• riku

    Jen tak pro zajímavost (dneska jsem jel s plným nosem). Jakým způsobem řešíte smrkání při jízdě?

    0 0
    • pos3k  

      vytahnu kapesnik a vysmrkam se :-) nekdy pouziju kapky do nosu…

      0 0
      • riku  

        No jo, tak by to mělo být správně, ale – kapesník není – určitě se to někomu nestalo?

        0 0
      • Lišák  

        Tuto techniku používám taky (bez kapek) a jsem spokojen. Smrkám v méně náročném terénu, abych nemusel zastavovat.

        0 0
    • goofy  

      A ja myslel, ze okurkova sezona je uz za nama…

      2 0
    • Bully  

      No asi jako každej, odfrknu si. Jenom moje žena pořád podezřele často zastavuje a vytahuje na smrkání kapesníky, i když jsem ji učil, jak se to má dělat :).

      0 0
    • quassar  

      Samozrejme pozednicku, neni to moc esteticky ale vetsinou nejrychlejsi a nejucinnejsi. Na kolo kapesnik nevozim.

      1 0
    • Meesha  

      no snazim se vetsinou po vetru a pripadne mimo balik nebo tak, abych neohrozil toho za mnou :-)

      Jinak tak nejak docela myslim normalne:

      1. natocim hlavu na tu stranu, kterou dirkou chci smrkat
      2. druhou nez smrkaci dirku ucpu prstem druhe ruky nez na kterou stranu se hodlam ukon provest
      3. fouknu
      4. nezdari-li se, fouknu vicekrat
      5. vse vratim do puvodni podoby nez bylo pred bodem 1)

      tak asi tak… :-)

      1 0
      • Bully  

        ad 1) hlavu natacim na opacnou stranu, nez je ucpana dirka. A trochu vytocit bradu. Nehrozi pak to, ze to frknes na sebe. :) ad 2) nesmrkaci dirku potom logicky ucpavam stejnou rukou, na kterou stranu smrkam.

        2 0
      • Twisp  

        Ja si ucpanim nosu predstavuju, ze zastrcis svuj ukazovak po druhej kloub do frnaku, ja jen stlacim dirku ;)

        0 0
    • riku  

      Tak to jsem jediný prasátko, který používá dlouhé rukavice i na tohle?

      0 0
      • goofy  

        Uaaa… A to jsem si rikal, jake nejsem prase, kdyz sem dneska nakopaval odraz v novych rukavicich, a zasral si je. hned sly z rukou pryc… :o)

        0 0
    • Twisp  

      frknu to vetsinou na cistej dres :D

      1 0
    • cabbage  

      easy:
      1) vyberu vhodné místo
      2) zastavim na něm tak abych nikoho neohrozil(predevším sebe)
      3) našmátrám v kapse volných kraťasů kapesník
      4) jako bez biku…
      5) uklidim kapesník a v klidu odjíždím
      6) hledám další vhodné místo…:)

      0 0
    • fousac  

      levou rukou pod pravou nohohou.. to je jak od ciziho..

      1 0
    • orca  

      Chlap kterej kvůli smrkání zastaví a ještě začne hledat v batůžku smrkáček – snad ani není biker … toliko k dotazu.

      Dámy jsem opomenul záměrně z této selekce neboť u nich přeci jenom je silnější tendence zachovávat bontón slušného chování i na kole.

      2 0
      • JSt  

        pravoverna bajkerka taky frka kolem sebe, dyt to ani jinak nejde :)

        0 0
    • grizzlik  

      zjistil sem ze se smrkani da omezit, tjest vzduch nabiram nosem a de ven tlamou a dost mi to pomaha

      0 0
      • riku  

        Pak to jde ještě správnou technikou převést na … a prostě odplivnout. :) Ale to mi moc nejde.

        0 0
    • BOREK  

      s plnym nosem nejezdi:)…ja jel 2× s plnym nosem a 3 tydny sem ted sedel doma, bo sem si tim zpusobyl zanet horni celisti – dutiny mi prorazili, hnis nebyl. Kdyz to nejde nosem, tak pod nohavici mam balicek s kapesniky a smrkam:), jinak sprej

      0 0
    • pos3k  

      .

      0 0
    • roman 3D  

      já to umím při jízdě a bez kapesníku,, hodně lidí se divím jak to dělám, když vysvětlím, že je třeba se trošku vyklonit a zacpat si vnitřní nisní dírku a narovnar hlavu po směru jízdy, potom pěkně nosem vyfouknout, tak to stejně nedají.

      Jedem můj kámoš zkoušel na silničce se za jízdy vymočit, povedlo se mu to ale byl celej mokrej:-)

      2 1
      • HadVoe  

        take by me zajimal presny technologicky postup moceni za jizdy. optimalne se schematem 

        0 1
        • roman 3D  

          třeba už to má někdo zmáklý a provozuje to aby mu nespadly tepy:-)

          0 1
        • mikš  

          močení je v pohodě,to stolice je horší.k tomu je vhodný sedlo s velkou dírou,a sračka je cyklistická vysoká škola.doporučuje se opustit balík,nebo využít při pokusu o únik :-)

          1 1
        • Smazaný účet  

          a mě by zajímalo proč se tady vytahuje archeologie?

          0 0
      • DiXX  

        Jestli se to po 16 letech ještě nenaučil, tak mu tvoje rada nepomůže.

        0 0
      • Tencovozikmin  

        Bys mohl dělat instruktora a živit se tím,když je o to takový zájem.

        Tvl kde to žiješ,vysmrknout se na kole snad zvládne každý dement.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 1
    • Fofrník  

      Ruskej kapesník – během jízdy, prstem stlačím jednu dírku a druhou silně fouknu. Lehce přes rameno. Kapesníky nevozím, nepotřebuju.

      1 0
      • Fofrník  

        Mimochodem, začala tak smrkat i moje žena. Při běhu i na kole.

        1 0
    • RapMan  

      A taktika natáhnout dovnitř a pak vyflusnout, nikdo? :) Ruce pak nejsou potřeba…

      2 0
      • dědek mohy  

        Asi mám divný nos, ale tohle u mě většinou nefunguje. nejsem schopen vytáhnout celý obsah nosu do pusy =) Lehké frknutí z každé dírky je jistota. Neříkám, že někdy nedojde k ušpinění, ale v té směsí mrtvých much, chlupů a krve z přejeté zvěře, se to ztratí :D

        1 0
      • esmo  

        Já zásadně polykám…

        0 0
      • Athy  

        Taky jsem se divil, ze to nikdo nedela :D U me normalka :D

        0 0
      • gerrard  

        To je dobre tak na chrchel. Na sopel je to kratke. :)

        0 0
      • leenej  

        Už jsem se bál že nejsem normální:),dělám to taky tak.

        0 0
    • Pepe72  

      Kouknu za sebe a po zednicku. Robka s dcerou kapesníček.

      0 0
    • Smazaný účet  

      .

      5 0
      • HonzaRez  

        Mistře, ženiální jako vždy…

        4 0
        • hatchet  

          Mít ještě na řetězu namotán toaletní papír, netřeba mu zastavovat ani ve chvílích nejtěžších…:-)

          1 0
          • jIrI___  

            Hajzlpapír tuším visí pod sedátkem, bylo to někde na fotce :)

            3 0
    • Nachtlauf  

      Chytnu frňák v místě, kde jde stisknout jako bych si ho chtěl držet pod vodou, vytočím hlavu tak, abych se neohodil a smrknu.

      Co nejde předem z nosu, vytáhnu zadem a vyplivnu.

      0 0
      • Tencovozikmin  

        Šikovný :-)

        0 0
      • mikš  

        nechápu jak to co vytáhneš ze zadku vyplivneš,zřejmě nějaká vyšší dovednost.

        2 0
        • hatchet  

          Jo přesně to mě napadlo.

          Mimochodem, má smysl založit vlákno „Prdite na kole?“ Nebo už tu je?

          1 0
        • Nachtlauf  

          Hehe. Říká se tomu zadní rýma, většinu prostoru vpředu samotného nosu máš sice vyčištěnou, ale vzadu v dutinách ti zůstane ucpáno. To jde vytáhnout spíš potažením soplu dovnitř nasátím a pak vyplivnutím.

          Styl jako ve vtipu „proč máš tak zelený vlasy, dědo?“

          Umět to fakt z pr.de.le, tak bych si blahopřál, nemusel bych s přetlakem sprintovat domů nebo stahovat gatě v lese. :D

          0 1
    • Smazaný účet  

      Po dvojnasobny operaci triselny kyly holt zastavit, sesednout, po polodrepu s naklonem do sikovny pozice, jednou dlani si radsi podrzet trisla.

      A ten kapesnik je asi pri tonhle nejvetsi zlo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.