• bridgitka

    Ahoj, hledam nejakou partu lidi, co jezdi o vikendu na MTB nekam do prirody. Rada bych se do nejake party pridala a nebo zda by nasel i jednotlivci co by se mnou jeli. Predem dik za nejake info (bridgitka@email.cz)

    0 0
    • orca  

      Pokud si drobátko vyplníš profil + foto biku tak se třeba někdo najde :-)) a jinak 29.4. se jede škodabike tak přijeď :-)

      0 0
      • Caryfuk  

        Moje přítelkyně jí zvala ale asi se jí nechtělo.:) Kdo vi, jak to s ni je.:)))

        0 0
        • Sparky  

          Treba zapomnela,ze sem vubec neco psala.Prece jenom uz neni z nejmladsich:)

          0 0
    • JancA  

      a nechcete si někdo projet ve středu část Škodabiku? Od startu až na Radyň závodním tempem (intenzitky jako příprava na závod:), pak už jen volně?

      0 0
      • zac  

        mozna pojedu taky Plzen… :(

        0 0
        • JancA  

          a hele?startovný skoro zadarmo, pěkná trasa a kousek od Prahy. 60 nebo 30KM?Abych věděla, kam se mám přihlásit:)))

          0 0
          • zac  

            to prave nevim, do Zruce nejsem schopnej se dopravit resp. zpatky mi nejede nic co bych potreboval… :( Rikam si ze bych mel jet kratkou ale laka me ta delsi.. :) a nejvic super by bylo dat dohromady tym od nas ze skoly ale lidi co bajkujou uz odmaturovali… :(

            0 0
            • JancA  

              tak se zeptej tady, jestli někdo nejede a nemá volný místo v autě?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.