Další z mých, pozdě v noci :-o

42 nepřečtených
  • kurýr na bajku

    Jako „obvykle“ sem úplně na „sratchky“ a proto zakládám, jak někteří tvrdí další „ožralecký“ thread (ačkoliv sem úplně střízlivej) ;-) Ovšem vzhledem k tomu jaxe tu řeší idealní manželka, tak to snad bude celkem in. Zvlčí frajer po rozchodu, když zůstane sám ? BTW: Tereza leží vedle mně, takže připomínky k tomuto tématu zasílejte na adresu schnil@sem.cz

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Nebo se užírám doma.

      BTW: U možnosti nevypadám zle chybí „od 15ti let“

      0 0
      • Smazaný účet  

        já sem to pochopil že se tam doplní věk podle toho jak kdo hlasoval… postupně se to zvyšuje, bylo tam od tří… už od čtyř… :oD

        0 0
    • enjoy  

      vsechno pekne postupne…:-)

      0 0
    • BOREK  

      „nic“

      0 0
    • gobike  

      Achjo…:)

      0 0
    • rock  

      Proč to řešíš, když leží vedle Tebe ? Až (jestli) k tomu dojde, zjistíš to sám …

      0 0
    • Biker jak Pes  

      No to zas bude thread… :))

      0 0
    • rasto  

      zapomels pridat „Zacnu dupat jako vzteklej“!! :-)

      0 0
      • ddd - andy  

        Jojo – tohle sem udelal a skoncilo to 12.mistem pri MCR XC v elite! 8-))))

        0 0
        • Janes  

          Pravda,tahle možnost mi tam chybí taky.Po jednom dost brutálním rozchodu jsem naopak pít přestal,jezdil na kole domrtva a následující sezona v pinecu byla moje nejlepší za celý život.PS.až do dneška jsem si myslel,že tahle reakce na rozchod byla anomálie,teď už vím,že v tom nejsem sám:)))

          0 0
          • ddd - andy  

            Prece nebudu sedet doma, nebo v hospode a prochlastavat tisicovky – to je radsi budu najizdet! :-)

            Sakra – to se mi povedlo! :-)))) To si musim zapamatovat..

            0 0
            • rasto  

              no jo krome toho, ze Tva hlaska u 99% B-F neplati (tj. dupou a chlastaj :-) tak tato hlaska plati na nejakeho necyklistu!! :-) my bikeri moooc dobre vime, kolik musime za nas konicek vysypat!! :-))

              0 0
              • Janes  

                To už zevšeobecňuješ,já psal o porozchodové(do­časné) reakci,v tom rozpoložení,co jsem byl hrozilo,že bych ten chlast neukočíroval.

                0 0
    • mastihuba  

      To mě tam chybí ta varianta s provazem. :)

      0 0
    • OCG  

      Ja nevim, ja po rozchodu nikdy nechlastal ani nejezdil na kole. Chodil sem do prace, to je nejlepsi lek. Proc myslet na kravoviny, kdyz muzu myslet na jiny kravoviny? :o)

      0 0
    • Martin  

      Mě se dycinky nejlíp osvědčila známa pravda, ža na jednu náruč se nejlíp zapomíná v jiné náruči…

      0 0
    • fousac  

      staci si s nikym nic nezacinat a nemusis se rozchazet…

      0 0
      • mastihuba  

        To by zasloužilo vytesat do kamene. :)

        0 0
      • Luka  

        A neni to malo Antone Pavlovici?

        … si myslim ze byt alone ma mozna vyhody, ale male oproti tomu kdyz jste na vsechno dva… nemuzu si pomoct. Kdyz je sama baba, je to sice sranda, muze drandit s kym chce, ale stejnak, coveka to omrzi celkem rychle.

        0 0
        • blue  

          nerekl bych, ze ty vyhody jsou mensi… vsechno ma jen svy pro a proti a je to jen otazka priorit

          0 0
    • Petr 1  

      Jsem už stará pažba/59/jedenáct let štastně rozvedený,ale teprve tento akt mě přinutil na sobě začít dělat,abych dokázal,že jsem svéprávný,že můžu být čistý a upravený, svobodně si rozhodovat o svých financích,formovat svoje tělo sportem a hyčkat svoje sebevědomí,nikdo mě neomezuje. Ukažte mi ženskou s kterou se chlap po hodině nenudí.To takový kolo,běžky,…to je jiné kafe.Je to zvláštní za mlada jsem takhle nemachroval.

      0 0
      • Luka  

        rikas si o flame… zenska se kterou se po hodine nenudis? … teda nevim jestli se mam urazit, nebo to prejit jako zase peknej zvast nejakyho znudenyho paprdy (odpust nazvoslovi, ale neznam jine slovo ktere by se na to hodilo lepe)..... nebo priste pouzij smajly.

        0 0
    • zirecek  

      Nejen moje zkušenost: Když je chlap déle sám, začne raplit → buď chlastá nebo sportuje jak divý. Nebo to kombinuje. Tak či onak, lépe s někým, :-).

      0 0
      • OCG  

        nejsem si jist… ostatne si myslim, ze chlap rapli i kdyz zenskou ma, muhehe

        0 0
      • sis  

        tak k tomu se pripojuju. jsem zvedavy kdy a co z toho me prestane bavit…

        0 0
        • kurýr na bajku  

          No co mám zkušenost, tak vyhrává možnost: chlastám jak protrženej. Ovšem co mne nejvíc těší, že tady spousta bajkerů nevypadá zle a opíchaj cokoliv od 15ti.Tim padá mýtus o sexuální neúčasti cyklistů.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.