• kurýr na bajku

    Máte někdo zkušenosti ?

    0 0
    • Flegmatik  

      Jestli myslíš ty od Airdam od Authora, tak zkušenosti mám. Lepí, ale nejlepe jen v idealním pripade dokonale vycistene duše (odmastnené), což vetsinou venku vetsinou (benzin) nemas… Ale jednou jsem doma nic jinýho nemel, tak jsem si s ni krasne pohral, a mam ji tam dost fest prilepenou dodnes…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Doporučuješ tedy Parktool ?

        0 0
        • Flegmatik  

          Jej, s Parktool nemam zkusenosti, ale asi to nebude nejlevnejsi vecicka, tyhle airdam ti stojej kolik? 35,– kč? tezko rict, ale lepeni od ferduse je jistota :o) myslim ze zase moc velkej rozdil v parktool a airdam nebude… kazdopádne – neni to zase až tak velká investice, tak si ty airdamy klidne kup a vyzkousej… neni to nejhorsi…

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Právě že ty Park Tool stojej sice kilo, ale sou úplně jiný. Je to taková průhledná pevná folie. Jinak 35kč můžu investovat. Jo a Ferdus a podobný neřešim, protože duše nelepim, není na to čas.

            0 0
            • HonzaV  

              Vozim samolepici Parktool uz par let, zatim nikdy nezklamaly, narozdil od jinych tzv.samolepicich zaplat tyhle fakt drzi.

              0 0
              • Jenda  

                jo jo nejdriv jsem zkousel ty arturacky a des a bida – chvili drzi a pak najednou povoli, ty parktool jsou v pohode. Pro kuryra – to jako po jednom pichnuti dusi vyhazujes? – nechces mi je radsi venovat?:-)

                0 0
    • Krutor  

      Už asi 4 roky vozím balíček. Jednou za dva roky to vyhodím, je to přece jen pěnovka. Ale já mám zkušenosti pozitivní – beru to tedy jako lepení na dojetí. Protože vozím jen 1 duši už se mistalo že sem musel lepit – např. mi spadlo kolo opřený o strom a zlomil se ventilek rezervní duše. Tak došlo na lepení. Je to rychlý, stačí špínu trošičku očistit. Ale doma pak přelepím standartně. Jednou sem nechal z dovolené samolepící záplatu na duši přes půl roku a v pohodě. Povolila až když sem vezl kolo na střeše a pralo na něj slunko …

      0 0
    • rasto  

      jsem asi rarita, ale na samolepky Author nedam dopustit. pouzivam na maratonech. 1 mam na dusi asi uz 3 roky a v poho. druha je cerstvejsi, 1/2 roku a taky spokojenost.

      0 0
    • palkac  

      mel sem na trikrat prorazenou dusi, tak sem tam pichnul tri samolepky od authora a drzi to uz tri ctvrte roku..

      0 0
    • wroum  

      samolepici mam vyzkouseny Parktool a nemam duvod zkouset jiny :-) cenovej rozdil pri me spotrebe je uplne zanedbatelnej.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse