• McBlacky

    Nabízím na sobotu konečně něco pořádnýho…

    10,00 od Baranďáku, 10,30 most závodu Míru Trasa: Hálek, údolí Táty Kony, Jarov, Vrané, Davle, Kamenný Přívoz (po červené, Krnany-Teletín (silnice) žlutá a modrá na Rabyn (oběd V Proudech), zelená do Štěchovic (!), Měchenice (po silnici), Trnová, Cukrák, Kazín, Pigi (?)

    je to na celý den. Co se týče Bláta tak kromě Teletín-Rabyn bych si dovolil tvrdit že to bude ok. Možná ještě nájezd do údolí TK. Ale to jsou jen velmi krátké úseky. Na nejlepším úseky trasy Rabyn-Štěchovice není kde by mohlo být :) Délka je okolo 100km most-most. Cesta zpět z Měchenic se dá upravit na kratší a lehčí

    tak co, koho už nebaví popojíždění okolo Prahy a přidá se? PS: Bajkr a Darkson to maj povinný :)

    není to apríl :)

    0 0
    • fousac  

      pozdravuj tam…

      0 0
    • Chuck  

      rád bych , ale nemám na čem :o(((

      0 0
    • blue  

      s tim blatem to moc ok neni, aspon v sobotu kolem tocny nebylo a pochybuju, ze to v tomhle pocasi aspon trochu vyschlo

      0 0
      • McBlacky  

        no tam kudy chci jet já mám docela zkušenost že nebývá tolik. posázavská (červená) ani povltavská (zelená) o který jde hlavně nejsou blátivé. Na hálka nahoru je listí anebo je to prudký, táta kona jsou šutry, na homoli je to ok, sjezd do Vranýho taky, možná trochu les po červený do davle, ale to se dá objet přes březovou z nejhoršího. pak teda ten úsek z Teletína na Rabyn, tam zas tak často nejezdím, ale žlutá je sjezd a strán a pak nahoru je kus cesta lesem, tam možná bude bláto, modrá už je jen docela prudký sjezd, kde se voda nedrží. na Trnovou je to ok, za Trnovou jak staví to ok nebude, ale to je jen cca 1km k malé skalce dáš údolíčko a jsi na jílovišti, Z cukráku na kazín nikdy nebylo moc bláta a kdo je na Kazíně už je prakticky doma :)

        0 0
        • fousac  

          posazavskou nedas…

          0 0
          • bajkr  

            dáme bereme sebou povině kajaky :P

            0 0
            • fousac  

              100pro nepujde davle-petrov… pokud by nahodou opadal voda, tak to bahno tam vyda za zbytek trasy.. a i dalsi useky imho tak budou.. rozhodne konec u kamenaku…

              0 0
              • McBlacky  

                ale jo pujde to nejdřív je asfaltka ta je víc nad vodou a pak ten kilák k mostu se z nejhoršího dá po kolejích. já jedu a nic mě nezastaví :) teda když bude ráno moc chcát tak to skipnu, ale povltavská stezka je tak silný lákadlo, že musím. Vždyt je to nejlepší singletrail kam se dá rozumně z Prahy dojet…

                0 0
                • fousac  

                  ja te varoval..

                  a jinak: jarov uz je pod vodou, a ani bych se nedivil, kdyby byla voda i na stechovicky.. nektery useky uz skoro sou..

                  0 0
                  • McBlacky  

                    hmm tak to teda jeste zvážím :/ do Petrova se dá dojet i horem od Jílovýho, kua to počasí :( s tím Jarovem jsi mě docela dostal :(

                    0 0
                  • Peslezedirou  

                    Jarov shit!!!!!!!!!­!!!!!Doufám, že voda je jenom k silnici a ne za ní. Trošku mi z toho trne, fakt bych nerad o víkendu vozil bahno ze zahrady a sklepa :o(((((((((( Jo jinak tradičně nejedu :o)

                    0 0
                    • cabbage  

                      jestli myslis ten Jarov za Zbraslavi tak ve stredu byla voda 20cm pod silnici…

                      0 0
    • cabbage  

      kdyz bude na cem jet…

      0 0
      • cabbage  

        jo je, tak jedu, tedy pokud se na tom da jezdit…

        0 0
        • McBlacky  

          kdyžtak to vezmen jinudy, jediný co vím že chci je pořádný bajkování, kudy to už se uvidí :)

          vem si šnorchla :)

          0 0
    • bajkr  

      to sou věci :-D

      0 0
    • jonti  

      Pridam sa, aj ked nevylucujem moznost skorsieho navratu, vytrvalost predsa len nic moc nemam… ;(

      0 0
    • Manas  

      Jedine v nedeli :-/

      0 0
    • JirkaD  

      Kluci, nejezděte, nechte to na příští weekend. Já jedu v sobotu na 4 hodinový spinning maraton do HK a tak rád bych se podíval do posázaví :-)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Já bych moh taky až v neděli…v sobotu jedu kamarádovi na svatbu…aspoň, že tam jedu na kole :-))

      0 0
      • Gung-Ho  

        Sem si řikal, že ta svatba vyšla na sobotu docela dobře když máte někteří tu Xterru, ale vidim že ste si to nějak rozmysleli :-))

        0 0
    • goood  

      To je paradni trasa ! Ale uvidim podle pocasi, trochu se toho bojim vzhledem k te predpovedi. Skoro bych se taky primlouval to posunout az na pristi vikend…

      0 0
    • enjoy  

      jo tak to je moc hezky:-) jenom bych potreboval byt nejak odpoledne doma.rekneme tak kolem paty:-).najde se tam nejaka unikova trasa?

      0 0
    • Medunka  

      neni pigi pod vodou? nechce se zena pridat na nejakou trasu po silnici?

      0 0
      • fousac  

        pigi ma jeste par metru rezervu.. a pokud to nepos*re vltava jako minule, tak se nic nestane.. berounka nezlobi.. vsechny tenhle mokrej humus tece z vysociny..

        0 0
      • Phoebe  

        Není, včera jsem tam šel ze psem. Berounka je zatím úplně v pohodě. Stále je v korytu, má ještě rezervu cca půl metru. Také se tomu divím.

        0 0
    • Darkson  

      já budu moct až odpoledne, ale furt ještě to vidim na silnici. i když včera už jsem pozoroval abstinenční příznaky po pořádným bajkování a hrál si doma v pokoji s vétéčkem:-)

      0 0
    • bajkr  

      možná by bylo dobrý napsat jiné misto srazu páč pod mostem je asi metr vody :-)

      0 0
    • Manas  

      Takze pokud nebudou padat z nebe ty divny mokry veci tak jedu taky.

      0 0
    • cabbage  

      no to asi jedem dneska co?… v 10 u serpentynek?

      0 0
    • SavaH  

      Doufam, ze pripravite nejaky poradni bikovani, az prijedu. Tady se drzim zuby nehty silnice. Do lesa se tu neda, nejdriv roztal snih, to jeste slo, ale ted tejden v kuse leje a to se uz neda, kdo pak to kolo mejt :o( To GungHo: co si ve stredu 19.4. hodit silnici, jako loni??? I 26, ale dopo, v 17 mi jede bus do fr. Trenuju kopce ;o)

      0 0
    • Manas  

      Tak diky za luxusni vyjizdku kdy jsem zjistil ze bych mel vic trenovat :-) Jinak sorry za brzdeni provozu, do priste se polepsim. U me 67km, diky neznamemu neclenu (zatim) B-F za ukazani cesty domu :-)

      0 0
    • cabbage  

      80 km a poznatek ze HT neni vhodne na jezdeni po rovine…

      0 0
    • Tomas_001  

      Tak ja už jsem také dojel, i když jsem se od Vás odpojil ještě než sme se skoro rozjeli u Zbraslavi. Jinak to koleno mi pomohli ošetřit v rodiném domku za mostem v Zbraslavi čím bzch jim chtěl poděkovat. Odtud jsem jel na prvni otevřenou pohotovost která byla v modřáňské nemocnici, kde bohužel neměli chirurgii. Takže tam mi schovali kolo a sanitka mě převezla do nemocnice v krči. Tam jsem si přes hodinu počkal a pak mi to konečně zašili. Odtum jsem jel nazpatek autobusem ze zafixovanou pravou nohou do modřaňský nemocnice pro kolo. Z modřan jsem si naivně myslel, že dojedu do holešovic tramvají nebo autobusem, protože to koleno musí být v klidu a hlavně se sním nesmí hejbat, aby nepopraskali stehy. Bohužel tramvajáci mě odmítli vzít, že kolo do tramvaje a autobusu nesmí a nedalo se jim to vysvětlit. Tak jsem tedy nasedl na kolo pravou nohu povolil dolu a odšlaval jsem do do holešovic levou nohou, která při tom pádu také dostala pořádnou ránu. Za karlovím mostem jsem ještě píchnul duši a když jsem tam dal druhou tak jsem pri nafukování urval ventilek. Výsledné skore: 54 km najeto 3 stehy 2 duše 3 týdny nemohu na kolo Ja to říkal že mám poslední týden nějakou smulu :), ale jinak pěkná vzjížďka PS: fotku toho kolena radši nebudu přikládat není to nic pěkného :)

      0 0
      • cabbage  

        no poradne sis to dneska vybral a koukam ze te smula provazela hodne dloho:(

        0 0
      • enjoy  

        hmm,tak ted me mrzi ze jsem nejel,nic by se ti pravdepodobne nestalo:-(

        0 0
      • Manas  

        Sakra smula, drzim palce at ti to sroste co nejrychlejc.

        0 0
      • bajkr  

        taky ti přeju at se to brzo zahojí ;-)

        0 0
    • bajkr  

      mě to dalo 81km a nějakejch 1150 nastoupanejch metru Sem konečne dal tu skalku pod kazinem :-) jinak to bylo super musim pořešit to pití nějak sem se rozchlastal a 2l mi nějak nestačej museli sme se stavit ještě u pigiho a doplnit tekuniny chlazenym :-D

      0 0
      • Manas  

        no to bych bral taky ale uz bych asi opravdu umrel … i kdyz do Prahy mi to jelo. Byli ste nakonec na Cukraku ?

        0 0
        • bajkr  

          jasně jeli myslím že by si to zvladnul ke konci toho už moc nebylo ted sem umyl bika a zjistil ze je zese roznejtovanej řetěz :-( tentokrat sem dojel prvni známky sem zaznamenal u cukráku :-/ pokud bude zejtra pěkne jel bych zase asi přezouvani přesunu na přišti tejden pokud má někdo nějakej nápad sem s nim možná bych se přidal ale musim se ještě domluvit s mladou :-)

          0 0
          • Manas  

            Ja mam celkem chut si zitra dat zase kousek, ale uvidim jak rano nohy :-) Ale pojedu asi na vyjeti do pohody – Pankrac – Modranska Rokle – Tocna atd. jeste ale nevim fakt jiste.

            0 0
    • goood  

      A co jste teda nakonec jeli ? Klasika do Haloun na palacinky ? :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.