8.5. vyjížďka Říp, Kokořínsko - repríza

120 nepřečtených
  • Bulda

    Tak znova a ve správný den :))) Tak kdo se přidá tentokrát? viděl bych to zas na sraz v kralupech na nádraží v 8:16 (7:40 z masarycky), obed tradicne v Usteku, tentokrat by mela vyjit i cukrarna v Melniku a svetlo az do konce :)) Medunka to ma povinne, jinak ostatní na ten Rip nedostanu …jestitnost je uzasna vec :)) A pak budeme mit takovy pekny fotky v nasich bikach vsici. Trasa cca 120km, kralupy, říp, tetčiněves, úštěk, hrad Helfenburk, památník Járy Cimrmana, čapská palice (odtud je to foto) údolí květnice, další hrad (pustý zámek myslim se jemnuje), mělník, kralupy

    0 0
    • Bulda  

      Tady jsem zkopiroval neco k ty trase z threadu z minula: Vede pres nekolik zamku, strasidelenjch hradu, mesto rebelu a basniku (obed), bajnou horu, dve technicky pamatky, misto skonu Jary Cimrmana..... proste sama kultura, vyhledy :)) cestou studanka na doplneni vody..... delka cca 120km, lza zkratit na 90 do steti na vlak

      0 0
    • Peslezedirou  

      Počkám kdo pojede a když budou lidi košer tak bych jel, tedy pokud se nebude moc chrtit bo jsem spíš turista.

      0 0
    • jecnak  

      To je pondeli tzn. je nejaky volno? Jestli jo, ta se mozna pridam.

      0 0
    • Luka  

      zni to krasne, fakt. zkusim to doma navrhnout. ale s vama lepe fyzicky vybavenyma asi nevyjedem. spis jako soubezne probihajici expedice ve stejne oblasti :)

      0 0
    • Daf  

      Bude to pěkný delší výlet nenáročným terénem a krásnou krajinou. Chrti se musí zrušit o výkendu a tohle brát jako vyjetí :) Jinak fotky z podzimní varianty tohoto výletu jsou tady: marry.wz.cz/rip_ko­korin1.html marry.wz.cz/rip_ko­korin2.html

      0 0
    • SELMIRA  

      jéééééééééé tak to mě TAKHLE mrzííííííííí ale ŠELMÍRA i Katzena už něco mají takže o tenhle vejlet zase přijdou chjoooooooooooo!

      0 0
    • goood  

      Posledne to bylo paradni, takze bych se rad pridal i tentokrat

      0 0
    • Medunka  

      Jak jsem psala v 1. dile, pokud vse bude tak jak ma, bude dostatek bagetek s nutelou a pojede aspon nejaka zenska, tak se pridam

      0 0
    • Marry  

      nevim co mate porad s chrtama ???…dyz zadni nejedou ???

      0 0
      • Meesha  

        zrovna koukam na tu tabulku CP, tak si me pekne rozesmal :-D

        0 0
        • Marry  

          zpomalit se da vzdycky…zrychlit jen nekdy a ne na moc dlouho :-)

          0 0
          • Bulda  

            nebojte, uz je dohodnuto, ze se v sobotu a nedeli poradne ti vasi „chrti“ znici :)) a to tak, ze se v pondeli uz jen povlecou bez ohledu na umisteni v CP ci jinde :)))

            0 0
    • SNAIL  

      Minule to bylo super, tak to doufám ještě zopakujeme po prázdninách, teď ještě nesmím do terénu :(

      0 0
    • Gung-Ho  

      Paráda, tenhle termín už nemá chybu…Minule sem nezáváhal a jel, moc se mi to líbilo, tak nezaváhám ani tentokrát…už se těšim:-))

      0 0
    • bajkr  

      hm vypadá to na zajímavou akcičku tak pokud bude počasí tak jedu :-)

      0 0
      • frof  

        Tak jsme to vcera projeli.133km.Na vrchol Ripu jsme tentokrat hodili bobek.Povrch suchy.Krasa.Takze nevahejte.Posledni vstupenky k zucastení teto pohoakce pujdou na dracku.:-))

        0 0
        • goood  

          Ale v pondeli se Rip doufam pojede. To by jinak mela Medunka zkazenej vylet :-)

          0 0
    • Manas  

      Jo, jedu taky. Bajkr me premluvil :-)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Zatím to vypadá dobře, tak pojedu doufám taky. Na 100% to budu vědět v pátek tak sem ještě písnu…

      0 0
      • Peslezedirou  

        Tak to vypadá na 90% ne e. Bohužel musím, hledat nějaké bydlení, bo jsem teď bezďák…

        0 0
    • fousac  

      to by ale znamenalo vstavat brzo rano… to nehrozi…

      budu vam fandit z postele… ;-P

      FUJ CHRTI!!!!

      0 0
    • Elwing  

      taky bych se přidala, ale někde vzadu turistickym tempem.

      0 0
      • Bulda  

        tak a mame splnenou podminku Medunky, ze pojede, kdyz nebude sama zenska, uz sou tu dalsi dve, ze Frofe, nenechas Petru doma kuchtit gulas, ne? hura rip bude :))

        0 0
    • cabbage  

      když bude na čem…

      0 0
      • Elwing  

        to už je trapný :)

        0 0
        • Bulda  

          ja uz mam na cem, asi zkusim svuj novej stroj v terenu, je to kouzlo, nema prehazku ani smyk, ale radi :)) jinak rada pro vozeni kol pantakem – zahaknout sedlem za ty nosice na bagaz, riditka se samy oprou o stenu. Ale jde to jen na tech vyvysenejch plosinkach u dveri (jsou tam tri sedacky, jedna vzdy sklapeci, budto sou dve plosinky proti sobe, nebo jedna + zachod) na jednu plosinu se vejdou dve kola a vubec nekoukaj do ulicky, nehejbou se pri jizde, proste super, lepsi je dat vzdycky vetsi+mensi ram dohromady, aby se ty riditka lip vesly, takze v pondeli se tesi Daf, Baf, Haf, Naf, Frof a Frofina :))

          0 0
          • Medunka  

            Diky za radu, posledne nas pan pruvodci preskakoval ;-) Objednal jsi uz pocasi?

            0 0
        • cabbage  

          máš pravdu, je to trapný:/ Odpověď zní: NEBUDE:(

          0 0
          • jecnak  

            No muzu ti pujcit zimaka… Sice razeni uz neni po zasahu Lempla co byvalo…

            0 0
            • cabbage  

              lempl mi právě zasahuje do přesmyku – možná si toho zimáka půjčim…:o)

              0 0
    • Marry  

      Tak kdo ze to vsechno jede ??…Lidi podepiste se mi sem pod tohle…nechce se mi to cely cist…abych to mohl secist… diky

      Já …

      0 0
      • Manas  

        Ja mozna, je to stale 50/50.

        0 0
        • Manas  

          Takze jsem predal oncall v pondeli nekomu jinemu, tudiz sance rostou – 75/25 :-) Jinak bych sebou musel tahnout laptop a nikomu nestacil …

          0 0
      • bajkr  

        pokud bude počasí a jako že určitě nějaké bude :o)tak já taky

        0 0
      • Elwing  

        kua teď sem si to konečně dočetla, trassa 120 km? tak do toho nejdu

        0 0
        • Gung-Ho  

          Neboj se toho, je to fakt pěkná pohodová trasa a jede se volně…opravdu!!!

          0 0
          • cabbage  

            když už i ty tvrdíš, že se jede „volně*“, tak se začínám bát…

            *chrti budou jak utržený z řetězu…

            0 0
          • Elwing  

            ok, si mě přesvědčil :)

            0 0
        • Marry  

          je to sice dlouhy…ale zhruba v pulce se stavi na obidek…a jede se fakt pohodovy tempo…chrti staci i fotografovat a natacet video…opravdu se neni ceho bat…navit teren je opravdu lehkej…krasny rovny sotolinky… Kdyz nepojedes…tak budes litovat … ale jak chces…:-)

          0 0
      • cabbage  

        Já, tedy snad…

        0 0
      • Medunka  

        ja, pokud budu mit do ty doby v poho zadni osmicku, A Goood hlasi 100% ucast

        Rip je podminkou

        0 0
        • cabbage  

          myslis R.I.P.?;

          0 0
          • Medunka  

            myslim ten uzasny krasny kopecek praotce Cecha :-)

            0 0
            • Medunka  

              Hlasim, ze nevim, zda se zucastnim. Zadni kolo stavkuje. Ve CT po vymene duse a cca 30 km se samovolne vyfouklo ve vytahu, zvladlo odjed dnes cca 65 km a nic a pak se pred chvilkou opet samovolne jeste pred vytahem vyfouklo :-( BTW – jinak bych rekla, ze jsem prvni zenska, ktera praskla CrossRidy

              0 0
              • bajkr  

                nová duše?

                0 0
                • Medunka  

                  uz 3… i plast jsem zalepila, zkontrolovala… a dela to porad

                  0 0
                  • bajkr  

                    a je ta dira ve stejnem místě?

                    0 0
                  • Darkson  

                    jak řiká bajkr, když tu duši sundaváš, hlídej místo kde je píchlá a pak tam zkontroluj ráfek i plášť. jinak gratuluju k pěknýmu umístění;

                    0 0
                    • Medunka  

                      No jo, ja v patek sundala dusi, umyla rafek, umyla plast, zalepila ruzny hrbolky na plasti a stejne… Ale taky je moznost, ze jsem to vcera nekde jeste na trati pichla, nebo v noci jsme autem sejmuli nejakeho pichaciho broucka… Nevim… odpo na to kouknu… Spis jak duse me se* ten rafek

                      Dik. Ten zavod nebyl tezky kdyz to tak dopadlo :-)

                      0 0
                      • Darkson  

                        čím víc budeš jezdit, tím víc se ti toho na kole bude s.át:-(. teda třeba na štěchovický možná ne;

                        0 0
                        • Medunka  

                          To je pravda… ten vcerejsek…to blaticko…to dalo zabrat… jdu menit retez

                          Jo, Stechovicka… ta me desne neba… stacilo jednou a never more

                          0 0
      • Gung-Ho  

        Můžeš počítat i s mojí maličkostí na mym „velkym“ kole :-))

        0 0
      • Hurikan_Tom  

        Tuto oblast neznam, tak se pridam ke znalym.

        Jen doufam, ze veta od Gung-Ho Elwing: "Neboj se toho, je to fakt pěkná pohodová trasa a jede se volně…opravdu!!! plati i pro muzskou cast populace!!!

        Bude nejaky sraz na Masarycce na ten vlak v 7:40?

        0 0
        • Gung-Ho  

          Jansně, že platí pro všechny :-)) a je to prostě pravda!!!…neh­ledejte v tom žádnou ironii…nevim jak to mám napsat abyste mi věřili :-))

          0 0
          • Hurikan_Tom  

            Ja se ujistoval proto, ze znam svoji (ne)vykonost a 120km v chrtim tempu nedam ani nahodou. Bohuzel :o( I tak toho budu mit plny brejle.

            0 0
      • Darkson  

        já se asi taky zúčastnim. btw, nejel by někdo do Krapup na biku? Stejně se nevyspim, sluníčko svítí brzo a mačkat se ve vlaku a na nádraží se mi teda vůbec nechce

        0 0
      • M@rtin  

        Nic neslibuju ale chtěl bych se též této zajímavé akce zúčastnit – uvidím jak na tom budu po sobotním XC a nedělním 1/2MX v Kutné Hoře.

        0 0
    • Meesha  

      da se to nekde treba ve tri utnout a vyrazit vlakem domu? V kolik tak planujete navrat nekam na vlak? Dik

      0 0
    • wewerka  

      Pokud to opravdu bude turistickym tempem, tak bych se taky pridala. Jsem „po nemoci“ a rychlejsi tempo bych asi nezvladla.

      0 0
    • jocky  

      Pred chvili jsem dorazil domu, mam 140 km. Dik za super vyjizdku. Moc se mi to libilo.

      0 0
    • Daf  

      Rek bych ze to vcera bylo fajn…

      0 0
    • Darkson  

      pěkná akcička, která si opravdu zaslouží přívlastek celodenní- odjezd z domova 6:30, návrat 23:00. počasí vyšlo, bikerů a bikerek mraky, trasa taky fajn(zvlášť kokořínská část) zakončena finišem za světla do Kralup. příště jedu zas;

      0 0
    • goood  

      Tak me se to teda vcera moc libilo. Pocasi vyslo luxusne, Bulda nam ukazal spoustu zajimavosti a singliky v Kokorinsku nemaji chybu. V Usteku se nam podarilo vykoupit skoro celou cukrarnu ;-) Celkem mi to dalo asi 145 km do Tupadel. Moc diky klukum z Kralup.

      0 0
      • Bulda  

        skoda, ze sme nestihli tu „hlavni“ cukrarnu na Melniku, ale 4 dortiky a Medunky cokoladovej indianek byly mnam …a jak se mi po tom pekne jelo :)) tamtudy se asi bude stacet spousta mejch tras i kdyz primarne povedou treba na opacnou stranu :))) uz se tesim na me (vlastne vase:) fotky z ptaci (spis hradni a skklani, ze :) prespektivy

        0 0
        • Bulda  

          sakra …skalni perspektiva 2good … neni zac spis dik za hojnou ucast, 20lidi…slusnej vlacek, a jak pred nim ti turisti na ripu pekne uskakovali :))

          0 0
          • Medunka  

            Turisti na Ripu – kdyz to clovek tlacil na horu, tak jasali, povzbuzovali.. a kdyz clovek jel dolu, tak nadavali ;-(

            0 0
            • cabbage  

              jestli se nepletu, tak na Řípu sem nadával já- směrem nahoru na přesmyk a dolů na turisty;)

              0 0
    • cabbage  

      super vyjížďka, 171km od 6:25 do…vlastně ani nevim. rozhodně sem moc rád že jsem jel a těšim se na příště.

      btw: doufám, že žitňák zařadí nově objevený sjezd do „kokořínského okruhu“.

      0 0
    • jecnak  

      Juu bylo to pradni. Fakt skvely, akorat jsem byl od zacatku lehce mrtvej. No hodilo mi to 191km, coz po nedelnich 195 neni malo. Kolik jsme nastoupali ani nechci vedet. Poznal jsem fakt pekny mista v Kokorine, takze se jeste mrknu do mapy kudy presne jsme to jeli a pak pridam k nasemu lahudkovemu Kokorinskemu okruhu.

      Kazdopadne organizatorum dik za akci a pokud nekdo mate nejaky fotky, tak se mi vecer ozvete na ICQ (az do konce tydne budu jen vecer) pokud neznate IP meho ftp. Pokud jo, tak vam je k dispozici.

      BTW nemate chut nekdo nakreslit do mapy kudy presne jsme to jeli?

      0 0
    • Peslezedirou  

      Dobrá trasa, dobrý terén, dobré tempo, dobrý oběd, dobří lidé, byl to dobrý švih :o)

      Zas jsem poznal nové lidi, zajímavé terény do kterých bych se asi sám nedostal. Akorát škoda Gunghova pádu na samém konci švihu, snad je čelist ok. Příště jedu zas :o)

      0 0
    • bajkr  

      super akcička dalo mi to pohodovejch 176km ;) to vstávání ráno v 5,30 hod bylo peklo :D večer sem dal sprchu a padl do postele a byl hned tuhej příště jedu zase :) doufám že to bude brzo ;) fotky pošlu přes ftp

      0 0
      • Focus  

        Ja sem v 11 pad do postele a vstaval az v pul devaty. Snad se jednou v praci nezblaznili, kdyz sem prisel na desatou :)

        0 0
    • Marry  

      Kralupaci se flakali :-) …ja nameril asi 135km … ale jinak taky Super !!! …mame nejaky fotky…ale myslim, ze to ani nestoji za rec…Daf skoro nefotil..

      0 0
      • Marry  

        tak preci jen par fotek…co sem tam nasel … na web mam jenom maly www.marry.wz.cz/index2.html (je to v sekci foto )…kdyby je treba nekdo chtel velky…tak at mi napise…poslu mu je velky (4 MPx )

        0 0
    • wewerka  

      Fajn zazitek, hezke tempo a priste si dukladne rozmyslim nez s vami vyrazim :))) Par fotek jsem hodila k sobe na stranku. www.acoma.cz/index.php?…

      0 0
      • Daf  

        Ale zvladla si to. Takze chvalim :)

        0 0
        • Bulda  

          Pridavam se .....se uzdravi a jeste nam to natre, to sou jen takovy reci, ze si to rozmyslis, vid :))

          0 0
      • frof  

        Presne, smekam helmu dolu.Holky skvely.

        0 0
    • Hurikan_Tom  

      Akce byla SUPRCUPR, v teto oblasti jsem byl poprve a je tam moc krasne. Lidi byli vynikajici, i kdyz jsem mezi vami novacek.

      Chtel bych pred nastoupenym BF podekovat Jecnakovi, ktery mi svym prvnim servisnim zasahem v nedeli vecer umoznil vyjet a druhym servisnim zasahem dojet. D I K Y

      Musim koupit novy plast, dusi, lepeni a retez, ale stalo to za to ;o)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak trvalo mi to pěkně dlouho než sem se vyjádřil k parádnímu pondělnímu výletu na Kokořín, s kterym se nedá jen tak něco srovnat. Nebylo to způsobený moji držkou na samej závěr…brada už je sešitá a celkem v richtiku, ale tim, že sem chtěl přiložit tu fotku s profilem trasy.(ten praporek co je tam, je sraz na Kralupskym nádraží). A teď k vlastní vyjížďce. Byla parádní stejně jako minulej rok, jen účast byla hojnější což je super. Na to, že nás bylo chvíli i 20, tak ani defektů nebylo tolik. Takže Buldo a spol. moc díky za parádní akcičku a doufám, že ji letos ještě zopakujeme. Už kvůli Snailovi bysme určitě měli, hodně ho mrzelo, že ještě nemoh, ale na podzim už bude určitě jezdit jak drak a přidá se:-). Těšim se na Malevil, kde se zase všichni uvidíme a určitě nejen to:-))

      0 0
    • jecnak  

      Fotky postupne tlacim sem bajk.cz/web/gfx/­download/tom/vy­jizdka_2006_05_­08/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.