Neochota či neschopnost e shopu akcebike?

8 nepřečtených
  • Neil100

    Ahoj bikeři! Nemám v úmyslu tady někoho hanit a házet a něj špínu,ale napsat to v rámci ochrany zákazníka. S akce bike mám(e)takovou divnou zkušenost.Tatka staví kolo a chtěl od nich přez eshop Deore kotoučovku nábu,ale došlo k záměně v typu.Tak následovalo několikeré emailování,spíše ze strany poškozeného.Druhá strana jakoby nezúčastněná,danou věc moc neřešila.Táta se nakonec rozhodl si tu nábu nechat,že to už nemíní řešit(koho by to taky bavilo). No a nedávno jsme s přítekyní vybírali kolo,které si následně objednali.„Pán“ co mi bral telefony řekl,že jelikož je kolo na dotaz a není tedy skladem,že se nám do týdne ozvou. Týden uběhl a nikdo se neozýval,menší nejistota a strach o to co se děje,jakožto málo nakupujícím osobám kolo za cca 11 000kč přez internet byl na místě.Tak telefonát směrem do PHY,jako kde je problém?Prý se zjišťují lepší ceny,proto se to tak táhne.Aha,řekli jsme si…Ale další týden pryč a zase se nic neděje.Přijde mi to jako výmluva a snaha nic co není za 200 000 moc neřešit a tak jsme poměrně znechuceni přístupem toho to „eshopu“.Jelikož začíná být hezky a chceme švihat o100 6. Dejte si pozor na jednání tohoto obchodu,které je přinejmenším dosti laxní.

    0 0
    • rock  

      Na adresu tohoto shopu už tady leccos proběhlo a myslím, že tady www.bike-forum.cz/…e-shopy.html je řešení …

      0 0
    • dieegoo  

      vidis… ty me zrazujes od bagbike a pak nakonec „naletis“ sam… ono uz ta prvni zkusenost co pises by pro me byla dostatecnej duvod si tenhle obchod vyskrtnout ze seznamu mist, kde sem ochotnej si neco koupit

      0 0
    • kurýr na bajku  

      :-D

      0 0
    • grizzlik  

      v akcebike uz bych si nekoupil ani flasku na piti…

      0 0
    • blue  

      kupoval sem tam objimku za 30 korun na blikacku a jedinej problem byl ten, ze to trvalo asi 14 dni, protoze nebyla skladem… jinak zadnej problem… dva znami tam kupovali kola bez jakyhokoliv problemu, navic diky spatne napsany specifikaci na webu (ackoliv kolo bylo skutecne osazeny spravne, tak jak melo bejt) dostali jeste kredit 1000,– na nakup jinejch veci

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.