• Vojtas

    Čaute, nevim jestli se mi to zdá nebo opravdu v našem kraji jezdí na kole tolik lidí, nemyslim ty co jezděj jenom pro rohliky. Ale stále častěji vídám lidi který vypadaj že to s kolem myslej vážně, nebo i těch stop od kol na místech kam asi nikdo s nakůpem nepojede. Tak by mě zajímalo kolik lidí z okolí navštěvuje B-F, tak sem kdyžtak něco písněte ať se ví ;).

    Anketa: Jak často navštěvuješ b-f ? (pokus jsi z okolí ).

    19x
    76%
    0 0
    • Vojtas  

      jejej, chybka v ankete, stydim se, ale kazdej asi pochopil ;)

      0 0
    • CZiko  

      pořád a pořád:-)

      0 0
    • Vojtas  

      sem zapoměl zdůraznit že myslim např Ústí nad Orlicí , Českou Třebovou a okolí. Tak to snad pochopěj i v zemepise méně vzdělaní jedinci :)

      0 0
    • wotkka  

      A co to je UO a ČT? Teda mě stačí UO, ČT vim, to je česká televize

      0 0
    • borda  

      do ankety jsem dal denně, ale myslel jsem skoro denně, nějaký výpadky jsou. parkrát týdně by bylo ponižující :-)

      0 0
    • Vojtas  

      No tak jako nic moc no, sem myslel ze sem odsud chodi vic lidi :(

      0 0
      • Bobo  

        Ostatní míň vykecávají na netu a víc jezdí :-). Nedáme někdy něco potmě? Baterku jsem nabil, potřebuju to zas trošku vyzkoušet.

        0 0
        • Vojtas  

          no dneska by to slo, kdyz to dam tedka nabit.

          0 0
        • Vojtas  

          no akorat nevim jak ti budu stacit :)mozna kdybych prehodil plaste, a doufam ze ti nebude vadit lupani stredu :)

          0 0
          • Bobo  

            :-). Jak mi budeš stačit? Já myslím, že v pohodě, včera jsem si to docela dával a dneska mě bolí celej člověk. Tak o půl devátý? Dáme něco kratšího?

            0 0
            • Vojtas  

              no de o to co povazujes za kratší :)

              0 0
              • Bobo  

                Ee, no já nevím, někde něco kousek :-). Teď zrovna se jdu taky povozit když je takový počasí, taxe určitě zas trochu přizničím, takže žádný obavy, večer budu napůl mrtvej.

                0 0
                • Vojtas  

                  no tak to treba pujde :)ja du nejak poladit kolo, tak ze teda o pul devaty sem tam.

                  0 0
        • Vojtas  

          No byla to supr projížďka, fakt se mi to líbilo, i když sem tě asi docela brzdil no :). Musíme zas někdy zopaknout, akorat budu muset do budoucna nějak spacifikovat rodičovstvo, oni totiž nebyli doma ;), ale to se nějak podda. A nějak sme zapoměli porovnat výkon těch světel, ale myslim že to je tak nastejno, akorat ja mam tu 50-ku vic do žluta než 20, asi protože to je jinej výrobce. Ale ten pohled na nás musel bejt fakt hodně zajímavej, bych to chtěl vidět. Ale budu muset asi vic trenovat abych te tolik omezoval v rychlosti :). Čau a dik

          0 0
          • Bobo  

            Rychlost byla tak akorát, s tím si vůbec hlavu nelámu. Spíš nemůžu přijít na to, jak upevnit tu blikačku, aby se to na kejmlu nebimbalo. Jo, něco určitě ještě dáme, bylo to dost dobrý. Ty hlášky náhodných kolemjdoucích komentujících 2×50W stály za to :-).

            0 0
            • Vojtas  

              Tomu se jen tak neco nevyrovna no :) Upresnil bych to ale na oslněný náhodný kolemjdoucí, ale musí se to dělit na oslněný tím že v noci potkaj na kole někoho kdo si ze tmy nic nedela a pak na ty ktery meli blby keci a byly oslneni jinak ;).

              0 0
              • Vojtas  

                Ne že bych teda někomu úmyslně svítil do obličeje, to vono tak nějak samo :)

                0 0
    • Vojtas  

      Furt nic ? dyť sem dneska potkal takovejch lidí, to přece neni možný, v tom je nějaká zrada :).

      0 0
    • Liboreau  

      zdarec, neboj par lidi se najde kteri jsou odtud z nejkrasnejsiho mista republiky UO a ČT :-))) taky se nachazim v tomto kraji tak muzem spolu vyrazit, myslim, ze v UO jsou pravidelny vyjizdky do terenu jeste zjistim kdy kde a v kolik

      0 0
    • Karbec  

      Zdar, jsem z ČT, na kole docela jezdím, nemáte někajé typy, kam jet. (terén, lesy a sjezdíky) Díky

      0 0
      • Vojtas  

        Ahoj, no tak tady toho je docela dost, ale malo toho dava dohromady nakou smyslu plnou trasu,napr dobrej sjezd je ze Skuhrova po zluty pres Knapovec a Horni Houzovec k Usti, kde je technicka pasaz z Knapovce,naopak dobra cesta lesem je ze Skuhrova po modry pres trebovsky steny(Myšinu) a Dolni Houzovec na Horakovu kapli a pak treba na Lansperk. Staci vzit mapu, naplanovat a s dostatecnou casovou rezervou vyrazit, protoze treba jedna cesta z Horakovy kaple na Lansperk je divne znacena a lehko se to strati.

        0 0
      • klingon  

        Pekny okruh je z Kozlova po zeleny na Andrlak (ze Zhorskyho kopce do Privrata ale doporucuju po asfaltu :-), odtud sjet po cerveny k silnici Retuvka-UO (docela drsny!! :-), pak po modry az na Hradek, a po zluty zpet na Zhorsky kopec. S vyjezdem na Kozlov a se sjezdem do CT je to caa 45 km.

        0 0
        • kajulka2  

          Na Kozlově sem za hodinku zhruba, tak to je dobrý tip na odpolední vyjížďku, dík

          0 0
          • klingon  

            Ze smeru od Svitav se da na Kozlov dojet po krasnych lesnisch „asfaltkach“ (treba z Valdeku po modry do Psi kuchyne a pak po zeleny) ale to asi vis :-)

            0 0
            • kajulka2  

              Jj, je to pěknej stoupák ze Psí kuchyně , ale Kozlov za to stojí, maj tam moc dobrý pívo ;)

              0 0
        • Vojtas  

          Na Hrádku sem takle nikdy nebyl tak to skusim taky prubnout. Cesta na andrlak je dobra. Ale muze lakat jet ze Zhorskyho kopce lesem po zluty smerem na Sloupnici a pak odbocit po modry a vyjet Na Mandlu, tak to moc nedoporucuju, cesta do Sloupnice je OK, ale ta modra Řetovou je desna, se neda ani skoro jet, spatna, cesta, pesina vyslapana v lesiku plna korenu a kameni a vymleta od vody, nastesti sem tam uz dlouho nezavital ale vzdycky sem si nadaval,

          jinak docela koukam co se tady najednou vynořili lidi, by sme mohli dat nekdy nakej sraz

          0 0
        • Volf  

          Kolem Kozlova je to super:-)

          0 0
    • perry  

      Nehlasuji páč nejsem z okolí.

      0 0
    • Karbec  

      Ještě dotaz, jaký bikový obchod v okolí by jste mi doporučily, mě se docela libí Stratílek v Litomyšli. Nebo všichni nakupujete v eshopech…

      Jinak díky za radu na výlet, musím říct, že hřebenovka (po zelené) je dobrá, a raději ji jezdím z UO do ČT. Z kozlova po červené pěkněj sjezdík.

      0 0
      • Vojtas  

        Stratilek ma mozna dobrej vyber ale pro me trosku z ruky. Ja teda pro min dulezity a mensi veci chodim do Penne cyklosportu, obcas i s nakym servisem, ale to uz doufam moc ne,obcas k Dostaloj, vetsi nakupy beru pres net nebo pro obleceni do nakyho vetsiho mesta.

        0 0
        • Volf  

          No když tam přijdu tak mám dojem, že jak jim tam nechci nechat alespoň 20 000,– tak obtěžuju.

          0 0
      • kajulka2  

        Ten sjezdík je fakt super, akorát by nemusel končit v kopřivách…

        0 0
    • Vojtas  

      A jak to vypadá s účastí na Sport lifu tady ? Mno ? Kdopak se tam chystate ? Pokud by jste někdo jeli vlakem tak nakej srazek můžem udělat už tady ;)

      0 0
      • klingon  

        S pritelkyni se tam chystame, v sobotu rano tam, v nedeli odpoledne zpet :-)

        0 0
        • Vojtas  

          jo takovouhle vejkendovku jo ? :)

          ja este nevim jestli semnou nekdo bude chtit jet, ale to me nezastavi ;)

          0 0
          • klingon  

            Jo, burani z vesnice pojedou do velkomesta :-)))) Za jeden den to stihnes akorat letmo projit. Chceme tam i par veci nakoupit a to chce trochu klidu :-) A navic v Brne je pry v nejake herne snookerovy stul tak si to chceme skusit zahrat! :-))))

            0 0
            • Vojtas  

              na jeden den toho tam je hodne no, ne jak na Gaudeamu kde za pul hodky neni co delat, ale tak aspon uz na vystaviste poradne trefim ;) a snooker sice hraju celej rok na mobilu ale taky sem stul este nevidel :)

              0 0
      • kajulka2  

        Sobota je pro mě pasé bohužel, v neděli ještě nevim jak to dopadne

        0 0
      • Bobo  

        Do Brna pojedu, ale asi až v sobotu odpoledne, večer půjdu zapařit s kámoši a na SL půjdu v neděli. Ale možná že to bude jinak. Zatím těžko říct.

        0 0
    • Vojtas  

      Čaute lidi, tak kdepak jezdíte teďka když je všude v lesích tolik bláta a lesáků :( Taky z vás maj doma takovou radost když se vrátíte jak koule bláta ? :) By sme mohly někdy dát nějakou společnou vyjížďku kdyby se někomu chtělo.

      0 0
      • klingon  

        Ja ted hlavne najizdim asfaltovy km na „silnicce“ :-) Jednak se mi po tme do lesa nechce (koncim v praci kolem 6 p.m.) a taky pokazdy vyjizdce stravit hodinu odbahnovanim a udrbou kola me take moc neklaka… :-)

        0 0
        • Vojtas  

          to verim no, ja tedka jezdim spis lesni „asfaltky“ a malo frekventovany pesiny, ale ocistu kola sem omezil jenom na velky kusy blata a pohyblivy casti :) Jednou sem ho teda musel mejt na vyjizdce kdyz sem jel „zkratkou“ do trebovic pres semanim a kolem trebovickej skladky, ale koupel ve hvezde to celkem uspokojive vyresila aby bylo v aspon trochu jizde schopnem stavu :)

          0 0
    • Vojtas  

      hop nahoru, a co rikate na snih ? mu davam den, maximalne dva, ale kdyz bude mrznout nevadi, hlavne kdyz nebude prset.

      0 0
      • kajulka2  

        ale jo sníh je docela bezva, docela bych to šel i dneska zkusit na nějakou lesní asfaltku jen nevim jak se tam dostat a vyhnout těm sra*kám který z toho odpo po posypu budou :(

        0 0
        • Vojtas  

          no ja to nevydrzel uz rano pred skolou a vyrazil sem, jak sem na snih nadaval tak sem za nej rad, na snehu to je proste neco uplne jinyho :)

          0 0
          • kajulka2  

            nojo jel bych hned ale pracovní doba je do tří :( no uvidíme

            0 0
          • klingon  

            Dobryy! :-) To je cesta z Bezdekova do Rybnika? Ja se tesim na vecerni bezky, celovku mam uz koupenou, ted jeste aby snih hned neslezl :-) Bude to ale boj, pro co se rozhodnout, jestli na Peklak nebo do stopy :-))))

            0 0
            • Vojtas  

              Ano je, akorat jak tam tece ten potok tak mam kola cely od bahna protoze se mi nechtelo prenaset. Ale rano to este slo, tedka uz je snehu dvakrat tolik, uvidim jak se to pocasi vyvine a jestli bude mrznout dyl tak dam plaste s vrutama at se nemusim pred kazdou zatackou bat o zivot :) dneska to hrozne ujizdelo.

              0 0
    • Vojtas  

      Tak co ? byl ste nekdo venku ? kolo, bezky, to je fuk :) Bych potreboval vedet kde sou protazeny lesni cesty :) protoze toho snehu uz je docela dost a blbe se v tom jede, tak kdyby ste nekde neco videli dejte vedet ;) V Srnove to je protazeny akorat k tem poslednim barakum v dolech tak ze to neslo :(

      0 0
    • klingon  

      Tenhle vikend (tedy 21 a 22.4 07 :-) bude na Kozlove testovani kol, ktere porada Dum sportu Stratilek. Celkem fajn akce, poradala se nekolikrat i minuly rok. Na vyber byly biky Author, Scott a Merida. HT i FS. Zacatek je v 11:00 sebou 2 doklady totoznosi (OP + ridicak). S pritekyni tam budem na chvily v nedeli.

      0 0
      • Vojtas  

        tak o tom slysim poprvy tyjo, ze tam neco takovyho bude, a to jako ze tam necham doklady, a treba za hodku jim ho zas privezu ?

        0 0
        • klingon  

          A to sem si rikal ze to pisu zbytecne :-) Funguje to tak, ze jim tam das doklady, vyberes si bike, hodi ti tam pedaly, nastavi posed a az se da dohromady skupinka caa 4–8 lidi tak se jede celkem peknej okruh dolu na Hory a zpet. Delka caa 7km. Pak si vyberes jiny bike a znova :-)

          0 0
          • klingon  

            Se skupinkou jede vzdycky nekdo od Stratilka, samotnyho te nikam nepusti :-)

            0 0
            • Vojtas  

              ahaaaa, ja uz se tesil ze bych to tam nekde v lese pekne pustil ;) a zbytecny to rozhodne nebylo, urcite o tom budu uvazovat, akorat trosku problem ze mam propadlou obcanku :D

              0 0
              • klingon  

                Neboj, sjezdy sou tam pekny :-) A vyslap nahoru „udolim smrti“ (tusim ze se to tam tak jmenuje :-) je taky vyzivnej :-)))))

                0 0
                • Vojtas  

                  ja to tam prave znam a zkusit si to na nakym peknym fullu by nemuselo bejt vubec spatny ;) s tema mejma staflema se clovek moc nevyblbne zejo ;)

                  0 0
                  • klingon  

                    Neboj, kola, co tam maji sou spis vetsi (19–22), takze si vyberes :-)

                    0 0
      • Karbec  

        Taky jsem tam minulý rok byl, a bylo to super. Testovací tráť byla dobrá, ale na můj vkus málo sjezdíku a tech. pasáži. Ale šlo.

        Jinak vřele doporučuji.

        0 0
      • Karbec  

        Tak jsem se zrovna vrátil s toho testovaní, přijeli jsme zrovna na poslední jízdu, testnul jsem fulla celýho v carbonu od Scotta s fox vidlicí, a fakt super pohodlný svezení,a o do kopce to šlo, není divu, když vážil 11 kg, ale ta cena, prý nějakých 108 tis.

        Jinak kol tam maj dost, ale jen dva fully a to od Scotta, ale ten druhý je takový zlabší, ale HT je tam dosta a pár jej jich i carbonových.

        Takže pokud by jste někdo chtěl jet testovat, tak neváhejte.

        0 0
      • Vojtas  

        Jo tak tohle byla dobra akcicka, dik zes to tady rozhlasil, protoze ja na to nikde jinde nenarazil. Prekvapuje me ze to nemaj na strankach, ani kdyz sem byl pred dvouma tejdnama v Litomysli tak na vyvesce venku meli akorat z lonska a novyho nic. Jinak tys to asi otestoval vsechno co ? :D

        0 0
    • Karbec  

      A co takhle někdy dát nějakou vyjíždku, co vy na to??

      0 0
      • Vojtas  

        no zatim nikdo nerekl konecne slovo kdy a kde tak ze to nejak vazne, bike-forum.cz/forum/bike-vyjizdky-usti-nad-orlici-a-okoli/566238/fo­rum.html#unre­ad1 mozna by nebylo marny ten pristi vikend vyrazit spolecne na ten Kozlov a parodne jim to tam otestovat vsechno ;)

        0 0
        • Karbec  

          Jo jo do toho bych šel, snad tam budou tím víc kol (fullu)

          0 0
        • Karbec  

          A ještě dotaz, neznáte tu nejáké bikoviště nebo nějakou trať? Všim jsem si, že po UO, ČT jezdí občas i nějaký sjezdaři.

          0 0
          • Vojtas  

            ja akorat vim ze na andrlaku neco je, sou tam nejaky lavky a tak, ale nejel sem po tom, akorat co je tak videt z ty jedny cesty,

            0 0
        • klingon  

          Ja se tam chystam :-)

          0 0
          • Vojtas  

            však ja taky,minule to byla takova rychlovka ze me kamos vyzvedl a jeli sme tam karou, jenom tak spis v domacim obleceni zejo :) tak ze priste na bajku v plny polni ;)

            0 0
      • klingon  

        BTW: vite o tom ze se 20. kvetna jede v Chocni XC??? :-) www.trikolky.com/…s/plakat.gif

        0 0
        • Vojtas  

          tak to asi nepojedu, ze bych si este pred maturou jel na zavod, asi nehrozi :)

          jinak muj aktualni supr zazitek,celej den sem sedel u kompu tak ze vecer nekam vyrazim na chvilu, jel sem na Srnov, dolama nahoru na trebovsky steny a ze zas hnedka pres les pojedu dolu, no spletl sem si odbocky,uprostred lesa misto na krmeni zvere a odbocka nahoru a dolu, jel sem dolu zejo, no za chvili se to stocilo po vrstevnici, pak nahoru a k memu prekvapeni me to vyhodilo na tom placku zas. tak sem se na*ranej vracel zpatky nahoru na steny, a cestou sem potkal rodinku divocaku, zahlidl sem teda jenom decka ale stacilo to, smrt v ocich, cestou dom sem pod 35 km/h nesel, priste si to asi rozmyslim.

          hua :)

          0 0
          • klingon  

            Tak co, uz to mas zasebou ? A za kolik? :-) Chocen byla super, 40 lidi, 5. misto! :-) Sebral sem tam letak, ze se 3.6. jede zavod v CT Kozlovsky mazec, 35 a 70km, startovny 150 a 250, start v 11:00, kontakt: 608 877 670, 775 573 278, info@sambadistribution.com

            0 0
            • Vojtas  

              Tyjo supr,dik, sem o tom Kozlove neco slysel ale zadny blizsi info sem nemel tak uz se aspon nemusim ptat :) a o mature se nechci moc sirit protoze to je trapas :D

              0 0
              • klingon  

                Copak? Bude repete??? :-)))))))

                0 0
                • Vojtas  

                  nj bohuzel ;) z cestiny :D

                  0 0
                  • klingon  

                    Z cestiny sem mel nejvetsi strach. Vsemu ostatnimu stacilo rozumet a bylo to ok, ale cestinu se musis nadrtit. Je to jako objemy na kole :-)

                    0 0
                    • Vojtas  

                      jj biflovat se neco nazpamet je mi proti srsti,tak ze to takle dopadlo ;)

                      0 0
            • klingon  

              Tak Kozlovskej Mazec byl MAZEC s velkym M! :-))) Jelo jen 26 lidi (vzhledem k pocasi spis blaznu :-)))), dobre znacena a dost narocna trat, v cili vyborny kolacky, naprosto pohodova akce. 70km nejel nikdo, tech 35km bohate stacilo. Byla tam i dobra vychytavka na kterou upozornovaly na startu: „trochu prudsi sjezdik, kterej se da objet lehci trasou. Casove to budete mit na stejno, kdyz ten sjezd date v sedle.“ Bych chtel videt, kdo ho dal jinak nez po pr*deli, natoz na biku :-)))) Nakonec na me zbylo, stejne jako v Chocni, 5 misto :-)

              0 0
    • Vojtas  

      Tak ja se na ten Kozlov chystam zitra nejak po obede, nejak po jedny hodine. Tak ze se tam treba uvidime jestli tam nekdo z mistnich bude ;). Dneska sem se dostal na kolo az k veceru a v sedm uz tam nikdo nebyl ;) akorat naka svatba :D

      0 0
    • klingon  

      Tenhle vikend bude docela rusny: v sobotu XC v Chocni, v nedeli maraton v Usti v Cakli :-)

      http://www.trikolky.com/akce.htm http://sportbart.cz/…-maraton.php

      0 0
      • Vojtas  

        mi povidej, jeste je v patek a sobotu Cyklo Glacensis,

        ale to vsechno a jeste mnohem vic sem zahodil kvuli http://www.bike-forum.cz/…1/forum.html#…
        :-D tak ze jestli to nebude minimalne tak dobry jako vsechny ty veci dohromady budu na Grinche moooc nastvanej ;)

        0 0
        • klingon  

          Okoli Sece je nadherny, jestli vyjde pocasi tak litovat nebudes :-) Doporucuju singl po pravym brehu prehrady (ve smeru toku), je to tusim cervena turisticka :-)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Modrá. A v okolí jsou ještě hezčí. CHotěboř, trhová kamenice – Hlinsko, okolí Lichnice…

            0 0
            • klingon  

              On celej ten hreben okolo Tremosnice je super :-) Krasny vyhledy, pekny singliky :-)  Kamos ma v Tremosnici chatu, tak doufam ze mi to aspon na jeden vikend vyjde, k nemu zajet.

              0 0
      • hurvajz  

        Jedu ústí, sobotu nestíhám… Old guys rulez…

        0 0
    • skoák  

      Zdar bikeři,

      jsem z Litomyšle,ale pocházím z Přívrata a proto jsou vyjížďky v okolí Litomyšle, České Třebové a Ústí moje nejčastější. Nejčastěji jezdím tak, že po silnici dojedu do Sloupnice, pak po vrchní cestě do lesa směr Vyvažadla, pak to sjedu do Přívrata k našim (občerstvovačka), následuje třeba směr Hory a klasika Kozlov soutěskou a pak panskou cestou lesem do Strakova a pak již pohůdka do Litomyšle, no a to je kolem 35–40 km, zaleží kam se zajede. Tak si někdy dáme zpicha na Andráku nebo Kozlově a pokecáme nebo se protáhneme po okolí.

       
      0 0
    • klingon  

      V nedeli 1.6. bude na Kozlove opet testovacka kol, kterou porada Stratilek. Zacatek v 11, potreba 2 doklady totoznosti.

      0 0
    • Vojtas  

      Tak to zas vytahnem :-)

      sezona pomalu zacina tak nekdy muzem jet pokupe. Tak se hlaste ;-)

      0 0
    • Spacekid  

      Nazdar kuci sem Dolni Dobrouce,nejakej ten trip bych si uz taky po ty zime dal.Takze se staci jen domluvit!!

      0 0
      • Vojtas  

        jezdis jen na silnicce? i kdyz tedka je to zatim jedno kdyz se do lesa neda :-)

        0 0
    • Spacekid  

      nene jezdim ne vsem co mam doma,co ma dve kola,takze les pro me neni taky vubec problem…ale s terenem nemam moc skusenosti…

      0 0
      • Vojtas  

        jasne no, muzem se nekdy domluvit az prestane tohle pocasi :-(

        0 0
    • Vojtas  

      Klingon: nejel si dneska zas nekde? naky svetylko sem videl

      0 0
      • klingon  

        Jel :-) A pekne me to pocasi stvalo, bylo to „vo hubu“ :-(((( Doufam ze ten bilej hnus zase brzo zmizi…

        0 0
        • Vojtas  

          kolem desate smer dlouha od trebovy?

          0 0
          • klingon  

            Tak to jsem nebyl ja :-) V 9:10 uz jsem byl doma, 2,5h v tech sr*ckach bohate stacily…

            0 0
            • Vojtas  

              ja si rikal ze to uz je na tebe pozde :-) ale si stejne blazen :-) v tom bilym bordelu jeste jezdit na kole, ja z toho pocasi asi za chvili prijdu o nervy :-)

              0 0
    • Vojtas  

      Tak co bajkeri? Domluvime se na necem? Musim zacit trenovat jestli nechci dojet posledni :-)

      0 0
      • klingon  

        Tak kolik to dnes bylo? ;-) Ja jen pade na vyjeti po vcerejsi „posilovne“ na Andrlaku. Zitra ZDV cca 3h.

        0 0
        • Vojtas  

          Dneska jen 20 a naky drobny, po vcerejsich 60 uz nezbylo moc sil :-)

          Vcera jsem byl na Palici,pak Skuhrov, Horakova kaple, Lansperk a pak naky kilaky natocit smer Letohrad a domu ;-) Dneska sem se chtel podivat na trasu toho mistniho cyklomaratonu co se ma konat a jelikoz les absolutne neprujezdnej tak sem toho na Kozlove nechal (pekne sem se prosel po lese) a vzal sem to smer Zlata studanka a pres Trebovice dom.

          0 0
        • Vojtas  

          dneska sem to dotahl tretim dnem na kole v tomhle tydnu na 140 km, ja vim ze ty to mas na dva dny, ale ja sem mrtvej :-) Tak kde litas? se nekdy domluvime ne, akorat nevim jestli bych ti stacil, tak az budes mit treninkovou pauzu :-)

          0 0
          • klingon  

            Tenhle tyden zatim 242km, dnes byla opet „posilovna“, zitra beru provetrat silnicku, to bude dobra sranda, z 20kg sednout na 7,6kg :-)))

            V pondeli opet „posilka“ a v utery by melo byt v planu volnejsi vyjeti (2,2–2,5h, AvSpd 24–25 km/h), tak se muzem domluvit.

            0 0
            • Vojtas  

              koukam ty to letos beres nejak hodne vazne :-) treninkovy plan jak pripava na TdF :-) ale budiz ti to prano, ja bych na to tohle asi nemel :-) preci jen jezdim porad jen pro zabavu tak co bych se nekde drel.

              A v utery jsem do sesti v praci, ale ty pres den stejne nejezdis ze :-)

              0 0
              • klingon  

                Ja jezdim take jen pro zabavu :-) Driv jak v 6 v praci koncit nebudu.

                0 0
                • Vojtas  

                  tak to by sme se mohli domluvit no, ja byl tedka jenom na chvili okruh rybnik, trebovice, semanin a domu, jenom tak nalehko kdyz bylo jeste slunicko po praci :) lahoda

                  0 0
                • Vojtas  

                  hele víš že je nebezpečný jezdit na kole se sluchátkama ? 8-)

                  sem na tebe volal a ani o tom nevis :-D stal jsem na krizovatce v aute, U Lenina.

                  0 0
    • klingon  

      V nedeli 26.4. ma Stratilek na Kozlove testovacku kol. 2 doklady totoznosti sebou! :-)

      0 0
    • klingon  

      Byvalo to od 10, kola HT, FS, silnice stredni a vyssi tridy (Scott, Merida, Author, Spesl), zamlouvat netreba, vyberes si volny bike. Jezdi se po skupinkach s dozorem, okruh tak 5km.

      0 0
      • Smazaný účet  

        ok díky tak to se tam zajedu podívat snad tam bude muj vysněnej spešl :D

        0 0
        • klingon  

          Minule tam meli Pepika a nejaka endura. :-)

          0 0
          • Vojtas  

            Tak co ? kdopak jste tam byl? ja se jenom dopoledne projel na 29 palcovym Authorovy protoze sem nemel cas, ale pristi tyden do Privrata si na to rezervuju cely odpoledne :-)

            Jinak dojmy z projizdky takovy ze je to liny :) dat na to rovny riditka s rohama a trosku to protahnout a klidne si to koupim misto silnicky :) ale do terenu je to takovy nudny,

            0 0
    • klingon  

      O vikendech 14–15 a 28–29 bude opet na Kozlove testovacka kol, viz zde: http://www.stratilek.cz/…20kOZLOV.jpg

      0 0
      • Pavel.ct  

        Ten druhý víkend se tam asi vyjedu (jsem z ČT) podívat.

        Bikeři z ČT a okolí na FB

        Najdou se členové této komunity? :o)

        0 0
    • Vojtas  

      Bozinku, to byly zacatky…

      No a jak to vypada po letech? Chtel bych zase zacit jezdit, uz mam letos prvni vyjizdku 15 km :-D zvykam zadnici pomalu.

      Klingona mam pocit obcas vidam, ale jistej si nejsem :-)

      0 0
      • snas89  

        Bydlím v Praze, ale jsem ze třebový.

        Občas te'd budu brát do čt i kolo.

        Mám v plánu možná i ten maraton v srpnu, ještě uvidím:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.