• jaski

    cau zkousel nekdo udelat remote z klasickyho locku na korunce?takovej mensi homemade :-) kazdej tip se hodi.dik

    0 0
    • enrico  

      zrovna dnes som sa na to pýtal v cykle a povedali mi, že to neni problém a na skareba by ma to vyšlo 5500,– SK aj s robotou, zaleží ako dlho maš tú vidlu jazdenú, či sa oplati do nej zainvestovať alebo ju dorazittak jak je a nasetrit si na novu aj s remote lockoutem

      0 0
      • jonti  

        Mne sa to zda sialene, ved novy skareb comp 2005 stoji 7000 Kc alebo aj menej.

        0 0
        • enrico  

          sťahujem sa do Čiech, vyššie platy , nižšie ceny, vy sa máte. To u nas stojí tolkoto R7 Super ClickIt IT 100 IT Al TPC ClickIt LO vzduch 15 999 Sk a R7 Comp LO 80, 100 Al TPC LO vzduch 12 999 Sk

          0 0
          • jonti  

            Ked som videl za aku cenu kupila kamaratka MX comp, tak lutujem, ze nie som na Slovensku :) A s tymi platmi to az taky zazrak nie je, zistujem, ze usetrim asi rovnako ako v Kosiciach, len v Kc.

            0 0
      • jaski  

        no prave o tohle mi nejde.by stal novej vic nez vidla a abych daval 4k kc za remote tak to se radsi kousek ohnu a je to.ale me zajimalo jestli to nekdo zkousel podomacku.videl sem to tady myslim na sidech.kdyby to slo vyrobit a neznicit pritom nejakej puvodni dil tak si to udelam ale kupovat to urcite nebudu.

        0 0
        • jonti  

          keby si dokazal spravit nieco, co prevedie tocivy pohyb na tah lanka, tak to mas. Najjednoduchsie si to viem predstavit tak, ze by sa najprv upravilo vnutro lockoutu, aby slo otacat bez tych stupnov uplne lahko. V packe by sa blizko konca vyvrtala diera na lanko a v tele packy by sa spravila drazka na lanko. Na prednu stranu by sa prichytil pevny bod na uchytenie bovdenu a dozadu by sa dala pruzina z prehadzovacky.

          0 0
          • jaski  

            tak nejak sem to myslel i ja ale jedna seo to ze nechci vrtat do tech dilu apod.nebo sem premejslel odmontovat tu packu a jak tam je ten myslim ze sestihran se zavitem tak do nej uchytit treba strunu od plynu z auta ale nevim jestli bych to tim dokazal locknout uplne protoze u konce chodu pri zamykani to de uz docel ztuha.

            0 0
    • pos3k  

      zkus www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

      vubec tomu ale nerozumim :-)

      0 0
      • jaski  

        jj takhle sem to myslel.ale nevim jestli to umacknu kdyz posledni cast kroku toho locku de trochu ztuha.

        0 0
    • zac  

      pokud vim tak Terezka Hurikova ma na svym scarebovi lockout z RS Reby, je tam potreba nejaka mala uprava ale jinak to tam jde, delal ji to dlouhan…

      0 0
    • gobike  

      Dival jsem se na kolo Terezky Hurikove a ta ma udelanej Poploc od Rock Shox na Skarebovi, ale to bude drahy, viz foto…

      0 0
      • jaski  

        mozna by mi stacilo par fotek toho rozebranyho poplocku abych videl jak to tam je chyceny to lanklo apod.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.