• Bruno

    Asi hodně trapny dotaz ale co mam jineho dělat. Už fakt nevím jake monderpaky si pořídit. Čím vy sundavate plášť. Poraďte typ a kde sehnat. Dík moc.

    0 0
    • Vrci  

      Obyčejný plasťáky, kupoval jsem je u ševce.

      0 0
    • TinkTink  

      Pouzivam Continental…celkem dobry i kdyz jsem jednu ted vohnul tak, ze uz se nenarovnala…he­he…plast :o)

      0 0
    • Vašur  

      Jsou pláště, hlavně ty laciný, na který by byly potřeba ocelový. To jsem viděl na vlastní oči. Jinak je to v podstatě fuk. Dobrý je, když mají na konci háček, aby se daly zachytit za drát, když nasazuješ druhou páku. To ale mají taky skoro všechny. Pak už jen bacha na otřepy z formy. Ty se zase dají obrousit. Takže tak.

      0 0
    • Martinkaa  

      Taky bych doporucila plastove :-) Sice uz jsem jich nekolik zlamala, ale jedna stoji sedum kacek, takze me to zas tak netrapi :-) Jejich velka vyhoda je, ze nenici rafek a maji hacek na zahaknuti za spice, takze to clovek nemusi drzet. Ale hodne zalezi na rafku ve predu mam Ritchey a u toho jsou montpaky spotrebnim zbozim, zatimco vzadu mam Mach 1 a z toho mi jdou plaste sundavat jednim prstem :-)

      0 0
    • vili  

      nejsou to montpaky? :-)

      0 0
      • vili  

        jinak teda plastovy se mne povedlo zlomit jednou a to na kombinaci rafek ritchey/plast levnej za 150kc, jinak jakakoli jina kombinace co se naskytla v pohode a uz je skoro nepouzivam(de to bez nich).

        0 0
        • kurýr na bajku  

          No to je přesně vono. Pláště co koupíš za cenu kolem kila sou snad o rozměru 25" minule to borci vod nás vůbec nemohli sundat, takže sem na to musel nastoupit a štvrt hodiny se s tim mrcasit. Nejdou vůbec sundat za použití jedný páky a nejvíc na to platěj ty plastový, ale placatý. Ke kovovým se vůbec nehodlám vyjadřovat.

          0 0
    • nooski  

      Teď jsem si kupoval 3 plastové. Předtím jsem měl ocelové, ale ty se ohýbaly a škrábaly ráfek. A typ nevím prostě jsem zašel do obchodu a koupil si takové, co tam zrovna měli.

      0 0
    • Lone1  

      S plastovýma montpákama,se můžeš tak akorát škrabat v uchu.Rád bych viděl,jak s nima někdo nasazuje continentaly.

      0 0
      • TinkTink  

        Vcera jsem nasazoval Continental Verticaly na rafky DT EX 5.1 a uplne v pohode…samozrejme continental paky :o)

        Jinak jima nasazuju vsechny plaste co mam a krome jednech dvaapulek je to v klidu…

        0 0
        • Misfit  

          ja som nasadzoval continental verticaly na rafiky dm20 bez montpak a tiez to slo:)

          0 0
      • kovar  

        houslistům to nedělá problém, jde to totiž plastovýma zcela v pohodě, ale je třeba vědět, jak na to, ne to rvát nasilím, samozřejmě. Holt plastové montpáky mejsou určené pro tukany. S tím je se třeba smířit.

        0 0
    • Meesha  

      ja mam nejaky Micheliny a ty drzej uz snad tri roky. Ted akorat jednu nemuzu najit, tak se asi poohlidnu po jinejch. Vetsinou vozim kevlarovy plaste a tam je nepotrebuju a na drat prezouvam jen na zimu nebo valce, takze ty montpaky zas az tak casto nepotrebuju.

      0 0
    • Radek Broz  

      Nepoznal jsem nic lepsiho nez tyhle ParkTool parktool.com/pro­ducts/detail.as­p?cat=17&item=TL%2D1 jsou tuhy a tvrdy a za asi 3–4 roky, co je pouzivam se mi je narozdil od ruznejch levnejsich nepodarilo znicit.

      0 0
      • enjoy  

        mam presne ty samy v cernym.asi dobra kopie:-).material mozna nebude identickej,ale urcite stoji 5× min:-)

        0 0
      • MartinX  

        Mám je také, ale zase tak moc spokojenej s nima nejsem – na většinu plášťů jsou moc mekký a tak mám ty „obyč“ za 6 Kč. :)

        0 0
    • PIWNIK PONURY  

      taky mam continentaly. a do dneska jsem nevedel, ze se ta vec da zlomit:-)

      0 0
    • Vojtas  

      já mam už několik let žlutý od Michelinu, sice sou drazsi nez normalni ale este sem je nezlomil, rafky mam Ritchey tak ze to o necem svedci :). Akorat by mohly bejt trosku uzsi, ale jinak sou v pohode. Jednu normalni co mi zbyla pouzivam jenom proto ze ma ten hacek, jinak sou naprd.

      0 0
      • Rybnik  

        Žlutou širokou od michelinu jsem zlomil a vrátil se zpět k obyčejným za pár kaček. Nezlomil jsem zatím ani jednu. Chce to cit. U michelinu je dle mého nevýhoda jejich šířka.

        0 0
      • Meesha  

        jj, ty mam a supr. Akorat sem asi jednu nekde ztratil. :-/ Tak kdyby ji nekdo nahodou nasel, tak dik :-)

        0 0
    • JMT  

      kovovy, vojebavaj rafky, ale z vlastni zkusenosti vim, ze s jinejma to obcas nejde…

      0 0
    • Pida  

      kovový, plastový jsem zahodil, když jsem zlomil třetí

      0 0
      • Radek Broz  

        ParkTool bys nezlomil.

        0 0
        • enjoy  

          takze vono to neni plastovy jo?:-)

          0 0
          • Radek Broz  

            Jak z vety „PT bys nezlomil.“ vyvodis, ze nejsou plastovy? Ty uz se fak chces hadat za kazsou cenu.

            0 0
            • enjoy  

              jsem to vyvodil z obrazku:-).a dokonce ti i rekl,ze mam stejny. hadat se nechci,mam fakt dobrou naladu,vazne:-).ty smajliky ignorujes?ja se podle toho kvuli tobe zaridim:-)

              0 0
              • Radek Broz  

                Ty ty smajliky pises porad (ja taky), tak je filtruju… A koukam, ze jsi prestal delat mezery za interpunkci, coz je hnus.

                0 0
                • enjoy  

                  neprestal..,nikdy jsem je nedelal.to je zrovna takovy pravidlo ktery me nejak neovlivnilo.

                  0 0
        • cabbage  

          si jeste nevidel Lempla v akci…

          0 0
        • Pida  

          možná ne, ale kdybych zjistil někde v lese, že se dá zlomit i parktool, tak by mě to sralo.

          0 0
    • Volf  

      To není v pákách, ale v rukách. Prostě ti musí plášť zapadnout na proti místu kde začínáš do žlábku a pak to nemusíš rvát silou.

      0 0
    • jihra  

      Kovové monterpáky nepoužívat – ničí ráfek i plášť. Používejte plastové – a vozte sebou minimálně 3 kusy (já vozím – když jedu někde „mimo civilizaci“ – kusy 4), sem tam prasknou.

      0 0
      • náčelník  

        Už jsem to sem kdysi psal:

        Zlomil jsem montpáku a takhle to vypadalo v cykloobchodě: „Jednu montpáku.“ „Prodáváme pouze v sadě po třech.“ „Proč po třech??? Ještě bych pochopil po dvou.“ „Kdybyste jednu zlomil.“

        Pádlo k tomu tenkrát jedovatě podotklo, že mě prodavač odhadl jako nešiku.

        0 0
    • Luka  

      mela jsem kovovy, krom toho ze se ohly, taky mi poskrabaly rafky. pouzivam plastovy cerny a da se rict ze maji dost odkroutino a porad v celku. kdyz vidim ze se zacina ohybat, tak vim, ze je neco spatne, popotahnu plast, pokroutim s nim a zapichnu montpaku, a pak uz to jde servat rucne. je fakt ze moje plaste se z tech rafku co mam sundavaj skoro sami, muzi na to staci hole ruce, ja potrebuju plast montpaky :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.