• headdy

    Nesetkal se někdo s praskáním laku u Skareba Super. Mám véčka. Najel jsem na něm tak 5 km a praská mi lak. Je to v oblasti kde noha přecházi do korunky zezadu. V tom ohybu se vytvořili na obou stranách vždycky cca. 3 vodorovné prasklinky 2–3 cm a na jedné straně se už odloupl cca. 0,5 cm lak. Jsem zvědavej jak to bude pokračovat?? Reklamovat nebo se to může stát? Všem díky za zkušenost

    0 0
    • MARIN  

      Jestli je nova vidlice jednoznacne reklamovat. Mam model 05 ted rok jety nic takovyho nedela.

      0 0
    • Pekáček  

      Nebylo by foto? Je to na korunce a nebo na oblouku spojujícím vnější nohy?

      0 0
    • headdy  

      Vidlu sem nekupoval zvlášť.Jeto v rámci akce HACKER-Kellys. Cena byla zajímavá.Takže bych asi musel reklamovat přes obchodníka, který mi to prodal a ten by asi musel dále u Mama-Bohemia.A to by asi něco trvalo.Já bych to popsal jako že to je na oblouku spojujícím vnější nohy (ze spodní strany) přesně v místech spojování s nohama. Foto bohužel zatím nemám.

      0 0
      • Pekáček  

        To jsem chtěl slyšet, poprvé jsi psal něco o korunce. Asi tě nepotěší fakt, že starší série Manitůček tam praskaly. Soudruzi to tam asi málo dimenzovali a vidle co pruží jen v jedné noze to dost namáhá. Jenže to je pár let zpět, takže máš asi „štěstí“ na špatný kus od výroby. Jestli ti to tam prdne tak tě čeká nemilý zážitek. Viděl jsem borce co na tom ještě dojel XC, ale nebyl to příjemný pohled.

        0 0
        • headdy  

          Tak to moc díky za info. Po tom co popisuješ se asi půjdu zeptat prodejce co on na to. Měl by to být model 05 bez LO protože jsem to koupil na podzim 05.Jsem zvědavý co mi na to řekne on.Každopádně díky za odpověď. odpoledne přiložím foto. Třeba by to pomohlo – někdo se mohl setkat s něčím podobným.

          0 0
    • headdy  

      Jo a je to Skareb super bez LO asi 05

      0 0
    • headdy  

      Tak přikládám foto a poukazuji že je to stav po 5km. Jinak to má samozřejmě LO ale bez Remotu.Setkal se stím už někdo. Co by to asi tak udělalo po 100km. Nechci ani domýšlet. Díky za rady

      0 0
      • Dumbo  

        pokial viem tak lak praskne sam od seba len vtedy ak sa to miesto nejak namaha, ohyba alebo praskne…

        teda tak som to mal na rame… prv len praskly a odlupajuci sa lak… neskor sa ukazala prasklinka…

        snad je to podobny problem…

        0 0
        • Dumbo  

          ale jak citam tak som do pripadu nevniesol nove svetlo hehe :)

          ps: mozno to nebude namahanim, jednoducho len nespravne osetreny povrch pred lakovanim… aj ked to je mozno blbost :D

          0 0
      • jaski  

        doufam ze to myho skareba nepotka.zatim se tvari ze je v pohode…

        0 0
      • Smazaný účet  

        Tak s timhle bych ihned uháněl na reklamaci. Je možný že s tim třeba někdo někde majznul, než jsi to koupil, každopádně řekl bych, že spíš dříve než později by ti to v tom místě ruplo.

        0 0
      • Pekáček  

        Tak to je hodně špatný!

        0 0
    • yakub  

      jo, s tim jsem se už párkrát setkal – naštěstí ne na svý vidli, ale znám hned dva lidi, kterejm se na Skarebce 04 nebo 05 stalo to samý – šli to reklamovat a vyměnili jim ty vnější nohy

      0 0
    • headdy  

      Pávě jsem se vrátil od kluka od kterého jsem to kupoval.Hned řekl že to je praskly tzn. jasná reklamace. Kdyby to neviděli tak prej by ani nevěřili, že se po 5 km na asfaltu něco podobného u nové vidlice může stát. Teď jsem jen zvědavý jak dlouho potvá reklamace :-( Všem díky za názory. Jak to dopadlo napíšu.

      0 0
    • JJ  

      Takhle to na Manitou zacina a konec je videt na fotce.

      0 0
      • Pekáček  

        Nebo takhle (je to z kamery 320×240).

        0 0
      • headdy  

        Tak přesně takovýho Axla mi ukazoval prodejce v obchodě když jsem byl dnes reklamovat toho skareba. Úplně stejně prasklej.

        0 0
      • enjoy  

        jo to jsem taky videl,na vlastni oci.sice to byla SIXka,ale co.jenze pan majitel nevedel,ze tak kudy jede a kam nevidel,byl gap.takze ja bych okolo revers archu konecne prestal delat bu bu bu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.