zmalovaná blondýnka vs. sportovní bikerka??

316 nepřečtených
  • ufik

    Pánové, zajímaly by mě vaše názory-ať už osobní volba, nebo čistě neosobní:)

    Inteligentní sportovně založený chlap PRO ŽIVOT raději „hrábne“ po: „blondýnce“ – tento výraz není založen na barvě vlasů, spíš jde o takový ten typ SLEČNA…vrstva make-upu, dlouhé červené nehty, úchvatné vychrtlé nohy (bez kousku svalu:), minisukně, kino, kamarádky, cosmopolitan atd. atd. nebo raději sportovní holce, co dejme tomu nevypadá jako úplná obluda, ale charakteristika je spíš – bike, hory, lyže, extrém…??

    dik za názory. připouštím že dotaz je založen tak trochu na osobní zkušenosti, zajímalo by mě prostě, jestli je pro chlapy ta první varianta fakt přijatelnější, nebo se pouze pohybuju ve špatných kruzích;-)

    0 0
    • McBlacky  

      měl dát anketu :) u mě jasná varianta 2 a vždycky byla…

      0 0
      • SavaH  

        No jo, ale Simcu na ten 2. typ si musel trochu predelat ;o) Dobra prace behem 4. mesicu!

        0 0
    • blue  

      se nediv, kdyz ukazujes jen zadek :-)

      0 0
    • Manas  

      Mels dat anketu. Moznost 2.

      0 0
    • lubos  

      Jsi necetl pribeh muze ? No preci ta, ktera ma vetsi … :)

      0 0
    • riku  

      Ač by rozum i srdce bralo 2. variantu, naskýtá se i varianta 3. (a možná i 4.-x.), a to ta, co mám doma…

      Ale nestěžuju si, fakt!

      0 0
    • prcina  

      vybirám si vzdy vychrtlou blondýnu s make-upem se stredne svalnatyma nohama s francouzkou manykurou a modryma ocima, sportovne zalozenou, nejlepe sportovkyni, jinak bych do ni nesel.tak cest kamo

      0 0
      • Manas  

        A mas i presne na mm vybrane miry ? :-)

        0 0
      • ada  

        ufik je HOLKA! z fotky je to jasne ako facka. :-)

        0 0
        • ufik  

          dik, že si toho někdo všiml:)

          0 0
          • ada  

            cauky, hadam sa niekdy v okoli Brna stretneme. :-) Inak, u nas sa hovori vrana k vrane sada, takze biker si bude chciet k sebe poridit tiez bikerku alebo aspon trochu sportovo nadanu dievcicu. Skor nemaju z coho vyberat… :-)

            0 0
            • ufik  

              pokud se občas vyskytuješ na biku v oblasti Brno-sever, tak určitě:)

              0 0
          • OCG  

            mas hezkej zadek :)

            0 0
    • Smazaný účet  

      bez cosmopolitanu ani ránu. :o)

      0 0
    • RR  

      Varianta 2 je daleko lepší . . . Ještě když se povedede taková, že má vše – přes den make-up, nalakované nehty a minisukně (ty vymakané nohy jsou pak pěkné).A k tomu i náš kolem poznamenaný syn.

      0 0
      • dada  

        pěkná chata kde to je? no a ten dres budweiser…100%!

        0 0
      • Bulda  

        šámalova chata na nové louce v Jizerkách, nemýlím-li se

        0 0
        • RR  

          Je to tak, již jsem to ale včera psal . . .

          0 0
    • prcina  

      na mm ne , ale na cm :), ta fotka to je kde?

      0 0
      • RR  

        Jizerky – Šámalova Chata – nad Bedřichovem

        0 0
    • jecnak  

      I kdyz davam prednost variante dve, tak si myslim, ze jsou dulezitejsi veci a stejne je to vsechno jen „hra osudu“.

      0 0
    • prcina  

      myslim, ze kdyz neco chces tak toho dosahnes:)

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Já nemám rád zmalovaný slečinky, nebo teda abych tady nelhal jako všichni ostatní, tak na hraní si rozhodně vyberu zmalovanou blondýnku, ale doma bych to chovat nechtěl. Ovšem variantu 2 si popsala tak nevábně (obluda), že bych se snad i s tim make-upem smířil.

      0 0
    • Pivomil  

      Samozrejme ze 2, neb krasa je pomijiva, dulezite jsou dusevni hodnoty.. :)

      0 0
    • wroum  

      nic neni jen cerny nebo bily. idealni je pekna holka co dobre vypada a neni blba, ma kladny vztah ke sportu a umi varit :-)

      0 0
    • wroum  

      nic neni jen cerny nebo bily. idealni je pekna holka co dobre vypada a neni blba, ma kladny vztah ke sportu a umi varit :-)

      0 0
      • enjoy  

        nechtel jsem se sem zapojovat,ale kdyz ty jsi presne vystihl moji pritekyni:-). ps:a vsechno je cerno-bily:-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          a co japonci a apačové? rasisto! :o)

          0 0
          • pelt  

            Od ty doby, co byl vynalezen napalm, to uz neni az takovy problem.

            0 0
        • Komi  

          Taky nemá helmu :-D

          0 0
          • enjoy  

            na biku nejezdi.nebo jenom vyjimecne,zatim. venuje se uplne jinemu sportu..

            0 0
            • goofy  

              Se mi zdala na Sport-lifu celkem mala (jestli to byla ona) na Beach Volejball

              0 0
              • enjoy  

                jj.meri cca 176cm tusim.ale v beachi to nastesti neni tak dulezity.v ses­tkovym volejbalu se ale dejou okolo vysky dost blby veci.

                0 0
                • goofy  

                  Je fakt, ze u Beache neni ta vyska az tak rozhodujici, ale hodi se… ;o)

                  0 0
                  • enjoy  

                    o tom zadna:-). ikdyz byva docela legracni sledovat ty vysoky,ktery jsou tam fakt jenom kvuli vysce:-).a vlastne je to i dost smutny,kdyz vis,kolik lepsich hracek,jenom mensich,nedostalo sanci.to teda neni pripad moji.. za rok,v zenskych uz ale bude:-/

                    0 0
            • Meesha  

              hele ty uz ses skoro jak ten Enrico nebo jak se ten exot menoval… :-D Hod sem este par fotek (tedy ne ze by me to zajimalo – chran buh!) a myslim, ze se mu vyrovnas :-)

              0 0
              • enjoy  

                jo tak presne to me taky napadlo:-D.ale drzim to snad v rozumnych mezich.a taky jsem tim skoncil. chtel jsem puvodne dat nejakou akcni fotku,ale kdyz vidim nektery zdejsi slintavy zoufalce(viz gobike a jeho Terka Hurikova:-))) tak radsi jenom v sustakovce:-)

                0 0
              • enrico  

                Meesha čo máš ***** za problém. Tak sem hoď nejakú fotku aj ty, ak ovšem nepestuješ doma nejakú obludu. Ten krokouš se teď ale pěkne nasral do ****** drát, to že mám ja alebo enjoy doma peknú holku to ta sere? Nedráždi hada bosou nohou a neťahaj supermana za plášť! A fotiek si sem budem davať kolko chcem, je to moja vec tak isto nemam blbe keci na nikoho, keď sa mi jeho prispevok nelubi napišem mu radšej maila, ja ti dam takeho exota kua :-(

                0 0
        • wroum  

          psal sem to podle ty svoji. ta tvoje neni muj salek kakaa :-)

          0 0
    • nakata  

      No a co takto kombinacia oboch? Ze bloncka bikerka? Vid foto..

      0 0
    • Smazaný účet  

      no jináč… ono to asi tak trochu jde s věkem… dokud chlap s dotyčnou jenom chodí na rande a semtam někde spolu strávěj noc, tak je to fuk… ale časem zjistí že esli má s někym zůstat dýl tak makeup ani zválená postel nestačí…

      0 0
    • martt  

      ak myslis pod tym „PRO ZIVOT“ manzelstvo, tak tie vonkajsie znaky nie su to co je uplne najdolezitejsie. Mal som ale vzdy skor kamaratky z tej druhej kategorie a aj moja manzelka do nej jednoznacne patri. Deti tiez.

      Hoci ked sme teraz zo soboty na nedelu spali na dlazke v telocvicni (MSR MTBO) a pre polnocou sa tam dogulali rozveseleni „kolegovia orientaci“, tak by som v tom momente volil menej aj menej sportovu rodinu a spanok v normalnej posteli. :-)

      Ked ich ale vidis na bedni, mas celkom radost.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Varianta druha.

      0 0
    • Phoebe  

      Druhá varianta.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Třetí varianta…

      0 0
    • dalimil  

      opravdu důležitý dotaz kvůli tomu jsi se registroval,ufiku ??? :-)

      0 0
    • Radek Broz  

      Idealni je kombinace obojiho;-) Jinak pro zivot samozrejme variantu 2, ale bikerek je kriticky nemdostatek, takze obcas nepohrdnu ani variantou 1;-)

      0 0
    • Splinter  

      Dávám 2:)

      0 0
    • Komi  

      Já si klidně vezmu obě, jestli je to zadarmo :-)

      .. jinak samozřejmě Bé je správně.

      0 0
    • goofy  

      Taky druha varianta, ale nejak nejdou sehnat…

      0 0
    • pelt  

      No tak to mas jednoduchy – kdyz chces pritulkyni, tak druha varianta, ale kdybys nahodou chtel zakladat nevestinec, tak jako zamestnankyne ber rozhodne adeptky z prvni kategorie:o).

      0 0
    • Sparky  

      Jasne varianta 2,i kdyz je dost nerealna..

      0 0
      • McBlacky  

        nesmysl, je jich dost, ale teda ne každá je bikerka to uznávám.

        Já mám jasno :)

        0 0
        • enjoy  

          tak zrovna Simona mi vzdycky prisla takova zivelna a nezvladatelna:-D

          0 0
          • McBlacky  

            koukám že máš strach :) neboj řeknu ji aby ti neubližovala…

            0 0
          • Luka  

            ta zivelnost, to je prave ten extrem… kdo neni zivelnej, ten se nikdy nepusti do blbosti… a lbosti jsou v zivote prave to nejhezci…ne?

            0 0
            • fousek  

              bych to rovnou neoznacoval jako blbost, ale je to tak, uletu je potreba, bez nich by byl zivot sed a nuda

              0 0
        • Radek Broz  

          Kde ze jich je dost?;-)

          0 0
        • Sparky  

          Je jich dost?Kde?Kombinace bikerky,holky co ma rada hory(takze tury a lezeni),lyze(snb) a extrem(nevim,co tim presne autor/ka myslel/a)proste neexistuje..Ale rad bych se nechal presvedcit o opaku ;)

          0 0
        • SELMIRA  

          máš fotku i po proměně? To by bylo pěkný srovnání. Jsem čučela, když mě po závodě oslovila nějaká blond modelka, v princeznovských šatičkách a botičkách, ať jí půjčim voňavku. :o)

          Dobře sis vybral! :o)

          0 0
    • huncut  

      Vzdycky mam radsi sportovnejsi typy (a jednu takovou mam doma, jupiii), ale co si budeme namlouvat, vzhled taky hraje roli. Kdyby se mi nelibila a jinak byla povahove i sportovne po vsech strankach fajn, asi by mi to nestacilo :-( (nemuzu si pomoct). Musi byt preci alespon pohledna, ne? :)

      Zivot s namalovanyma slecinkama je jen same utrpeni, to se preci neda dlouhodbe vydrzet (protoze tento postoj ke vzhledu je vetsinou spjat s dost negativnimi povahovymi vlastnostmi).

      0 0
    • Darkson  

      na tomhle fóru hloupej dotaz

      0 0
    • Tomcat_1  

      Bych se uz nekdy rad dozvedel, co kazdej mysli tim slovem EXTREM…pac ja proste nevim, tohle slovo nemam rad. Asi proto takovyhle otazky jednoduse neresim. Ne ze by mi to bylo jedno, ale tohle je vec co nejde zaskatulkovat.

      0 0
    • JMT  

      panove, priznejte si ze to sou kecy a ze jasne varianta a

      0 0
      • McBlacky  

        jsi ještě moc mladej…přijdeš na to sám

        0 0
        • JMT  

          spis sem prisel ze varianta b je tezkej pruser, tak se snazim s ty co mam ted udelat cistokrevnej pripad a, ale moc to nejde, drzi se… :-)

          0 0
          • JMT  

            hlavne uz nikdy ZADNOU KRUTOU BAJKERKU

            0 0
          • McBlacky  

            je ti jasný že pokud u ní bude sport=0 a ty budeš pokračovat v ježdění tak dopadneš špatně…

            0 0
            • JMT  

              jezdeni sem davno zabalil :-)

              0 0
            • prodi  

              Proč? Alespoň mi nemůže kecat do toho, kolik mám (můžu) jezdit, protože tomu nerozumí :)

              0 0
      • McBlacky  

        a nebo jinak na páteční večer var a, ale v sobotu ráno už je lepší b :)

        0 0
        • enjoy  

          chtel jsem napsat ze zalezi jestli to bereme pred sexem nebo po sexu,ale tys to taky vystihl:-)

          0 0
          • McBlacky  

            mě to baví i ráno :) ale zase v 10,00 se jezdí od mostu, takže :) :)

            0 0
        • dada  

          na to existuje stará průpovídka…správná ženská se po souloži promění na sud píva a partu kamarádů…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nedavno som pocul variaciu na tuto temu: Idealna zena je nema nymfomanka vlastniaca pivovar. :-))

            0 0
    • borda  

      samozřejmě druhá možnost

      0 0
    • kafac  

      Idealni je sportovne zalozena modelka :-) jasne ze varianta 2… (ale musi byt pekna)

      0 0
    • pegal  

      varianta 2 s designem varianty 1 ..

      0 0
    • martt  

      Muzi chcu nieco ako je ich matka. Lebo su na to zvyknuti.

      A zeny po case vyzeraju a spravaju sa zase ako ich matka.

      Takze si pri vybere najprv pozrite vlastnu matku, potom matku vyvolenej a az potom sa rozhodnite.

      0 0
      • mawerick  

        no to je trošku zneklidňující představa:D :D :D

        0 0
      • lubos  

        tak , tak.

        0 0
      • black.horse  

        jako moje matka???!! proboha, Ty mě děsíš… ale určitě jsou i výjimky…

        0 0
        • martt  

          no uvidis ake budes mat po svadbe vztahy s cudzou matkou, teda svokrou (tchyne) :-)))

          0 0
          • mawerick  

            no s tou musíš mít přece ty nejlepší;) jinak ti udělá ze života peklo;) :D

            0 0
        • Eila  

          ehm ja doufanm ze jsou vyjimky:-D treba ja:-D

          0 0
          • lubos  

            to poznas az budes starsi :)

            0 0
            • wroum  

              to pozna BlackHorse az Eila bude starsi.

              0 0
              • Eila  

                :-) ja myslim ze uz poznal:-P a od moji maminky budeme bydlet daleko, v zajmu dusevniho zdravi nas obou:-D

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ty jsi to nepochopila. A je to mozna tak lepsi :)

                  0 0
                  • Eila  

                    hehe ja to pochopila:-P to ty neumis cist spojky, ale to by nebyl rejpalista aby se neozval:-)

                    0 0
                • wroum  

                  v Blovicich nebo este dal :-P

                  btw: ta moje se mamince podoba ci dal tim vic a me to vubec nevadi :-) obe sou super :-P

                  0 0
    • ufik  

      dik všem za vyjádření zatim. musim říct, že jste všichni vpodstatě reagovali podle mého očekávání, takže to třeba není tak černé jak jsem si myslela:)

      0 0
      • mawerick  

        ale my jsme zase trošku specifická komunita a nevyjadřujeme reprezentativní vzorek populace;) :D

        0 0
      • Luka  

        neni ani tak dulezity, co hledaji chlapi… je dulezity co hledas ty. Chlapu – obzvlaste bikeru je hafo a daji zivot za holku co je zapalena do stejnyho sportu, staci si jen mezi nima vybrat… krasna nebo obycejna. Dulezity je charakter. Muzes bejt blba jak stoudev a krasna sebevic, ale at mi nikdo netvrdi, ze chlap bude hledat za partnerku holku, se kterou si nema co rict…

        A navic bikeri jsou bezva kluci a maji (vetsinou) moc pekny postavicky… ;)))

        0 0
        • Manas  

          Treba Black.horse nebo Fousac.

          Prominte kluci .. koupim vam odskodnujici pivko :-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Zpociatku ano. :-)))

          0 0
        • pegal  

          .. kdyz bude nejaka 90–60–90, tak proc ne? ..

          .. (90 let, 60 horecky, 90 milionu na ucte) .. to je muj ideal .. :)

          0 0
      • lubos  

        Aha, ty ses holka ?

        0 0
    • ufik  

      k tomu „extrému“…při­pouštím, že pro každého to znamená asi trochu něco jiného. Někomu třeba nepřijde příliš rozumné se v zimě vydat lavinovým svahem přímo vzhůru/dolů…sta­novat na vrcholu v chumelenici apod., ale přesto to láká:) důležité je najít rozumnou mez asi.

      0 0
      • Luka  

        ten tvuj extrem by mel byt spis odvaha delat nevsedni, blaznivy veci. Proste se hecnout a jit do toho, zkouset novy veci… a prave z toho mam nejvic urazu… ale hlavne ze me to bavi a ze me to neodradilo od delani pitomosti ne?

        0 0
      • martt  

        stanovat v lavinovom zlabe si toho roku zopar Cechov u nas vyskusalo. Jeden to aj prezil.

        0 0
        • dzabo  

          :-)))

          0 0
        • senožrout  

          Nechte toho, jeden byl můj kámoš… A chybí!!! A nebyl to žádnej hlupák, taky nemám odpověď..

          0 0
          • martt  

            Nechte toho, jeden byl můj kámoš… A chybí!!! A nebyl to žádnej hlupák, taky nemám odpověď..

            ved to nespochybnujem

            Reagoval som na toto:

            Někomu třeba nepřijde příliš rozumné se v zimě vydat lavinovým svahem přímo vzhůru/dolů…sta­novat na vrcholu v chumelenici apod., ale přesto to láká:)

            vies, ja som ako dieta tiez nebol ziaden hlupak a mapriek tomu som z lenivosti traverzoval lavinovy svah a odtrhol lavinu. Nejakym stastnym zazrakom som sa z nej dostal von a preto tu teraz mozem vypisovat nezmysly. Odvtedy si davam ovela vacsi pozor.

            0 0
            • lubos  

              pekne :)

              0 0
            • senožrout  

              No já jsem z blbosti a nepozornosti kdysi (tak 13 let) taky zažil let ze skály do doliny a taky ho s megaštěstím rozdejchal a dokonce bez následků. Od tý doby jsem taky pokornej a opatrnej a snažím se předvídat atd, atd… Přesto nemám potřebu, pohnutky vypisovat nesmysly… Hory dávají, hory berou. Pro nás kteří zůstáváme, nechť je to poučení a těm kteří nezůstali patří vzpomínka na hezké chvilky s nimi. Pro nesmysly nevidím místo…

              0 0
            • Palo TT  

              A kdeze sa to stalo?

              0 0
              • martt  

                Velka Fatra, medzi Vtacnikom (to je take sedlo kusok od Malina) a Siprunskym sedlom sa da ist bud podla tycoveho znacenia alebo traverzovat takou nakladakovou cestou. Na traverze bola krasna stopa na bezky, popri tyciach len hlboky sneh. Bolo mi jasne, ze je lavinova stvorka ale nechcelo sa mi preslapavat, tak som to riskol. Ked som bol v strede zlabu sa to nado mnou urvalo. Bezal som o zivot a s velkym stastim som sa z toho zlabu dostal – bola to taka pomala mokra zakladova lavina z asi meter vysokeho snehu az po travu. Bez problemov lamala dospele stromy.

                To boli este casy bez mobilnych telefonov, navyse som bol uplne sam a rodicom som nahlasil, ze idem cely hreben tak na tri dni. Ak by ma to zasypalo, tak ma najdu, ak vobec, az v lete. Pripadne len moje kosti, lebo dole je uzaver Trlenskej a Velkej Matejkovej doliny s najvacsou koncetraciou medvedou v Europe.

                A zase az take dieta som nebol, bol som tusim v druhom rocniku na vyske.

                0 0
      • ddd - andy  

        Hele ja bych zrovna nechtel holku co by se mnou skakala 5m dropy na kole, jezdila na lyzich zabradli, nebo jezdila lavinezni svahy – Normalne bych se o ni bal!

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No to jo, ale kdyz se to povede, tak mas vetsi radost nez kdyz to das sam ;)

          0 0
          • ddd - andy  

            A vis ze ne? Tezko se to vysvetluje, ale biky a lyze jsou pro me takova osobni zalezitost. Jsem rad, kdyz ji o tom muzu vecer povidat a ji to zajima a jasne ze nekdy jdem na lyze nebo kolo spolu, ale jen tak, projet se – zadnej extrem. Musela aby spojovat treba Anne Caro a Sarah Burke a stejne bych se o ni bal.. :-)

            0 0
        • KacaK  

          A myslíš, že ona se nebojí o Tebe:-)

          0 0
          • ddd - andy  

            ..a ja ji vzdycky uklidnuju: Neboj, budu jezdit pomalu a litat nizko.. ale vsecko je relativni.. :-)

            0 0
            • Duty  

              No vidíš, kdyby měla ráda extrémy lítali by jste spolu, a pak si léčili bolístky.:-))

              0 0
            • Bobo  

              Mně babička vždycky říkávala: „Hlavně lítej pomalu a nízko“. „Ano babi, 100m nad zemí na hranici pádovky, neznám nic bezpečnějšího…“

              0 0
      • Tomcat_1  

        To jsem chtel vedet. Ja uz jsem si par veci vyzkousel, ale zadna mi neprisla jako extrem – to slovo mam asi zafixnuty jako nalepku z bundy – nebo tak neco. Jak uz jsem tady od par lidi celkem rozumne cet, chce to si obcas vyrazit z kopytka a ve zdravi to prezit. Vzdycky si vzpomenu na jeden Murphyho zakon – Nehoda pri extremnim sportu z vas muze udelat slintajiciho idiota. Coz neni ani tak zle pro vas, jako spis pro vase blizke. Takze se o takovych slov jako extrem drzim dal. Extrem pro me je, kdyz se neco hodne, ale HODNE nepovede.

        0 0
    • sis  

      to nejlepi z obou:-)

      0 0
    • JRKO  

      Dámy a pánové, cyklisti, každý nakonec DOSPĚLÝ pozná, zda je pro něj důležitá „Jednička“ nebo „Dvojka“. Jen jsem přesvědčen o tom, že to pozná relativně brzy (ne za 10 a více let!) U mne každopádně platí, že sportovně založená i cyklistka (nebo jinak sportem žijící ženská) je vždy LEPŠÍ než zmalovaná přiblblá namyšlená sexbomba fuchtle! Ona ta krása té sexbomby časem pomine nebo zevšední chcete-li. Kdežto ženská z kategorie „Dvojka“ se udrží svěží mnohem déle a nemusí za to utrácet majlant – IKDYŽ ? (na mysli mám chemii, která prodlužuje časový interval krásy) Ale i přesto bych rád řekl, že ani ten sport není všechno. Život není jen o cyklistice a lyžování a tak podobně. Je to fajn relax, ale podstatné jsou priority. Každopádně já jsem pro „Dvojku“, která ví…:-) A mimochodem mám jí doma! :-)))

      0 0
      • ufik  

        máš recht. není to jenom o tom sportu/nesportu. nejen kolem je člověk živ…ačkoli pro mě je to ten nejlepší relax, který mě dostává do fyzické i psychické pohody a je to rozhodně nedílná součást mého života, jsou tu i jiné priority a nároky…a vzhledem k tomu, že nejsou nemalé, asi zůstanu stále samojed(ka):)

        0 0
        • JRKO  

          Každýmu pomáhá něco jiného. Sport celkově je nej relax! A nemalé nároky má každej normální člověk (ať už ženská nebo chlap) vždy nemalé (teda myslím si to) Jen si musí určit ty priority. Kolo mě taky začlo na starý kolena bavit a tak relaxuju… A neboj „samojedkou“ nezůstaneš, on ten pravej se najde (teda v každý slušný pohádce to takhle končí) ;-))

          0 0
          • pepek  

            Hlasuji pro možnost „C“, u var. A ani B nedostanu po návratu z bikování hned dobrou polívku a oběd a pivo na stůl.(Od milé, nezpocené a neunavené manželky, (milenky))

            0 0
      • JSt  

        Život není jen o cyklistice a lyžování a tak podobně. proc tady potom su? ty mi beres smysl zivota, du skocit :))

        0 0
    • Toams  

      … pocuvaj … nie ze by mi do toho nieco bolo, ale podla coho mas nick?:-))) … inac co sa tyka „ankety“ tak domam mam nieco medzi 1 a 2 … je moc pekna a trochu sportuje, proste ideal … foto nedam, slintosi:-P

      0 0
    • MartinXC  

      Napřed je potřeba poznat, pak vybrat – nikdy ne naopak ;-)

      0 0
    • KacaK  

      Bohužel (možná bohudík) to tak je. Ikdyž místní bike-foristé(většina) tvrdí, že přijatelnější je varianta č.2, dávají přednost variantě č.1 (statečně to maskují). Hodný chlap co Tě bude mít ráda takovou jaká jsi, se určitě najde. :-))

      0 0
      • Medunka  

        Presne, nevim proc, ale chlap chce zenskou, kterou mu budou kamaradi zavidet, to znamena super postava, uzasny xsichtik ale kdyz se zamilujou, tak nejaky ten spicek, vadu prehlidnou ;-)

        0 0
        • KacaK  

          Pro chlapa je ženská jakási trofej, ukazuje svým soukmenovcům, podívej se, co jsem ulovil (a ty ne).:-)) Nejraději by ženskou mutanta (krásná, úžasná, sportovně nadaná, skvěle se starající o rodinu, atd. atd. …). Ale je fakt, že když Tě opravdu miluje vady na kráse neřeší.

          0 0
        • dodydody  

          I blondynky jezdej na kole : )

          0 0
          • enjoy  

            to je vzdycky tam super kdyz se snazej udelat z prosu..ny dvacitky nevinnou trinactku:-))

            0 0
          • Smazaný účet  

            Tak tu by som si nevybral ani bike ani bikerku. Neviem preco mi to pripomenulo ten vtip o tom aky je rozdiel medzi manzelom a Trabantom. Ziadny. Posluzi ale nenadchne.

            0 0
      • Luka  

        Ja s tim nesouhlasim, jak znam muzsky… myslim, ze pravdou je jedno uslovi: „Kazdy by chtel krasnou blondatou sexbombu, ale berou si ty obycejne brunetky.“

        0 0
        • Medunka  

          Jo, s ni o nich, pokukujou po nich, nejradsi by je o* kam jen by to slo a doma delaji jako by nic

          0 0
          • Peslezedirou  

            :o) o* co to je? :o))

            0 0
          • KacaK  

            Jo možná to tak je, jde jen o to jestli to doma ustojí se ctí.

            0 0
          • rock  

            Vida, z místních slečen / paní se vyklubaly znalkyně mužských duší, to se člověk o sobě dozví věcí :-) …

            0 0
            • Luka  

              nerikam ze to sedi na vsechny… jen ze vetsinou to plati…jak bych pak vysvetlila to ze JA mam muzskyho? :))) sama se radim do kategorie D… komu priroda nenadelila bozske telo, krasny xicht ani uzasny brilantni intelekt, tomu musela dat mlsnej jakyk a dost blaznivych napadu a ukecanou hubu… A navic nejsem ani bruneta ani blondyna…

              0 0
              • gargamel  

                zrzka???

                0 0
                • Luka  

                  nikoliv… mysi zeleň … takze od 15ti si vlasy barvim…zrzka uz jsem taky byla :) ted jsem bud cernovlasa nebo bruneta… podle chuti :)

                  0 0
                  • goofy  

                    Jak vypada mysi zelen? To by mne fakt zajimalo…

                    0 0
                    • enjoy  

                      takova pochcana slama..:-)

                      0 0
                      • gargamel  

                        :-D

                        0 0
                      • Luka  

                        pozor pozor! zadna pochcana slama! To by byl odstin blondaty a to neee, tak to prrrrr!…kdyz uz tak „vyblita bruneta“ A nebo jak se rika mezi kralikari „divoka zajeci“ barva :)

                        0 0
                        • rock  

                          … myší zeleň, divoká zaječí … nejsi nějaká zatížená na hlodavce :-) ?

                          0 0
                          • Luka  

                            jasne ze jo… hlodavci jsou kamaraaaadiiiiii… a psa mi doma nedovolili :)

                            0 0
              • SELMIRA  

                hrozně pěkně kreslíš, umíš péct výýýborný šátečky, oservisovat marzocchu…tak co bys holka ještě chtěla? :o)

                0 0
          • Smazaný účet  

            Bys snad chtěla, abysme o nich snili a koukali po nich i doma? ;o)

            0 0
    • kurýr na bajku  

      Tak už sme to tu probrali po všech stránkách, teď už chci slyšet jen ten UFIKův příběh.

      0 0
      • PIWNIK PONURY  

        jeji pribeh je tak temnej, ze je ze vsech nejtemnejsi… :-)

        0 0
        • JSt  

          krutej… ;)

          0 0
          • Darkson  

            a tak ho nosí Ufík v sobě a zemře s ním ve svým hrobě

            0 0
            • blue  

              nechtel bych umirat az teprve v hrobe… vy metalisti ste pekne zvraceny :))))

              0 0
              • JSt  

                to neni metal a zvracene uz vubec ne… zvracenejsi by byla treba valka s nebem od TöRRu apod. >:o)

                0 0
              • Darkson  

                ty snad neznáš highwaykinga Láďu? :-)

                0 0
              • Toams  

                A tak končí tahle píseň o Ufikovi s bicyklem, jeho příběh my neznáme, a tak o něm nezpíváme!

                0 0
                • Toams  

                  … neviem, jak sa sklonuje Ufik v zenskom rode:-)))

                  0 0
                  • rock  

                    :-) … asi bych to jméno neskloňoval, ale jestli by to bylo správně, netuším … každopádně by tam mělo být její příběh …

                    0 0
                  • lubos  

                    nesklonuje :)

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    ufik jako píseň nebo ufik jako kost? hmm toť dilema. podle té fotky se nedá poznat, esli je to kost. ;o) ale každopádně asi „o ufici“ jako o písni nebo i jako o kosti.

                    0 0
                    • Toams  

                      takže záver je asi takýto:

                      A tak končí tahle píseň o Ufici s bicyklem, její příběh my neznáme, a tak o ní nezpíváme!

                      … vyzerá to uplne strašne:-)

                      0 0
                      • lubos  

                        and so .. is ending Ufik-bike song now, her story nobody know, so .. is singing gone.

                        0 0
                        • Luka  

                          nobody knowS :)

                          0 0
                          • lubos  

                            ssssssssssssssss … rika ti neco ten zvuk :P

                            0 0
                            • Luka  

                              to je proste misni reflex… sssssssssssssssss

                              0 0
                              • lubos  

                                „misni reflex“ nejak jsem neporozumel .. moznosti je vice :(

                                0 0
                                • Luka  

                                  jako kdyz das ruku na horky a ona ucukne… míšní reflex…tak tak v nas ve skole vycepovali to S na konci :)

                                  0 0
                                  • lubos  

                                    aha, tak jsem to tipoval spravne :) .. ale to sssssss jsem myslel tak nejak .. no, kdyz treba prejedes jezka :)

                                    0 0
                                    • Luka  

                                      :))) tak se omlouvam za sve dlouhe vedeni a spatne vyjadrovani :)))

                                      pres jezky nejezdim, protoze kdyby me pak nekdo prasknul, sla bych na 3roky natvrdo… ;)

                                      0 0
                • kurýr na bajku  

                  Teda, teď jen doufám, že UFIK není z Kunratic a že nechodila po vsi s Petrem Průšou :-P

                  0 0
    • ufik  

      …co máte všichni proti mému jménu?? ;-) Ufik bych osobně skloňovala podle PÁNA:)

      0 0
      • Toams  

        Proti nicku nemame nic:-) .. aj ked teda moze asociovat vselijake ukony (napr. chirurgicke) a predpona „U“ je asi fakt lepsia ako „PRE“:-D

        0 0
    • ufik  

      aha, to mě nenapadlo:) Přezdívka má každopádně základ v naprosto normálním jméně v kalendáři:-))) Jinak můj „příběh“ je jednoduchy. Jsem řekněme dost sportovní typ s tím, že všecky sporty – ať už bike, plavčo, lyže, běžky, squash atd. na úrovní hobíka. Prostě to všecko dělám aktivně, bo mě to baví:) Nemyslím si, že vypadám jako úplná příšera, nicméně chlapy svou aktivitou nějak „odrazuju“ :-)) Anebo některé neodrazuju, ale ti mají zas v hlavě (teď se asi dotknu některých z vás, tak se omlouvám:) jenom to kolo a sport a ti zas neberou mě až tak. No, a když se podívám na své okolí, tak ve většině případů inteligentní sportovně založený chlap skončil s nesportovní holkou. Dobře, ne vždy s takovou šílenou „blondýnkou“ jak jsem popsala na začátku mého dotazu, ale prostě s babou, co ji AKTIVNÍ sport (t.z. na kole ujet víc jak 15km za kamarádkou do sousední vesnice, na carvech svištět rychleji jak 20km/h, na běžkách ujet víc než 5km a padnout vyčerpáním, na horách ujít víc než na procházce v parku…) nic neříká. Proto jsem založila takový dotaz. Na zjištění jaká je realita u vás, co se považujete za bajkery (tedy aktivní vzorek populace:) Ale jinak mě to zas tak netrápí, ono být samojed má nesporná pozitiva:)

      0 0
      • Smazaný účet  

        úplně normální jméno v kalendáři… no to by mě zajímalo. to bude něco jako kamarádka, co se jmenuje Candida. :o)

        0 0
        • prodi  

          Fakt Candida? Chudák holka…:) Candida je pěkný svinstvo, můžeš to mít někde v těle (ženy třeba v pochvě) a pak na to bereš antibiotika:)))

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ono to v latině znamená něco pěkného… už nevim co. Jinak se jí řiká Ida.

            0 0
            • rock  

              „Bělostná“, jestli mne paměť neklame … a bílá je synonymem čistoty…

              0 0
      • Pá-dlista1  

        ale ti mají zas v hlavě jenom to kolo a sport a ti zas neberou mě až tak. Takze tahle anketa tady byla taky zbytecna. :)

        0 0
      • Lance  

        ne ze by ta fotka v profilu vypadala blbe, ale nechces tam dat svou fotku i ze predu? Podivej na ostatni jak maj krasne vyplneny profil napr. Lister a to neni jen tak nekdo:)))))

        0 0
      • kurýr na bajku  

        No tak teď si u mne získala mnohem víc sympatií než prvním příspěvkem, ale přesto je třeba sportovně si přiznat, že není dost dobře možný abyste byli oba neustále na trati, nebo v práci. Přijde dítě a je po srandě. Chlap pak logicky hledá někoho kdo se postará spíš o domácnost. Další věc je že ostatní sporty neuznávám (krom skibobu) a tak by mě stejnak nebavily běžky atd.

        0 0
      • kurýr na bajku  

        BTW: to jak tě dokáže okouzlit zmalovaná blondýnka, jaxi není příliš srovnatelný s tim jak tě okouzlej vítězky marathonů. Ať si každej z místních typů vzpomene, kdo mu zamotal hlavu.

        0 0
    • Martin  

      tož ideální je, pokud dobře vypadá, není namyšlená, namalovaná nevadí (pokud to umí a nepřehání to), dlouhý nehty mi taky nevadí (právě naopak), ale neměla by být ani moc tlustá, ani moc vychrtlá. a musí mít ráda kolo a pohyb, že… jo a nesmí číst kosmopolitan :-)

      0 0
      • dada  

        tak sem si vzpomnel jak ne sice v cosmo ale v nějakým top magazínu pro dívky (přines to kámoš protože to fakt stálo za to) četl 2stránku věnované podrobné technice kouření…vzhledem k cílové skupině čtenářek fakt hustá záležitost a článek končil slovy: nebojte se děvčata, když budete pilně trénovat z každé se může stát dobrá kuřačka…takže si myslím že takto vedené časopisy pro ženy mají svoje opodstatnění :)

        0 0
        • Martin  

          mmnt, to jako kouření cigaret? no to jsou vážně časopisy pro od zmrdů pro zmrdy… hlástat jak je to IN :-(

          0 0
          • dada  

            těsně vedle…bylo tam taky že si to můžou trénovat na banánu nebu na nanuku-nejlepší je prej twister od Algidy…)))

            0 0
            • Martin  

              aha. no to je taky hnus :-), ale ne tak velkej :-)

              0 0
            • rb  

              Ale to zas jo.Kde jinde by se to holky měly naučit,než ve svem oblibenem časáku :o)

              0 0
              • dada  

                no možná sem to popletl---že by tam bylo Calyppo? :)

                0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 2
    • Breakpain  

      .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.