezdim autem a driv jsem mel cyklisty krasne pred sebou a videl jsem co udelaj, ted musim davat sakra majzla co se na tom soubeznym pruhu deje, aby mi tam nekdo nahodou na tom prechodu nevlitnul. Navic je tam zivej plot, takze az se to zazelena, tak to bude opravdu adrenalin pro vsechny. Vysledek je,ze pokud zahlednu v tom pruhu sebemensi prekazku, pripadne na zastavku prijizdi autobus, tak jedu zakazem, protoze nejsem sebevrah.

        0 0
        • Venda  

          Myslíš z Lipek kolem nemocnice?

          0 0
          • dieegoo  

            taky si myslim, ze to bude tam…

            0 0
          • emkaa  

            Ne myslim ulici Nahon v Malsovicich, od nadjezdu smerem k hospode Na hrazce pod trolejema. Ale vidim, ze to asi neni ojedinelej pripad.

            0 0
      • jihra  

        To Fody: Přesně jak u nás – cesta, na jedné straně chodník pro chodce, na druhé straně cyklostezka. Na chodníku chodce neuvidíš, protože je ve stínu pod stromy a vede kolem paneláků, zato na cyklostezce je chodců plno, protože tam svítí slunce, je tam výhled na louku a na les. Policajti buzerujou cyklisty, když jedou po chodníku nebo přes přechod na kole (a je to v pořádku), ale nikdy jsem neviděl policajta, že by alespoň napomenul chodce, kteří se promenujou po cyklostezce. S chodcema na té cyklostezce už jsem měl 2× dost ostrý slovní konflikt. Co se týká souběhu cyklostezky a silnice – pokud je vedle cesty cyklostezka, tak je cyklista povinen jet po cyklostezce a to i přesto, že na silnici není žádná značka, která by zakazovala cyklistům jízdu po silnici. Totéž platí o křižovatce, kde je vyznačen „přechod“ pro cyklisty. Cyklista nesmí projet křižovatkou jako „normální“ vozidlo, ale musí jít po přechodu. Za to mne dokonce jednou seřval nějaký policejní major, který se na křižovatce nějakou podivnou náhodou zrovna vyskytoval a já jsem si to na silničce fiknul přímo přes křižovatku a nepoužil jsem přechod. No vykecal jsem se z toho, ale bylo to jen tak tak.

        0 0
    • kycis  

      No ja nevim, zrovna nedavnu jsem si jel na kole bez jakehokoliv povinneho vybaveni po chodniku (stydim se, nema se to, ale kdyz se vracim domu na sidliste jezdim tak vzdycky, prece jen se mi to nechce objizdet po silnici), a zastavil me policajt (statni). Tak mi prolitlo hlavou ze to bude asi pekne drahy, a on ze jestli bych mu jenom neukazal cislo ramu, chvili jsme pokecali o bikovani a pak jsem v klidu po tom chodniku odjel.. Takze nazor ze vsichni policajti jsou zmrdi vazne nechapu..

      0 0
    • fousek  

      Nevim proc by policajti meli pokutovat politiky ze vyhazujou penize, ty penize za kampan, jsou strany a nejdou ze statniho rozpoctu, takze si s nima muzou klidne vytrit zadek a policajtum je po tom tak akorat prd. To je jako by te pokutovaly za to ze sis koupil nehorazne drahy kolo za ktery si moh mit auto.

      0 0
      • mdk  

        a ty politici…to len na margot toho keby dajaky politik urobil priestupok tak nikto mu ani nemoze dat pokutu bo ma tu jeb…tu imunitu…a klasicky obcan co vydre za mesic 10000sk tak musi na vsetko doplacat…a ohladom tej predvolebnej kampane oni si sice zoberu uver z banky ale tak ci tak zaplatime to my !obcania"

        0 0
        • fousek  

          No na to ti reknu jediny, stat politikem, dale poslancem, ministrem nebo prezidentem se muze stat (skoro) kazdy, takze misto nadavani muzes zacit budovat politickou karieru…

          0 0
    • orca  

      Mam spise pocit ze mnozi asi plne nechapou vyznam slova „cyklostezka“ . Je to dle mého nějaká uměle upravená cesta pro přepravu z bodu A do bodu B pro cyklisty v plné šíři věkového i výkonostního spektra. Čili je to pouze proto aby někdo nejel po silnici a jel po stezce. Čili jet tam a spěchat je prakticky vyloučeno…mnohdy je ta stezka i vydlážděna zámkovou dlažbou.

      0 0
    • McBlacky  

      fízlům nestavím… zatim jsem jim ujel jen jednou, u nemocnice na Karláku když tam ještě byla jednosměrka :)

      0 0
    • rasto  

      i policajti delaj svou praci!! bez nich by tady byla opravdu anarchie! a ze chteli zastavit zrovna Tebe: no a co?? mels spatne svedomi, zes jim nezastavil? tak to Te meli stihat a dat Ti pokutu i za to, zes neuposlechl prikazu!!

      0 0
    • Martin  

      jo, zámková dlažba na stezkách je oblíbená kratochvíle i v olomouci. panebože jak já ty stezky nenávidím. na silničce je to strašně příjemné. takže se snažím jezdit tak, abych se jim vyhýbal, nicméně zmrdi na radnici těchle stezek budují stále více. já snad budu muset přejít na bajk, ideálně na fulla, tam to vadit nebude… já chápu, že silničáři jsou na silnici docela velká minorita :-) , většina lidí má bajk, takže jim zámkovka moc nevadí… ale snad když už projektuju stezku, tak u toho používám snad i hlavu, ne???? nebo snad nikdo z komunálních politiků ještě neviděl silničku? [asi ne, protože většina celebrit a politiků se prezentuje na bajku, bo je to asi in]

      jinak, olomoučáci jistě znají novou superstezku, co vede od bývalých mrazíren na wolkerově, stoupá do kopečka kolem železniční tratě na ulici štítného a u nemocnice se mění na pěkný maglajs. pod světelnou křižovatkou totiž končí na chodníku, nutí cyklistu slézt a přejít po přechodě, pak nasednout, jet cca 20 metrů, přejet silnici, potom najet na děsně hrbolatý chodník, opět přejít po přechodu, jet cca 50 metrů po dalším chodníku a potom najet slavnostně na silnici, kde je pro cyklisty vyhrazený pás. jenže na pravé straně tohoto pásu je 2× autobusová zastáfka a několik parkovišť. no kterej dement tohle navrhl, toho bych rád viděl.

      0 0
      • fousek  

        No jestly nahodou neni zamkovka levnejsi nez asfalt? Si kup silnicni celopero:-)

        0 0
        • wroum  

          zamkova dlazba hlavne eliminuje zk…ny bruslare.

          0 0
        • Martin  

          není, vyjde to nastejno.

          0 0
          • orca  

            Zamkovka ma jednu velkou vyhodu zvlaste pokud pod chodnikem vedou ruzne potrubi kabely atd. a to to ve mestech velmi casto…

            0 0
            • Radek Broz  

              U nas cely mesto vyzamkovali a jelikoz se na to nesmi pouzivat chemickej posyp a je tu pul roku snih, tak je to fakt fajn:o(

              0 0
      • BiSon  

        A videl jsi, jak ta cesta pokracuje po foerstrove? chodnik bez stezky, stezka, svetelnej prechod, konec stezky. zacatek stezky zase 3m pred dalsima svetlama atd. Nebo tu „stezku“ u zimniho stadionu? chodnik sirokej tak, ze kdyz se potkaji tri lidi tak maji problem si vyhnout a oni pulku uriznou na cyklostezku. nekdy ty projektanty fakt nechapu :-(

        0 0
        • Martin  

          jo, foerstrovka, kde je stezka vedená po rozbitým chodníku je taky vynikající. tama ale moc nejezdím, byť bydlím poblíž.

          a u zimáku taky škoda mluvit. tam je ta stezka k ničemu, chodník fakt ouzkej a vyhýbej se tam. tama jezdím natvrdo po silnici a jsem připraven se s bengama klidně pohádat, ale stezka vedená po chodniku je IMHO větší riziko než jet na kole normálně po silnici. chodci jsou děsný bestie, když bez varování skáčou před kolo na stezce.

          0 0
    • martt  

      Mna kedysi davno (za komunizmu) zastavili v noci na chodniku na galuskaci (silnicka) dvaja policajti.

      Na otazku „Preco ste s bicyklom na chodniku?“ som im povedal „Nie su tu ziadni chodci, nemam svetlo a bol som na pive, tak sa mi to zda po ceste nebezpecne“.

      Kupodivu im to stacilo a pustili ma na bicykli dalej.

      0 0
    • bassline  

      Keby radsej isli cajti hliadkovat smerom na jahodnu, do tych zataciek kde su 3 pruhy…tam som este ani raz nevidel stat ziadnu hliadku a pri tom ide o zname miesto, kde sa chodia vypatlanci, dementi a idioti vyblaznovat na motorkach a autach…ist tam na bicykli je o zivot, kazdy chvilu vas tam zo zatacky moze nabrat nejaky skur*eny dement na aute, ktory asi skusa, kedy sa mu konecne podari uz s niekym celne zrazit. Minule v sobotu som akurat isiel dole jahodnou a asi pred poslednou zatackou zrazu pocujem piskot gum a zrazu zo zatacky sa na mna ruti priamo auto, smykom totalne do protismeru, kebyze som bol o par metrov blizsie, koniec, celna zrazka…normalne sa mi klepali potom kolena po uvedomeni si toho, co mohlo nastat, kebyze som sa pustil dole jahodnou tak o 15 sekund skor…

      0 0
      • mdk  

        no tak stym suhlasim i ked niesom priaznivec ciest ale ked sa ponahlam vyuzivam cestu a to je niekedy dost o stasti…ked ma stopnu niekedy ti policajti tak us im to aspon navrhnem nech chodia tam kde treba a ne tu v cermeli kde nikto nic poriadne nerobi

        0 0
        • bassline  

          No jo, u nas je to strasny stres jazdit cestu…ja uz ani nemam pozitok z jazdy, musim davat pozor na diery a pocas toho sledovat aj ci dajaky debil ta nenaberie, alebo ti neda prednost…

          0 0
          • wroum  

            neni nic jednodussiho nez si koupit normalni kolo a jet s nim do lesa.

            0 0
            • bassline  

              Hej, lenze teraz ked som si uz zvykol, je tazke prejst z 8,5 na 13kg bicykel :-D

              0 0
              • wroum  

                nesmysl. ja si z 13 kg zvyknul na 19 za chvily… :-)

                0 0
                • fousek  

                  ja z 10 na 15 a z 15 na skoro 20 a nema to chybu:-) 9 z 10 zubaru doporucuji:-)

                  0 0
                • bassline  

                  hej, ale jazdis s tym iba dolekopec, tym padom je to pre teb a iba vyhoda :-D…

                  0 0
                  • wroum  

                    vyhoda to tak uplne neni, navic se na tom obcas dopravuju cca 15 km tam a pak z5. a na XC mam kolo ktery ma cca 15 kg a taky v tom problem nevidim.

                    0 0
      • Man  

        bassline, ako mozu zeleni chytat motorkarov, ked styria z piatich su ich kolegovia?

        0 0
        • bassline  

          Jeee Nazdar :-)…no ale ide najma aj o tych blaznov na autach…motorkar ma tam zatial este nejak neohrozil…klop klop

          0 0
        • bassline  

          Ako sa mas inac, uz jazdis? Pozeram, ze mas nove riaditka a sedlovku, dobre vidim? :-)

          0 0
          • Man  

            caf bassi, ozvi sa mi na icq. noveho mam toho viac…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.