vcera, K zizkovu v pul sesty vecer kdo to byl?

25 nepřečtených
  • Luka

    Hola, se omlouvam ze zakladam novy thread, ale neni tu dotycny? Cerny koleso, cerny kokosak, spis hopsalek, ale TAK prekrasne predvedl bunnyhopiky pri prejizdeni krizovatky, boze to byla symfonie se na to divat…nemuzete me to nekdo naucit????

    0 0
    • Pi†el  

      .. ja to nebyl..

      0 0
    • black.horse  

      proboha, co nechápete lidi na baňáku? :-D hop, hop a letím…:-)

      0 0
      • black.horse  

        bych zaškrtnul tu poslední odpověď, ale mám jistej odpor k tomu slovu:-) jinak, ten týpek, co tak hopsal stejnak určitě měl sedlo dole, se zvednutou štanglí to není bunnhop, ale kastráthop…

        0 0
        • JSt  

          se zvednutou stangli je lepsi vubec nesedat na kolo ;))

          0 0
    • Komi  

      Co to znamená umět bunny-hop? :-) dám tak 10 cm :-D ..

      0 0
      • enjoy  

        a jses si jistej ze tech tvych 10cm vypada jako bunny hop?:-)). jinak ja skacu rad,ale asi docela nizko:-).legracni je,ze na rovine se sotva zvednu,ale jak to jsou treba 2 nebo 3 schody,tak to najednou pekne jde.tohle me stvalo uz na skejtu:-)

        0 0
    • default  

      Jeee tak to jsi me neco pripomela… :-) …nebyla jsi nahodou tuhle sobotu nekde na severu Prahy? Respektive V lese nad Nebusicema jsem Te (mozna) videl ve sjezdu. Teda nevim, esli jsi to byla Ty, pac jsem zahlid akorate cervenyho Visiona. Ale mozna se pletu… ;-)

      0 0
      • Luka  

        v sobotu jsem byla na opacne strane prahy, na jihu, okolo hostivare, milice. zahajit sezonu, zabahnit :) ale stejne jsem rada ze sis me vsimnul, i kdyz jsem to nebyla ja :)

        0 0
        • default  

          Njn, to se neda nic delat. Me to jen tak napadlo, ale uz jsi byla daleko… :-D Mel jsem takovou seanci u lepeni duse…

          0 0
          • Luka  

            Tak to ja bych zastavila, nebo se aspon zeptala jestli nepotrebujes help… takze jsem to proste byt nemohla :)))

            0 0
            • default  

              Rozumim, thx… ;-) Ja tam mel tri pomocniky-radily, takze rukou tam bylo dost. :-D

              0 0
    • libi  

      hehe cerny kokos a cerny koleso, takovejch je÷)))

      0 0
      • Luka  

        jsem ho videla a autobusu a nemela jsem cocky, takze faaakt netusim co mel za stroj

        0 0
    • petebike  

      na MS kuryru v Budapesti skakali amerikanci i na silnicich, tusim ze borec co byl patej dal pres 40 centaku, zkusim najit foto…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        40 na silnicce nevim, ale par jich dam. Nicmene to neni zadny velky poteseni… asi jako na blbe postavenym [XC] horaku ;)

        0 0
        • petebike  

          ja dam taky chodnicek a nebo v lese kladu, ale co tam predvadeli na tech ziletkach :-) sundali dedlovku a jeli a slo to, jen sem to tenkrat nechapal, ted dam bunny-hop i na silnici, ale ne tak vysoko :-(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.